Jump to content
Dogomania

Avilia

Members
  • Posts

    7949
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Avilia

  1. [B]Jaago,Jaszo[/B]: podlinkujcie sobie banerki Lulki,żeby osoby widzące baner w Waszych profilach mogli zajrzeć na wątek suni. Napiszę jak to zrobić w razie co: -skopiujcie link do wątku Lulki -wejdźcie na [B]swój profil[/B] -kliknijcie: [B]Edytuj sygnaturę[/B] -kliknijcie na baner Lulki (żeby się zaznaczył) -kliknijcie na pasku zadań edycji: [B]Wstaw odnośnik[/B] (taka niebieska kulka) -wklejcie tam link do wątku i zatwierdzacie klikając [B]OK[/B] -na koniec klikamy [B]Zapisz sygnaturę[/B] No i mamy podlinkowany banerek;) Może nie jest to wytłumaczone profesjonalnie,ale się starałam napisać tak żeby zostało zrozumiane;)
  2. Banerki: 300x100 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185339-Ledwo-doczo%C5%82gala-sie-do-miski-z-jedzeniem-chuda-jak-zyletka-walczy-o-godne-%C5%BCycie"][IMG]http://i44.tinypic.com/1ekgme.png[/IMG][/URL] 200x100 [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185339-Ledwo-doczo%C5%82gala-sie-do-miski-z-jedzeniem-chuda-jak-zyletka-walczy-o-godne-%C5%BCycie"][IMG]http://i39.tinypic.com/eu52yv.png[/IMG][/URL]
  3. W sumie dobry pomysł z tym bazarkiem Jaszo.Ale myślę,że taki bazarek mógłby powstać na inny cel niż ogłoszenia dla Hany-za te mogę zapłacić sama,bo na nie mnie jeszcze stać;p Tak sobie pomyślałam,że pieniążki mogłyby by się przydać Lulce.Zapytam tylko siostry czy zgodzi się na całe przedsięwzięcie;) No i oczywiście przydałaby mi się pomoc w tworzeniu bazarku,bo ja to tak średnio to potrafię.
  4. Tak jak pisałam wcześniej,będę na pewno.Najprawdopodobniej od początku do końca.
  5. Jestem i ja. Wiadomość do siostry wysłana z prośbą o banerek.Prawdopodobnie banerek będzie popołudniu,bo siostra to młoda dziewczynka więc w szkole siedzi.
  6. Henikar ja mam jedną z umów znalezioną na Dogo,której używam.Mogę Ci podesłać na maila jeśli chcesz.
  7. [B]Zapka[/B] wyślij mi ogłoszenie wraz ze zdjęciem psiaka na maila: [email][email protected][/email] Powieszę w szkole.
  8. Jestem. Mój Boże co się dzieje na tym świecie!Czy ludzie serca nie mają?To jakieś fatum z tymi szczeniętami. Tak jak pisałam w poprzednim wątku postaram się o ogłoszenia. Mam też pomysł-może mógłby ktoś zrobić plakat,który można wydrukować i powiesić?Ja mam do dyspozycji obwieszenie szkoły.
  9. [quote name='BoUnTy']Jasne, że warto. Teraz fundacja organziuje zbiorkę tuszów i tonerów do drukarek (zurzytych). Avila potrzeba nam męskich ak do pomocy, przy budowie ogrodzenia, może znasz kogoś kto nieodpłatnie chociaż 2\1 dzień bylby w stanie pomóc?[/QUOTE] Hmm...muszę pogadać z TZ-em;D Pozatym w ten piątek przyjeżdżają do mnie bracia z Warszawy na weekend.Chude,ale silne chłopy.Postaram się coś zorganizować na sobotę.Tylko potrzebowałabym dokładny adres gdzie to jest,wzięłabym chłopów i nawigację pod pachę i przyjechalibyśmy.
  10. Mi się po prostu w głowie nie mieści jak można wyrzucać na ulicę takie maleńkie dzieciaczki.To jest horror. Bounty oczywiście będę polecać także szczeniaczki Fundacji.A tak w ogóle to dostałam zgodę od swojej Pani Dyrektor (która znalazła Wiki i przekazała ją mnie) na obklejenie całej szkoły ogłoszeniami psiaków do adopcji,zgoda ta dotyczy także na zbieraniu pieniążków lub innych potrzebnych rzeczy dla Fundacji S.O.S. Co o tym myślicie?Warto by skorzystać z okazji i coś rozkręcić.Jest to szkoła wieczorowa dla dorosłych.
