-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jedna fotka - sunia, która prosi o ratunek [URL="http://img97.imageshack.us/i/p1015854.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1283/p1015854.jpg[/IMG][/URL] -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zdjęcia od Jaggi [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7295/dsc05615q.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8783/dsc05614f.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1378/dsc05613f.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/9738/dsc05607u.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/9113/dsc05606g.jpg[/IMG] -
[U][B]ciągle brakuje na hotelik na ten miesiąc jestesmy minus 70zł ( 28,09.2010)[/B][/U] TO jest słodka sunia , stęskniona za dotykiem ludzkiej dłoń - swe krótkie życie spędziła bez swojego człowieka - mimo to jest przyjazna i widać , ze brakuje jej swojego domu, ale to nie jest jej tragedią- tragedią jest to, ze [B]sunia ma 6 dni - miejsce w którym obecnie przebywa zostaje zamknięte - sunia musi zniknąć do końca lutego - jeśli nic nie zrobiły sunie trafi do słynnego kieleckiego schroniska - które jest umieralnią dla psów. [/B] Sunia jest dość duża ok 30-40kg, z wyglądu przypomina trochę dobermana. [B]Można sunię uratować - ale oczywiście potrzebne są na to fundusze - a dokładnie 300zł na DT- czy się uda tym razem? brakuje 220zł czy starczy czasu i pieniędzy by uratować psie istnienie??[/B] Jagga zgodziła się ją wziąść do siebie - ale to duży kredyt zaufania biorąc psa, na którego nie ma stałych wpłat - dlatego błagamy nawet 5zł deklaracje stałe. Sunia błaga o deklaracje stałe i wpłaty jednorazowa - czy 1 zł czy 100zł każda złotówka jest ma miarę jej życia. Sunia czeka na wasze decyzje. aktualizacja 26.02.2010 sunia jest juz u Jaggi, która wzięła sunię na krechę - w dalszym ciągu potrzebne fundusze , bowiem brakuje 200zł deklaracji stały :-( banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-210zl?p=14175483&viewfull=1#post14175483"][IMG]http://2k12.eu/linkizonki/suczka.jpg[/IMG][/URL] nr gdzie zbierana są pieniądze[B] bank ing[/B] [B]04 1050 1575 1000 0090 6906 2785[/B] [B]Małgorzata Kowal-Luber[/B] proszę w tytule wpisać hasło na sunię z Kielc i nick z dogo [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]Kontakt w sprawie przygarnięcia Sonii:[/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman](32) 3533135[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]660124623[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Sonia przebywa w domu tymczasowym w Katowicach, ale w miarę możliwości, możemy pomoc w organizowaniu transportu. [/FONT][/SIZE] [/SIZE][/FONT] [URL="http://img23.imageshack.us/i/p1015858.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/151/p1015858.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/p1015863.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6611/p1015863.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img402.imageshack.us/i/p1015855f.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2372/p1015855f.jpg[/IMG][/URL] deklaracje stałe [B][COLOR=red]BRAKUJE 200ZŁ [/COLOR][/B] Basia 1968 25zł :loveu: Basia D 25zl :loveu: RenW 30zł :loveu: Isiak 10zl :loveu: Ciencienia 5zł :loveu: Ajula 5zł zaksięgowane na DT 24.02/24.03 Basia1968 30zl RenW 50zł BasiD 25zł Isiak 10zł ze skarpety Boro 210zł =325zl -300 oplata za DT Jaaga =25zł przeniesione na oplatę marzec/kwiecien zaksięgowane na DT 24.03/24.04 25zl opłata z marzec/kwiecien 250zł holly 25zl BasiaD 30zl RenaW 25zł Monika ( bazarek Holly) 27zł GoskaGoska (bazarek Holly) 10zł Ajula [B]= [/B]392zł -295 zł za DT od 24.03 do 24.04 =97zł -przeniesione na następny miesiąc 5ZŁ BJUTA ( kasa u Jaggi)-5zl za 03-04 DT=0zł zaksięgowane na DT na 24.04-24.05 97zł -z poprzedniego miesiąca 50zł - holly i jej bazarek karteczkowy 45zł- monika083 200zl bazarek holly 10zl Isiak bazarek 20zł Łapcia i Ketjow83 10zł Ajula= 432zl -300zl za Dt= 132zł- przeniesione na następny miesiąc zaksięgowane na DT na 24.05 do 24.06 132zł z poprzedniego miesiąca 30zl RenW Isiak 10zl BasiaD 25zl Ajula 10zl = 207zl ze skarpety leczniczej 82,86 = 289,86zl - 289,86zl przelane[B] - brakuje 10,14zl [/B] zaksięgowane na 24.06 do 24.07 Isiak 10zl Renw 30zl Holly bazarek 300zl = 340zl - 10zl ( uzupelnienie brakow z poprzedniego miesiąca) = 330zl Holly 300zl=630zl Barbara D z Warszawt 25zł =655zl -300zl dt za lipiec -=355zl sierpien: Ajula 10zl (23.06)=365zl Isiak 10zl (03,07)=375zl - 10zl pakiet 70 ogloszen z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188148-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY%21-70-stron-jedyne-10z%C5%82-na-Fundacj%C4%99-AST"]http://www.dogomania.pl/threads/188148-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY!