Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. ten reportaz to w sumie jak byla akcja Krążela i Krzyczów - czyli parę miesięcy temu, wtedy ok 200psów się wyciągało i nawet bylo foto tego babsztyla na dogo - niektore psy dalej do adopcji są i siedzą w hotelikach z tej akcji.
  2. wpłacam jeszcze 20zł na Rokiego od Dieguli - bo cieńko będzie w następny miesiącu -to również przekierowanie
  3. Diegula twoje 20zl idzie na Rokiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/178686-Prawie-pusta-kieszeA-onka-a-hotelik-czeka-PomA-A?p=14077363#post14077363[/url] Agnieszka mi na napisała na co dać finanse i Bros życzenie nieaktualne- ale chyba pv wyślę , bo się może wylogowały z wątku
  4. no cudowne, wspaniale zdjécia :) szczęśliwa, wesoła tak powinno być zawsze :) i wysylacie nr konta na sunie :)
  5. dzis mam nowe wiesci i niestety nie sá za dobre :( [I]Byliśmy dziś z sunią na prześwietleniach kręgosłupa i bioder .Emi prawdopodobnie ma raka kości biodrowej,tej nogi w której ma ubytek mięśnia.Oprócz tego w tylnej zdrowej nodze ma śrut umiejscowiony w mięśniu,ktoś kiedyś do niej strzelał,na szczęście kość nie jest tam uszkodzona i nic się z tą łapą nie dzieje więc nawet nie będziemy tego ruszać.Co do łapy ze zmianami rakowymi,to żeby wiedzieć na 100% musieliby lekarze ją otworzyć,a tego nie chcę i lekarze też to odradzają.Nie ma sensu jej męczyć,tę resztę życia powinna spędzić jak najprzyjemniej.Martwi mnie to bardzo,nawet nie sądziłam że tak bardzo zwiążę się z Emi.Jedyne w czym jej możemy w tej chwili ulżyć to w bólu,który odczuwa i podawać jej leki niwelujące ten ból.Pani Gosiu i tu mam do Pani prośbę,te leki są dość drogie,dziennie to wydatek ok 8 zł czyli miesięcznie ponad 200zł i tak próbuję kombinować z moją lekarką,żeby nie podawać jej tego codziennie lecz z przerwami,mam też koleżankę która pracuje w hurtowni weterynaryjnej i może uda mi się załatwić ten lek po cenie hurtowej,ale na tą chwilę to dość duża kwota jednorazowego wydatku,może udałoby się Pani jakoś nas wspomóc,wiem że niedawno odmówiłam pomocy finansowej,ale też nie spodziewałam się że będę jej tak szybko potrzebować,bardziej spodziewałam się daleko posuniętej dysplazji niż raka,oczywiście będę robić wszystko co w mojej mocy żeby Emi do końca swojego życia czuła że jest kochana i mam ogromną nadzieję że to życie będzie trwało jeszcze kilka dobrych lat,zresztą ona na spacerach zachowuje się jakby miała 4-5 lat,próbuje biegać bawić się,widać że chora łapka jej przeszkadza,ale bardzo się stara radzić sobie z tym.No i SUKCES-pokochała naszego kota z wzajemnością,do tego stopnia się lubią,że śpią razem na jednym posłaniu!Postaram się wysłać najnowsze zdjęcia.Pani Gosiu to naprawdę cudowny pies,wspaniały charakter ,nawet nie marzyłam o takim zachowaniu owczarka-zero agresji,można jej z miski jedzenie zabrać i nic nie zrobi.To że ją wzięliśmy ze schroniska to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy ostatnio podjąć w naszej rodzinie.Duże podziękowania dla Pani i Forumowiczek bo bez Was bym jej nie znalazła. Lek to RIMADYL. [/I]
  6. zuziu jesli 64 jest w schronisku to [FONT=Arial][B]65 tez ma opis takiL Suka, bardzo się boi, czarno – biała, średnia [/B][/FONT]
  7. zuziu jak najbardziej jeśli może pomoc to wspaniale - im więcej psow będzie wyciągniętych tym łatwiej będzie pomagać następny , a o miejsce dla przerażonego pieska to już najciężej :( więc to może być jedyna szansa dla tej suni - choć więcej jest na liście przerażonych, ale zawsze od czegoś trzeba zacząć- więc ile dasz radę -to bierze jak najwięcej :loveu:- a moze sąsiadka by chciała dać DT pudelce :) ? Mi się tez wydaje , ze to jest ta sama sunia - demi na pewno są dwie białe pudelki?
