Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. STOOOO LAAAAAT, STOOOO LAAAAT :)!!!
  2. Nikt nie chce takiego przystojniaka :(??? No, ale widać, że krzywda mu się nie dzieje, więc spokojnie czeka na dobrych i MĄDRYCH ludzi. Żeby tak od razu na policję? Jeżeli już, to nie Bari powinien mieć zabagnioną kartotekę, tylko jego chwilowa pani. Ale fajnie się czyta o Hopko-Polowej przyjaźni :)!
  3. A psinki wzięły z niego przykład i też podziwiają jesień z cieplejszej strony okna :). Fajnie wygląda duecik na tym parapecie :).
  4. Nutusiu, mocno ściskam :(... Harem bez Lesia, to już nie to samo, ale - choć bez smutku i tęsknoty się nie obejdzie - trzeba też cieszyć się, że kiedyś Lesio przybłąkał się pod dobry adres, że kochał i był kochany. Tylu psom nie jest to dane... (Dopiero teraz się odzywam, bo czas jest trudny)...
  5. Tak mi żal Bariego :(... I Was, bo wiem jak bardzo Wam na nim zależy... Niestety, ludziom często brak wyobraźni, wiedzy, wyczucia. Szczególnie jeśli to ich pierwszy zwierzak. Sama wiem ile się nauczyłam od kolejnych swoich psiaków; jaka przy pierwszym byłam zielona (co dopiero teraz widzę ;)). Dobrze by było, żeby osoba oddająca psa do adopcji opowiedziała na co zwrócić uwagę w pierwszym okresie. Biedny Bari :(... Oby trafił na dom, na jaki zasługuje!
  6. Wielki szacunek dla Stefano - chapeau bas! I dla Zosi, która pokochała Bariego. On jest naprawdę śliczny. Oby miał nadal to szczęście, które zaczęło sie, gdy spotkał Was na swojej drodze.
  7. Kciuki zaciśnięte - za Bariego i za Stefano! Dobrej, spokojnej podróży! Myślałam, że pojemniczki też pieskom posmakowały ;).
  8. Są :)! A czy jest szansa na protezę w przyszłości?
  9. A ja widziałam, a jak zajrzałam ponownie, to przestałam widzieć ;).
  10. Za dom Bariego - ten czy inny, oby jak najszybszy - trzymam kciuki z całych sił! A Pola lepiej niech pozostanie mało pojętną uczennicą w kwestii ryjówkowej ;).
  11. Jak się stęskniłam za wieściami od Was - mojej ulubionej Rodziny 2+2+2 :)! To we Włoszech też tyle bezdomniaków :(???... Miałam nadzieję, że jest lepiej niż u nas.... Bari uroczy - Wy KOCHANI, że wzięliście go pod skrzydła. Wierzę głęboko w szczęśliwy finał Waszej przyjaźni!
  12. Z całych sił!!!! Nad postami po prawej stronie jest prostokącik z napisem "obserwuj to" - trzeba w niego kliknąć.
  13. Jak ja się cieszę, że Fasolcia ma Taką Panią :)!
  14. Uffff, jak dobrze, że wszystko idzie we właściwym kierunku :).
  15. Się wyświetlają i radują oczy :)!
  16. Najpiękniejsze wieści - kolejna bida ma swoją Rodzinę! Wielka radość :)!
  17. Moja kochana mała Hopunia z wielkim bagażem złych przeżyć... Ale tych dobrych jest duuuuużo więcej :)!!!
  18. Musi :)! Nie ma wyjścia :)!! Przeogromnie się cieszę!!!
  19. Nacieszyłam się już na Mazurach, ale dopiero teraz mogę Wam o tym powiedzieć :)! HURRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. To się nazywa KULTURA :)! Wszak Gościa trzeba serdecznie przywitać! Choćby i na leżąco ;).
  21. Też uważam, że krótkie teksty są zdecydowanie lepsze. A o szczegółach problemów najlepiej chyba mówić bezpośrednio osobom wstępnie już zainteresowanym.
  22. Ale się porobiło :(... Nie dość, że Nutusia ma dużo dalej do pracy, to jeszcze tak nerwowo :(... Nutusiu, jak uda Ci się zajrzeć, to powiedz, jak Imkowe rachunki? Czy masz jeszcze na karmę?
×
×
  • Create New...