-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Piękne to allegro!Lara jesteś boska;) Tylko tam wiek by można zmienić,bo Pani weterynarz określiła jej wiek na 3-4 lata. Przelać pieniążki za wyróżnienie mogłabym w czwartek,wtedy mi wypłata dojdzie na konto. W takim razie w czwartek wyróżnimy;) -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Avilia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Coraz mniej ludzi chce przygarniać takie bidy;( Większości ludzi chyba brakuje serca.Smutna rzeczywistość.Jak znajdę chwilę to i ja jakieś ogłoszenia porobię. -
****Yogi bez ogonka -pojechał do domu. Trzymajcie kciuki !
Avilia replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Uffff...przeczytałam cały wątek. Mariol jak sobie radzisz?Jak tam Yogi? Suczka ,która jest u mnie na tymczasie też wszystko z początku niszczyła (mam pięknie zjedzone drzwi wyjściowe,obgryzione listwy od podłogi,wyrwane listewki od drzwi z łazienki) Po miesiącu pobytu u mnie całkowicie się uspokoiła.Czasem tylko piszczy jak wychodzę na dłużej (praca,szkoła).Ale już nie niszczy. Może Yogi także się w końcu uspokoi? -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Mój numer: 798-596-534-Ola Lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] _Lara mogę Hanie wyróżnić Allegro,znajdzie się na to kasa,musisz mi tylko napisać co i jak. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Cioteczki Hana się przypomina! Napiszę może jak Hana się już przez ten 2 miesięczny pobyt u mnie zmieniła. Już nie lata i nie piszczy jak opętana po domu.Piszczy tylko wtedy jak baaardzo potrzebuje już wyjść na spacerek. Jak mam na drugą zmianę do pracy to budzi mnie o 8 rano (czyli wskakuje do mojego łóżka i noskiem mnie "pyrga",żebym już wstawała,bo ona chce wyjść).Nie boi się już przejeżdżających autobusów,za to jak widzi przechodzące obok nas inne psiaki to tak śmiesznie burczy (chyba nauczyła się tego od mojej suczynki,która robi tak za każdym razem),ale jak już piesek do niej podejdzie to merda ogonkiem i chce się bawić,do zabawy najczęściej zaprasza o wiele większe psy,skacze po nich jak wariatka;) Do ludzi jest naprawdę bardzo łagodna.Każdego z moich znajomych wita. Ostatnio była u mnie znajoma z dwójką małych dzieci (3 i 1,5 roku),Hana dała im się bez problemu pogłaskać,ale generalnie woli od nich trzymać się z boku,więc dzieci widząc,że Hana nie jest zainteresowana zabawą z nimi zaczęły molestować moją suczkę,która akurat dzieci uwielbia (zagląda do każdego wózka napotkanego na swojej drodze;p ). Zjada wszystko co dostanie: suchą karmę,gotowane (na początku był problem z jedzeniem warzyw,każde było wypluwane na podłogę z czego korzystała moja Keli,ale teraz miska jest opróżniana do dna),bardzo lubi ser żółty i ugotowane jajka (ale tylko żółtko). W końcu także nauczyła się jeść psie przysmaki,z początku nie bardzo wiedziała co ma z tym zrobić. Na spacerach jest bardzo żywiołowa,często zaprasza mnie do zabawy,uwielbia być przeze mnie chwalona za cokolwiek na spacerze (podkula ogonek pod siebie i leeeeeeeciiiii!) Hrabianka w dzień śpi tylko na kanapie-to jest pierwszy pies któremu na to pozwalam;p Razem z moja suczką zrobiły się super towarzyszkami (jestem w szoku,bo na początku były spięcia),jak widzą jakiegoś "krwiożerczego" jamnika to obie się najeżą,stają obok siebie i bronią swojej Pani,żeby krwiożerczy jamnik tylko nie podszedł bliżej.Ja nie wiem co one mają do tych jamników. Hana jest ulubienicą mojego TŻ-a.(Zaczynam być zazdrosna jak za często si miziają;p ) Zapomniałam dodać,że Hana chodzi za mną krok w krok,najlepsze jest jak ide się kąpać-w drzwiach od łazienki mam taką kratkę-wywietrznik (wiecie o co mi chodzi),i jak tylko je zamknę i wejdę do wanny to co widzę przez ten wywietrznik?A jakże!Parę okrągłych,czarnych oczków,wpatrujących się we mnie i pilnujących,żebym się przypadkiem nie utopiła podczas kąpieli;)) Za każdym razem mam atak śmiechu jak to widzę;] To na razie by było tyle;) -
Dąbrowa Górnicza-kasztanowy kłębuszek - dt pilnie poszukiwany!
Avilia replied to jotka's topic in Już w nowym domu
Do góry malutką! -
Pilnie potrzebna pomoc dla jednego z wilków. Prosimy o deklaracje!