  11. Mówiąc szczerze Javena ma rację.Byłam tak szczęśliwa,że malutka Wiki nie wyląduje w schronisku,że nawet nie przyszło mi do głowy aby brać za adopcję jakiekolwiek pieniądze,a już tym bardziej nie pomyślałam aby zaproponować wpłatę na jakąś fundację.Pierwszy raz zdarzyła mi się tego typu "szybka akcja".Cóż,następnym razem będę wiedziała co odpowiedzieć;) A co do odbierania telefonów i przekazywaniu wieści to nie ma najmniejszego problemu;) Przydałby mi się tylko kontakt do Henikar,aby móc ewentualnie przekierować zainteresowanych. Dostałam przed chwilką wiadomość od Państwa Wikuni: [I]Witam, chcę poinformować,że noc całą urocza suczka Wiki przespała,nawet nie piszczała,oczywiście pół nocy w łózku;D Dziś wizyta u weterynarza.Boi się tylko wychodzenia na dwór,zaraz wraca do klatki i chce do domu,będziemy trenować.Jest słodka i taka przytulanka! Pozdrawiamy,rodzinka P...... Dziękujemy[/I]
  12. Jejku jaki podobny do tego mojego znalezionego maluszka!Będę do maleństwa zaglądać,w wolnej chwili postaram się o jakieś ogłoszenia.
  13. Uff cóż to był za dzień... Ale malutka już bezpieczna u swoich nowych Państwa;) Państwo maja dwójkę dzieci (8 i 10 lat) i mega duże mieszkanie.Pan jest na rencie więc sunia cały czas z kimś będzie.Jak to określił-szukał takiej swojej drugiej psiej połówki z którą mógłby rozmawiać i spacerować w godzinach kiedy nie ma nikogo w domu;) Pani przed moim przyjazdem poleciała do sklepu po kurczaczka żeby malutkiej ugotować iście królewską kolację. Zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Dodatkowo chcieli mi płacić za malutką i za paliwo czego stanowczo odmówiłam. Jestem z Państwem w kontakcie telefonicznym i mailowym. Jestem także serdecznie zaproszona,aby odwiedzać WIKI-takie otrzymała imię. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA OGROMNĄ POMOC!JESTEŚCIE WSPANIALI!
  14. Dziewczyny dzwoniła do mnie Pani z Piekar Śląskich!Jest zdecydowana na malutką!Powiedziała,że może ją przyjąć od zaraz.Pani bardzo konkretna.Spodobała mi się już z samej rozmowy.Dzisiaj,zaraz po szkole (siedzę teraz na technologii) jadę tam.To jest tylko 26 km od Dąbrowy G.-czyli mogę tam pojechać już.O wiele bliżej niż Lubliniec. Pani jest bardzo chętna na podpisanie umowy adopcyjnej i na wizyty po adopcyjne także.
  15. Dziękuję Wam wszystkim!Czas nieubłaganie leci do przodu.Malutkiej kończy się czas;( Tak bardzo nie chcę jej oddawać do schroniska. Proszę niechże się ktoś zlituje nad tym maleństwem!!! P.S-Wychodzę do szkoły,ale jestem pod telefonem (podany w pierwszym poście).
  16. Kochani potrzebuję pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185291-Malutki-szczeniak-biega%C5%82-po-ulicy!Potrzebny-DT-na-ju%C5%BC!Mamy-czas-do-wieczora-inaczej[/url]..
  17. Cioteczki nie dajcie temu dziecku trafić do schroniska!!! Proszę pomóżcie!Jeżeli tylko ktoś zgodzi się ją wziąć na tymczas to kupię środki na odrobaczenie,zrobię bazarek żeby zebrać pieniążki na szczepienia i karmę! Pomocy;( [IMG]http://i43.tinypic.com/6tk7rb.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/3150503.jpg[/IMG]
  18. Jaszo za co Ty przepraszasz?!Ja Ci bardzo,bardzo dziękuję za to,że mi pomagasz! Piszę do wszystkich,których mi podsunęłaś. Podaję link do wątku szczeniaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185291-Malutki-szczeniak-biega%C5%82-po-ulicy!Potrzebny-DT-na-ju%C5%BC!Mamy-czas-do-wieczora-inaczej[/url]..
