Jump to content
Dogomania

Filipki

Members
  • Posts

    1192
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Filipki

  1. Jaka ona piękna na tych zdjęciach na Allegro. Nie wiem jak o to zapytać, ale czy współpraca , no, wiecie z kim mimo tych zawirowań jest możliwa i czy ewentualnie Brawurka miałaby szansę jak jej siostra?
  2. Jaki ten dogomaniacki świat mały, Pozdrowienia dla Asiam od naszego Amisia, którego razem z Enią uratowały. Suni też życzymy wszystkiego najlepszego w nowym domku.
  3. Bardzo to optymistyczne, zwłaszcza w kontekście ostatnich wydarzeń. Jari to mądry piesio i chce wykorzystać swoją szansę,
  4. Może faktycznie Sw. Franciszek pomoże naszym zwierzakom, bo chyba trzeba wsparcia mocy nadprzyrodzonych, żeby znalazły odpowiednie domy.
  5. No to może Jaruś się zsocjalizuje i nie będzie już taki problemowy. Patrząc na jego pysio też można się dopatrzec podobieństwa do collie:razz:, taki lekko wydłużony , może miał jakiegoś praprapra...dziadka.
  6. O co do super działalności nie mam żadnych wątpliwości. O nawet się zrymowało. Nie wiedziałam tylko, że ślepaczki mają osobny wątek, a zawsze mi leżały na sercu. Porażki zawsze się zdarzą, takie jest życie, ale sukcesów na tym polu dużo. Przypomnę jeszcze Buźkę , Antosia.
  7. Ja też dopiero tu trafiłam,bardzo wzruszający wątek. Lisek był taki cudny, dobrze, że nie musiał odchodzić samotny w boksie.
  8. Brawurko , Brawurko dlaczego ugryzłaś kierowcę? To jakieś groźne ugryzienie?
  9. Czy to już dzisiaj powrót Brawurki?
  10. Cudne, marzę o takim domku dla Jarusia, ba, dla wszystkich mieleckich i hotelikowych psiaków.
  11. Biedny nieśmiały kudłaczek. Może uwierzy w ludzi i znajdzie swoje miejse.
  12. Zeby tylko Brawurka nie zwiała w czasie podróży.
  13. Czyli po krótkich , ale burzliwych przygodach Brawurka wraca. Ale będziecie mieć zestaw nieufnych psiaków.
  14. Zdjęcia uwiarygodniłyby wspaniałe relacje. Dlaczego skoro Bajki jest tak Bajkowo nie możemy się ich doprosić. Bardzo mnie to niepokokoi.
  15. Karmelek taki grzeczny i bezproblemowy , powinien szybko znaleźć dom.
  16. Lori tyle osób źle sypia przez ciebie, albo nawet w ogóle nie sypia. Dosyć tego, marsz do hoteliku. Kciuki zaciśnięte za łapankę.
  17. Mnie też się pomysł podoba , ale boję się , że wtedy część psów nie wróci , tylko zniknie "w tajemniczych okolicznościach" lub rzekomo znajdzie inne domy.
  18. A żadnego palmerzysty na nocną zmianę nie da się zatrudnić?:cool3:
  19. Lori tak pada, gdzie ty się podziewasz? Cały czas wierzę w szczęśliwe zakończenie .
  20. Oj niestety to prawda, a z nowego domu ani jednego zdjęcia , co mnie bardzo niepokoi. Jakoś dużo problemów ostatnio.
  21. Dobrze ,że się oswaja, ale niech tam chodzi na smyczce, dosyć przeżyc już dostarcza Lori i Brawurka, łapanie kolejnego psiaka chybaby wszystkich wykończyło.
  22. Jarusiu nie sprawiaj kłopotów , bo chyba Murce wystarczy atrakcji z Lorim. Paczuszka była od nas , taka na szybko, bo ciągle brakuje czasu.
  23. Nie mogę uwierzyć to jakaś plaga z tymi ucieczkami. mam nadzieję, że skonczy się dobrze, jak z Brawurką.
  24. A Brawurka jak się teraz zachowuje?
  25. Przesłałam wczoraj na Brawurkę 50 zł. Czuję się podle, że nie możemy jej teraz zapewnić utrzymania, ale z 2 psy nie jesteśmy w stanie opłacić. A swoją drogą muszę obmyślić jakąś strategię na takie sytuacje.
×
×
  • Create New...