Avilia replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
- [B]Imię: [/B]Hana - [B]Płeć[/B]: Suczka - [B]Wiek[/B]: 3-4 lata - [B]Miejsce pobytu[/B]: Dąbrowa Górnicza (niedaleko Katowic) -[B] Opis[/B]: Hana…jest niewielka, młodziutka, grzeczna i dobrze ułożona. Została znaleziona w okolicach Sosnowca. Błąkała się, zmarznięta, głodna i przerażona. Chcemy, by po tym co przeszła, znalazła dobry, kochający dom i odpowiedzialnych właścicieli. Hana ma około 3-4 lata. Jest spokojna, uwielbia przytulanie i głaskanie. Potrafi chodzić na smyczy. Dogaduje się z innymi psami. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Brakuje jej tylko…CZŁOWIEKA.. - [B]Uwagi:[/B] zbieramy na sterylizację Hany,link do bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178791-Niesamowity-bazarek-dla-niesamowitej-HANY-Do-20-02-2010r[/URL] - [B]Kontakt[/B]: tel.798-596-534 lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - [B]Link[/B]: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175260-Wyrzucona-niepotrzebna-suczka-Hana-szuka-kochajacego-domu[/URL] [IMG]http://i49.tinypic.com/33c2jbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/mx0c5c.jpg[/IMG] -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
"Kundel Bury fajny pies" ;] -
---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.
Avilia replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
Sorki za offa,ale chciałam Was zaprosić na wątek Hany,która obecnie przebywa u mnie w DT (bardzo mało osóbek ją odwiedza) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175260-Wyrzucona-niepotrzebna-suczka-Hana-szuka-kochajacego-domu[/URL] Zapraszam także na jej bazarek gdzie zbieramy pieniążki na sterylkę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178791-Niesamowity-bazarek-dla-niesamowitej-HANY-Do-20-02-2010r[/URL] Jeszcze raz sorki za offa. P.S-suczka z mojego avatara była adoptowana przeze mnie z Psiego Anioła;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Strony na których Hana jest już ogłoszona: [url]www.adopcjapsa.pl[/url] [url]www.adopcjepsow.org[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.cafeanimal.pl[/url] -
Chciałam zgłosić sunie która jest u mnie w DT,przygarnięta z ulicy.Jej wątek http://www.dogomania.pl/threads/175260-Wyrzucona-niepotrzebna-suczka-Hana-szuka-kochajacego-domu Jak na razie zorganizowany jest bazarek na sterylkę dla Hany (http://www.dogomania.pl/threads/178791-Niesamowity-bazarek-dla-niesamowitej-HANY-Do-20-02-2010r),który trwa do 20.02,jeżeli uda się wylicytowac wszystko z bazarku będzie ok.70 zł.Ja od siebie dorzucę 50 zł,co daje nam ok.120zł.Koszt sterylizacji będzie wynosił ok.200zł. Dokładnie będę musiała jeszcze się wszystkiego dowiedzieć jak będą już jakieś pieniążki.
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Hana w końcu zaczęła zachowywać się jak normalny,zdrowy,młody psiak.Skacze w śniegu jak zajączek i nawet zaczęła za patyczkami biegać;) Zrobiła się cudowną psiną,tylko domku nadal brak;/ Czy ktoś się w końcu nią zainteresuje? -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek! Czy ktoś jeszcze odwiedza Hanę? -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek! Czy ktoś jeszcze odwiedza Hanę? -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Laro:) W górę Hana! -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Niestety allegro nie ma.Bardzo fajnie by było jak ktoś by jej allegro zrobił. Jaszo zdjęcia mam już cyknięte.Dzisiaj wieczorem zrobię opisy i wszystko Ci wyślę. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Hanusia: [IMG]http://i47.tinypic.com/2nit939.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/sooh7t.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/28rd4ic.jpg[/IMG] ...................................................... -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Super. Zdjęcia i wszystko co potrzebne do bazarku wyślę Ci jak tylko odzyskam aparat.Myślę,że po niedzieli powinnam to zrobić. Dziękuję za pomoc;) A ciotki trzeba sprosić na wątek Hany!I potrzeba więcej ogłoszeń... -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Posty mi się zdublowały. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Myślę o sterylizacji Hany zanim wydam ją do nowego domu,ale niestety jak na razie nie starczy mi na to funduszy,ponieważ za miesiąc będę sterylizowała własną suczkę.Przydałoby się zrobić jakiś bazarek,ale ja niestety nie bardzo się na tym znam.Myślę,że miałabym co przekazać na bazarek. Czy ktoś byłby chętny mi pomóc w robieniu bazarku? Po wydaniu Hany do nowego domu będę w stanie przyjąć kolejnego psa na DT. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Myślę o sterylizacji Hany zanim wydam ją do nowego domu,ale niestety jak na razie nie starczy mi na to funduszy,ponieważ za miesiąc będę sterylizowała własną suczkę.Przydałoby się zrobić jakiś bazarek,ale ja niestety nie bardzo się na tym znam.Myślę,że miałabym co przekazać na bazarek. Czy ktoś byłby chętny mi pomóc w robieniu bazarku? Po wydaniu Hany do nowego domu będę w stanie przyjąć kolejnego psa na DT. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kobietki moje kochane napiszcie na jakich stronach Hana została już ogłoszona. W końcu mam internet u siebie w domu więc i ja mogę zająć się ogłoszeniami. Jak wróci mój narzeczony z delegacji to postaram się o nowe zdjęcia Hany,teraz niestety nie mam jak jej robić fotek,bo oczywiście aparat pojechał do Szwecji razem z narzeczonym.Ehh... Hana kiedy w końcu się komuś spodobasz? -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Avilia replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
W razie gdyby był jakiś szczeniak jamnika to zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178071-Sprawdzony-dom-dla-szczeniaka-jamnika-A-lAE-skie[/URL] -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Guzek jest po prostu znamieniem.Coś podobnego do pieprzyka.Pani weterynarz powiedziała,że Hana jest zdrowa jak ryba,sylwetkę ma ładną,wszystko jest w porządku.