Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. i jeszcze jedna fotka - sunia, która prosi o ratunek [URL="http://img97.imageshack.us/i/p1015854.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1283/p1015854.jpg[/IMG][/URL]
  2. zdjęcia od Jaggi [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7295/dsc05615q.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8783/dsc05614f.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1378/dsc05613f.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9738/dsc05607u.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9113/dsc05606g.jpg[/IMG]
  3. [U][B]ciągle brakuje na hotelik na ten miesiąc jestesmy minus 70zł ( 28,09.2010)[/B][/U] TO jest słodka sunia , stęskniona za dotykiem ludzkiej dłoń - swe krótkie życie spędziła bez swojego człowieka - mimo to jest przyjazna i widać , ze brakuje jej swojego domu, ale to nie jest jej tragedią- tragedią jest to, ze [B]sunia ma 6 dni - miejsce w którym obecnie przebywa zostaje zamknięte - sunia musi zniknąć do końca lutego - jeśli nic nie zrobiły sunie trafi do słynnego kieleckiego schroniska - które jest umieralnią dla psów. [/B] Sunia jest dość duża ok 30-40kg, z wyglądu przypomina trochę dobermana. [B]Można sunię uratować - ale oczywiście potrzebne są na to fundusze - a dokładnie 300zł na DT- czy się uda tym razem? brakuje 220zł czy starczy czasu i pieniędzy by uratować psie istnienie??[/B] Jagga zgodziła się ją wziąść do siebie - ale to duży kredyt zaufania biorąc psa, na którego nie ma stałych wpłat - dlatego błagamy nawet 5zł deklaracje stałe. Sunia błaga o deklaracje stałe i wpłaty jednorazowa - czy 1 zł czy 100zł każda złotówka jest ma miarę jej życia. Sunia czeka na wasze decyzje. aktualizacja 26.02.2010 sunia jest juz u Jaggi, która wzięła sunię na krechę - w dalszym ciągu potrzebne fundusze , bowiem brakuje 200zł deklaracji stały :-( banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-210zl?p=14175483&viewfull=1#post14175483"][IMG]http://2k12.eu/linkizonki/suczka.jpg[/IMG][/URL] nr gdzie zbierana są pieniądze[B] bank ing[/B] [B]04 1050 1575 1000 0090 6906 2785[/B] [B]Małgorzata Kowal-Luber[/B] proszę w tytule wpisać hasło na sunię z Kielc i nick z dogo [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Sonii:[/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman](32) 3533135[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]660124623[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, możemy pomoc w organizowaniu transportu. [/FONT][/SIZE] [/SIZE][/FONT] [URL="http://img23.imageshack.us/i/p1015858.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/151/p1015858.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/p1015863.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6611/p1015863.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/p1015855f.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2372/p1015855f.jpg[/IMG][/URL] deklaracje stałe [B][COLOR=red]BRAKUJE 200ZŁ [/COLOR][/B] Basia 1968 25zł :loveu: Basia D 25zl :loveu: RenW 30zł :loveu: Isiak 10zl :loveu: Ciencienia 5zł :loveu: Ajula 5zł zaksięgowane na DT 24.02/24.03 Basia1968 30zl RenW 50zł BasiD 25zł Isiak 10zł ze skarpety Boro 210zł =325zl -300 oplata za DT Jaaga =25zł przeniesione na oplatę marzec/kwiecien zaksięgowane na DT 24.03/24.04 25zl opłata z marzec/kwiecien 250zł holly 25zl BasiaD 30zl RenaW 25zł Monika ( bazarek Holly) 27zł GoskaGoska (bazarek Holly) 10zł Ajula [B]= [/B]392zł -295 zł za DT od 24.03 do 24.04 =97zł -przeniesione na następny miesiąc 5ZŁ BJUTA ( kasa u Jaggi)-5zl za 03-04 DT=0zł zaksięgowane na DT na 24.04-24.05 97zł -z poprzedniego miesiąca 50zł - holly i jej bazarek karteczkowy 45zł- monika083 200zl bazarek holly 10zl Isiak bazarek 20zł Łapcia i Ketjow83 10zł Ajula= 432zl -300zl za Dt= 132zł- przeniesione na następny miesiąc zaksięgowane na DT na 24.05 do 24.06 132zł z poprzedniego miesiąca 30zl RenW Isiak 10zl BasiaD 25zl Ajula 10zl = 207zl ze skarpety leczniczej 82,86 = 289,86zl - 289,86zl przelane[B] - brakuje 10,14zl [/B] zaksięgowane na 24.06 do 24.07 Isiak 10zl Renw 30zl Holly bazarek 300zl = 340zl - 10zl ( uzupelnienie brakow z poprzedniego miesiąca) = 330zl Holly 300zl=630zl Barbara D z Warszawt 25zł =655zl -300zl dt za lipiec -=355zl sierpien: Ajula 10zl (23.06)=365zl Isiak 10zl (03,07)=375zl - 10zl pakiet 70 ogloszen