-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Laro bardzo chętnie zamieściłabym ogłoszenie w telegazecie,ale niestety kompletnie nie wiem jak to zrobić;/ Moja młodziutka siostra zrobiła banerek Hanie: [IMG]http://i41.tinypic.com/dxictt.png[/IMG] -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Javeno,zapytaj znajomej.Bo Hany do schroniska na pewno nie oddam.Choćbym miała zrezygnować z pracy. A co do prawa jazdy Javeno,wiek nie ma najmniejszego znaczenia.Miałam przyjemność poznać 66 letnią Panią,która przystąpiła do kursu w tym samym czasie co ja.O jeździe samochodem nie miała najmniejszego pojęcia.Ale...podeszła do egzaminu i zdała go za pierwszym podejściem(!).Gdzie mi,młodej osobie się to nie udało;p Spokój jest najważniejszy;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Póki co,rozstanie z Haną się nie zapowiada.Telefonów nadal brak;/ Powoli zbliża się czerwiec i czas mojego i TZ-a wyjazdu;( Oboje wyjeżdżamy gdzie indziej (TZ delegacja z pracy,ja do Warszawy-także praca) Ja zabieram ze sobą moją sukę,TZ niestety nie może zabrać żadnego psa. Nie wiem co dalej będzie,co z Haną;((( Jeżeli do końca czerwca nie znajdzie domu to chyba będę zmuszona zrezygnować z pracy;( A skutki rezygnacji mogą być bardzo nie pomyślne;/ Dziewczyny pomóżcie,bo już nie wiem co mam robić;( Hanusia miała dzisiaj obcinane pazurki.Zachowywała się jak aniołek. Dodatkowo chciałam się pochwalić,że w końcu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy;))) Po odbiorze "plastiku" będę dysponować transportem dla jakiś bid;) -
Jejku tylko nie M1;p Do niedawna moje miejsce pracy;p Ale cóż,piszę się na akcję;)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Avilia replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Filmik przezabawny!Uśmiałam się!;D Co do mastiffa,zabrakło mi słów.Ło matko jaki duuuuży -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Javeno bardzo dziękuję,że pomagasz ogłaszać;) My obydwie jesteśmy w siebie wpatrzone,gdyby nie moja aktualna sytuacja życiowa,Hana byłaby naszym drugim psem "stałym".Niestety póki co mogę być jedynie domem tymczasowym. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
A jakie słodkie łapki mmmm;) -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Avilia replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Poleciało 8zł z bazarku. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Księżna z Zagłębia;) [IMG]http://i44.tinypic.com/20qlts2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/10p204l.jpg[/IMG] -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Avilia replied to amikat's topic in Już w nowym domu
Poleciało 15 zł na Bratka z bazarku. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dla mnie jest miss świata,ale niestety inni widzą w niej tylko zwykłego burego kundla;/ I wybierają naprawdę ładne psy.No ale co do charakteru to mmm miodzio.Jeszcze się nie spotkałam z psem o tak cudownym usposobieniu. Wielka szkoda,że nikt na to nie patrzy.Ja osobiście wybierając psa szukałabym wpierw po charakterze.Fakt faktem,że ja to lubię takie łobuziaki szczekliwe i zadziorne;p -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Laro ponownie dziękuję;) W górę Maleńka! -
jamniczka szortkowłosa standardowa ma już dom stały
Avilia replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Czyżby to ta sama słodka jamnisia która była na akcji SCC?;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Nie wiem ile dokładnie,ale na pewno poszły 2 szczeniaki i chyba 2 dorosłe psy.Mam nadzieję,że jeszcze parę też zostało adoptowanych jak poszłam. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Byłyśmy dzisiaj na akcji w SCC.Niestety nikt się w Hanusi nie zakochał. -
A ja chciałam serdecznie podziękować za to,że mogłam wziąć udział w akcji z Haną. Chciałam podziękować osobiście,ale niestety wszyscy mi gdzieś zniknęli. Niestety Hanusią nikt się nie zainteresował,ale nadzieja była;) A co do Koli,czy wzięły ją te dwie Panie,mama z córką?
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Javeno bardzo dziękuję za polecenie panu Haneczki;) Czekam na telefon;) -
Dane już zostały wysłane;) Niestety w sobotę się nie pojawię-praca;/ Za to w niedzielę jak najbardziej na kilka godzinek;)
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Niestety w sobotę nie będzie nas na akcji-brakło dla nas miejsca.Być może pojawimy się w niedzielę;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Hana po zabiegu już całkiem doszła do siebie. Dostałam dwa maile od zainteresowanych Haną.Odpisałam i czekam na jakieś konkrety;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Znaczy "zjadła" w przenośni Jaszo;) Poszatkowała całe tak,że strzępy na niej wisiały,a nie ubranko;p -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Haneczka zjadła już dwa ubranka posterylkowe!A robi to jak nikt na nią nie patrzy!Łobuziara mała!Od latania z nitką i igłą już mi niedobrze;p W poniedziałek ściągamy szwy;D -
W razie gdyby nie było dla nas miejsca,chętnie przyjechałabym sama,żeby zaopiekować się jakimś psiakiem fundacyjnym lub z puchą łazić.
-
Gisic87-bardzo dziękuję za szansę.Może w końcu nam się uda wziąć udział w akcji.Poczekamy,zobaczymy. Zaraz przygotuję plakat i Ci wyślę JOMO.
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Haneczka czuje się dobrze.Wczoraj była bardzo obolała przez co i słaba,ale dzisiaj jest o niebo lepiej.Dostała rano tabletkę przeciwbólową.Jutro jedziemy o 10 rano na antybiotyk.Póki co nic nie wskazuje na to żeby były jakieś komplikacje. Moja dzielna dziewczynka.