-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !
jola_li replied to terra's topic in Dogomaniacy, którzy odeszli....
Tak mi przykro, Ewa :(... Tym bardziej, że wokół tyle poważnych chorób, że ciężko mi z tym bardzo :(. Poproszę o numer konta. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
...nareszcie można się wyciągnąć ;)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A chart się gonił z najprawdziwszym kundlem warmińsko-mazurskim, więc nic dziwnego, że łatwo nie było ;)! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No nie da się ukryć, że na zadowolone nie wyglądają ;). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ajajaj, jak fajnie, że Mattilu się odnalazła :)!!! Bardzo się cieszę, że Bari znalazł wreszcie dom (a właściwie, że dom go znalazł ;))! Często o nim myślałam. Pewnie Zosia jest szczęśliwa :). Jędrkowi życzę aby znalazł swoje miejsce i grono przyjaciół - równie jak On wrażliwych i myślących - a całej Rodzinie jak najwięcej zdrowia. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja też - choć z opóźnieniem - życzę wszystkim dobrego roku! (A Foksię można gdzieś znaleźć?) Też się martwię tą ciszą... -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
jola_li replied to Poker's topic in Już w nowym domu
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
jola_li replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Nie pisałam wcześniej, ale cały czas kibicowałam Giguni i - cieszę się przeogromnie z takiego happy endu :)! -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj tak, oj tak :)!!! -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pięknie :)! Zawsze patrzę ze wzruszeniem na Hopelkę, bo moje wspomnienia sięgają do jej złych dni i każdy taki obrazek jest dla mnie cudem, za który nie przestanę być Wam wdzięczna :)! (Widzę, że jakieś szczątkowe banerki ożyły ;)). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A teraz z Helsinek - via Nutusia - wieści o Czetusi-grobtroterce (i nie tylko wieści :)): AMSTERDAM: BARCELONA: HAGA: KARLOVE VARY