Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. Zapraszam na wątek ehhh...: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181154-LANER-psiak-w-typie-labradora-SZUKA-DOMU[/url]
  2. [B]LANER[/B] Jest młodziutkim psiakiem,ma 2 lata. Laner jest psem w typie labradora (brak rodowodu). Jest wesoły i łagodny.Do ludzi i psów leci jak opętany aby ich przywitać.Co nie zawsze jest mile odbierane,zarówno przez inne psy jak i ludzi. W domu spokojny,zostawiony sam nie sprawia kłopotów.Łagodny w stosunku do dzieci-obecnie mieszka z 7 letnią córką znajomego. Załatwia się na dworze,umie chodzić na smyczy.-tyle informacji mam na temat psa. Laner jest psem mojego znajomego,który go wziął od swojego znajomego.Ma go od roku. "Musi" go oddać z z bardzo głupiego jak dla mnie powodu-a mianowicie brak czasu dla psa. Jego żona pracuje po całe dnie,znajomy także niedługo rozpoczyna pracę (po wypadku nie pracował parę lat) i nie będzie miał kto się psem zając tj.wydaje mi się,że głównie chodzi o wyprowadzanie na spacery. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dobrego domu dla psa.Znajomy powiedział,że jeżeli mi się nie uda nic dla niego znaleźć to on da ogłoszenie w gazecie,że odda "rasowego" labradora (znajomy nie uznaje zasady rasowy=rodowodowy),a wtedy nie wiadomo gdzie psiak trafi,czy nie będzie przechodził z rąk do rąk... Pies znajduje się w okolicach Sosnowca. [IMG]http://i48.tinypic.com/14v5jyw.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/v6rvc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/27y954o.jpg[/IMG]
  3. Dziękuję Laro!;* Mamy [B]75 zł[/B] na sterylizację Hany.Bardzo proszę o wsparcie finansowe.Chciałabym do końca marca już sunię wysterylizować,żeby chociaż ta jedna rzecz mnie nie gnębiła...
  4. Niestety na wydaniu ehh. Dziewczyny TZ zaczyna mi się buntować.Mówi,że Hana mu nie przeszkadza,ale chciałby w końcu w tym roku pojechać na wakacje.A z dwoma psami w aucie to by była rzeźnia-jego słowa. Cioteczki musimy znaleźć Hanusi nowy dom do czerwca!To jest niewiele czasu,patrząc na to,że przez ostatnie 3 miesiące nikt się Haną nie zainteresował... Kochane!Potrzebny jest nowy,fajny banerek i mnóstwo ogłoszeń.Przydałoby się także uaktualnić pierwszy post.Zmienić opis. Bardzo proszę o pomoc! P.S-Na sterylkę Hany mamy jak na razie tylko 60zł;/
  5. Zapisuję. Także przejrzę ogłoszenia.Póki co trzymamy kciuki,że znajdzie się właściciel
  6. Cioteczki bardzo dziękuję!:) Poszłyśmy dzisiaj z Haną i moją suczką Keli na boisko szkolne zrobić test.Spuściłam Hanę ze smyczy i...zaczęła dziewczyna szaleć!Ogon pod siebie i sruuuuu!Biegała jak opętana,ale nawet nie spuściła ze mnie oka.Jak tylko zaczynałam się oddalać od razu pędem do mnie i już była przy nodze.Przybiegała na zawołanie od razu.Pobawiłyśmy się trochę patyczkiem,jak już się dziewczynka trochę zmęczyła to na smyczkę i wróciłyśmy do domku. Robimy postępy;)
