-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnosimy :laola: i zdrówka życzymy :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: -
Obserwuje i podziwiam. :iloveyou: Jak Wam się udaje tyle domkow znaleźć ?:niewiem: Ile to pracy i zaangażowania ! Podziwiam !:B-fly::B-fly::B-fly:
-
Betowen to pies nie suka. Jego instynkt każe mu jednoznacznie zająć pozycje przywódcy stada. Wszystko rozegra się w najbliższych godzinach. Nowi właściciele muszą go ustawić w swojej grupie / stadzie / na odpowiednim szczeblu hierarhii. Inaczej zawsze będzie próbował dominować. W poprzednim miejscu ustawiono go w takiej hierarhii i zaakceptował to. Tutaj również jest na to szansa. W ostateczności pozostaje szkoła dla psów. Jest kilka w okolicy Torunia.....
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Wieczorny spacerek :painting:, no i kolacyjka :sabber:, oczywiście przy świecach:candle: i doborowym towarzystwie :drink1::2gunfire::cunao:. Prosimy nie palić.....:smokin: Oj Dianka , Dianka ! :evil_lol: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Idziemy na spacerek :Dog_run:,jemy kolacyjkę:sabber:, oczywiście nie zjadamy żab, ślimaków itp. stworzeń. Przyjmujemy wyrazy uwielbienia od tej brzydszej płci:modla::B-fly::modla::B-fly::modla::B-fly:w końcu po to istnieją brzydale :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Obawiam się Weroniko, że nie rozumiesz sposobu myślenia tych ludzi. Dla nich zwierzę to przedmiot, ktory musi spełniać określone oczekiwania i najczęściej wzbudzać zazdrość sąsiadów. Tak jak nowy samochód. Po co im kundel ? Nawet ludzi się tak traktuje. Rozejrzyj się. Wszyscy muszą być piękni, młodzi, szczupli. A psy rasowe hodowane tylko dla pieniędzy przez ludzi, którzy zwierząt nie lubią.
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Polecam najzwyklejszy Tormentiol. U moich dzieci sprawdził się lepiej niż oliwka. Można też kupić Wit. A+E w kapsułkach, wycisnąć na palec zawartość i tym smarować - świetnie goi zaawansowane odparzenia. Oba sposoby sprawdzone na delikatnych pupciach noworodkow. Polecam. -
Wszyscy są superowi i odwalili kawał roboty :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::drink1::drink1::drink1::drink1:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Spacerek :Dog_run: -
Hopamy :smilecol:
-
[quote name='Margo05']Biedny ten Marian :evil_lol: Nieświadom sytuacji :) Ale ja już rozgryzłam o co chodzi z tą 90. Saphirko, kliknęłaś dobrze, 80. Ale ponieważ Marian, chłopak z fantazją :evil_lol:, zakupił wcześniej 10 szt to z automatu wpadł na ostatnią pozycję z sumowaną liczbą cegiełek w ilości 90 (10+80). Więc wszystko się zgadza. Było sprzedanych 105 cegiełek + kolejne zakupione 80 daje razem 185 :multi: To samo było z Kor4l, który jako pierwszy zakupił 2 cegiełki, a potem kolejne dwie i spadł niżej :loveu:[/quote] I tak przelałam za 90. Wic zostało 5. :evil_lol:
-
[quote name='Margo05']Nie wiem co z tą matematyką :cool3: Przed wyjściem sprawdzałam, to zostało 95 cegiełek. Czyli 105 sprzedanych. + 90 to 195 :roll: A na Allegro pisze teraz, że zostało 15. Nieważne :p Saphiro, jesteś niesamowita :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Margo coś chyba system nawalił. Ja prawdę mówiąc chciałam kupić 80 i tak chyba wystukałam. Jak spojrzałam na ekran to pokazało 90 więc zaakceptowałam bo co miałam zrobić. Coś chyba w systemie allegro nawaliło i teraz wykazuje te 80. Ale to już zmartwienie mariana-n, po co udostępnia hasło nieodpowiedzialnym użytkownikom. :evil_lol:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
:drink1: Fajne to bieganie było ? -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
KOLACJA :eating:!!!! -
[quote name='weronika1']W marcu wystawa w Jarosławiu , będę bogadsza o doświadczenie. Myślę że bedzie lepszy wynik. Albiemu ,te Twoje zdjęcia robiły furorę na tablicy, do niektórych dopiero pierwszy raz dotarło że tam są takie piekne psy które czekają na swojego pana. Z jedna Panią się umówiłam,, aby ją zawieść do schroniska ,chce zabrać psiaka. Jeszcze nie zdecydowała którego,(wszystkimi była zachwycona) interesuje ją większy, łagodny do ogrodu.Co sądzicie, który byłby najodpowiedniejszy? wiadomo że decyzję musi podjąć sama ( wiek nie odgrywa roli)[/quote] Weronika! Na drugi raz wiadomość o zbiórce wstaw na profil nk lub napisz to ktos z nas wstawi do komentarzy i rozpowszechni.
-
Weroniko i Żabo ! Uprzedźcie Romę, że dostanie paczki ode mnie zamawiane w sklepie internetowym. W każdej paczce będzie faktura, ale ona nic nie musi płacić. Oni mają taki zwyczaj wkladania faktur do środka i tyle. Faktura jest opłacona przed wysyłą towaru. Może co najwyżej sprawdzić z fakturą czy nic nie zapomnieli włożyć. W garnku też pewnie będzie rachunek. Niech biedula zawału nie dostanie.
-
Żabo ! Znowu ta matematyka! :shake: 105+90=195 200 - 195 = 5 Tak by mi to wychodziło. :evil_lol: Mój TZ wraca z polowania na dziki. To oznacza pełne zamrażarki kiełbasy z dzika. Tylko nie wiem czy Pani Roma jak by jej wysłać to by ja zjadła. Dla psów szkoda. Kiełbasa jest robiona po domowemu z dzika i dodatku wieprzowiny ? Co myślisz Żabo ? Mam też pasztety z dzika domowej roboty ? Pod koniec tygodnia Pani Roma powinna otrzymać paczkę, w której będą makarony dla psów 10 kg. Zamówilam choć nie znam tego produktu. Chciałabym żebyście napisali jak to sie sprawdzi u Romy i czy warto zamawiać więcej. Jest drożej niz za kaszę ale taniej niż ryż.W poniedziałek chyba wyśla z Poznania garnek, ktory kupiłam na allegro. Jak dojdzie napiszcie bo muszę wystawić komentarz.