-70-stron-jedyne-10z%C5%82-na-Fundacj%C4%99-AST = 365zl[/URL] 09,07 Basia D 25zł = 390zl - 300 dt za sierpien [B] wrzesień =90zl 29,07 ajula 10zl =100zl 29,07 RenW 30zl =130zl 03.08 Isiak 10zł =140zl 24.08 RenW 30zl 18.08 Ajula 10zl 13.08 BasiaD 25zl =65zl =205zl -205 06.09 BasiaD 25zl 03.09 Isiak 10zl =35zl 03.09 Holly 250zl=285zl -95zl (zalegla wplata)= na pazdziernik 190zl 21.09 RenW 30zl = 220zl 22.09 Ajula 10zl=230zl- 230l przelane do Jaggi brakuje 70zl ------------------------------- 30.09 Isiak 10zl 11.10 BasiaD 25zl =35zl = 35 zl zalegle na pazdzierni brakuje 35zl jeszcze 27.10 Ajula 10zł 03.11 Isiak 10zl 03.11 renW 30zl =50zł przelane do Jagga PIĘKNIE WYSZŁYŚMY NA PROSTĄ :loveu: ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY [/B] [U]zbiórka na sterylizacje- szczepienia[/U] 147, 80 (u Jaggi) z Wafelka - 40zł na pchły Stronghol [URL="http://img707.imageshack.us/i/dsc05805s.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8658/dsc05805s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img39.imageshack.us/i/dsc05811p.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9840/dsc05811p.jpg[/IMG][/URL] = 107,80 u Jaggi 50zł od Pani Bożeny 11zl bazarek Holly (GoskaGoska) - 61 zł przelane do Jaggi =0zl sterylka 300zl - 168,80zl u Jaggi =131,20 jeszcze brakuje wpłata od holly za bazarek 280 zł:loveu: - 131,20 =148,80zł - 12,60 zl allegro [URL]http://www.allegro.pl/item969607311_sunia_w_typie_doberman_duza_lubiaca_dzieci.html[/URL] = 136,20 zl- 13,34 zł obroża na kleszcze = 122,86zl- 40zł szczepienia Sonii =82,86[B]zł[/B] - 82,86zl na dT uzupelnienie braków =0zl ogłoszenia z 8 marca: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][U][B]Tu jest ogloszona:[/B][/U][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://ale.gratka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.pineska.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://ogloszenia.yellowpages.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.e-zwierzak.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://www.olx.pl/"]http://www.olx.pl/ - [/URL][COLOR=black](na katowice, krakow, kielce, warszawe, wroclaw[/COLOR], łódź)[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://katowice.gablota.com/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.rozglos.net/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.morusek.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.mammisia.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://petsy.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ojej.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.psiamania.pl/default.aspx[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]http://katowice.szerlok.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://krakow.cwirek.pl/"]http://[/URL][/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.szerlok.pl/"]katowice[/URL][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.cwirek.pl/"].cwirek.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://owi.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.oglosze.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://wszystkotujest.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.mamoferte.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszeniaonline.com/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://neeon.pl/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3042385.html[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.krakowmiasto.pl/moje-konto/dodaj-ogloszenie/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/form_ogloszenie.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.oswiecimiak.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.nowy-sacz.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://www.ogloszenia.tarnow.pl/index.php[/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]brak ogłoszeń na [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.swistak.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL="http://krakow.gumtree.pl/"]http://katowice.gumtree.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.twojeanonse.com/[/URL][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL]http://kokosy.pl/[/URL][/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.bardzi.pl/[/URL] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.krakusik.pl/[/URL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][URL]http://www.warsza.pl/dodaj_ogloszenie.html[/URL][/SIZE][/FONT]
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
i co tak prawie dobka ma juz swoj wátek? czy jej zakladac? no chyba, ze macie cos dla niej i nie chcecie zapeszyc? -
wlasnie cichutko się zrobiło - czy w koncu wyciągamy jakieś psiaka czy nie ? ktos jeszcze wspomoze psiaka gdy mial isc do dt?
