-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
[B]Marek[/B] [url]www.krakvet.pl[/url] Dołączył: 29 Wrz 2004 Posty: 3459 [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?p=61169#61169"][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/templates/psionic/images/icon_minipost_new.gif[/IMG][/URL]Wysłany: Wto Lip 01, 2008 10:40 am Temat postu: Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - lipiec 2008[URL="http://www.krakvet.pl/forum/posting.php?mode=quote&p=61169"][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/templates/psionic/images/lang_english/icon_quote.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?mode=unread&p=61169"][IMG]http://www.krakvet.pl/forum/templates/psionic/images/icon_keep_unread.gif[/IMG][/URL] Witam, Od dnia 1 lipca do dnia 16 lipca prosze w tym temacie zglaszac schroniska (podajac ich dane - np nazwe oraz w jakiej miejscowosci sie mieszcza) ktore potrzebuja dofinansowania. W okolicach dnia 16 lipca utworzona zostanie ankieta (rowniez w tym watku) w ktorej bedzie mozliwosc glosowania na zgloszone schroniska. Glosowanie bedzie trwalo od 16 do 31 lipca - schronisko ktore otrzyma najwieksza ilosc glosow otrzyma pomoc finansowa skladajaca sie z: - sumy rabatow, z ktorych Klienci moga zrezygnowac na rzecz schronisk wybierając odpowiednia opcje podczas skladania zamowienia - kwoty przekazanej przez sklep Krakvet (bedzie to minimum 5% zysku sklepu). Regulamin: 1. od dnia 1 kazdego miesiaca, do ok. 16 nalezy zglaszac schroniska ktore wezma udzial w glosowaniu 2. ok. 16 dnia miesiaca zostanie utworzona ankieta, w ktorej bedzie mozliwosc oddawania glosu na zaproponowane schronika 3. schronisko ktore otrzyma najwieksza ilosc glosow otrzyma pomoc w postaci wybranych przez niego produktow zoologicznych (np karm) o wartosci: -sumy rabatow z ktorych Klienci sklepu Krakvet zrezygnowali na rzecz pomocy schronisku -kwoty ktora przeznaczy sklep Krakvet jako zapomoge dla schroniska 4. aby miec mozliwosc oddania glosu, nalezy zarejestrowac sie na forum 5. Glosowanie na schroniko/organizacje ktore otrzyma pomoc jest otwarte - kazdy podmiot pomagajacy zwierzętom ma prawo wziac w nim udzial. 6. Kazdy uzytkownik ma prawo oddania 1 glosu. 7. Z jednego komputera (1 adresu IP) moze zostac oddany tylko 1 glos. 8. W przypadku stwierdzenia przez administratorow faktu oddawania przez jednego uzytkownia (np o rozych nick-ach) kilku glosow, schronisko na ktore glosy zostaly oddane zosatnie z konkursu wycofane. 9. Od momentu rozpoczęcia głosowania temat głosowania zostanie zamknięty a na forum nie będą mogły się pojawić ŻADNE wypowiedzi związane z głosowaniem . Wszystkie wypowiedzi naruszjące ten punkt bedą usuwane. Watpliwości i uwagi dotyczące głosowania można tylko przesyłać moderatorom na pw lub maila. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Krakvet Marek Batko _________________ [URL="http://www.krakvet.pl/"][COLOR=#800080]www.krakvet.pl[/COLOR][/URL] - najtańszy [URL="http://www.krakvet.pl/"][COLOR=#800080]sklep zoologiczny[/COLOR][/URL] Ostatnio zmieniony przez Marek dnia Wto Lip 15, 2008 6:30 pm, w całości zmieniany 3 razy Może też zgłoście Orzechowce do konkursu ! Pewnie nic z tego nie będzie ale chociaż zaistnieją. Z tego co piszecie to bardzo biedne schronisko.
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Też się cieszę, że wszyscy się cieszą :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo proszę - pomóżcie też Lucy ! Potrzebna pilnie pomoc w zbiórce funduszy ! Tam jest duzo gorzej niż było u Mikosia :shake::shake::shake::shake::shake: -
[quote name='albiemu'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eebd7f77f6694b80.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/247/eebd7f77f6694b80m.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiam Cie serdecznie :) Ja mam nadzieje że jak będziemy w schronisku zrobimy zdjęcia psiakom Pani Romy i zacznie się skuteczne szukanie im domów, mam swiadomość, że serducha jej pewnie pęka z tęsknoty za nimi :shake:[/quote] Moglibyście te zdjęcia wstawic na wątek ?
-
bernardyn i bernardynica z łodzi z Kosodrzewiny szukaja domu
Saphira replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Mam takiego Miśka o imieniu Kacperek w domu. Niestety oprócz niego są cztery inne psiaki, w tym mały Mikoś z Ostródy. Tak kocham Bernardyny, że gdyby nie to przepełnienie w domu psiami różnego rodzaju i koloru to oba bym wzięła. Popytam, ale wiem, że okoliczne Bernardyny nie mają najlepiej. albo łańcuch , albo kojec.... Jedno i drugie świadczy o głupocie właścicieli tych wspaniałych olbrzymów. -
Stara strona schroniska : [URL]http://www.schronisko.infocomp.pl/[/URL] Nowa w tworzeniu : [URL]http://www.torun.schronisko.net/index.html[/URL] Forum wolontariuszy nie widziałam, ale czasami zaglądam do schroniska. Mam jedną sunię od nich. Jest kilka młodych dziewuszek z zapałem zajmujących się zwłaszcza szczeniaczkami. Teraz jeżdżę tam co tydzień bo podobnie jak Weronice uciekła mi sunia, którą adoptowałam z AFN w Ostródzie. Przepadła ! Wywiesiłam plakaty, ale nie ma odzewu. Jedyna nadzieja, że gdzieś się przybłąka i zawiozą ją do schroniska.
