Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Jest firma, która produkuje tanio karmę dla psów. Problem w tym, że karma jest w kostkach lub batonach mrozona. Czy cos takiego by was interesowało. Można zadzwonić i zapytać? FELPOL od 20 lat jest producentem najzdrowszej karmy mięsnej wolowej mrożonej dla psów i kotów.Surowiec krajowy ,badany i klasyfikowany weterynaryjnie. Karma mięsna w kostkach opak.jedn.250g. Opak.zb.5kg. Cena za 1kg.1,80zł. Karma mięsna w batonach opak.jedn.1kg. Opak.zb.5kg. Cena za 1kg.1,75zł. Towar dowozimy do odbiorców hurtowych już przy ilości 1000kg. Inne uzgodnienia na telefon. Adres: ul. Północna 7a. 95-100 Zgierz Województwo: Łódzkie Telefon: 0-42 7162088, 0-42 0502074300 Fax: 7162088
  2. Mnie sie wydaje, że zawsze warto wysłać. Lepiej niech ma więcej rzeczy niż za mało. Nie wiadomo co będzie w przyszłym roku...... Teraz są paczki, a co dalej....?
  3. Przepraszam, że z takim tematem, ale może komuś się psiaczek spodoba. Nasza znajoma namęczyła się żeby go namalować : [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=429287510[/URL] A może kiedyś zyska sławę......?
  4. Weroniko! Czy wiesz może ile potrzeba na buty ? Jak bedziesz zorientowana to napisz. Zeszły 34 cegiełki.
  5. Sprzedało sie kilka cegielek! :multi:
  6. Trafiłam przez przypadek na wasz wątek. Uwielbiam Bernardyny. Mój Kacperek to podobizna waszego Bethowena. Cieszę się, że znalazł dom tak blisko mnie. Widzę, że ma ogromny dług .......napiszcie na jakie konto można go wspomóc.
  7. [quote name='weronika1']Saphiro licze na 1 % podatku i jakis sponsorów stałych , narazie to sama ryje jak osioł, bo zarząd nie wdrożył się i nie wszyscy umieją sobie radzić , ale taki jest początek. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że te problemy rozwiążę, jeszcze w tym roku. Zapomniałam dodać, że w Przemyslu jest słabe zaufanie . Niestety wiele poprzednich stowarzyszeń zapracowało na taką opinię i ludzie sa nieufni. Doskonale to rozumię dlatego większoś rzeczy załatwiam poza kontem , poprostu bezpośrednio podaje adresy i wtedy taki delikwent ma pewność że to trafi do odpowiedniego miejsca.[/quote] Weroniko ! Sprawdź w skarbówce czy nie musisz złożyć jakiegos formularza na ten %. w zeszłym roku się cos tam składało i kto nie złożył to nie przekazywali kasy. wiem bo mojej córki szkola wywinęła taki numer.
  8. Weroniko! Słabe zaufanie w Przemyślu nie przeszkodzi w sponsoringu i adopcjach wirtualnych. Przy dobrej reklamie to bez znaczenia ! Ludzie z całej Polski i mogą adoptowac wirtualnie psiaki. [URL]http://www.afn.pl/adopcje.htm[/URL] Zajrzyj a sie przekonasz. Dlatego stronkę adopcyjna zróbcie dla Nadzieji a nie tylko dla samych Orzechowców.
  9. Weroniko! Na tym nie pociągniesz. Szukaj stałych sponsorów w Przemyślu. Trzeba założyć stronke z adopcjami wirtualnymi. Ja policzylam, ze pewna fundacja z takich adopcji ma okolo 1600 na m-c. Tak wychodzi min. na psiaka to 40 zł razy ilość osób. Pomyślcie o tym. Wtedy jest na wszystko a przynajmniej na sterylki i odrobaczanie. Gagata pisala, ze Pani roma odzieży juz ma dość. To może cos z ciuchow dać tej drugiej Pani Zosi ?