  19. No u mnie sprawa jest bardziej skomplikowana,bo babka u której wynajmuję mieszka w bloku obok;/ Więc nawet przypadkiem może mnie zauważyć z trzema.Nie chciałabym ryzykować utraty mieszkania.Poza tym TZ kategorycznie zabrania trzeciej tymczasowiczki;(
  20. Jaszo przepraszam za offa. Cioteczki pomocy!!! Malutki szczeniak potrzebuje na już DT lub DS!Może być u mnie tylko do wieczora! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185291-Malutki-szczeniak-biega%C5%82-po-ulicy!Potrzebny-DT-na-ju%C5%BC!Mamy-czas-do-wieczora-inaczej[/url]..
  21. POMOCY!!!Maleństwo potrzebuje DT na już! [url]http://www.dogomania.pl/threads/185291-Malutki-szczeniak-biega%C5%82-po-ulicy!Potrzebny-DT-na-ju%C5%BC!Mamy-czas-do-wieczora-inaczej[/url]..
  22. Malutki szczeniak znaleziony wczoraj w Sosnowcu.Biegał po ulicy gdzie panuje duży ruch. Jest u mnie od wczoraj.Niestety nie może u mnie zostać kolejnej nocy,ponieważ mam już swoją prywatną suczkę i jedną na tymczasie.To jest trzeci pies;/ Jeżeli do wieczora nie znajdzie się dla suni żaden DT lub DS będę zmuszona odwieźć ją do schroniska. Jestem w szoku,że TZ w ogóle się zgodził,żeby szczeniak u nas przenocował. Niestety kolejna noc nie wchodzi w grę. Cioteczki pomóżcie!Maleństwo jest przeurocze.Jeżeli ktokolwiek z Was zgodzi się ją wziąć dowiozę ją w obrębie Katowic,Sosnowca,Dąbrowy G,Będzina,Chorzowa,Siemianowic Śl,Bytomia!!! [B]W razie gdybym nie odpowiadała na Dogo podaję swój nr.tel: 798-596-534[/B] [COLOR=Red][B][SIZE=5]POMOCY!!![/SIZE][/B][/COLOR] [IMG]http://i40.tinypic.com/i6gqaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xkxcg0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/6scgn7.jpg[/IMG]
  23. Niestety nie zabiera;/ A szczeniak nie może u mnie zostać kolejnej nocy.Jeżeli nikt go dzisiaj nie weźmie na tymczas będę zmuszona jechać do schroniska.Mieszkanie mam wynajmowane i właścicielka by mnie wyrzuciła na ulicę jakby się dowiedziała o trzecim psie.Pomocy!!!
  24. Dziewczyny mam w domu 3 psa;/ Będąc w szkole (uczę się wieczorowo) zaczepiła mnie Pani dyrektor i poprosiła do siebie. Gdy weszłam z jej pokoju wyleciał malutki szczeniak. Pani dyrektor znalazła go na ulicy gdzie panuje duży ruch (prawie jej pod koła wleciał),złapała malucha i pytała przechodzących ludzi czy nie wiedzą czyj to szczeniak.Wszyscy oczywiście przecząco kręcili głowami i szli dalej.Więc Dyrektorka niewiele myśląc zabrała ją do pracy.Pani dyrektor powiedziała,że jeżeli ja jej nie wezmę,będzie zmuszona odwieźć ją do schroniska.I tym sposobem szczeniak znalazł się u mnie. Ma być u mnie do jutra,ponieważ koleżanka jest nią zainteresowana.Musi najpierw porozmawiać z mężem. Gorzej jeżeli mąż się nie zgodzi;/ Nie będę miała co z nią zrobić;( Oto ona: [IMG]http://i40.tinypic.com/i6gqaq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xkxcg0.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/6scgn7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/15wly78.jpg[/IMG]
  25. Jeszcze nie zrobiłam.Z braku czasu zapomniałam o doładowaniu telefonu.Jutro na pewno wyślę tam sms'a.
×
×
  • Create New...