-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I jak tam pan Szczerzyząbek? -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
TAK :)! -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe, ze macie takie przyjazne i bezkonfliktowe pieski - pięknie przyjęły Karuska :). -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Uffff.... Takie wieści to można czytać i czytać :). Biduś musi bardzo bać sie, by znowu nie zaznać głodu :(... -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy psinka już na swoim :)? -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nie wie, że już nigdy nie będzie głodny i zmarznięty. -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jeszcz tylko trochę, Maluszku i zaczniesz nowe życie! Trzymam kciuki! -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści !!! Kochane Wawerki!!! (A czy moja wpłata dotarła?) -
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
jola_li replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak niewiele mogę :(... Poproszę o numer konta. -
I jak Malutek? Już po? Moja pieska miała operację u Bissenika (więzadło krzyżowe) za ponad 3000. Plus potem lekarstwa, kontrole... Facet jest niezły, ale podejście w lecznicy jest "taśmowe". No i obiecywał mi cuda niewidy - czyli szybki powrót do sprawności po operacji - a trwało to miesiącami :(...
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
jola_li replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jak ja mam to zrobić... Powiedzieć: „teraz” i tym „teraz” zamknąć ci oczy, znieruchomić łapy i ogon... Powiedzieć: „teraz” i unieść ciężar myśli, że może jeszcze przez chwilę… Nie chcę upleść twojego cierpienia z mojej słabości. Proszę, powiedz mi… kiedy… Muszę już iść… Ciężko mi cię zostawiać. Kto ci teraz przypilnuje domu? Kto ci głowę położy na kolanach, patrząc w oczy z miłością i tęsknotą? Kto cię weźmie na spacer, żebyś oglądała świat nie tylko zza samochodowych szyb? Muszę już iść… Płacz, jeśli ci to pomoże. Ja też, idąc przez tęczowy most, co chwila będę oglądać się za siebie. Muszę już iść, choć tak bardzo cię kocham. Wiesz… zawsze byłem o ciebie zazdrosny. Ale teraz – proszę – zrób przy sobie miejsce dla następnego psa. Będzie mi łatwiej. Barbara Borzymowska -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No cóż, takie to życie bywa, że czasem i nieszczęście dopadnie ;)... SZCZĘŚLIWEJ PODRÓŻY :)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj, jak dobrze wiedzieć, że u Was wszystko w porządku i popatrzeć sobie na szczęśliwe psy :). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa co słychać u Dwu- i Czterongów w dalekim kraju :). -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
jola_li replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A moja wpłata nie dotarła? -
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
jola_li replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Mój Boże, serce pęka :(... Paskudne nowotwory, tyle ich dokoła. Zły to bardzo rok :(.