-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
sluchajcie i co z tym fotkami Pakoszki ? Na ile weci ocenili ją wiekowo?
-
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kosu bardzo dziękuję rownież za wpłatę -
Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
wplacam na luty i marzec , bo sié pogubilam calkiem 140zl bylo ze skarpety czyli 70zl na Olafka, 25zl od Brzoski i teraz 10zl na luty i marzec( bazarek 5zł ada-jeje, 15zl GochaT), chyba, ze stycznia nie zaplacilam zaraz poszperam na wątku. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
GoskaGoska replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no to super :) oby tak dalej -
Młodzieńki ZMARSZCZEK gotowy do sportu! MA DOM :)))
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
a on dalej w schronie siedz :( -
Magda a ty zalożylas osobny wątek szczylkom ?
-
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Dogo07 oczywiście,ze dla każdego psa to dramat,ale on tak ma największy kojce jak jest możliwy, trzeba yuki poprosić czy by nie dala rady z nr tatuazu -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
wiek wiadomo, ze jest orientacyjny, ale zakołtunienie robi swoje. On właściwie to ma jedne z lepszych warunków - bo ma duży pojedyńczy kojec - na zdjęciu nie widać , ale to są dość spore kojce - jednak w schronisku nie ma ich za wiele, dlatego pewnie wiecznie w nim nie będzie i dobrze, jakby znalazł dom stały. -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Giesselko juz zapisuje i dziękujemy bardzo -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
GoskaGoska replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a Pani juz go miala okazję zostawić samego w domu? -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to ze wątek zamknięty nie szkodzi przecież widac kto co pisał i można czytac i pv wysylać , jakbyście go zgubily to proszę; [url]http://www.dogomania.pl/threads/178370-WrocA-aw-Tragedia-ciAE-A-arnej-Miszka-owczarek-collie-juA-w-DT[/url] -
briard czekał i czekał, aż się doczekał kochanego domku :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
nie ma jego wiecej fotek musialby ktos dorobić jak będzie w schronisku i zobaczyć czy nr się da odczytać- ja na pewno teraz nie będę :( -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ma miec badania - to jak będą wyniki to będzie wiadomo czy się nadaje do ciachania - a gg napiszę ci co do lokalizacji ;) -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ula w sumie nie pisze ja przynajmniej, ze pies jest z Wrocławia - aczkolwiek w jego przypadku moze być, ale tak to pozniej nie masz kontroli, jeśli kto po psa do schroniska pojedzie, a uwierz, ze różni ludzie potrafią się zgłaszać - więc lepiej nie podawac lokalizacji psa - tylko najpierw się lepiej cokolwiek o czlowieku dowiedziec. Więc lepiej pisać, ze pies szuka domu w całej Polsce w razie potrzeby , będziemy w miarę możliwości organizować transport ( można dopisać, ze znajduje się w jedynym z dolnośląskich schronisk) Poza tym z kastracją na życzenie hm..to zależy czy psa zdrowie na to pozwoli. wykasowałabym to grzeczny do innych zwierząt, to nie jest sprawdzone - siedzi sam w kojcu, nie chociałam z nim obok psów czy suczek, ale poprostu lepiej nie pisać, jak się czegoś nie wie na 100%, jesli dla kogoś to będzie ważne sam się dopyta i wtedy się sprawdzi -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
no , ale czas szukać jej domku i na ogłoszenia , bo bez tego to ona domu nie znajdzie :( dziękujemy Bambino za pomoc :loveu: -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
GoskaGoska replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
jejku zeby wyszła , zeby wyszło - ale tego się nie da przewidzieć niestety -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
gumtreewroclaw -
no wlasnie nie mogla się dokopać do wątku - juz zmieniam tytuł pieska zabrała fundacja :)
-
Ten piesek jest od jakiegoś czasu w schronisku . Ma ok 1,5rok - został wykastrowany. Ma kłopoty z okiem - albo po wypadku lub się taki urodził - do tego czasami ma jakieś zaburzenia równowagi, ale normalnie funkcjonuje. Jak kogoś pozna jest miły i fajny - jeśli kogoś nie zna albo się wycofuje, ale może też dziabnąć ze strachu. I ma tatuaż więc rasowy, ale zakołtuniony bardzo. zdjęcie tylko takie byle jakie - bo generalnie nie myślałam, ze będę zakładać mu wątek- no ale wyszło, ze on trochę problematyczny. Na zdjęciach nie widać, ale jest dość duży. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/255/1e7c7fb030e273c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/e0ba18f8275fecabmed.jpg[/IMG][/URL]