z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188148-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-jedyne-10z%C5%82-na-Fundacj%C4%99-AST"]http://www.dogomania.pl/threads/188148-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82-na-Fundacj%C4%99-AST = 365zl[/URL] 09,07 Basia D 25zł = 390zl - 300 dt za sierpien [B] wrzesień =90zl 29,07 ajula 10zl =100zl 29,07 RenW 30zl =130zl 03.08 Isiak 10zł =140zl 24.08 RenW 30zl 18.08 Ajula 10zl 13.08 BasiaD 25zl =65zl =205zl -205 06.09 BasiaD 25zl 03.09 Isiak 10zl =35zl 03.09 Holly 250zl=285zl -95zl (zalegla wplata)= na pazdziernik 190zl 21.09 RenW 30zl = 220zl 22.09 Ajula 10zl=230zl- 230l przelane do Jaggi brakuje 70zl ------------------------------- 30.09 Isiak 10zl 11.10 BasiaD 25zl =35zl = 35 zl zalegle na pazdzierni brakuje 35zl jeszcze 27.10 Ajula 10zł 03.11 Isiak 10zl 03.11 renW 30zl =50zł przelane do Jagga PIĘKNIE WYSZŁYŚMY NA PROSTĄ :loveu: ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY [/B] [U]zbiórka na sterylizacje- szczepienia[/U] 147, 80 (u Jaggi) z Wafelka - 40zł na pchły Stronghol [URL="http://img707.imageshack.us/i/dsc05805s.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8658/dsc05805s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img39.imageshack.us/i/dsc05811p.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9840/dsc05811p.jpg[/IMG][/URL] = 107,80 u Jaggi 50zł od Pani Bożeny 11zl bazarek Holly (GoskaGoska) - 61 zł przelane do Jaggi =0zl sterylka 300zl - 168,80zl u Jaggi =131,20 jeszcze brakuje wpłata od holly za bazarek 280 zł:loveu: - 131,20 =148,80zł - 12,60 zl allegro [URL]http://www.allegro.pl/item969607311_sunia_w_typie_doberman_duza_lubiaca_dzieci.html[/URL] = 136,20 zl- 13,34 zł obroża na kleszcze = 122,86zl- 40zł szczepienia Sonii =82,86[B]zł[/B] - 82,86zl na dT uzupelnienie braków =0zl ogłoszenia z 8 marca: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B]Tu jest ogloszona:[/B][/U][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://ale.gratka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl/ - [/URL][COLOR=black](na katowice, krakow, kielce, warszawe, wroclaw[/COLOR], łódź)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://katowice.gablota.com/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.morusek.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.mammisia.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://petsy.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ojej.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]http://katowice.szerlok.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://krakow.cwirek.pl/"]http://[/URL][/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]katowice[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.cwirek.pl/"].cwirek.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://owi.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.oglosze.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.mamoferte.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.krakowmiasto.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]brak ogłoszeń na [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://kokosy.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.krakusik.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/SIZE][/FONT]
  4. i jak tam mial Spike wczoraj spacer? jutro ma przyjechac Pani poznac Spike trzeba trzymac mocno kciuki, zeby piesek sié sprawowal
  5. i co tak prawie dobka ma juz swoj wátek? czy jej zakladac? no chyba, ze macie cos dla niej i nie chcecie zapeszyc?
  6. wlasnie cichutko się zrobiło - czy w koncu wyciągamy jakieś psiaka czy nie ? ktos jeszcze wspomoze psiaka gdy mial isc do dt?
  7. a ja tylko po o opiniach o tych wetach ich spisywałam , sama ich nie znam, ale oby któryś umiał suni pomoc :( czekamy na wieści kto i kiedy i za ile. Dobrze by był zrobić cegiełki , bo powinny dobrze zejść.
  8. no on własnie bał się nakładania smyczy, ale fakt mi kasownika :) nie robił. też mi się wydaje , ze zachowywał by czystość w domu.
  9. tam przy Dieguli proszę wpisać , ze wpłynęło - bo niżej jest wpłata zaksięgowana :). Kto pomoże Rokiemu jeszcze?
  10. tak mi też się bardzo podoba :) miejmy nadzieję , ze inni się też w nim zakochają
  11. wiecie co ja tak czytam o tym leku to widzę, ze najczęściej musi on być podawany z witaminamy B6, B1, ludzie biorą jeszcze Milgammę.