-
przemykam nieśmiało pod kratami...Amster pojechał do Niemiec
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='amensalizm']Nie ma za co trzymać :( "Moze w wakacje, on taki biedny, a ja wole suczkę bo już mam suczkę" (a już że suka z suką rywalizje to się nie dało wytłumaczyć) Zła jestem, ze mi zrobili nadzieje...[/QUOTE] przyzwyczaisz się i jeszcze nie jedno u ludzi cię zaskoczy. -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Kasiu jak ona tak będzie dalej to chyba ratunkiem dla kanapy byly plyn do odstraszania i nim potraktować kanapę -
Bianka na oko to znaczy po zdjęciu i Ty sama przecież pewności nie masz co i jak dokładnie, moze jakieś części się tylko nie wykształciły i chirurgicznie można coś zrobić - wiadomo, ze w taki przypadku pies musi jechać do weta - czyli rozumiem, ze demi pojedzie po niego i do Wrocławia zabierze? czy jak to ma być rozwiązane? na dogo zachwalają jeszcze tych wetów wrocławskich [URL="http://www.bernacki.pl/"]www.bernacki.pl[/URL] [LIST] [*]Wojciech Bernacki [*]54 - 058 Wrocław, [*]ul. Stabłowicka 60 [*]tel. 071 354 3885 [/LIST] Ratajczaka Tel. (071) 354 38 85 dr Atamaniuk - gdzieś miała dokładnie gdzie przyjmuje, ale chyba na klinikach Marka Włodarczyka, przyjmuje w Legwanie na Wiśniowe i boczna Legnickiej przy ul. Głogowska 2-4 tel. 071 72 45 385, 0 606 532 903
-
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
do ogloszen zrobiłam z niego Felka i na razie dalam go na gumtree wrocław OGROMNY PIESZCZOCH, GDY SŁYSZY CZŁOWIEK PRZYKLEJA SIĘ DO KRAT DO MIZIANIE, JEŚLI WYCIĄGNIE SIĘ GO Z KLATKI NAJCHĘTNIEJ WSKAKUJE NA KOLANA I DALEJ BUZIAKI - JEST STARSZY - TO PRAWDA, JEST NIEWIDOMY - TO PRAWDA - ALE TEŻ PRAWDA , ZE KOCHA CZŁOWIEKA CAŁYM PSIM SERCEM - CZY TYLKO DLATEGO, ZE LUDZIE W 90% ADOPTUJĄ SZCZENIAKI I MŁODE PSY, TEN ŚLICZNOTEK MA UMRZEĆ SAMOTNIE W SCHRONISKU :( . CZY ŚLEPY - STARSZY PIES NIE MA SZANS NA MIŁOŚĆ? [B]JEŚLI CHCE ODMIENIĆ JEGO ŻYCIE W SPRAWIE ADOPCJI PROSZĘ PYTAĆ SIĘ O FELKA- PIESEK w schronisku ma nr 184/10 - ważne jeśli by Państwo chcieli go adoptować, aby w biurze podać jego nr.[/B] [B] Kontakt [/B][email protected] [B] telefon 515 290 672[/B] [B] gg 5850492 [/B] -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
sliczny psiaczek -
TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM
GoskaGoska replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękujemy w imieniu Ediego za ogłoszenia, ale ja bym wykasowała z tym popiskiwaniem i chęcią bycia w centrum uwagi, bo Edi tak się nie zachowuje.On jest taki jakby psa nie było w domu, na zew robi się żywiołowy, ale nie w domu. -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję za wpłatę od Słomki 15zł Czarka allegro obejrzało 140 osob i dalej cisza, no nic ale dalej będziemy próbować. -
Owczarek Niemiecki- sunia IDEALNA! Pokazuje różki, ale MA DOM!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
i jak jestes dalej z Panią w kontakcie?