  7. Jeszcze malamut...łoo matko,dziewczyno podziwiam Cię. Hana w górę hop!
  8. Cioteczki zrobiłam nowe opisy Hany.Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu mojej myszki: [B]Urocza 3 letnia suczka Hana szuka domu.[/B] Hana jest średniej wielkości,drobną suczką o pięknych długich łapkach.Ma sylwetkę sportowca.Wiele uroku dodają jej pofalowane,zagięte na końcach uszka.Suczka w domu jest praktycznie niezauważalna.Większość dnia lubi przeleżeć na kanapie zwinięta w słodki kłębuszek.Ale jak usłyszy dźwięk wyciąganej smyczy,zrywa się z łóżka radośnie machając ogonkiem.Uwielbia spacery.Świetnie chodzi na smyczy,nie ciągnie,nie szarpie się. Jest łagodnie nastawiona do ludzi.Nie nadaje się na psa stróżującego,ponieważ każdego nieznajomego przywita i będzie domagała się głaskania;) W domu zachowuje czystość,sygnalizuje potrzebę wyjścia na spacer.Obecnie jest uczona podstawowych komend.Jest bardzo chętna do nauki i naprawdę szybko sobie wszystko przyswaja.W stosunku do dzieci jest obojętna.Na koty nie sprawdzona.Może mieszkać z innym psem.Hana potrzebuje dużej dawki miłości i uwagi. Jest odrobaczona i zaszczepiona.Będzie sterylizowana. Suczka obecnie znajduje się w domu tymczasowym w Dąbrowie Górniczej. Kontakt w sprawie adopcji: [URL]tel:798-596-534[/URL] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]3 letnia suczka Hana[/B] Przez moją obecną opiekunkę zostałam nazwana Hana.Podobno po japońsku moje imię oznacza kwiat.Wydaje mi się,że to imię świetnie do mnie pasuje,ponieważ moje uszy są podobne do kwiatuszków.Jestem zgrabną,średnią suczką,moim atutem są długie nogi i sylwetka jak u modelki. Uwielbiam się wylegiwać na mięciutkiej kanapie,mogłabym tak leżeć przez cały czas,no może z małymi przerwami na spacerki,które po prostu ubóstawiam .Jak widzę,że Pani zaczyna się ubierać,schodzę z MOJEJ kanapy,podchodzę do Pani i robię takie wieeelkie oczy,żeby mnie zabrała ze sobą na spacerek.Pani często chodzi na spacerki sama,nie ma jej czasem po 10 godzin,podobno te spacerki nazywają się Praca.No cóż,skoro musi na nie chodzić sama to mi nic do tego,czekam na nią grzecznie w domku z moją kumpelą Keli.Nie rozrabiamy jak Pani nie ma,żeby po jej powrocie nie zrobiło jej się smutno.Generalnie lubię wszystkie inne psiaki,no może niezbyt trawię tych którzy są mało delikatni.Przeciez jestem damą,a damy traktuje się z szacunkiem;) Jeżeli chodzi o potrzeby fizjologiczne załatwiam je tylko i wyłącznie poza domem.Osobiście uważam,że jestem grzeczną i ułożona suczką i mogę zapewnić,że mam wielkie serce z masą niewykorzystanej miłości;) Jestem odrobaczona,zaszczepiona i niedługo będę sterylizowana. Szukam osoby,która mnie pokocha i już nigdy mnie nie wyrzuci na ulicę.Nie będę sprawiała problemów.Obiecuję!Daj mi tylko jedną szansę! Proszę… Przebywam obecnie w domu tymczasowym w Dąbrowie Górniczej.Kontakt w sprawie adopcji: [URL]tel:798-596-534[/URL] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  9. Sterylka będzie jak uzbierają się pieniążki.Myślę,że do połowy marca sunia będzie cięta
  10. Haaaaalo! Hana nadal szuka domku!
  11. Kurczę,trzymam kciuki aby w końcu złapanie jej się powiodło!
  12. Kobietki jesteście wspaniałe!W takim razie na początku marca będziemy już miały ok.100zł na sterylkę (licze razem z bazarkiem),namówię TZ-a żeby też się dorzucił chociaż ze 30zł,ja też wyskrobię ze 20zł i już będzie ze 150!Jeżeli MartnieP uda się załatwić jakoś taniej sterylkę to taka kwota powinna wystarczyć;) Zaczęłam z Haną trochę pracować.Uczymy się podstawowych komend.Jest bardzo chętna do nauki i szybko łapie. czemu nikt nie chce pokochać tak cudownego psiaka?Kurde,to jest naprawdę super pies.W domu cichutka jak myszka.Przez większość dnia zwija się w słodką kuleczkę i śpi na kanapie.Na dworku też super,,nie boi sie już większego ruchu ulicznego,przyjazna do innych piesków (z daleka na nie burczy,a z bliska zaprasza do zabawy),do auta wskakuje sama. Powiem Wam,że cieszy serce widok radosnego,skaczącego w śniegu jak zajączek psiaka,psiaka który wcześniej bał się własnego cienia...
