Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Orzeszki to więcej rozgryzamy niż zjadamy, a dzisiaj z okazji Dnia Zwierząt objadamy się dodatkowo psimi ciasteczkami, kosteczkami i innymi smakołykami.
  2. Możemy wpłacić i na konto GW, tylko pojęcia nie mam jak i komu przesłać to ogłoszenie i znowu muszę prosić o podpowiedź i pomoc.
  3. Przed chwilą przejrzałam GW i w pełni potwierdzam opinię Ulki 18. Trudno znaleźć, bez zdjęcia i nie ma telefonu do Murki.
  4. Trochę szkoda,że nie było w ogłoszeniu zdjęcia.
  5. To ja proszę o zamówienie ogłoszenia Magii w GW Kraków ,pieniążki prześlemy na konto hoteliku do Murki. Faktura nam nie jest potrzebna, więc weźcie jak pasuje.Myślimy o tym drobnym ogłoszeniu, bo to modulowe faktycznie kosmicznie drogie.
  6. Chętni jesteśmy na to płatne ogłoszenie w GW najlepiej w Krakowie. Ja mam taki sentyment do Krakowa, a śledząc losy takich nie całkiem młodych psów to często w Krakowie znajdowały dom. Na jakie konto przesłać wpłatę?
  7. A w schronisku to taka cichutka, wycofana była, ale mieszkała z psami, Filipp szalał ,a Magusia ani mru-mru, a teraz proszę, proszę co się dzieje.
  8. Ha wreszcie cioteczki zajrzały do Amisia. U Amisia wszystko w porządku, zdrowy, wesoły, psiaki żyją w zgodzie, a niekwestionowanym przewodnikiem stada jest... mój TZ. Ja, która przywoziłam je z przytuliska, zbierałam z ulicy, karmię, troszczę się itd jestem w stadzie dość daleko. Ot męska wdzięczność.Ostatnio najlepszą zabawą naszych psów z Amisiem na czele jest zbieranie i zjadanie orzechów. Normalnie jak wiewiórki. A swoją drogą czy w okolicy macie patent na takie bezdomne cuda? W podpisie Ziutki na tym wątku znalazłam wątek takiego cudeńka,że hej. Dobrze, że ma DT, bo gdyby był na ulicy to znowu nie magłabym spać, piątego psiaka to już nie mogłabym wziąć .
  9. A ja czytając te opowieści prawie się popłakałam. To dowód na to,że wyciąganie psiaków z schroniska i prośba o stałe miejsce u Murki miała sens.Tyle lat w schronie, a teraz takie cudowne życie i wielkie psie serce. Tak się cieszymy, że "nasz" Fafik tak dobrze trafił / myślę, że Agniesiulka, się nie obrazi, że ciągle myślimy o nim "nasz"/. Dziękujemy, że dałaś mu taki dom. Dbaj o siebie i maleństwo Agniesiulko. Mój Puszek też był bity i chociaż jest u nas prawie 2 lata to nadal boi nawet gdy widzi kogoś ze szczotką do sprzątania.Strach pomyślec co te psiaki musiały przejść.
  10. Przyłączamy się do życzeń dla Aguska i jego nowej rodziny. Tak się cieszę, że Agusek znalazł wreszcie kochający dom, to piesek , który od pierwszego wejrzenia zapada w pamięć i serce. Bądź szczęśliwy Agusku.
  11. Oby tylko udało się Magii wyemigrować , bo w schronisku tyle psów czeka na jej miejsce, niektóre całymi latami.Chcielibyśmy je powoli wyciągać, a panna Magia zadekowała się u Murki i ani jej ruszyć .
  12. Dziękujemy za zgłoszenie Magii do Fundacji. może tam się uda. Ona nawet pasuje na Frau Magię.
  13. To już chyba trzeba zrobić "naszym" psom billoboardy:cool3:. tyle ogłoszeń i nikt ich nie dostrzega. ,smutek i żal.
  14. Ale domku jakoś nie widać, a Magia to taka grzeczna i niekłopotliwa psinka.
  15. Dziękuję za zdjęcia choć głupio mi , że dokładam wam roboty. Na budy wyślemy w środę na konto Halci i jeśli nasi podopieczni mają dobre warunki to dacie budy tam gdzie są najbardziej potrzebne, bo niektóre to faktycznie fatalne. Te z otwartym przodem przed zimnem to na pewno nie chronią.Świetnie, że przed zimą Halcia zajęła się budami. My ze swej strony jeszcze też spróbujemy w następnych miesiącach coś dołożyć do następnych.
  16. Kiedy pierwszy raz ponad rok może 2 lata temu przeglądałam galerię kilka psiaków szczególnie utkwiło mi w pamięci, Buźka też. Bardzo interesuję się jego losem i życzę dobrego domku.
  17. To na jakie konto mogę wpłacić na budę , schroniskowe cz jakieś inne?
  18. Serdecznie dziękujemy za wsparcie duchowe. To jest bardzo miłe i podnosi na duchu. Termin się nieco przesunął i jest to trochę denerwujące. Gdyby chociaż Magia znalazła dom to mielibyśmy lepszy nastrój.
  19. Chcemy wpłacić na ocieplane budy dla naszych nowych wirtualnych Gracji i Browna z 56. Jakie budy tam najbardziej pasują? Jaki będzie ich koszt i na jakie konto wpłacać. Jeśli w ich boksie są porządne budy, to chcemy ufundować budę jakiejś innej potrzebującej psince.
  20. Ja mogę wieszać wszystkie plakaciki. Na razie to taka trochę prowizorka, bo mamy trochę problemów zdrowotnych ,ale spokojnie można mi przesyłać. W gabinecie dzisiaj jestem do 18 . myślałam też czy np. w sklepach zoologicznych nie zgodziliby się umieścić chociaż małych ulotek. W Raju jest teraz nowy sklep, a tam chodzi dużo ludzi. Przepraszam, ale w TZ musi przejść zabieg operacyjny, więc mamy trochę nerwowo, Ale plakaciki oczywiście możemy wieszać.
  21. Plakaciki wiszą na ścianie i ludzie czytają. Dorobimy jeszcze takie mniejsze w formie ulotek. Jeden pan zwrócił uwagę na Gacka, niestety ma już psy i kilka kotów. Ktoś pytał jaka to rasa. Mówię ,że mielecka odmiana teriera. Nawet jeśli nie wyniknie z plakatów żaden domek, to parę osób dowie się o problemie bezdomnych psiaków.
  22. Plakaciki Magii, Imbira, Amisi i Gacka powieszone w mojej "ludzkiej" poczekalni. Nie mam za wiele złudzeń , ale może akurat ktoś je zauważy.
  23. To chyba Panterka jest nową rekordzistką w "krótkości" pobytu w hoteliku. Gratulacje:loveu:
  24. No to już wiadomo dlaczego Amisia i Gacek nie chcą opuścić hoteliku. Gdzie oni znajdą takie atrakcje?
  25. Na tym ostatnim zdjęciu jest po prostu rewelacyjna. Ludzie nie wiedzą co tracą. ,a ja i tak jestem zadowolona , bo Magia już nie przypomina tej wycofanej,przestraszonej suni ze schroniska.
×
×
  • Create New...