  12. a ile wysyłasz tego Nivalinu , bo to chyba ten droższy lek - to super, ze macie jakieś zapasy
  13. [quote name='amensalizm']Nie ma za co trzymać :( "Moze w wakacje, on taki biedny, a ja wole suczkę bo już mam suczkę" (a już że suka z suką rywalizje to się nie dało wytłumaczyć) Zła jestem, ze mi zrobili nadzieje...[/QUOTE] przyzwyczaisz się i jeszcze nie jedno u ludzi cię zaskoczy.
  14. Kasiu jak ona tak będzie dalej to chyba ratunkiem dla kanapy byly plyn do odstraszania i nim potraktować kanapę
  15. a on trochę podobny do tego co adpotowała zielona umywalka :)
  16. Tereso a jesteś pewna co do ceny w Obronikach ?, bo dziewczyny raz jak dzwoniły o onka z Dzierżoniowa to usłyszały 20zł +10 karma, więc co do 300zł to lepiej się upewnić trzeba i koniecznie porozmawiać z hotelikiem koło was , zeby wieczorem znać już ostateczną ceną.
  17. Bianka na oko to znaczy po zdjęciu i Ty sama przecież pewności nie masz co i jak dokładnie, moze jakieś części się tylko nie wykształciły i chirurgicznie można coś zrobić - wiadomo, ze w taki przypadku pies musi jechać do weta - czyli rozumiem, ze demi pojedzie po niego i do Wrocławia zabierze? czy jak to ma być rozwiązane? na dogo zachwalają jeszcze tych wetów wrocławskich [URL="http://www.bernacki.pl/"]www.bernacki.pl[/URL] [LIST] [*]Wojciech Bernacki [*]54 - 058 Wrocław, [*]ul. Stabłowicka 60 [*]tel. 071 354 3885 [/LIST] Ratajczaka Tel. (071) 354 38 85 dr Atamaniuk - gdzieś miała dokładnie gdzie przyjmuje, ale chyba na klinikach Marka Włodarczyka, przyjmuje w Legwanie na Wiśniowe i boczna Legnickiej przy ul. Głogowska 2-4 tel. 071 72 45 385, 0 606 532 903
  18. a to juz w ogole, to w schronisku nie ma izoletek lub pojedyńczych boksów?, bo jak czytam, ze on dalej siedzi z tym psem co go pogryzł to włos się na głowie jeży, ze nawet nie zostały rozdzielone.
  19. nim podejmie się jakoś decyzje tak czy siak musi obejrzeć to jakiś dobry wet i to najlepiej jak naszybciej , bo przecież tak na oko ciężko jest oceniać. Jak coś to będziemy zbierać kasę na zabieg.
  20. Moze Pani jak zobaczy tą bidę to 15zł będzie z karmą - może się zlituje nad biedaczkiem:roll:
  21. do ogloszen zrobiłam z niego Felka i na razie dalam go na gumtree wrocław OGROMNY PIESZCZOCH, GDY SŁYSZY CZŁOWIEK PRZYKLEJA SIĘ DO KRAT DO MIZIANIE, JEŚLI WYCIĄGNIE SIĘ GO Z KLATKI NAJCHĘTNIEJ WSKAKUJE NA KOLANA I DALEJ BUZIAKI - JEST STARSZY - TO PRAWDA, JEST NIEWIDOMY - TO PRAWDA - ALE TEŻ PRAWDA , ZE KOCHA CZŁOWIEKA CAŁYM PSIM SERCEM - CZY TYLKO DLATEGO, ZE LUDZIE W 90% ADOPTUJĄ SZCZENIAKI I MŁODE PSY, TEN ŚLICZNOTEK MA UMRZEĆ SAMOTNIE W SCHRONISKU :( . CZY ŚLEPY - STARSZY PIES NIE MA SZANS NA MIŁOŚĆ? [B]JEŚLI CHCE ODMIENIĆ JEGO ŻYCIE W SPRAWIE ADOPCJI PROSZĘ PYTAĆ SIĘ O FELKA- PIESEK w schronisku ma nr 184/10 - ważne jeśli by Państwo chcieli go adoptować, aby w biurze podać jego nr.[/B] [B] Kontakt [/B][email protected] [B] telefon 515 290 672[/B] [B] gg 5850492 [/B]
  22. bardzo dziękujemy w imieniu Ediego za ogłoszenia, ale ja bym wykasowała z tym popiskiwaniem i chęcią bycia w centrum uwagi, bo Edi tak się nie zachowuje.On jest taki jakby psa nie było w domu, na zew robi się żywiołowy, ale nie w domu.
  23. dziękuję za wpłatę od Słomki 15zł Czarka allegro obejrzało 140 osob i dalej cisza, no nic ale dalej będziemy próbować.
  24. i jak jestes dalej z Panią w kontakcie?
×
×
  • Create New...