Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacku , a może Sylwestra spędzisz we własnym domu? Tego życzymy Ci z okazji Świąt. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
My również życzymy Węgielkowi i wszystkim pieskom dobrych , nowych domków, a wszystkim dogomaniakom radosnych Świąt, dużo zdrowia i siły do dalszego działania. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Węgielek wreszcie spędzi Święta poza schroniskiem . -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Filipki replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
Czyli żaden psiak nie został bez mieszkania? A Spajki, czy on też ma budę? -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Filipki replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
I jak tam psiaki, zgodnie zamieszkały w nowych budkach? -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Amiś wraz z całą rodziną / psią i ludzką /życzy wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo siły , zwłaszcza do opieki nad niechcianymi psiakami, a wszystkim bezdomnym pieskom nowych domków. Amik ma się dobrze, mamy nadzieję, że niedługo znajdziemy trochę czasu ,to wrzucimy parę zdjęć. -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
My też gratulujemy i mamy nadzieję ,że Fafik nie będzie sprawiał kłopotów. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękny pies, piękny banerek. Dziękuję Radunia. Właśnie zmusiłam Młodego, żeby ściągnął mi banerki:evil_lol:. A w Węgielku to jesteśmy zakochani. -
Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku
Filipki replied to Nikki's topic in Już w nowym domu
Buźka jest piękny, może wreszcie znajdzie swój domek. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Całe szczęście ,że tych Świąt Węgielek już nie spędzi w schronisku. On tam też był stanowczo za długo. Myślę ,że u Murki to jemu cudownie się czeka, gorzej z tymi co czekają na jego miejsce w schronie. Poszedł dziś przekaz na Węgielka, mam nadzieję, że przed Świętami dojdzie. -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja też poproszę o nr konta. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Rasowy w dosłownym znaczeniu to pewnie nie jest, ale w typie szpica to chyba jest i do tego taki piękny, że nie jeden rasowy może mu zazdrościć. Ja jestem nim zauroczona. Niestety obecnego limitu psów nie mogę przekroczyć. Czy te ogłoszenie prasowe coś dają? Chętnie bym mu zasponsorowała.Bardzo nam na tym piesku zależy. -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Filipki replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
A co z Loganem? -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Filipki replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
Czyli jeszcze któryś zostanie bez "mieszkania"? -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Węgielek jest taki piękny . Myślę, że powoli znajdzie dobry dom. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ktoś zainteresował się Węgielkiem. Ja dalej nie mogę pojąć jak taki piękny i dobrze wychowany piesek spędził prawie 5 lat w schronisku. I moim zdaniem każdy kto decyduje się na psa z "przeszłością musi sobie zdawać sprawę, że nie można od niego nie wiadomo co wymagać. Jeśli pan jest rozsądny to się pewnie odezwie, ale i tak trzeba sprawdzić domek, jeśli nie to nie ma czego żałować. -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Filipki replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
Czy 2 budy wystarczą? Jeśli dobrze zrozumiałam Marlena ma pod opieką co najmniej 5 psów. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Węgielek bardzo przypomina Czarusia z Orzechowców, właściwie to tylko inny kolor . Mam nadzieję , że też znajdzie dobry dom. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak proszę go doszczepić , a na zabieg myślę , że trzeba poczekać , aby był w pełni sił. Wę gielek nie jest chyba takim amantem jak Fafik więc pilniejsze są szczepienia. -
Tarnobrzeg - psy pod opieką Marleny potrzebuja pomocy !
Filipki replied to GuniaP's topic in Już w nowym domu
Proszę o dane do wpłaty, wyślemy na budy na razie 100zł. -
Pies z pięcioma "nie" - Pepe z Krężela już ma swoich ludzi!!!
Filipki replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Pepe jest słodkim pieskiem. Najbardziej cieszą psy uratowane z takich tragedii. Wychodzi na to,że w porównaniu do Pepe to taki Węgielek i inne mielczaki mieszkały prawie w sanatorium. A może Pepe zaprzyjaźni się z Węgielkiem? I chyba trzeba zmienić tytuł "Pies z pięcioma tak":cool3: -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Właśnie wysłałam przekaz, przepraszam ,że tak późno,bo chyba Wę gielek na minusie, ale czasowo nie wyrabiamy. Ulka nie przepraszaj, wszystkie mieleckie psiaki są twoje:evil_lol: i nasze trochę też. Jeśli Wę gielek jest na siłach to trzeba to załatwić jak najszybciej. On jest naprawdę cudowny, następny o którym marzę. Niestety piątego futra już nie możemy mieć. Węgielka chyba ogłaszała Ewatr, ale na tych zdjęciach od Murki jest jeszcze piękniejszy. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy w czasie pobytu w Mielcu możecie rzucić okiem na Bojaźliwego z 23 lub24. Bardzo mi żal tej psinki. -
Mały zjawiskowy węgielek - sierść do ziemi! Już w domku!!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Węgielek jest przepiękny, nigdy nie zrozumiem jak mógł nie znaleźć domu, zwłaszcza, że trafił do schroniską jako młody piesek. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magia wygląda świetnie i jakie grzeczne są z Mioduszką. Podpis zmienimy, tylko muszę złapać i zmusić chłopaków, bo ja to analfabetą komputerowym jestem. Odwaliłyście z Reno niesamowity kawał dobrej roboty. A nogi Reno ma super, długie i smukłe:evil_lol:.