Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. [quote name='Margo05']Sprzedało się 105 cegiełek :crazyeye: :multi:[/quote] Oj chyba więcej. Namówiłam mojego TZ żeby kupił trochę dla kolegów, którzy nie radzą sobie z allegro a bardzo się mnie boją. :evil_lol:
  2. Wstajemy ! :multi: A co z tym Murzynkiem ? Zabrałyście go z tej drogi ? Żyje jeszcze ?
  3. Lucy Kochanie Nasze :calus:Wstajemy :multi:, myjemy ząbki :turn-l: , idziemy na spacerek :painting: . Wracamy i pijemy coś na rozgrzewkę :drinking:, no i jemy :sabber:śniadanko.
  4. Lejdi Kochanie Nasze :calus:Wstajemy :multi:, myjemy ząbki :turn-l: , idziemy na spacerek :painting: . Wracamy i pijemy coś na rozgrzewkę :drinking:, no i jemy :sabber:śniadanko.
  5. [quote name='weronika1']Dzisiaj znowu p. Roma mnie prosiła aby zabrać Poziomkę albo spowrotem do Niej albo prasić kierownika aby zabrał do schroniska. A mnie się serce kroi i odwlekam,licząc na to ,że może i ona znajdzie dom , przecież zasługuje na odrobinę szczęścia.[/quote] Weroniko! Wstawimy jeszcze raz Poziomke na profil, chociaż na razie nawet Lejdi czeka. :shake: Margo też sie cieszę na te cegiełki :multi:
  6. I znowu dwie gegły sprzedane. Jak tak dalej pójdzie to dziewczyny mogą założyć hurtownię budowlaną. Oczywiscie cały dochód ze sprzedaży na cele charytatywne. To allegro Poziomki to chyba też trzeba wstawić na profil ?
  7. [quote name='weronika1'] Z lekarza nici, nie ma lekarki p. Romy, bo jest na chorobowym. Zdecydowała, że zaczeka aż wróci. Przyjmuje ktos w zastepstwie ale to mężczyzna a p. Roma woli iść do kobiety.[/quote] Weronko ! Spytaj Ją czy się lepiej czuła po lekach , które jej posłałam to był : cardiamid coffein, glucardiamid i cardiamidum. Ja to biorę bo też mam kłopoty z zasłabnięciami więc jej wysyłałam Jeżeli jej pomagało to wyślę , tylko muszę wiedzieć konkretnie który, a nie na zasadzie, że ona dziekuje bo tak wypada. A moze chce cos innego. Napisz koniecznie. Moja Mama jest po operacji, w pracy wypłaty,więc dzisiaj mam trochę biegania, ale na wątek zajrzę. I jeszcze jedno . Czy oni jadają wieprzowinę ? Bo z pierwszej strony nie wynika, żeby nie jadali.
  8. Wstawiłam to cudo jeszcze raz na profil. Może po tej akcji cegiełkowej ktos zwróci na nią uwagę. Jest śliczna.
  9. J jeszcze raz wystawilam Lejdi na nk. Jest tak piękna, ze może się ktoś skusi....
  10. Gagatko ! Uprzedź Romę, że w każdej paczce, którą zamawiam jest faktura. W następnych też będzie. Wszystko jest opłacone razem z kurierem. Bez nerw. Dziwne , ze dopiero teraz to zauważyła, bo przecież wcześniej też były przesylki z fakturą w środku. Allegro to nie moja zasluga. Ja nawet nie wiem jak to się robi.....Przeceniasz moje mozliwosci. Weroniko! Napisz po wizycie co lekarz powie. Co powinna jadać i jakie leki zażywać. Wtedy łatwiej jej pomóc.
  11. Weroniko ! Może jakiś lekarz przyjechałby do niej ? W każdym bądź razie wszyscy pomagają jak mogą a tu sie może okazać, że powinna jeść zupełnie co innego i brać całkiem inne leki. Nieświadomie można jej zaszkodzić. Jak ogladałam Panią Romę " Na celowniku" to zauważyłam, że ma takie zgarbienie jak moja Mama a to oznacza silną osteoporozę. Moja Mama dziś ma zakładaną kolejną 3-cią protezę na kość udową.... Weroniu! Zrób co możesz, ale myślę, że są jeszcze lekarze z sercem. Może zajrzycie do tego providenta, żeby chociaż cos tych odsetek kobiecinie darowali. To w końcu też ludzie.
