-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
no to babsko mnie wkurza nie po to tyle ludzi się angazowało w jej ratowanie, zeby teraz nie wiadomo co z nią zrobiła
-
Kikou jest odcięta od netu jak jej naprawią za parę dni to wpisze co się zaksięgowało
-
guz wiekszy niż głowa!!!! JAMNIKOWATA STAROWINKA ZA TM :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasia nie ma netu , ale sunia odeszła za TM - został po niej tylko dług :( -
ale się porobiło jakaś zmora :(
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Moja w dzien moze na łóżko co bardzo lubi :) jak juz ma pościel przykrytą, ale jak idę spać mówię schodzisz i idzie na dół, kiedyś hehe robiłam eksperyment czy zejdzie sama jak zobaczy , ze do spania się idzie, czy zostanie jak się jej nie powie i zeszła sama spać na dół :) -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak cos cały czas w 1 poscie są moje dane , ale juz wysyłam prv :) hehe leciał ostatni film Lepiej pozno niz poźniej :) -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
wysłałam swoje ,kurde jeszcze pudel nie wypakowałam , zeby się wziąść za jakiś bazarek:shake: większy -
Crockett - uroczy pan w średnim wieku | Po operacji potrzebuje DT
GoskaGoska replied to Erica's topic in Już w nowym domu
z tego co wiem zabrała go fundacja do Ciebie :) to znaczy do Niemiec, chyba , ze by byli zainteresowani adopcją w Fundacji, bo u nich też przecież czeka na dom -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ojej ja ma całe mieszkanie w kudłach wszędzie - no i co z tego - dzieci też w domu brudzą :diabloti: w praniu to norma , ze są kudły, bo przecież masz na ubraniach, no ja bym osobiscie yorka nawet psem nie nazwała :diabloti: ze małe, za szczekliwe i po kostkach gryzie i nie wierzę, ze takie malucha można nauczyć tyle co dużego psa, w końcu mózg ma większy :razz: , a to czy pies gubi sierść czy nie przecież od wielkość nie zależy -
CHolera chyba mam jakieś przeczucia , bo ostatnio znów o niej myślałam, w razie czego ona ma chipa i ten chip jest na mnie, więc gdyby trafiła gdzieś na łańcuch jest do odzyskania. Co za baba, ze nawet nie dała znać , pisał ktos do niej na tego maila który podany jest w ogłoszeniu, bo rozumiem, ze telefon wyłączony [IMG]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/mail.php?adres=mamadom7:_:wp:*:pl[/IMG]
-
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
No łezka się w oku kręci - jak on wypiękniał :) i ślicznie zarósł i jaki jest szczęśliwy- a w takim basenie to sama bym popływała, a on jeszcze marudzi - no nie mógł chyba lepiej trafić, kto by w ogóle pomyślał, ze uda mu się jeszcze tak w życiu, bidulek pewnie to jego najszczęśliwszy czas. No i widzę, ze zapracowuje na swoje utrzymanie porządkami :) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:Holly kochana dla Ciebie kolejny raz -
a ja podniosę
-
..kiedyś miałam dom... teraz mam tylko raka...
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurde biedna mala :( -
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
a to mysz czy świnka morska - ulv moze ty napisz jeszcze do innego moda o zmianę właściciela wątku, ja pisałam, ale wtedy były problemy techniczne -poźniej pewnie wyleciało to już modowi z glowy -
guz wiekszy niż głowa!!!! JAMNIKOWATA STAROWINKA ZA TM :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj to naprawdę nieciekawie - Isadora a możecie coś dołożyć na nią ze skarpety jaminków ? -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziewczynki mamy zapas 130zl czyli oznacza to ze 26 będzie brakować 170zł - jeśli ma ktoś cokolwiek na bazarek prosimy o wsparcie, bo już Holly tak bardzo pomogła suni finansowo, ale trzeba już myśleć jak uzbierać te 170zl , bo czas leci szybko -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
kasa przelena powinna być w pon, ja kocham duże psy, ale niestety im się ciężej pomaga , ciężej jest o DT, a adopcje - bo ludzie zazwyczaj duże to do budy, albo do kojca, no i wszystko jest droższe dla dużych psiaków, ale i tak nigdy bym dużego na malucha nie wymieniła, ostatnio miała przez tydzień kurdupla z rodziny - oj normalnie duże to duże :) -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no ty Maria to tez masz szczęście a ja biegnę do konta i aktualizuje wplaty na sierpnie zaksięgowane: NA SIERPIEN od 8 do 8 wrzesnia (12.07) ogonek 10zl (15.07)Mruczka 25zl =35zl (20.07) Monika 10zl (22.07) Mamamuminka 10zl (29,07) RenW 10zl = 65zl -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
tak kolczatka absolutnie nie. Moja ciągnęła przez pierwsze 15-20min - z obroży przeszłam na szelki i na tych szelkach uczyłam jej chodzić - Jagga myślę, ze trzeba z nią popracować z tym chodzeniem - moja przestała ciągnąć, ale nie można spodziewać się , ze to w ciągu 2-3 dni nastąpi. Jak ciągnie trzeba stawać i ją cofać i tak nawet co chwila. Krótko trzymać przy nodze, chwalic, dawać przysmaki pod nos ...na necie jest mnóstwo filmików szkoleniowych i to właśnie z nich uczyłam Fibi. A nie ma kolo ciebie żadnego ogrodzonego terenu , zeby ona się wybiegała i puścić ją luzem, najpierw na lince - wołać dawać przysmak co lubi ,żeby zaczęła wracać i po paru dniach puścić ją swobodnie -
no cholera 200zl tak nie duzo a jednak ....sama ma dochód obecnie 0zl więc nawet minimum go nie wesprę , skąd brać te pieniądze
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
wlasnie jak mają się sprawy? czy robić przelew na cały nowy miesiąc do Jaggi i co tam wogóle?