Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magia idź do domku, bo już wybraliśmy następcę / a nawet kilku / na twoje miejsce. -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Filipki replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Plakaciki są fantastyczne, dłuższe są niepotrzebne. Zaraz je wydrukujemy, żeby już od jutra można je było wystawić. Dziękujemy. -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Filipki replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Chętnie umieścimy informację o schronisku i takie proste plakaciki o pieskach na poczekalni , a czy przyniesie to jakiś skutek ? Nie wiem. Wśród pacjentów są i miłośnicy psów, ale niektórzy uważają moje 4 kundelki za dziwactwo. Spróbować można ,zwłaszcza jeśli Murka robi plakaciki. My też możemy bez problemu druknąć na kolorowo. -
Maciupka PANTERKA sunia jak ratlerek / charcik POJECHAŁA DO DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A może MaBo ma więcej takich kuzynek i przygarnie jeszcze Magię i Gacka:razz: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Filipki replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Nie jesteśmy "rasowymi" dogomaniakami ,ale pomyślałam sobie ,że gdyby zrobić takie krótkie plakaciki, takie jak miał nasz Amiś / jest to na jego wątku na 7 stronie/ to umieściłabym je u siebie w poczekalni. To prywatny gabinet i nikt się nie przyczepi. Wiem, że wiele osób nie ma pojęcia o skali problemu, nie wszyscy też korzystają z internetu. Myślałam o Amisi, Gacku,Korze i oczywiście naszej Magusi. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No właśnie, inne psiaki czekają , a Magia ,Amisia i Gacek ani myślą ustąpić im miejsca. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No cóż ,Musia i Pysia też długo czekały. Magia jest szczęśliwa w hoteliku i chyba to jest najważniejsze. -
Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku
Filipki replied to Nikki's topic in Już w nowym domu
Buźka jest wspaniałym psem. Dopiero teraz znalazłam jego wątek i bardzo się cieszę, że ma wirtualną opiekunkę. A czy z tą zaćmą nic nie da się zrobić? -
Świetna sprawa, to Magia też bardzo prosi o umieszczenie w kąciku. A czy na budę dla Gracji i kolegów wysyłać na konto schroniska , czy jakieś inne?
-
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ależ ten Gacek ma oryginalną urodę. w ogóle nie kojarzy się z kundelkiem. A może to taka nowa rasa:razz: np terier gacowski? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magia naprawdę jest pocieszna. Urodę też ma oryginalną, szorstkowłosa jak terier , krótkonoga jak jamnik. Do tego wesoła, ale grzeczna. Pies niemal idealny. -
A Krzywik ma ciepłą budkę? bo nie może być tak , że te dwie ślicznotki dostaną ciepłe budki, a biedny Krzywik będzie marzł. Cierpliwie czekamy na wiadomości, bo i tak wszystkich naraz nie zakupimy, ale chcemy zdążyć przed zimą.
-
Tak sponsor na samochód baaaaardzo potrzebny,bo naprawy i lawety pożerają sporo kasy. Chcę spytać czy ktoś mógłby się zorientować jakie budy pasują do boksu 56. Czy wejdzie tam podwójna, czy lepiej pojedyncze? I czy tam są tylko "nasze " Brown-Miś i Brownik- Gracja?
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Tak , bardzo proszę zapytać. Myślę, że może jej to pomóc. Chociaż teraz jak co chwilę trzeba ratować psy z takich katowni jak Krzyczki, teraz ten Chynów, nie tak dawno Białka , Ligota itp, to trudno się dziwić , że o domy coraz trudniej. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jakoś Magusia nie ma szczęścia. Tyle lat w schronie i teraz zero zainteresowania, dlatego mimo wysokich cen chcę ją ogłosić w prasie. Musicie mi jednak cioteczki poradzić gdzie najlepiej i jak to załatwić ,bo w ogóle nie mam pojęcia. -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Filipki replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
A jaki jest koszt ogłoszenia psiaka w Wyborczej lub innej gazecie o większym zasięgu? -
A jaki jest teraz koszt takiej budy ? Może nie w tej chwili , ale przed zimą postaralibyśmy się pomóc jakiejś psinie . No i chcę spytać czy nasi nowi wirtualni z 56 nie potrzebują budy?
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Magia już nie przypomina tłuścioszki schroniskowej , a jak sobie przypomnę jaka była w kwietniu z tą zaropiałą szyją. To po prostu nie ten pies. Serdecznie dziękuję za ogłaszanie Magii, bo z tym sobie sami nie poradzimy. Myślę, że trzeba cierpliwie czekać.