Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Jeszcze jak :)! Nie da się ukryć :)! To rzadka umiejętność! Bo ma do kogo :). Bo ma kogo :). No, jak panna kąpielowa odwaliła taką robotę ;)... Kochana i szczęśliwa - co widać na załączonych obrazkach :)!
  2. Wydaje mi się, że warto pokazać zdjęcie, na którym widać by było wielkość Gigi. Choćby był na nim kawałek nogi człowieka, czy jakiś typowy mebel.
  3. No pięknie, a holenderskie prezenty w szufladzie ;)??? Czołgi mnie nie za bardzo interesują, ale pomysł z turystycznym wykorzystaniem kopalń bardzo mi się podoba!
  4. To teraz będą dwie elegantki :). Która dla której?
  5. Jeszcze raz obejrzałam zdjęcia Czetusi-Podróżniczki ---- śliczna z niej blondynka :). A uszki w bok są najfajniejsze, choć chyba oznaczają niepewność (?). Kasiupl - życzę Ci (i Ziutce) więcej takich propsich partnerów :)! Że Helci nic złego się nie dzieje jestem pewna, ale zdjęcia obejrzę z przyjemnością (właśnie dlatego, że nic złego się nie dzieje :)).
  6. Bardzo się cieszę, że psinki się lubią i że Pola z pola zmieniła się w Polę "z nabrzucha" :).
  7. Dołek jest dobry na gorące dni :). No i pasuje do zaokrąglonych boczków :). Serdeczne pozdrowienia dla Szefunia i wszystkich jego Współlokatorów!
  8. Włochate termoforki są najskuteczniejsze :). (Przeczytałam ostatni wpis na Jędrusiowym blogu i zapragnęłam obejrzeć "Syna Szawła" (choć do takich filmów muszę mieć odpowiedni nastrój) - mądry, wrażliwy Chłopak z Waszego Jędrka!).
  9. Jak to dobrze, że Giga jest zdrowa :)!
  10. Śmieszna Helcia z tym naszmatkowym czekaniem ;).
  11. Te mlecze, to wcale nie mlecze tylko mniszki (jest ich u nas ponad 100 gatunków) i ja je lubię :). Mlecze są wysokie. A milczenie Nutusi mnie bardzo martwi...
  12. No pięknie się Floksio odwdzięcza za brak łańcucha ;)... Młodość go nosi, a do tego musi być bardzo inteligentny, że - po krótkim w końcu pobycie i długiej włóczędze - znalazł drogę do domu.
  13. Dzięki, Ziutka :)!!! Bez ciebie, to o twojej koleżance nic byśmy nie wiedziały... Eeech, ludzie :)...
  14. To wspaniale :)! 10 lat i takie piękne zęby??? Czy przypadkiem go trochę nie postarzasz ;)?
  15. Ale ładny Bruńcio! Pewnie niedługo się nim nacieszysz ;).
  16. Helcia pamięta jak to było kiedyś i teraz wszystkie chwile są dla niej radosne :)!
  17. Ja w takich wypadkach wkraczam i przywołuję bardzo grzecznie pieska na jego posłanko (i chwalę jak przyjdzie i się położy). Prawowity właściciel nie może być poszkodowany :)!
  18. Poproszę o tekst i zdjęcia i będę robiła Imce wyróżnione ogłoszenia na olx-ie!
  19. Serce pęka :(... Biedna psinka :(... Poproszę tekst i zdjęcia i będę jej regularnie odnawiała i wyróżniała ogłoszenia na olx-ie.
  20. Oby te Gigusiowe szmery okazały się niegroźne...
  21. Koniec wątku, ale za to początek dobrego życia dla Floksia :)! Sama radość :)!!!
×
×
  • Create New...