-
Posts
4589 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saphira
-
Weroniko ! Nie ma mowy o przerwaniu pomocy. Trzeba tylko się lepiej zorganizować. Ja paczki żywnościowe będę wysyłać. Gagata niech zamawia to mrożone mięso bo jest najtańsze. Na węgiel , drewno i buty trzeba się złożyć. Bez nas Ci ludzie umrą z głodu i zimna. Trzeba ruszyć adopcje a tu potrzebne są zdjęcia i pomoc Margo i Isadora7.
-
Ja nie bardzo rozumiem po co toczy sie ta cała dyskusja o opalaniu drewnem i węglem. Jezeli Pani Roma ma piec przystosowany do opalania węglem to nie ma o czym dyskutować.Trzeba kupić węgiel. Ja mam w domy system kominkowy na drewno, ale to jest specjalistyczny system opalania. Ja nie mogę palić węglem bo zniszczę komorę spalania. Pani roma nie może palić drewnem bo zamarznie. Spalanie drewna jest u niej kosztowne i niewydajne. Inny system spalania.
-
[quote name='MagYa^^']a ja mam pytanko - poniewaz nieunikniona czeka nas zima, a ja posiadam w swojej szafie dwie (a moze nawet 3 pary) kozakow skorzanych, w rozmiarze 35-36, chcialabym je komus oddac. niestety kozaczki sa na grubym slupku (obsasie), ale jesli komus sie przydadza z mila checia podesle. szkoda wyzucac podczas gdy niektorzy nie maja w czym chodzic.[/quote] Może dać to dziewczynom, które robia bazarki. Kozaczki teraz by zeszły. Ja też mam pelno takich rzeczy, zwykle wożę do domu dziecka. Niestety też mam fatalny rozmiar 35-36 .
-
Witam wszystkich. Psiaki na profilu są wystawiane tak samo jak na stronie schroniska. Te same zdjęcia, opisy, kontakty. Nie maiałabym skad wziąść innych informacji. Sąteż fotki Pani Romy i jej psiaków wzięte żywcem z dogomanii. Przejrzyjcie profil. Jeżeli sobie nie zyczycie jakiś informacji to oczywiście usunę. Emilia to wspaniała młoda osoba, która jak się zorientowałam stara się nagłaśniać wszystkie tego typu akcje charytatywne prowadzone w Polsce. Troszkę się pogubiła w informacji i trzeba ją poprosić o sprostowanie. Weroniko ! Pewna osoba na profilu pyta : "Witaj!Mam pytanie.....duzo ludzi chce wyslac paczke do p.Romki czy jest mozliwosc wyslania do nich podziekowac????" Nie wiem co Jej odpowiedzieć ? Z drugiej strony jakoś to trzeba zorganizować. Ja też mam pytanie : Czy doszły fartuszki kuchenne do Pani Romy i rekawice. Te rzeczy kupiłam na allegro i muszę mieć pewność, że zostały przesłane bo trzeba wystawic komentarz pozytywny bądź negatywny. Proszę jeżeli mozesz to sprawdź to.
-
[quote name='AlmaMater']Kupowałam makarony tej firmy, ale "ludzkie". Ten "psi" chyba widziałam w lubelskim Leclerku. Jak się tam znowu wybiorę na zakupy, to kupię na próbę, ale to nie będzie wcześniej niż w środę, bo dosłownie przykryta jestem robotą. As ma niezłą opinię w Lublinie, choć nie są to tak dobre makarony jak Lubelli. Zobaczę, ile ten "psi" makaron kosztuje w detalu, a potem zadzwonię dowiedzieć się o zakup hurtowy. Ze strony internetowej wynika, że mają przedstawiciela handlowego w Rzeszowie, ale czy wożą te makarony do Przemyśla to nie wiadomo.[/quote] Ja widziałam w ich ofercie również kaszę, a o ile wiem Żabie i Weronice zależy na dostępie do tańszej kaszy. Może by się udało ? Nawet parę groszy na kilogramie to dużo w skali m-ca. Pani Roma jest zachwycona ogrzewaczem wody :multi:
-
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnosimy Bursztynka! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='AlmaMater']Zdecydowanie tak. Jak dostanę jakieś pieniążki za wykonane prace, to jeszcze troszkę zasilę konto Żaby, niestety, chwilowo nikt mi nie płaci :shake: firmy, z którymi współpracuję, płacą mi dopiero jak same zarobią, czasem trwa to nawet parę miesięcy :-([/quote] A czy mogłabyś sprawdzić tę firmę : [URL]http://www.asbabuni.pl/[/URL] To gdzieś koło Lublina. Może da się załatwić tanią karmę.