  10. O ile pamietam Pan franciszek miał nr 41, ale na zimę tochyba lepiej wziąść 42. Pani Roma, 38 ,ale zimowe to chyba też lepiej kupić nr większe.
  11. Buty to nie sweter. Trzeba przymierzyć. Musi opuścić podwórko i tyle. Gagato! Chce wysłać paszteciki w opakowaniach po 130 g, tanie i smaczne, ale nie wiem czy jak tam jest napisane, ze pasztecik drobiowy to zjedzą ? Zarejestrowałam sie na allegro :multi: Niedługo będę mogła kupić cegiełki :multi:
  12. Margo ! To zdjęcie cegielkowe wstawilam do swojego profilu na galerię. Może inni też tak by zrobili to wiecej ludzi się dowie o akcji... Chwilo ustawilam też na czas allegro jako zdjecie główne. Myślę, ze dobrze zrobilam? Muszę się zarejestrować....na allegro. Gagato! Buty niech Pani Roma kupi sama a my się złożymy. To nie jest zakup na odległość.
  13. [quote name='weronika1']Co Wy do szkoły nie chodziłyście czy co? :eviltong: 50 - 19 = 31 + szczeniaki.[/quote] Myśmy chodzily, tylko do innej , stąd te różnice światopogladowe na problemy matematyczne. To Ty nie wiesz, że w każdej inaczej uczą? Jutro sie zarejestruję na to allegro, czy jak mu tam....
  14. Dostałam przykre zapytanie na nk od pewnej osoby z Przemyśla sugerujące, że było juz jedno Stowarzyszenie SARA, prowadziło zbiórki a psy byly głodne, no i czy Nadzieja to nie powtórka z rozrywki. Odpowiedziałam jak umiałam i podałam namiary na Panią Romę z sugestią bezposredniej pomocy a nie za pośrednictwem fundacji. Jeżeli ktos nie ma zaufania..... zresztą trudno sie dziwić jeżeli SARA tak działała wiele lat.
  15. Oj kochana ! Może teraz ci się uda ! Mamy nowe allegro !
  16. [quote name='halcia']Z tego co ja liczyłam do schr.od p.Romy przyjechało 10 potem 6 potem 2 i 1 psiak.To skad jeszcze tyle?[/quote] Mnie to ich liczenie też się kupy i d... nie trzyma.
  17. Dzięki serdeczne dla Margo za pomoc na profilu. Ja teraz jestem trochę rozjechana bo moja Mama trafiła na ortopedię w Grudziadzu ze skomplikowanym złamaniem i ciągle dzwoni z jakąsik potrzebą. No ale cóż każdemu jest ciężko.
  18. Gagato ! Zamówiłam już paczkę na środę. Będą jajka, sery, płatki, maka, cukier, ryż, kaszki, dżemy, przetwory rybne, masło, jogurty, miksy margaryny, kaszki ryżowe, pieczywo ryzowe i wasa i nie pamietam co jeszcze . Na razie starczy.
  19. Mnie bardzo cieszy odzew na profilu nk, bo to znaczy, że praca nie poszła na marne. zaraz wstawie link na allegro. Kochani. Ja podaje adres Romy i nawet telefon. Wiecie, ze jedna osoba zadzwonila i była oczarowana rozmową z Panią Romą. To niezwykla kobieta.
  20. W takim razie Wy kupcie żywność dla psiaków a ja wyślę ludzką. Podajcie mi też namiar na firmę bo sądzę, że z W-wy na torun też jeżdżą a i u mnie psiaków niemało. Może z sąsiadem bym sie dogadała to by się brało. Aktualnie kupuję porcje rosolowe, albo dają mi w markecie przeterminowane mięso. Nie jest drogo, ale strasznie się na tym roztyły. Już dwa m-ce mają dietę slim coś tam . Cholera plasterków nie ma na co nakleić....
×
×
  • Create New...