Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Tak mi przykro, Ewa :(... Tym bardziej, że wokół tyle poważnych chorób, że ciężko mi z tym bardzo :(. Poproszę o numer konta.
  2. Śliczna psinka, oby jak najszybciej przeprowadziła się "na swoje" :).
  3. Hurraaaa! Nutusia się pojawiła!!! I to z TAKIMI wieściam :) :) :)i!!!
  4. ...nareszcie można się wyciągnąć ;)!
  5. A chart się gonił z najprawdziwszym kundlem warmińsko-mazurskim, więc nic dziwnego, że łatwo nie było ;)!
  6. ORANY, seria "śmieszna Muszka" jest rzeczywiście niesamowita :)! Można "pęc" :)!!! Ileż to można się od psów nauczyć; choćby takiej bezgranicznej radości mimo wszystko...
  7. No nie da się ukryć, że na zadowolone nie wyglądają ;).
  8. Ajajaj, jak fajnie, że Mattilu się odnalazła :)!!! Bardzo się cieszę, że Bari znalazł wreszcie dom (a właściwie, że dom go znalazł ;))! Często o nim myślałam. Pewnie Zosia jest szczęśliwa :). Jędrkowi życzę aby znalazł swoje miejsce i grono przyjaciół - równie jak On wrażliwych i myślących - a całej Rodzinie jak najwięcej zdrowia.
  9. Ja też - choć z opóźnieniem - życzę wszystkim dobrego roku! (A Foksię można gdzieś znaleźć?) Też się martwię tą ciszą...
  10. Najważniejsze ze są postępy i to tak szybkie. Do zostawania w domu tez sie na pewno przyzwyczai, ale to czasami trochę trwa. Fajny ten Wasz park. I tyle kaczek do pogonienia ;).
  11. Nie pisałam wcześniej, ale cały czas kibicowałam Giguni i - cieszę się przeogromnie z takiego happy endu :)!
  12. Wielka radość!!! Wszystkie adopcje cieszą, ale takie szczególnie. Piękne serca otworzyły się na Muszkę, która nie ma nóżki, ale ma szczęście!
  13. Pięknie :)! Zawsze patrzę ze wzruszeniem na Hopelkę, bo moje wspomnienia sięgają do jej złych dni i każdy taki obrazek jest dla mnie cudem, za który nie przestanę być Wam wdzięczna :)! (Widzę, że jakieś szczątkowe banerki ożyły ;)).
  14. MARIAŃSKIE ŁAŹNIE PORI Podziwiajcie i zazdrośćcie ;)!
  15. A teraz z Helsinek - via Nutusia - wieści o Czetusi-grobtroterce (i nie tylko wieści :)): AMSTERDAM: BARCELONA: HAGA: KARLOVE VARY
×
×
  • Create New...