-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
tylko pamiętajcie , ze to 1 m-cą , wysyłam na pv hotelik kolo was tam jest jeden pies i dziewczyny sprawdziały ten hotel, napiszcie do pani maila i podajcie link do wątku koniecznie zeby pani zobaczyła co za psiak- tam jest możliwość bycia w domu, ale musiaby być to uzgodnione wcześniej i o cenę trzeba negocjować.
-
dziewczyny myślę, ze zbierając deklaracje trzeba jedocześnie rozglądać się za miejscem dla niego, bowiem nie zawsze są miejsca dla takich piesków, ale jak juz są to mają gigantyczne ceny. Dlatego trzeba już szukać, aby pies nie wylądował w kojcu i miał swojego człowieka a jednocześnie , zeby było to w rozsądnej cenie. poza tym wiedząc gdzie pies miałby jechać i za ile, łatwiej będzie osiągnąć cel . Czy w tym schronisku jest wet? i jesli tak to czy pies dostaje jakies leki- bo na pewno raczej co brać musi.
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
no, ale juz o tym pisalam 16.02 widać ciotki nie doczytały :mad: - a tez to nasz wina, bo trzeba bylo wcześniej je umowić na sterylkę, a w sumie nikt nie zrobił tego. -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
to co yuki do ciebie namiary do ogloszen chyba? i trzeba ruszać z pakiecikami -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to jeszcze Gucia dalam na cafeanimal, wp.pl , centrumofert.pl, e-zwierzak.pl -
ja jednorazowo mogę dac 15 zl od Agnieszka 103 ktora ma do przekazania na dowolny cel i jeszcze 60zł skarpety czyli jednorazowo 75zl
-
wlasnie jesli ktoś coś może zadeklarować nich pisze wtedy będzie wiadomo czy jakiegoś choc 1 psa mozna wyciągnąć z tego piekła.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
nie tylko ze myslalam, ze jak znalazl to można ten sam przerobić dla suni, zeby nie pisać nowego. -
Szczeniaki z kotłowni rozdane do nowych domów...
GoskaGoska replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
co do Chorzowa to jedna kobieta która ma dzieci szukała tez owczarka psa, mieszka w centrum - robi dobre wrazenie , zgadza się na wizytę, a pozniej nie odbiera telefonów , tez szukała, kogoś i Figa33 się zgodziła na wizytę - wydzwaniała do kobiety -raz ktoś odebrał i powiedział, ze jest w pracy, pozniej przestali odbierac telefony i nawet łaskawie nie odpisali na gg, ze zmieniali plany, niestety siadło mi gg z archiwum i nie ma dokladnych danych -ale w centrum Chorzowa ulica chyba Stelmacha - w kazdy razie jakaś niepoważna bardzo kobieta. -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
erko nikt o Gucia nie dzwoni ? dzis zrobiłam temu białemu Albi gumtree Kraków kupiepsa.pl adopcjapsa.pl morusek.pl autogielda.pl alegratka.pl -
tak tylko obawiam się , ze to zbyt mała sprawa na takie zamieszanie - bowiem są afery gdzie 100 psów jest głodzony i nie bardzo ktos ma ochotę pomagać, chocby ze zrobieniem czegoś z kieleckim schroniskiem, lepiej probować do tego tematu się dobrać i kolejny raz podjąć jakieś próby. a tu przy 3- 4 psiakach robić takie zmieszanie - to chyba nie jest zbyt medialne.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='GPooLCLD']Sasinka , chyba dalej zainteresowana jest adopcją Fanty[/QUOTE] powiem, ci, ze wczoraj na wątku Dobrocimi Sasinak interesowała się tym czarny biedakiem dlatego się pytam - z nich dwóch na pewno on jest w większej potrzebie i demi na pewno nie będzie miała nic przeciwko, gdyby nastąpiła zmiana planów. No ale nic niech Sasina się wypowie. -
Wszystkie maluchy w domach :) Kubuś także :)
GoskaGoska replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
trochę bezsensu wyszło wyszło, ze maluchy pojechał daleko jak DT był pod nosem, ale najważniejsze,ze bezpieczne. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Sasinka i co , bo nie wiem czy jestes zainteresowana tym czarnym pudlem? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
tak divia była u Pani :) poza tym Pani sama po nią przyjedzie - hehehe juz parę psiaków z Kilec do Wrocławia pojechało to teraz nasza pojedzie do was , co by była równowaga :) -
wszystko zalezy gdzie chesz robic zbiorké - czy po znajomych , czy w pracy u siebie? Bo tak na ulicy to nie wiem nie ma pojęcia -mogę się bać , że chcesz naciągać.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
sluchajcie Pani ok 24-26 bédzie jechac od was do Wroclawia po sunié, jakbyscie potrzebowaly transportu moze sié Pani zgodzi zabrac jakiegos pieska. Na razie sié nie pytalam, bo nie widze zeby cos bylo potrzebne. a Gucio na kupiepsa.pl ponownie :) szerlok.pl cwirek.pl kupsprzedaj.pl -
hm a szczeniakow od bubu nie miala wziásc Dorota?