Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. sliczne a ile lat mają?
  2. jakie głupoty - pozyteczne rzeczy robisz ;)
  3. cos Pakoszka jak nie Pakoszka - jakąś głowę dużą ma :evil_lol: powiem wam, ze wszędzie jest beznadziejnie i wszędzie ludzie są okropni - i u nas tez są przypadki, ze baba chce uśpic 12 i 8 letnie psy, bo wyjeżdza, ze ktoś po 14latach oddaje psa do schroniska, bo zmienia mieszkanie , psy są wiązane do drzewa , itd, itd tylko ze u was jest tyle beznadziejnie, ze schronisko jest mordownią :mad:a my staramy się wyciągnąć takie psy ze schronu, a nie szukać na cito schronienia, bo pies na ulicy :shake:, ale okrucieństwa zawsze wszędzie cała masa :angryy:
  4. oj a ona jakaś swieża , kurde nawet nie widziałam, ze jest taka pannica . Jakby się dało ją wyciągnać to zrób jej stojące fotki do ogłoszen- i własnie coś o niej , do jakiego domku by mogła iść. bidulka
  5. no to super, ze szybko się tak da zrobić wizytę
  6. Ja zadzwoniła do schroniska i piesek te obrażanie ma po pogryzieniu , wcześniej ich nie miał, Zrobil mu się stan zapalny i teraz dostaje antybiotyk. jak został przyjęty to chodził normalnie , więc to z przez te pogryzienia, bidak teraz ciężko się porusza.
  7. udało mi się dodzwonic :) tak więc dziś p.Lidka z nim podejdzie na badanie krwi- yuki jak będziesz w czw dopytaj się o wyniki, jesli nie będzie przeciwskazan medycznych to umow , go proszę na kastracje, moze choc troszkę mu to pomoże
  8. najlepiej ulv zadzwon do schroniska i zapytaj p.Lidki jak chodził przez pogryzieniem, bo teraz jesli on ma taką mosznę i jakies rany, to wiadomo, ze to moze byc róznie. Poza tym pies jest cały obolały, jak byłam w czw to nawet nie chciał wyjść, więc ważne jak chodził wczesniej.
  9. zabranie psów to jedno - ale gdzie je dac?
  10. a tam , baba je chciala zabić, oddala bez mrugnięcia oka, a teraz się dopytuje, bo pewnie się boi, ze ktos w necie rozpozna jej psy i ją skojarzy - a jej będzie przed ludzmi wstyd.
  11. zapiszę, a czy płatne miejsca wchodzą w grę - czy tylko darmowe DT ?
  12. trzeba Iwonkę błagać, zeby zglosiła go do Niemców - jesli będzie wiadomo, ze go wezną, wtedy mozna go dać do platnego DT - jednak tak go dać, to płacenie przez dożywocie będzie dotkliwe.
  13. Marta ja je umawiałam, ale mialy byc w tyg ciachane, a poszly w sob :( więc tylko nadzieje zostaje, ze normalni ludzie
  14. ja niestety ci nie pomogę nawet mnie nie ma we Wroclawiu - hm..kolo Sobotki to musi ktos byc z autem.
  15. a ile ona ma lat ? sluchajcie jakie imię do ogloszen ? moze Gaga- bo nie bylo nigdzie ostatnio?
  16. ja pisalam na kileckim watku, ale tam sa 2 z autem i mowią , ze takie zaspy sniegowe, ze ciężko teraz autem jechać po wioskach, ale nic bede probowac do ciotek z jedrzejowa cale 2 szt ich tam , no nic cos trzeba myslec dalej
  17. pamiętajcie tylko, ze chłopak jest cichnięty i warto pisać o tym w ogloszeniach od razu pseudo odpadnie.
  18. posokow a Ty myslisz ze my na dogo jestes dla rozrywki - to, ze ją zawiozłaś do schroniska jak pisala Monika lepsze to niż ulica, ale to , ze piszesz ze nie zostawiłaś jej na DT bo by się sunia męczyła w maly mieszkaniu lub zebyś się za bardzo do niej przywiązała , to już jest pisanie głupot. Nie dociera do ciebie co my piszemy jakie są realia schroniskowe. gdyby było tak różowo jak piszesz to myślisz, ze chodzi się do schroniska, bo nic innego nie ma się do roboty, ze poświęca się swój wolny czas na robienie ogłoszeń - bo się nam nudzi, że wyciągamy psy do hoteli ze schroniska , bo mamy za duzo pieniądzy. Jeśli by było tak wspaniale , to by nie potrzeba było chodzi, ogłaszać i brac psy do hoteli. Więc zamiast udowadniac, jak sunia będzie miala dobrze w schronisku i jak ją czeka wspaniała przyszłość to czytaj to co piszemy do ciebie, bo trochę lepiej znamy realia. Oddanie psa do schroniska to ostateczność , bo głowne działanie polega na wyciąganiu psów ze schroniska na każdy możliwy sposób, bo schronisko nie jest cudownym miejscem dla psow, a juz na pewno nie dla takiej suni.
  19. ja teraz to przez gg tylko rozmawiam - wiéc jeszcze ciézej niz przez telefon - przez gg wyglada dobrze, ale własnie to wasze okolice hehe dlatego jeszcze bardziej zależy na kontroli.
  20. posokowo z tego co piszesz to masz chyba trochę wyidealizowana podejście do adopcji schroniskowych. każdy może przyjść i zabrać psa i już. A te staruszki i chore psy to się jakoś tłumow chętnych nie ma. Jeśli od czasu do czasu jakis znajdzie dom, to zazwyczaj dlatego, ze produkuje się masę ogłoszeń. Zazwyczaj umierają samotnie w schronie,a do tego sunia jest czarna, jak okolo chyba nie przesadzą , jak napiszę ze 150psów z 300 będących w schronisku. Czarny, wylękniony średniej wielkość i w średnim wieku pies - w schronie generalnie ma niewielkie szansę. Egoizm- to , ze jej nie zatrzymałaś - bo się bałaś za bardzo się przywiążesz. Pies naprawdę nie potrzebuje pałacu- a człowieka do kochania , a to czy masz 20, 40 czy 100m nie ma wielkiego znaczenia.Pies tak zazwyczaj jest tam gdzie siedzi człowiek, a nie chodzi po pokojach czy nie siedzi w ogródku. Jeśli myslisz, ze zrobiłaś lepiej, ze jej nie zatrzymałaś tylko dałaś do schroniska to niestety tak nie jest. Procz tego , ze ma male szansę na adopcje prosto ze schroniska ze względu na pospolite umaszczenie i urodę, to jeszcze ona sama nie będzie biegać do krat lizać po rękach i błagać by to własnie ją ktoś zabrał. Juz nawet nie chce krakać co może się jej stać na ogólnym boksie, ale nie raz słabe psy zostają dotkliwie pogryzione przez bardziej dominujące.
×
×
  • Create New...