  13. Ale to ja nalegam,a nie Mariolka;] Swojego TZ-a namawiam;]
  14. Nalegam na jeszcze jednego psiaka na tymczas;]
  15. Mariolka widzę,że Ty już małe stadko w domu masz;] co na to Twój TZ?Mój na 2 tymczasowicza się nie zgodził;p Nalegam nadal;D
  16. Ja także planuje iść na weterynarię.Ale tak jak [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/92974-O1us-89"] [B]O1us_89 [/B][/URL]nie uczę się w szkole dziennej.Chodzę do wieczorówki gdzie biol i chem na samej podstawie to totalna porażka;/ Dużo uczę się sama,w domu.Po zdaniu prawa jazdy zamierzam zapisać się na korki z biologii i chemii.Obecnie jestem w 2-giej klasie.Większość znajomych którzy uczą się w liceum dziennym,bądź już studiują kpią ze mnie po prostu,że chcę się dostać na takie ciężkie studia kończąc szkołę wieczorową. Ciekawi mnie czy jest ktoś kto kończył szkołę wieczorową i dostał się na weterynarię? [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/92974-O1us-89"] [/URL]
  17. Dziękuje Halbino! Grosz do grosza...a będzie...STERYLIZACJA;)
  18. [B]anna_maria[/B]-Hana nie potrzebuje domu tymczasowego,ponieważ ten dom ma u mnie już od prawie 3 miesięcy.Szukamy jej dobrego domku stałego. Zbieramy także na sterylkę Hany. Pozdrawiam
  19. Hana nadal czeka na swojego człowieka!A także prosimy o wsparcie na sterylkę dziewczynki...Cioteczki każda złotówka się liczy...
  20. Sterylka w mojej lecznicy kosztuje od 250-350zł. Dzisiaj znów dzwoniła do mnie owa Pani.Niestety powiedziała,że się rozmyśliła,bo szuka pieska małego,a skoro Hana waży 15kg to wcale mała nie jest-to są jej słowa.Cóż chociaż jest odzew na ogłoszenia,więc niuńkę trzeba szybciutko wysterylizować.
  21. Tytuł wątku może zmienić MartynaP która wątek Hanie założyła,ale aktualnie chyba nie posiada internetu.
  22. Dzwoniła do mnie pani z Jastrzębia zainteresowana Haną.Bardzo zależy jej na tym aby suczka była wysterylizowana.Pytała także czy suczka jest typem dominatora.Pani wydaje się być dobra partią na domek.Powiedziałam jej,że jeżeli zdecyduje się na Hanę to przyspieszę troszkę sterylkę suni jak tylko będę mogła.Powiedziałam jej także,że suczkę wydam dopiero po zagojeniu się ran.Wolę mieć pewność,że wszystko jest ok.Mamy być w kontakcie telefonicznym. Zobaczymy co z tego wyniknie. P.S-żeby tylko więcej osób zaglądało na bazarek Hany!Muszę uzbierać w krótkim czasie dosyć sporą sumkę,żeby sunię wysterylizować.Istnieje jeszcze opcja żebym się zapożyczyła na sterylkę,jeżeli zajdzie taka potrzeba.
  23. Zgłaszam się.Mieszkam w Dąbrowie G.W chwili obecnej nie mogę dopomóc finansowo,ponieważ mam psiaka na tymczasie do sterylizacji,ale mogę jakoś pomóc fizycznie.Jeżeli będzie trzeba pojechać,nakarmić lub cokolwiek piszcie!
  24. No i nikt się nie odzywa;(
  25. Wow!Może ktoś do mnie się w końcu odezwie w jej sprawie!Czekam;)
×
×
  • Create New...