Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Dzięki Ulka może się uda. Wprawdzie moda na białe pieski, ale przecież Węgielek jest taki piękny i grzeczny.
  2. Bardzo się cieszymy. To podobno super domek , a u nas tyle czasu nikt Magii nie chciał.
  3. Oczywiście dać mu ogłoszenie, wpłatę zrobimy na hotelik. Nam bardzo zależy na tym żeby Węgielek trafił do sprawdzonego, dobrego domu.
  4. Murko może pewnie jestem czarnowidzem, ale może lepiej od razu sprawdzić czy Węgielek nie załapał gronkowca? Po zabiegu to zawsze jest większa taka możliwość. Czy doszła wpłata z zeszłego tygodnia, bo na naszej poczcie był napad i mogło się coś pokręcić.
  5. Buźka musi w końcu znaleźć dom . to taki kochany psiak.
  6. Czułam, że to się tak skończy :multi::multi::multi:
  7. A my chętnie zasponsorujemy ogłoszenie Węgielka w prasie, tylko chyba Murka najlepiej wie , z których ogłoszeń największy jest odzew. Zależy nam ,żeby Węgielek naprawdę dobrze trafił.
  8. Wysłaliśmy przekaz na Węgielka. Trochę późno ale dopiero "wychodzimy" z grypy. Mam nadzieję, że szybko dojdzie.
  9. Czy jakaś dobra wróżka zauważyła już Gacka?
  10. To niech się Pan sam przywiąże do tego łańcucha.
  11. Radzę Dorotce dopsienie. A wiem co mówię. Amisia przygarnęliśmy jako czwartego psa i teraz jest dopiero super:evil_lol:.
  12. Wszyscy się teraz boimy , żeby nie było jak z Gackiem, ale musimy wierzyć, że jest też dużo wspaniałych, odpowiedzialnych domów.
  13. To prawda.Jeden z naszych profesorów zawsze się dziwił, że zachorowalność studentów w czasie sesji nie idzie w parze z ich śmiertelnością. Ja jak patrzę na te przypadki na dogo , to złośliwie myślę to samo. Ile tu wykrętów, byle się tylko wycofać.
  14. Dziękujemy. Może Węgielkowi uda się u nas , a może tam. Te nieodpowiedzialne domy to faktycznie dobijają. Przecież jak my chcieliśmy uratować Amika od Krzyczek, bo to był wtedy jego rejon, a nie byliśmy pewni czy damy sobie radę z takim stadem, to przez miesiąc utrzymywaliśmy go u Murki , żeby wszystko przemyśleć i zorganizować, a nie decydują się, robią nadzieję, rezygnują, odwołują, co za ludzie.:shake: A Węgielek mam nadzieję powolutku gdzieś trafi, z obserwacji Murki to prawdziwy psi ideał, myślę, że tylko wiek niektórych zniechęca, ale jak na małego pieska to też jeszcze nie taki staruszek.
  15. Ale słodziutki i nawet kołnierz nie odbiera mu urody. Pewnie Węgielkowi faktycznie w domku za ciepło i dużo pije, a ja jak przeczytałam o Gacku to już wszystko zaczęłam widzieć w czarnych barwach.
  16. Gacku, faktycznie dobrze, że nie wiesz co się dzieje i jesteś szczęśliwy u Murki. Mnie ta sytuacja kompletnie zdołowała.
  17. W takim futrze to chyba mu gorąco i dlatego dużo pije . Mam nadzieję, że nie jest to objawem jakiejś choroby np. cukrzycy.
  18. Też tak uważam, jeśli komuś naprawdę zależy, symboliczną opłatę powinien złożyć.
  19. Super.:loveu: Patrząc na to co Pan Andrzej robi dla mielczaków,to mnie ta odpowiedź bardzo nie zdziwiła. Trochę mnie za to dziwi to ,że Ulce dokuczają w klasie z powodu zwierzaków. Muszę przyznać , że w niegrzecznej klasie Filipa pod tym względem dzieciaki są w porządku. W październiku tylko ich klasa zebrała 90 kg karmy dla dębickiego przytuliska, a do nas przychodzą całe wycieczki pobawić się z pieskami.
  20. Przydałby się domek, bo mój syn mnie zamęczy . Mało mu 4 i co zobaczy psa w potrzebie, "wzrostem " pasującego do naszych to jęki,ledwo przeżyłam a Brownim, to zaczął z Węgielkiem.Ufff....
  21. Tak koniecznie trzeba zapytać. Może cena nie będzie zaporowa? Koniecznie musimy znaleźć Węglusiowi dobry dom.
  22. Ja też myślałam o ogłoszeniu prasowym Węgielka , a wy najlepiej wiecie , w jakich czasopismach ma to sens. Koszty pokryjemy, wiem , że wybieracie te z przyzwoitymi cenami. Węgielek jest tak kochany, że musi trafić do super domku.
  23. A czy Węgielek zgadza się z innymi psami?
  24. Właśnie Węgielkowi potrzebny jest ktoś taki . Po tylu latach w schronie Węgielkowi potrzebny jest kochający dom. Przykład Gacka pokazuje, że warto cierpliwie czekać na tego właściwego człowieka.
  25. A co z Loganem , czy on się jeszcze pojawia?
×
×
  • Create New...