Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Laro bardzo chętnie zamieściłabym ogłoszenie w telegazecie,ale niestety kompletnie nie wiem jak to zrobić;/ Moja młodziutka siostra zrobiła banerek Hanie: [IMG]http://i41.tinypic.com/dxictt.png[/IMG]
  2. Javeno,zapytaj znajomej.Bo Hany do schroniska na pewno nie oddam.Choćbym miała zrezygnować z pracy. A co do prawa jazdy Javeno,wiek nie ma najmniejszego znaczenia.Miałam przyjemność poznać 66 letnią Panią,która przystąpiła do kursu w tym samym czasie co ja.O jeździe samochodem nie miała najmniejszego pojęcia.Ale...podeszła do egzaminu i zdała go za pierwszym podejściem(!).Gdzie mi,młodej osobie się to nie udało;p Spokój jest najważniejszy;)
  3. Póki co,rozstanie z Haną się nie zapowiada.Telefonów nadal brak;/ Powoli zbliża się czerwiec i czas mojego i TZ-a wyjazdu;( Oboje wyjeżdżamy gdzie indziej (TZ delegacja z pracy,ja do Warszawy-także praca) Ja zabieram ze sobą moją sukę,TZ niestety nie może zabrać żadnego psa. Nie wiem co dalej będzie,co z Haną;((( Jeżeli do końca czerwca nie znajdzie domu to chyba będę zmuszona zrezygnować z pracy;( A skutki rezygnacji mogą być bardzo nie pomyślne;/ Dziewczyny pomóżcie,bo już nie wiem co mam robić;( Hanusia miała dzisiaj obcinane pazurki.Zachowywała się jak aniołek. Dodatkowo chciałam się pochwalić,że w końcu udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy;))) Po odbiorze "plastiku" będę dysponować transportem dla jakiś bid;)
  4. Jejku tylko nie M1;p Do niedawna moje miejsce pracy;p Ale cóż,piszę się na akcję;)
  5. Filmik przezabawny!Uśmiałam się!;D Co do mastiffa,zabrakło mi słów.Ło matko jaki duuuuży
  6. Javeno bardzo dziękuję,że pomagasz ogłaszać;) My obydwie jesteśmy w siebie wpatrzone,gdyby nie moja aktualna sytuacja życiowa,Hana byłaby naszym drugim psem "stałym".Niestety póki co mogę być jedynie domem tymczasowym.
  7. Księżna z Zagłębia;) [IMG]http://i44.tinypic.com/20qlts2.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/10p204l.jpg[/IMG]
  8. Poleciało 15 zł na Bratka z bazarku.
  9. Dla mnie jest miss świata,ale niestety inni widzą w niej tylko zwykłego burego kundla;/ I wybierają naprawdę ładne psy.No ale co do charakteru to mmm miodzio.Jeszcze się nie spotkałam z psem o tak cudownym usposobieniu. Wielka szkoda,że nikt na to nie patrzy.Ja osobiście wybierając psa szukałabym wpierw po charakterze.Fakt faktem,że ja to lubię takie łobuziaki szczekliwe i zadziorne;p
  10. Laro ponownie dziękuję;) W górę Maleńka!
  11. Czyżby to ta sama słodka jamnisia która była na akcji SCC?;)
  12. Nie wiem ile dokładnie,ale na pewno poszły 2 szczeniaki i chyba 2 dorosłe psy.Mam nadzieję,że jeszcze parę też zostało adoptowanych jak poszłam.
  13. Byłyśmy dzisiaj na akcji w SCC.Niestety nikt się w Hanusi nie zakochał.
  14. A ja chciałam serdecznie podziękować za to,że mogłam wziąć udział w akcji z Haną. Chciałam podziękować osobiście,ale niestety wszyscy mi gdzieś zniknęli. Niestety Hanusią nikt się nie zainteresował,ale nadzieja była;) A co do Koli,czy wzięły ją te dwie Panie,mama z córką?
  15. Javeno bardzo dziękuję za polecenie panu Haneczki;) Czekam na telefon;)
  16. Dane już zostały wysłane;) Niestety w sobotę się nie pojawię-praca;/ Za to w niedzielę jak najbardziej na kilka godzinek;)
  17. Niestety w sobotę nie będzie nas na akcji-brakło dla nas miejsca.Być może pojawimy się w niedzielę;)
  18. Hana po zabiegu już całkiem doszła do siebie. Dostałam dwa maile od zainteresowanych Haną.Odpisałam i czekam na jakieś konkrety;)
  19. Znaczy "zjadła" w przenośni Jaszo;) Poszatkowała całe tak,że strzępy na niej wisiały,a nie ubranko;p
  20. Haneczka zjadła już dwa ubranka posterylkowe!A robi to jak nikt na nią nie patrzy!Łobuziara mała!Od latania z nitką i igłą już mi niedobrze;p W poniedziałek ściągamy szwy;D
  21. W razie gdyby nie było dla nas miejsca,chętnie przyjechałabym sama,żeby zaopiekować się jakimś psiakiem fundacyjnym lub z puchą łazić.
  22. Gisic87-bardzo dziękuję za szansę.Może w końcu nam się uda wziąć udział w akcji.Poczekamy,zobaczymy. Zaraz przygotuję plakat i Ci wyślę JOMO.
  23. Haneczka czuje się dobrze.Wczoraj była bardzo obolała przez co i słaba,ale dzisiaj jest o niebo lepiej.Dostała rano tabletkę przeciwbólową.Jutro jedziemy o 10 rano na antybiotyk.Póki co nic nie wskazuje na to żeby były jakieś komplikacje. Moja dzielna dziewczynka.
×
×
  • Create New...