-
Super ! W Toruniu od lat Nowości poświęcają trochę uwagi psiakom schroniskowym . Nie wszystkie osoby posługują się internetem i gazeta codzienna jest dla nich nadal najważniejszym źródłem informacji. Poza tym nie ma nawyku adopcji psów ze schroniska. To trzeba w ludziach zaszczepić. Przeważnie każdy rozgląda się za szczeniakiem. No , ale przy okazji muszę pochwalić schronisko toruńskie jako jedno z nielicznych w Polsce spełniajace wymogi europejskie stawiane schroniskom. Tu naprawdę miasto dba o zwierzaki. Mają swoją stronę internetową. Fajnie by było założyć taką w Orzechowcach.
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Zdecydowanie ma. Zbierajcie kasę dla Lucy. -
[quote name='albiemu']naprawdę oko za oko ząb za ząb .... też chciałabym zobaczyć ich blagalne spojrzenie jak leżą podpaleni na ziemi .... krew mnie zalała w oczach łzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Kastracja i sterylizacja takiego elementu pseudoludzkiego powinna być przymusowa ! To nie powinno mieć mozliwości wydania na świat dzieci. Jak oni je wychowają !
-
[quote name='AlmaMater']Druga sprawa: chcę wpłacić parę groszy, ale myślę, że od konta stowarzyszenia lepsze byłoby konto Żaby - stowarzyszenie pewnie będzie musiało wyliczać się z kasy, więc lepiej mieć takie pieniądze, które nie wymagają rachunków. [/quote] Wszystko fajnie. Tylko żeby sobie i Żabie nie narobić kłopotów z pięknymi paniami z US. Interpretacja tych kobiet w przypadku wpływów na konto może być zniewalająca. Wierzcie mi bo toczę z nimi bój od 4 lat. Musicie też sprawdzić czy przekazane dary przez fundację nie liczą sie dla Pani Romy jako przychód opodatkowany ? To ważne bo chyba urzędnicy jej nie lubią.
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Pomóżcie Adze coś uzbierać na Lucy ! Ona nadal nie chodzi ! -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Martuniu ! Zabierając Mikosia ze schroniska uzgodniłyśmy domek tymczasowy z jednoczesnym poszukiwaniem domku stałego. Obawiałam się, że moje psy mogą nie zaakceptować Mikosia. Stało się inaczej. Psiaki nie tylko go zaakceptowały i przyjęły do stada, ale opiekują się nim tak jak w naturze psie stado opiekuje się szczeniakami. Nie szukamy więc dla Mikosia domku stałego bo uważamy, że powinien zostać u nas. Następny domek i przesiedlenie na pewno nie wpłynęłoby dobrze na jego psychikę. Tak więc mamy teraz w domu 5 machających ogonków. Myślę, że jest szczęśliwy. Sypiał do tej pory z Martusią , ale pojechała na wakacje, więc przeniósł się do sypialni Ani. Tak więc sypiają we czwórkę : Ania, Klara, Dora i Mikoś . Całkowita rozpusta ! Pozdrawiam ! P.S. Zajrzyj na wątek Klary w AFN [URL]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?t=260[/URL] -
Żabo ! Pytałam fachowców o termę bo widzę, że najbardziej potrzebna. Problem w tym, że trzeba wiedzieć ile KW wytrzyma instalacja Pani Romy? Czy masz jakiegos fachowca, który by to określił ? A co do prześlicznej Soni to myślałam, że pojedzie do Krakowa ? Teraz ciężko będzie o adopcję - wszyscy starają się pomóc w Krzyczkach i trudno się dziwić. Taki rozmiar zbrodni na niewinnych zwierzętach przeraża.
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Saphira replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Martuniu ! Mikoś od tygodnia jest u mnie! Z nóżkami jest dużo lepiej. Nie potrzebuje już środków farmakologicznych tylko rehabilitacji i dużo pieszczotek. Dużo daje mu pływanie w jeziorze i zabawy z innymi psami. Psychicznie i fizycznie rozwija sie bardzo dobrze. Postaramy sie wstawić zdjęcia a jeżeli mozesz to wejdź na forum [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] na wątek Mikosia lub klary w nowym domku - tam znajdziesz zdjęcia i króciutki filmik. Pozdrawiam i dziękuję z calego serca za piękną akcję dla tego maluszka. -
Taką pomoc trzeba dawkować z rozsądkiem. Najpierw wszystko a potem nic to całkowity bezsens. Dlatego fajnie by było gdyby założyć wątek na którym , każdy pisałby co wysłał. Można wówczas uniknąć niepotrzebnych zdublowanych przesyłek, a wysłać to co rzeczywiscie jest potrzebne. Poza tym nie opłaca się kupować i wysyłać produktów żywnościowych czy też ciężkich środków czystości. Ponosimy dodatkowe koszty przesyłki. Czy nie lepiej wysłać pieniądze i poprosić miejscowych wolontariuszy o zakupy ?