Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Gacku , a może Sylwestra spędzisz we własnym domu? Tego życzymy Ci z okazji Świąt.
  2. My również życzymy Węgielkowi i wszystkim pieskom dobrych , nowych domków, a wszystkim dogomaniakom radosnych Świąt, dużo zdrowia i siły do dalszego działania.
  3. Węgielek wreszcie spędzi Święta poza schroniskiem .
  4. Czyli żaden psiak nie został bez mieszkania? A Spajki, czy on też ma budę?
  5. I jak tam psiaki, zgodnie zamieszkały w nowych budkach?
  6. Amiś wraz z całą rodziną / psią i ludzką /życzy wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo siły , zwłaszcza do opieki nad niechcianymi psiakami, a wszystkim bezdomnym pieskom nowych domków. Amik ma się dobrze, mamy nadzieję, że niedługo znajdziemy trochę czasu ,to wrzucimy parę zdjęć.
  7. My też gratulujemy i mamy nadzieję ,że Fafik nie będzie sprawiał kłopotów.
  8. Piękny pies, piękny banerek. Dziękuję Radunia. Właśnie zmusiłam Młodego, żeby ściągnął mi banerki:evil_lol:. A w Węgielku to jesteśmy zakochani.
  9. Buźka jest piękny, może wreszcie znajdzie swój domek.
  10. Całe szczęście ,że tych Świąt Węgielek już nie spędzi w schronisku. On tam też był stanowczo za długo. Myślę ,że u Murki to jemu cudownie się czeka, gorzej z tymi co czekają na jego miejsce w schronie. Poszedł dziś przekaz na Węgielka, mam nadzieję, że przed Świętami dojdzie.
  11. Rasowy w dosłownym znaczeniu to pewnie nie jest, ale w typie szpica to chyba jest i do tego taki piękny, że nie jeden rasowy może mu zazdrościć. Ja jestem nim zauroczona. Niestety obecnego limitu psów nie mogę przekroczyć. Czy te ogłoszenie prasowe coś dają? Chętnie bym mu zasponsorowała.Bardzo nam na tym piesku zależy.
  12. Czyli jeszcze któryś zostanie bez "mieszkania"?
  13. Węgielek jest taki piękny . Myślę, że powoli znajdzie dobry dom.
  14. Dobrze, że ktoś zainteresował się Węgielkiem. Ja dalej nie mogę pojąć jak taki piękny i dobrze wychowany piesek spędził prawie 5 lat w schronisku. I moim zdaniem każdy kto decyduje się na psa z "przeszłością musi sobie zdawać sprawę, że nie można od niego nie wiadomo co wymagać. Jeśli pan jest rozsądny to się pewnie odezwie, ale i tak trzeba sprawdzić domek, jeśli nie to nie ma czego żałować.
  15. Czy 2 budy wystarczą? Jeśli dobrze zrozumiałam Marlena ma pod opieką co najmniej 5 psów.
  16. Węgielek bardzo przypomina Czarusia z Orzechowców, właściwie to tylko inny kolor . Mam nadzieję , że też znajdzie dobry dom.
  17. Tak proszę go doszczepić , a na zabieg myślę , że trzeba poczekać , aby był w pełni sił. Wę gielek nie jest chyba takim amantem jak Fafik więc pilniejsze są szczepienia.
  18. Proszę o dane do wpłaty, wyślemy na budy na razie 100zł.
  19. Pepe jest słodkim pieskiem. Najbardziej cieszą psy uratowane z takich tragedii. Wychodzi na to,że w porównaniu do Pepe to taki Węgielek i inne mielczaki mieszkały prawie w sanatorium. A może Pepe zaprzyjaźni się z Węgielkiem? I chyba trzeba zmienić tytuł "Pies z pięcioma tak":cool3:
  20. Właśnie wysłałam przekaz, przepraszam ,że tak późno,bo chyba Wę gielek na minusie, ale czasowo nie wyrabiamy. Ulka nie przepraszaj, wszystkie mieleckie psiaki są twoje:evil_lol: i nasze trochę też. Jeśli Wę gielek jest na siłach to trzeba to załatwić jak najszybciej. On jest naprawdę cudowny, następny o którym marzę. Niestety piątego futra już nie możemy mieć. Węgielka chyba ogłaszała Ewatr, ale na tych zdjęciach od Murki jest jeszcze piękniejszy.
  21. Czy w czasie pobytu w Mielcu możecie rzucić okiem na Bojaźliwego z 23 lub24. Bardzo mi żal tej psinki.
  22. Węgielek jest przepiękny, nigdy nie zrozumiem jak mógł nie znaleźć domu, zwłaszcza, że trafił do schroniską jako młody piesek.
  23. Magia wygląda świetnie i jakie grzeczne są z Mioduszką. Podpis zmienimy, tylko muszę złapać i zmusić chłopaków, bo ja to analfabetą komputerowym jestem. Odwaliłyście z Reno niesamowity kawał dobrej roboty. A nogi Reno ma super, długie i smukłe:evil_lol:.
×
×
  • Create New...