Witam!
Chciałabym się usprawiedliwić w sprawie tej torby.
Fakt deklarowałam się na kupno jej,później niestety nastąpiło parę przykrych spraw osobistych,do internetu nie miałam dostępu w ogóle i niestety wyszło jak wyszło i nie miałam nawet jak zapoznać się z danymi do wysłania pieniążków,etc.
Dobrze,że torebka została sprzedana na innym bazarku.
Oczywiście przepraszam za to zawracanie głowy.
W przyszłości postaram się,aby do takiej sytuacji powtórnie nie doszło.
Pozdrawiam