-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No i oby takich par było jak najwięcej :)! -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
jola_li replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, jak masz fotki, to zawsze przesyłaj do mnie :). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ostatnio wypróbowuję bravecto - 1 tabletka na 3 miesiące. Drogie, ale podobno skuteczne. (Jednego pieska udało mi się uratować, bo zauważyłam brązowy mocz i szybko podany antybiotyk zadziałał.). -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Podobno okłady z błota dobrze robią na urodę ;). Sprytna Ziutka, rzeczywiście nie zostawiła Wam wyboru :)! Żeby tak wszystkie sprawy dało się załatwić wybierając właściwe miejsce do spania ;). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj, ale Hopcia dostarcza Wam emocji... Przeżyć nie zazdroszczę, ale widoku gęsi kanadyjskich - BARDZO :)!!! Przypomniało mi się jak "mój" mazurski pies potruchtał kiedyś za motylem - nie było go z 10 minut w zasięgu wzroku, . A drugi miał zwyczaj gonić lecące bociany - śmiesznie wyglądało jak tak leciał z zadartą głową :). Zrobiłam ogłoszenia Rokiemu - pani mnie o to poprosiła. I stał się cud - po dwóch miałam bardzo dobrze rokujący telefon. Mieszkanie pod Warszawą, ktoś stale obecny w domu, facet aktywny, lubiący wędrówki, wcześniej miał wilczura. Niestety, w ostatniej chwili jedna z pań się rozmyśliła :(. Normalnie załamałam się... Jak się znowu namyśliła, to facet miał już innego psa. Żałuję bardzo, bo coraz bardziej widzę, że Rokuś powinien znaleźć nowy dom. Nie mam już cienia wątpliwości. Powiedziałam pani, że kolejne ogłoszenia będę robić jak przemyślą sprawę i podejmą ostateczną decyzję. Inaczej szkoda mojego czasu i nerwów... Mam nadzieję, że decyzja będzie właściwa, choć pewności nie mam. -
A tak poza tym, to dzisiaj rozmawiałam z Panią Grażyną, która nie mogła się nachwalić jaki to Kubuś jest grzeczny i mądry :) Bardzo się pilnuje i słucha, nauczył się już wszystkich drobnych "rytuałów" swojego domu, bez problemu przetrwał wizytę dzieci i wnuków Państwa na Wielkanoc. Pani powiedziała, że nie zamieniłaby go na żadnego innego i że jest najmądrzejszym psem w okolicy :) Dzięki takim rozmowom życie staje się piękniejsze :) :) A tak poza tym, to dzisiaj rozmawiałam z Panią Grażyną, która nie mogła się nachwalić jaki to Kubuś jest grzeczny i mądry :) Bardzo się pilnuje i słucha, nauczył się już wszystkich drobnych "rytuałów" swojego domu, bez problemu przetrwał wizytę dzieci i wnuków Państwa na Wielkanoc. Pani powiedziała, że nie zamieniłaby go na żadnego innego i że jest najmądrzejszym psem w okolicy :) Dzięki takim rozmowom życie staje się piękniejsze :) :) ........................................... Mogłabym te (i tym podobne) słowa czytać na okrągło :)III...
-
Ku pamięci, czyli wspomnień czar - album moich podopiecznych
jola_li replied to Nutusia's topic in Foto Blogi
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
jola_li replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Pokerku - wierzę, że wszystko będzie dobrze!!! Wracaj szybko do zdrowia i do domu! Ściskam serdecznie! -
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak będzie wyglądało spotkanie z Czetusią - czy Cię pozna od razu, czy będzie onieśmielona :). A przystanki najwyraźniej nie pasują do otoczenia :). Zauważyłam, że psy reagują na "dziwne" rzeczy, lub takie nie-na właściwym-miejscu. Pamiętam jak pieska mojej córki obszczekiwała wyrzucony na trawnik telewizor. Najeżyła się jak jeżozwierz i obskakiwała go ze wszystkich stron dobre parę minut :). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mattilu, bardzo Ci dziękuję, ale ogłoszenia będę robiła sama (żeby móc je co tydzień odnawiać). Jeśli panie podtrzymają chęć oddania Rokiego. Na razie się nie odzywają, a ja ich nie widuję. Z ostatniej rozmowy wynika, że jedna z pań jest przeciwna oddaniu go, co chyba mnie nie cieszy, bo to oznacza całe psie życie z krótkimi szarpanymi (z obu stron) spacerami. Rokiego wyraźnie ciągnie przestrzeń i towarzystwo innych psów. Niestety, tu tego mieć nie będzie :(... Z ostatniej chwili - Roki jednak szuka domu. Po Świętach ruszam z ogłoszeniami. Mattilu, Wspaniała Hopusiowa Rodzinko i Wszyscy Jej Przyjaciele - niech Wasze Święta spokojne i radosne będą!