Filipki
Members-
Posts
1192 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Filipki
-
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Orzeszki to więcej rozgryzamy niż zjadamy, a dzisiaj z okazji Dnia Zwierząt objadamy się dodatkowo psimi ciasteczkami, kosteczkami i innymi smakołykami. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Możemy wpłacić i na konto GW, tylko pojęcia nie mam jak i komu przesłać to ogłoszenie i znowu muszę prosić o podpowiedź i pomoc. -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Filipki replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Przed chwilą przejrzałam GW i w pełni potwierdzam opinię Ulki 18. Trudno znaleźć, bez zdjęcia i nie ma telefonu do Murki. -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trochę szkoda,że nie było w ogłoszeniu zdjęcia. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To ja proszę o zamówienie ogłoszenia Magii w GW Kraków ,pieniążki prześlemy na konto hoteliku do Murki. Faktura nam nie jest potrzebna, więc weźcie jak pasuje.Myślimy o tym drobnym ogłoszeniu, bo to modulowe faktycznie kosmicznie drogie. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Chętni jesteśmy na to płatne ogłoszenie w GW najlepiej w Krakowie. Ja mam taki sentyment do Krakowa, a śledząc losy takich nie całkiem młodych psów to często w Krakowie znajdowały dom. Na jakie konto przesłać wpłatę? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A w schronisku to taka cichutka, wycofana była, ale mieszkała z psami, Filipp szalał ,a Magusia ani mru-mru, a teraz proszę, proszę co się dzieje. -
Ami-biduś mały spod śmietnika znalazł wreszcie swoją przystań !!!!
Filipki replied to enia's topic in Już w nowym domu
Ha wreszcie cioteczki zajrzały do Amisia. U Amisia wszystko w porządku, zdrowy, wesoły, psiaki żyją w zgodzie, a niekwestionowanym przewodnikiem stada jest... mój TZ. Ja, która przywoziłam je z przytuliska, zbierałam z ulicy, karmię, troszczę się itd jestem w stadzie dość daleko. Ot męska wdzięczność.Ostatnio najlepszą zabawą naszych psów z Amisiem na czele jest zbieranie i zjadanie orzechów. Normalnie jak wiewiórki. A swoją drogą czy w okolicy macie patent na takie bezdomne cuda? W podpisie Ziutki na tym wątku znalazłam wątek takiego cudeńka,że hej. Dobrze, że ma DT, bo gdyby był na ulicy to znowu nie magłabym spać, piątego psiaka to już nie mogłabym wziąć . -
>> Fafik << Kudłaczek Z Mielca MA WSPANIAŁY DOM!!! :-)
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A ja czytając te opowieści prawie się popłakałam. To dowód na to,że wyciąganie psiaków z schroniska i prośba o stałe miejsce u Murki miała sens.Tyle lat w schronie, a teraz takie cudowne życie i wielkie psie serce. Tak się cieszymy, że "nasz" Fafik tak dobrze trafił / myślę, że Agniesiulka, się nie obrazi, że ciągle myślimy o nim "nasz"/. Dziękujemy, że dałaś mu taki dom. Dbaj o siebie i maleństwo Agniesiulko. Mój Puszek też był bity i chociaż jest u nas prawie 2 lata to nadal boi nawet gdy widzi kogoś ze szczotką do sprzątania.Strach pomyślec co te psiaki musiały przejść. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oby tylko udało się Magii wyemigrować , bo w schronisku tyle psów czeka na jej miejsce, niektóre całymi latami.Chcielibyśmy je powoli wyciągać, a panna Magia zadekowała się u Murki i ani jej ruszyć . -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za zgłoszenie Magii do Fundacji. może tam się uda. Ona nawet pasuje na Frau Magię. -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To już chyba trzeba zrobić "naszym" psom billoboardy:cool3:. tyle ogłoszeń i nikt ich nie dostrzega. ,smutek i żal. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ale domku jakoś nie widać, a Magia to taka grzeczna i niekłopotliwa psinka. -
Dziękuję za zdjęcia choć głupio mi , że dokładam wam roboty. Na budy wyślemy w środę na konto Halci i jeśli nasi podopieczni mają dobre warunki to dacie budy tam gdzie są najbardziej potrzebne, bo niektóre to faktycznie fatalne. Te z otwartym przodem przed zimnem to na pewno nie chronią.Świetnie, że przed zimą Halcia zajęła się budami. My ze swej strony jeszcze też spróbujemy w następnych miesiącach coś dołożyć do następnych.
-
Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku
Filipki replied to Nikki's topic in Już w nowym domu
Kiedy pierwszy raz ponad rok może 2 lata temu przeglądałam galerię kilka psiaków szczególnie utkwiło mi w pamięci, Buźka też. Bardzo interesuję się jego losem i życzę dobrego domku. -
To na jakie konto mogę wpłacić na budę , schroniskowe cz jakieś inne?
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękujemy za wsparcie duchowe. To jest bardzo miłe i podnosi na duchu. Termin się nieco przesunął i jest to trochę denerwujące. Gdyby chociaż Magia znalazła dom to mielibyśmy lepszy nastrój. -
Chcemy wpłacić na ocieplane budy dla naszych nowych wirtualnych Gracji i Browna z 56. Jakie budy tam najbardziej pasują? Jaki będzie ich koszt i na jakie konto wpłacać. Jeśli w ich boksie są porządne budy, to chcemy ufundować budę jakiejś innej potrzebującej psince.
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja mogę wieszać wszystkie plakaciki. Na razie to taka trochę prowizorka, bo mamy trochę problemów zdrowotnych ,ale spokojnie można mi przesyłać. W gabinecie dzisiaj jestem do 18 . myślałam też czy np. w sklepach zoologicznych nie zgodziliby się umieścić chociaż małych ulotek. W Raju jest teraz nowy sklep, a tam chodzi dużo ludzi. Przepraszam, ale w TZ musi przejść zabieg operacyjny, więc mamy trochę nerwowo, Ale plakaciki oczywiście możemy wieszać. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Plakaciki wiszą na ścianie i ludzie czytają. Dorobimy jeszcze takie mniejsze w formie ulotek. Jeden pan zwrócił uwagę na Gacka, niestety ma już psy i kilka kotów. Ktoś pytał jaka to rasa. Mówię ,że mielecka odmiana teriera. Nawet jeśli nie wyniknie z plakatów żaden domek, to parę osób dowie się o problemie bezdomnych psiaków. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Plakaciki Magii, Imbira, Amisi i Gacka powieszone w mojej "ludzkiej" poczekalni. Nie mam za wiele złudzeń , ale może akurat ktoś je zauważy. -
Maciupka PANTERKA sunia jak ratlerek / charcik POJECHAŁA DO DOMU!!!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To chyba Panterka jest nową rekordzistką w "krótkości" pobytu w hoteliku. Gratulacje:loveu: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
Filipki replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
No to już wiadomo dlaczego Amisia i Gacek nie chcą opuścić hoteliku. Gdzie oni znajdą takie atrakcje? -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
Filipki replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Na tym ostatnim zdjęciu jest po prostu rewelacyjna. Ludzie nie wiedzą co tracą. ,a ja i tak jestem zadowolona , bo Magia już nie przypomina tej wycofanej,przestraszonej suni ze schroniska.