  8. a ja na razie czekam na więcej info :)
  9. [quote name='Koperek'] Już się robi :)[/QUOTE] a tytuł dalej ten sam :mad: na gg dwie osoby pisały o nią - jedna wysłała swój nr - ale odpisałam na gg, druga z Krakowa - ja jakoś nie ma dobrych przeczuć , ale Marta przez tel rozmawiała i ma kogoś prosić o wizytę z Krakowa. ale nic zobaczymy , moze jeszcze ktoś się odezwię z tych ogłoszeń
  10. tego szczylka oglaszac na ciebie erko?
  11. hm nie ma pojecia na tym boksie co byla, to jej nie ma więc pewnie poszla - chyba , ze przenieśli , ale raczej poszla
  12. ktos na watku psow z Dobrocimi pytal sie o konie nie pamietam teraz nicku
  13. kurde dt bardziej przezywają te pożegnania, niż psiaki :( ale to chyba dobrze
  14. gdzie jest pies dokładnie miasto? czy ona jest w schronisku - jakim? czy możecie sprawdzić ją czy nadaje się do dzieci i czy toleruje inne psy i suki? czy jako coś zajmiecie się organizacją transportu - i gdzie wam najłatwiej transporto organizować? fakt od gadania sunia domu nie znajdzie, potrzeba jej masę ogłoszeń z odpowiednim tekstem - nr telefon - kto odbiera telefony w jej adopcji. a bez kasy można tez - od razu do DS ;)
  15. ok jesli sunia bedzie zlapana i bezpieczna wyślę ze skarpety 50zł na weta
  16. heheh Koperek nawet nie wiesz, ze prawie amensaliz znasz :) , bo mialas jechac na wizytę do niej hehe tylko, ze nie dalas rady :) pamiętasz owczarka gryzionego :) to Ula go adpotowala Koperek zmien proszę tytul , bo nic z tego nie wyszlo. Ula jak będzie robić ogloszenia wpisuj te imiona wymyślone, bo pozniej nie wiadomo a jakiego psa się ktoś pyta - a ta sunia ma Bona do ogłoszen - dzięki
  17. dokladnie zgloscie się tu -trzeba fakture i zapoznac i się z zasadami , zeby prosic o finanse do sterylki [url]http://www.dogomania.pl/threads/174846-STERYLKI-OD-Skarbonki[/url]
  18. a mi się wydaje, ze ta sunia ma skarrpety tylko przybrudzone, ale najważniejsz kiedy jedzie bezpieczna?
  19. heheh dobrze, ze takie problemy mamy :evil_lol: bo tak pusciutko bylo u Rudzika , ze trochę ruchu na wątku się przyda :lol: - kurde drapieżna pantera też mi się podoba ;) A ja Kasia proszę po potwierdzenie - na Boro wątku, ze dostałaś na Rudzika i Olafka kasę od brzośki
  20. pamiętajcie, ze dzis się zaksięguje 100zl od p Bartosza czyli ta teraz będzie 290 zł - brakuje 70zł
  21. wiesz jeśli sunia na ulicy w Kielcach - będzie wysterylizowana to już można wtedy w 90% zakładać, że to raczej ona.
  22. hmmm jak bym taka pewnie nie była, ze to nie ona, na tym foto co dałam, tez ta sunia ma białe skarpety - moze też być juz brudna zyje przeciez na ulicy. Do tego jeszcze trochę czasu minęło i też teraz ma zimowe futro - trzeba naprawdę to sprawdzić
×
×
  • Create New...