-
Dziewczyny ! Nie macie wyboru musicie założyć fundację ! Wtedy będziecie wiedzialy na czym stoicie lub siedzicie. Do wyboru.
-
[quote name='weronika1']Czekam na faktury za papu. Dzisiaj p. Roma mówiła ,że to żarcie przyszło wczoraj i jest to mało, te psiaki by to zjadły na raz , bardzo im smakuje. :lol: Proponowała aby dokupywać mięso w blokach i będzie gotowała kaszę i ryż , bo ma już piękny duży garnek do gotowania, za który darczyńcy stokrotnie dziękuje.:lol::lol::lol::lol::lol: Kochani mam prosbę , proszę chwilowo nie wysyłać leków bo zrobił się zastój. Zaczynamy sie dublować . Potrzebne sa jeszcze drobne leki typu Ranigast, Sylimarol, coś na wrzody a innych krążeniowych i witamin jest już w nadmiarze.[/quote] Weroniko ! Ja zaraz po romowie z Panią Romą zamówilam jej ten lek na zgagę Renee i fartuszek kuchenny tak jak sobie życzyła. Dzis otrzyma leki , fartuszek i paczki z żywnościa typu ryz, makarony itp. Mam potwierdzenie, ze wszystko wyszło wczoraj wiec dziś kurier dostarczy. Wysłałam też 36 zł na mięsko do tej pani u ktorej nasz Gagatek zamawia batony. W poniedziałek oprócz batonow powinno być go 10 kg. Pani Roma jest Wami zachwycona. Dlugo opowiadala o Rafale, Pani z Przemyśla i osobie, ktora podarowala podgrzewacz wody. No i oczywiście przyprawy zwłaszcza vegeta. Weronisiu! Mam problem. Na profilu naszej klasy mam zapytanie o wpłaty. Trzeba ludziom potwierdzic i podziekować a nie wiadomo komu. Ja dziś w nocy wyjezdżam. Wyslij Margo listę osób bo będziemy niewiarygodni.
-
Margo !Nie będzie mnie od piątku do poniedziałku. Zajmij się profilem. Ktoś musi odpowiadać na ewentualne zapytania. Mięsko udało mi się zamówić, ale nie wiem czy zdążyłam z wpłatą. Pani Roma chciała tej kostki mrożonej . Domówiłam po 10 kg do tych batonów Gagaty i wysłałam 36 zł na 3 poniedziałki. 10 kg to 12 zł. Myśle, że to tanio. Pani Roma ma wolne dwie szuflady w zamrażarce i może je przeznaczyc na mięsko. Pewnie dobrze by było pomyslec już o opale, mamy połowę września. Czy są na to środki ?
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
HOOOOPAMY !:laola: -
Rozmawiałam wczoraj z Panią Romą . Poza tym , że koniecznie chciała mnie nakłonić do adopcji któregokolwiek psiaka, jest zadowolona z gara i chce gotowac ryż. Wyraziła zainteresowanie tymi mrożonymi kostkami. Ma miejsce w lodówko-zamrażarce. Można jej domówić parę kilo do tych batonów co gagatka zamawiała, ale nie mam nr konta do przelewu i adresu firmy. W piątek znowu ja wyjeżdżam na małą chwilkę. Będę kierowcą :eviltong:
-
Diana- szalone serce odnalazło szczęście w Niemczech!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
H O O O P A M Y ! :laola: -
Prawdziwa psia dama - Lejdi, jak na damę przystało we wspaniałym DS!
Saphira replied to żaba88's topic in Już w nowym domu
Hooooopamy ! :laola: -
Ostróda- Sparaliżowany Bursztyn po wypadku - Ma dom. Za TM.
Saphira replied to ylonne's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hoooopamy !:laola: