Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Piękny Łatek,szkoda tylko,że tymczas będę miała dostępny dopiero od września.To trochę odległy czas,a Łatkowi przydałby się tymczas już;/
  2. Jotko oczywiście tymczasowicza jakiegoś wezmę,ale dopiero we wrześniu jak wrócę "zarobiona";) Chętnie się z Panią zabiorę,bo w sumie godzina mojego pojawienia się na akcji zależy od tego o której mój TZ mógłby mnie zawieźć. Ale skoro mogę się zabrać z Panią to nie jestem od niego zależna;) W jakim miejscu się umówimy i o której dokładnie?
  3. I ja będę,ale tylko w sobotę.Jeszcze nie wiem w których godzinach.Dam znać. Chciałam się też pochwalić,że moja tymczasowiczka Hana (była raz na akcji SCC) 03.06.br jedzie do superowego domku stałego;)
  4. Uzi jest ogłoszony na: [SIZE=3] [SIZE=2][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [/SIZE][/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=2]www.tarnowskiegory.olx.p[/SIZE][/FONT][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [/SIZE] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.psiamania.pl/[/url] [url]http://www.adopcjepsow.org/[/url] Oczywiście ogłoszeń będzie więcej,ale na razie tyle mogłam zrobić.Będę edytować [B]ten[/B] post w celu umieszczenia dodatkowych adresów stron na których Uzi będzie ogłoszony.Niektóre trzeba aktywować.Więc na ten adres e-mail: [B][email protected][/B] (bo taki podawałam w ogłoszeniach) będą przychodziły maile aktywujące ogłoszenie.
  5. Jestem i ja. W wolnej chwili postaram się o ogłoszenia.
  6. [quote name='dara9']p.s. nie chciałam Cię Avilio uprzedzić z tą informacją:oops:[/QUOTE] Jako przyszła właścicielka Hany masz do tego pełne prawo;) Dziękuję za to,że wybraliście właśnie Hanę.Tyle czasu czekała na ten jedyny,wymarzony dom.
  7. Widzę,że zostałam wyprzedzona z przekazaniem tej cudownej nowiny!Hehe;) [B]Laro[/B]-można już wykasować ogłoszenia;))))) Powoli zaczynałam tracić nadzieję,że kiedykolwiek coś takiego napiszę. Przyszły domek Hany oceniam na 6 z ogromnym plusem.Oby więcej takich ludzi! W końcu jestem szczęśliwa;D Hana zamieszka niedaleko mnie,w Katowicach.
  8. Jasza detektywie:eviltong: Niedziela już pojutrze.Nadal apeluje o zaciśnięcie kciuków:cool3:
  9. Przelew zrobiony.Byłam w Silesii;) Z moją tymczasowiczką Haną i TZ-em (nie do adopcji;p).A ja Ciebie chyba kojarzę.To u Ciebie na kolanach siedział cały czas Pinokio?
  10. Poznałam Pinokia na akcji adopcyjnej.Jest taaaki malutki:loveu: Na chwilę obecną mogę przekazać na Pinokia jedynie 10zł:oops:
  11. Ślicznota!Zakochać się można w samych zdjęciach:loveu:
  12. Osoba ta jest nowa na Dogo;) Co nie znaczy,że gorsza!;) Tyle powiem.Więcej nie,bo to naprawdę jeszcze nic pewnego,a nie chcę,żeby dziewczyna presję odczuwała z tego powodu.
  13. Dostałam wczoraj mms'a ze zdjęciem Wiki. Jak mi się uda je zrzucić z telefonu na komputer to je wrzucę. Państwo są bardzo zadowoleni z malutkiej. Bardzo mi się podoba jak o niej piszą;)
  14. W razie najgorszego deklaruję wziąć 2 małe gabarytowo psiaki do siebie.Mam 40 km do Tych.Służę też samochodem.
  15. Jotka-to dopiero początek ogłoszeń;) Nie przeraź się ilością maili do aktywowania.
  16. Wszystkie macie rację.Przekopiowałam Wasze wypowiedzi "zainteresowanej". i...nie zraziła się!Napisała mi,że nie "odpuszczą" sobie Hany tylko z tego powodu,że jest nie sprawdzona na koty;) Fakt sama zainteresowana kotów nie ma więc Hana nie przebywałaby z nimi na co dzień. Są plany żeby spotkać się w weekend.Mam nadzieję,że wypalą i Hana jeszcze bardziej spodoba się "na żywo";) Oczywiście cała adopcja to jeszcze nic pewnego,ale sam fakt,że jednak ktoś się Haneczką zainteresował mnie niezmiernie cieszy;D "Zainteresowana" podczytuje wątek i być może się Wam ujawni. Trzymajcie kciuki,aby wszystko miało szczęśliwe zakończenie! P.S-Odkryłam,że Hana uwielbia marchewki;)
  17. [B]Agata[/B] jest ogłoszona na: [URL]http://www.adopcjakota.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.katowiczak.pl/[/URL] [URL]http://www.katowiceinfo.pl/[/URL] [URL]http://katowice.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.net/[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/slaskie/katowice/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/70_Katowice/[/URL] [URL]http://katowice.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://www.katowiceinfo.pl/[/URL] [URL]http://www.slaskieogloszenia.pl/[/URL] [URL]http://4katowice.pl/[/URL] [URL]http://adpedia.pl/[/URL] [URL]http://www.wkatowicach.com/[/URL] [URL]http://www.bazaofert.katowice.pl/[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url]
  18. Wiadomość do jotki wysłana.Czekam na odpowiedź;)
  19. [quote name='__Lara']Edit: OOOO! :D ktoś z ogłoszeń Avilia? :D[/QUOTE] Otóż nie z ogłoszeń,a z Dogo;) Więcej nie napiszę,żeby nie zapeszać;)
  20. [quote name='jotka']A czy ja mogę prosić o ogłoszenia dla kotów? też są fundacyjne, ale jak ogarniam koty to nie mam kiedy i jak ogłaszać.[/QUOTE] Zacznę je dzisiaj ogłaszać.Rozumiem,że wszystkie te które są na stronie Fundacji?
  21. Dziewczyny nie chciałabym zapeszać,ale jest maleńka iskierka nadziei.Nie napiszę nic więcej,bo na razie to tylko rozmowa;) Potrzebuję przetestować Hanę na koty.Potrzebny mi łagodny kot ochotnik;) Jeżeli Hany test na koty wyszedłby pozytywnie (czyli brak agresji czego jestem pewna,że tak będzie) chciałabym ją zacząć przyzwyczajać do kiciusiów. Potrzebuję tylko osoby,która posiada kota i pomogłaby mi w socjalizacji psio-kociej. KOT Z WŁAŚCICIELEM POSZUKIWANY!;) P.S-Cioteczki bardzo Wam dziękuję za ogłoszenia i za to,że nie zapomniałyście o Hanie;)
  22. Kolejna bida.Serce się kraje;( Jedyne co mogę zaoferować to DT po sterylce suni,ale to max 10 dni,żeby doszła do siebie. Dłużej niestety nie ma opcji;/
  23. [B]Jaszo[/B] Ty masz już podlinkowany. [B]Jaaga[/B] spróbuj jeszcze raz.W końcu się uda;) Poproszę nr konta,wpłacę na Lulkę jakiś grosik.Niestety malutko,ale grosz do grosza...
  24. Wszystkie ogłoszenia aktywowane. Ale telefonu ani maila żadnego w sprawie Hany;/
  25. [B]Henikar[/B] nie przejmuj się tymi durniami.Na takie maile można reagować tylko śmiechem.Mimo,że nie znam Cię osobiście,jedynie z Dogomanii,zdanie mam o Tobie wyrobione:Kobieta o wielkim sercu dla zwierząt;) A osoby takie jak Ty,są dla mnie autorytetem. Ja przez wielu swoich znajomych (!) byłam nazywana nienormalną za to,że rezygnuję np.z imprezy po to aby jechać do schroniska lub stanąć z puszką i zbierać pieniądze na bezdomne zwierzaki.
×
×
  • Create New...