Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. sluchajcie i co z tym fotkami Pakoszki ? Na ile weci ocenili ją wiekowo?
  2. kosu bardzo dziękuję rownież za wpłatę
  3. wplacam na luty i marzec , bo sié pogubilam calkiem 140zl bylo ze skarpety czyli 70zl na Olafka, 25zl od Brzoski i teraz 10zl na luty i marzec( bazarek 5zł ada-jeje, 15zl GochaT), chyba, ze stycznia nie zaplacilam zaraz poszperam na wątku.
  4. a on dalej w schronie siedz :(
  5. Magda a ty zalożylas osobny wątek szczylkom ?
  6. ja zrobilam przelew dzis wiec wieczorem lub jutro bedzie 50zl na 100%
  7. Dogo07 oczywiście,ze dla każdego psa to dramat,ale on tak ma największy kojce jak jest możliwy, trzeba yuki poprosić czy by nie dala rady z nr tatuazu
  8. i co z kosztami sterylki ? kto je pokrył ? bo nic w 1 poście nie ma o wydatkach - ja przelałam obiecane 50zł - jeśli ludzie dali kasę - to dajcie na Pakoszkę
  9. wiek wiadomo, ze jest orientacyjny, ale zakołtunienie robi swoje. On właściwie to ma jedne z lepszych warunków - bo ma duży pojedyńczy kojec - na zdjęciu nie widać , ale to są dość spore kojce - jednak w schronisku nie ma ich za wiele, dlatego pewnie wiecznie w nim nie będzie i dobrze, jakby znalazł dom stały.
  10. Giesselko juz zapisuje i dziękujemy bardzo
  11. a Pani juz go miala okazję zostawić samego w domu?
  12. to ze wątek zamknięty nie szkodzi przecież widac kto co pisał i można czytac i pv wysylać , jakbyście go zgubily to proszę; [url]http://www.dogomania.pl/threads/178370-WrocA-aw-Tragedia-ciAE-A-arnej-Miszka-owczarek-collie-juA-w-DT[/url]
  13. nie ma jego wiecej fotek musialby ktos dorobić jak będzie w schronisku i zobaczyć czy nr się da odczytać- ja na pewno teraz nie będę :(
  14. Ma miec badania - to jak będą wyniki to będzie wiadomo czy się nadaje do ciachania - a gg napiszę ci co do lokalizacji ;)
  15. proszę weźcie Ramzesa - jeszcze nie obiecuję, bo muszę to uzgodnić ze sponsorem- ale moze przez 2 miesiące będę wysyłać mu karmę - a jak nie znajdzie domu do tego czasu, będę myśleć dalej, zeby go tak nie zostawić
  16. Ula w sumie nie pisze ja przynajmniej, ze pies jest z Wrocławia - aczkolwiek w jego przypadku moze być, ale tak to pozniej nie masz kontroli, jeśli kto po psa do schroniska pojedzie, a uwierz, ze różni ludzie potrafią się zgłaszać - więc lepiej nie podawac lokalizacji psa - tylko najpierw się lepiej cokolwiek o czlowieku dowiedziec. Więc lepiej pisać, ze pies szuka domu w całej Polsce w razie potrzeby , będziemy w miarę możliwości organizować transport ( można dopisać, ze znajduje się w jedynym z dolnośląskich schronisk) Poza tym z kastracją na życzenie hm..to zależy czy psa zdrowie na to pozwoli. wykasowałabym to grzeczny do innych zwierząt, to nie jest sprawdzone - siedzi sam w kojcu, nie chociałam z nim obok psów czy suczek, ale poprostu lepiej nie pisać, jak się czegoś nie wie na 100%, jesli dla kogoś to będzie ważne sam się dopyta i wtedy się sprawdzi
  17. no , ale czas szukać jej domku i na ogłoszenia , bo bez tego to ona domu nie znajdzie :( dziękujemy Bambino za pomoc :loveu:
  18. jejku zeby wyszła , zeby wyszło - ale tego się nie da przewidzieć niestety
  19. no wlasnie nie mogla się dokopać do wątku - juz zmieniam tytuł pieska zabrała fundacja :)
  20. Ten piesek jest od jakiegoś czasu w schronisku . Ma ok 1,5rok - został wykastrowany. Ma kłopoty z okiem - albo po wypadku lub się taki urodził - do tego czasami ma jakieś zaburzenia równowagi, ale normalnie funkcjonuje. Jak kogoś pozna jest miły i fajny - jeśli kogoś nie zna albo się wycofuje, ale może też dziabnąć ze strachu. I ma tatuaż więc rasowy, ale zakołtuniony bardzo. zdjęcie tylko takie byle jakie - bo generalnie nie myślałam, ze będę zakładać mu wątek- no ale wyszło, ze on trochę problematyczny. Na zdjęciach nie widać, ale jest dość duży. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/255/1e7c7fb030e273c4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/260/e0ba18f8275fecabmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. sluchajcie co z sunią 66? czy ona jest brana pod uwagę do zabrania????
×
×
  • Create New...