Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='Margo05']O [IMG]http://images6.fotosik.pl/221/892f184740717cf0.gif[/IMG]się odezwał :evil_lol:[/quote] PIĘKNE !!!!
  2. Czy jest mozliwość zamówienia tego teraz gdy Gagaty nie ma na wątku? Macie namiary ? Mogę przesłać środki.
  3. Weroniko sprawdź to miejsce : [B]Kaszarnia. Młyn gospodarczy. Skup, sprzedaż pasz, usługi[/B] [URL="http://szczegoly.pkt.pl/aktualizacja/kaszarnia_mlyn_gospodarczy_skup_sprzedaz_pasz_uslugi_9d738e0db2cd287fafa2ba61d015076d.html"][COLOR=#0000ff]aktualizuj dane firmy[/COLOR][/URL] tel.: 0 16 678 53 50 adres: 37-700, Przemyśl, Dekerta 11 woj. podkarpackie godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 7-15 sobota: 7-13 Chyba mają tam kaszę. Ile trzeba zakupić jednorazowo żeby tanio sprzedali ?
  4. Czy ktoś wie co słychać u Pani Romy i Pana Frania ? Czy pralka jest sprawna, czy psiaczki odpchlone, no i ogólnie co słychać ? Irysku ! Napisz mniej wiecej co wysłałaś i do kiedy starczy tych zapasów ? Na n-k 3 osoby zadeklarowaly pomoc paczkową a jedna finansową plus ogłoszenia i reklamę problemu w miarę możliwości. Pozdrawiam wszystkich.
  5. No właśnie ! Czy mógłby ktos pisać o adopcjach. Wstawiam psiaki na profil a potem okazuje się, że ich nie ma. Ostatnio doczytałam sie o Prędze i Funi.
  6. Lucy ! Wstajemy:multi:, myjemy ząbki:turn-l:, pijemy coś dobrego na rozgrzewkę:drinking:, idziemy na spacerek :painting: - chociaż 6 kroczków. Hopamy po domeczek :Dog_run:
  7. Czy mogę prosic o link na allegro Izadory7 ?
  8. Gagato ! Podaj na pierwszej stronie nr do przelewów z zagranicy : SWIFT : WBKPPLPP IBAN/BIC : PL 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057
  9. Weroniko ! Pilnie potrzebuję informacji o możliwości przelania na konto datku z zagranicy. Z tego co się zdołałam zorientowac w Toruniu/ też mam konto w WBK/ To przed nr konta należy podać PL czyli byłoby : PL 03 1090 2750 0000 0001 0947 6057 Ale podobno potrzebny jest też jakis kod swiftowy banku w Przemyślu, który podają gdzieś w prawym górnym rogu na wyciągu. Napisz mi szybciutko jak to ma wygladać bo jest osoba zdecydowana wspomóc fundację ale przelew będzie chyba gdzieś z Anglii lub Irlandii. Chyba będzie też kilka paczek dla naszej Romy a to by Ci pozwoliło pomagać innym. Czekam Weroniu na konto.....
  10. Weroniko ! Wszyscy mają ten problem. Ale pomagać też trzeba z rozsądkiem. Przede wszystkim w przypadku Pani Romy niestety musicie zabrać psy do schronu. Wtedy Ona z Panem Franciszkiem jakoś sobie dadzą radę. Zostanie problem adopcji a tu sporo osób na dogo może i chce pomóc. Właśnie napisała do mnie na n-k pewna osoba, która chce pomóc i zadzwoniła nawet do Pani Romy. Jest zachwycona Jej stosunkiem do zwierząt i życia. Myśle, że osobom o tak pieknym zyciu i osobowosci jak nasza Pani Roma naprawde warto pomagać.
  11. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/16523720[/URL] Nie wiem co sie z tym linkiem dzieje ?
  12. Weroniko ! Czy paczki mogą być przesylane na adres stowarzyszenia i czy mozna na stronie profilu podać jakis telefon. Na razie zainteresowanym wysyłam prywatny adres Pani Romy . Zajrzyjcie na profil czy wszystko jest ok.
  13. Też uważam , że akurat w tym przypadku schronisko w Orzechowcach jest lepszym rozwiązaniem dla psów. Pani Romie można zostawić 2, 3 psiaki i to wszystko. W schronisku mają opiekę wolontariuszy i szansę na adopcję. My mamy za to szansę pomóc Pani Romie w miarę swoich możliwości. Przy tej liczbie psów będzie to syzyfowa praca :shake:. Niestety psiaki muszą być zabrane do schroniska bezwzglednie. Inaczej cała nasza praca nie ma sensu. Czy Weronika mogłaby przejść sie do MOPS-u w Przemyślu i dowiedzieć o pomoc np. żywnościową dla ubogich , albo tzw. dopłaty mieszkaniowe. U nas coś takiego funkcjonuje więc może i w Przemyślu jest.
  14. Wstawiłam Panią Romę na profil naszej klasy. Jest już odzew słowny. Może i jakaś pomoc paczkowa będzie.Widzę, że zaczyna się robić smętnie na wątku. A tu rzeczywiście ledwo skończyły się Krzyczki, już następne nieszczęścia trzeba ratować. Bez dopływu nowych sił będzie ciężko.
  15. Ylonne ! Pewna młoda, utalentowana osoba namalowala pastelami portret dobermana i prosiła aby przekazać go na aukcje dla Lucy. Portret jest prześliczny. Postaramy się dostarczyć go w piątek po południu do schroniska w Ostródzie.
  16. A ja jadę na tydzień do Szczawnicy ! Moje starsze potomstwo zajmie sie profilem na nk. Nie wiem tylko jak ? Zobaczę po powrocie....:shake:
  17. Ja jutro odchodzę z wątku ............:evil_lol:
  18. Cały czas wstawiam na nk link do programu o Pani Romie. Dodaje do komentarzy do profili, zwłaszcza Przemyślakom. Może przyniesie to efekt a może nie. Zobaczymy........
  19. Podnosimy ! :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run:
×
×
  • Create New...