  12. ARKA ! A FIPREX w sprayu mógłby być ?
  13. Wczoraj dostali żywność ode mnie : sery zółte i topione, jogurty, kaszki ryżowe, platki kukurydziane, jajka, maslo, masmiksy, oleje, dżemy, salatki sledziowe w smietanie, puszki rybne i inne przetwory rybne, dżemy, cukier, makaron, ryż, majonez,pieczywa ryzowe i wasa. szampon do wlosów. Zamówilam z dostawą na 11 września podobny zestaw. Zamawiam w sklepie internetowym - dlatego mogę wybrać z wyprzedzeniem datę dostawy i chyba jest tańsza przesyłka. Niestety nie maja w ofercie produktów z soji, dlatego może kupcie jej tego więcej jeżeli macie mozliwość a ja prześlę jak wyżej. Kupiłam na allegro ten ogromny garnek , myślę, że w przyszlym tygodniu dostarczą, ale dopilnujcie dostawy bo w razie czego będę do gościa dzwonić.
  14. [quote name='erka']Kala już dzisiaj troche lepiej, sutki juz są mniej nabrzmiałe, kupiłam dzisiaj u weta inny lek na powstrzymanie laktacji, niestety az 50 zł:cool1:. Ta dziewczyna , do której Kala sie dopczepiła na ulicy obiecała,że też będzie szukać dla niej Dt, ale na razie cisza:shake:. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1604/080903kala1ms9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/886/080903kala11pd1.jpg[/IMG][/URL][/quote] Erka ! Odstawcie jej pokarmy białkowe zwłaszcza mleko i mieso. Generalnie glodzik.
  15. Bierzcie po trochu. Napisalam do Gagaty, zeby do Was zajrzala. Ona jest z W-wy no i zalatwia te batony dla Romy. Ma doswiadczenie. Problem z tym, ze ostatnio ma ograniczony dostęp do netu.
  16. [quote name='ARKA'] TAM nie ma jak gotowac, niestety odpada....chyba ze rozmrazac i podawac surowe, rozmrozone.. ZAMRAZAREK brak, nie ma jak skladowac, pradu brak w Maciejowicach. Ja i tak mam wątpliwosci ile jest w tym miesa w miesie:shake: Moze sie myle, moze mozna by pokombinowac z gmina gdzies przechowywanie i dodawac rozmrozone do suchej karmy, poprostu, dwa razy, trzy razy, w tygodniu. Nie wiem.[/quote] ARKA ! Chodzi o to, że tych batonów nie gotujesz , tylko od razu dajesz do spożycia. Kupowała je Gagata na wątku o pani Romie w Przemyślu i się sprawdzily. 1,75 za kg. Transportują w różne miejsca Polski wystarczy sie dogadać na odbiór. Gagata zamówila znowu dla Pani Romy 25 kg. Platne przy odbiorze kierowcy 40 zl.U pani Romy też nie ma warunkow, a psiaki to jadly 4 dni i nic sie nie stało. Myślę, ze bardzo Wam to ulatwi pracę. Szkoda, że Gagata jest teraz bez netu bo skierowałabym ja na wasz wątek. Z tego co wiem znowu zamówila Romie wlaśnie te batony.
  17. [quote name='MagdaH']...a czy on tę karmę jeszcze ma?????[/quote] A może z niego to taka druga Biedrzyńska z Krężla ? Karmę zawsze mozna sprzedać.
  18. Weroniko! Alma Mater ma rację! Ja ostatnio robilam zmiany w KRS-ie swojej firmy i od aktu notarialnego do wpisu 4 m-ce. A jeszcze jak Sędziemu sie coś nie spodoba to zwraca wniosek do poprawienia.
  19. Znalazłam na allegro fajny garnek 30l dla Romy. Mogę jutro go kupić, tylko nie wiem czy jest nadal potrzebny ? Margo ! jak zakończy sie akcja cegielkowa to dalej wystawiamy psiaki, ale w tej chwili musimy sprzedac te cegly !
  20. Pani Redaktor powiedziała to co wszyscy, którzy czują sie winni chcieli uslyszeć. Ciekawe jak się załatwia takie zakończenie reportaży?
  21. W TV często bzdury opowiadają. Przestałam im wierzyc jak zobaczylam kilka relacji z miejscowości , w której mieszkam. Stek bzdur. U Pani Romy jest 31 psów. Tylko część zabrały Orzechowce.
×
×
  • Create New...