O co do super działalności nie mam żadnych wątpliwości. O nawet się zrymowało. Nie wiedziałam tylko, że ślepaczki mają osobny wątek, a zawsze mi leżały na sercu. Porażki zawsze się zdarzą, takie jest życie, ale sukcesów na tym polu dużo. Przypomnę jeszcze Buźkę , Antosia.