-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to z Psiego Pola ,kiedys mieszkała tam Figa , ale już jej nie ma we Wrocławiu, Bianka jak jest we Wrocławiu to też te okolice z tych co wiem, to najbliżej to asl -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ja tylko przypomnę, ze RIMADYL jest dla niej potrzebny - kurde moze ktoś mana dogo -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Pani Ewa czy chce Pani udzielić wywiadu do gazety MOj Pies chyba ? dlaczego warto adoptować starszego psa? tak pytam, bo koleżanka szuka osób, ktore adoptowały starsze psy. -
no niestety czasami trzeba umieć przyjąć słowa krytyki, jeśli pies miałby atak szału i tak jak to opisujesz to twojego psa trzeba by było szyć - a nie miałby jedynie podrapań. Ale rozumiem, ze jestes oburzona - bo spodziewałaś się od wszystkich współczucia, ale nie każdy tak myśli. Dobre chęci nie wystarczą, pomagać trzeba mądrze. Nie chciałaś jej zapewnić po tym DT - to mogłaś poczekać, aż dziewczyny zorganizują pomoc dla niej. Na pewno nie robi się tak, ze dajesz psu ciepły kąt, wykąpiesz , nakarmisz a za chwilę wywalasz na ulicę - tak to bardzo szybciutko można psa zniszczyć, a chyba nie oto chodzi. Widać, ze to pies typowej wielkość ONKA do tego zachudzony, więc nie rób z niej 100kg psa, bo w domowych warunkach będzie do 30kg ważyć, a teraz bidulka jak ma z 24kg to będzie dobrze. Nie wiem , może w życiu miałaś same malizny, bo dla mnie to średnio większy pies i nie trzeba klatki z ZOO. I może cię zszokuję - ale jak się bawię z moim psem to nie raz jestem podrapana. Magda nie obrażaj się na cały świat , bo prawda jest taka , ze tak się nie robi - nie wyrzuca się psa na ulicę, bo oddając go Ewelince to właśnie tak zrobiłaś, mogłaś poczekać, aż dziewczyny będę mogły coś załatwić. DT dla niej cię przerósł ok - zdarza się - ale wycofanie się z tego nie tak powinno wyglądać.
-
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/171/fbbd4b268988c947med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/113/042e993ce2b5124amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/259/144c40b7acfafd0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/259/0c835c41159affecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/113/75255ff2bed72f28med.jpg[/IMG][/URL] -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/113/bc7e89b344316ae3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/255/0c4adce32c8ebbb3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/259/f788e572751beeaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/146/e4dfd5d345d42311med.jpg[/IMG][/URL] -
zgadzam się z andzią - biorąc psa trzeba się liczyć z różnymi rzecza- nie wyobrażam sobie po zdjęciach wspólnej zabawy nagle robienie z psa agresora - trzeba mieć choc elementaną widzę o psach :( poza tym oddawanie psa nagle i na już to jest cios poniżej psa - psy można odizolować, założyc kaganiec- colowiek, ale nie wywalać po zmroku - często załamują nas DS, ktore wciągy 24h oddają psa , bo...., ale już DT jak tak robią to mnie trafia. Miałaś dobre chęci - chciałaś pomoc- ale faktycznie tak się nie robi. Nie można psa dawać na bruk, bo jest coś nie tak jak sobie wyobrażałaś - tym bardziej, ze nawet pies nie był u ciebie 48h. Ale nic trzeba się skupić na pomocy suni.
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
GoskaGoska replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na takiego weta powinna byc oficjalna skarga złożona -
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
jesli chcesz wszystkie aktualne info o nim ma czerda - proszę zadzwon do niej - a na pewno odpowie ci na pytania nr do czerdy 604431861. -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
fotki wstawie w pt lub sob bo dziś już nie dam rady ) a niunia jak zwykle śliczna ) dziękuję -
Sunia seniorka owczarek niemiecki Emi ma swoj wspaniały domek :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
witam Pani Ewo super , ze się udalo Pani zalogować :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
GoskaGoska replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem i patrzę czy go przyjmą do innej leczniczy, co za wet do ....:( -
[quote name='fiorsteinbock']Czerda, SAwek nie jest malym pieskiem, ale wychodzonym, dla niego moze znalazloby sie u Was miejsce?[/QUOTE] ale on juz jest chyba u was bezpieczny a czerda chce zabrac psa z Dobrocimi
-
oj cos cicho więc chyba nikt nie zadzwonił
-
a czemu wszytskie na SA się zaczynają imiona :)
-
jesteś nowa - ale tam wlasnie byly dziewczyny co są z dogo - parę orgazniacji - sztab ludzi- chyba nie było osoby, ktora by nie byla zaanagzowana w wyciąganie wtedy tych psów- po całej PL psy zostały ulokowane -KRZYCZKI i Krążel - szkoda , ze program po tylu miesiącach powstał
-
nie broniąc Dobrocimi - ale tam lezały zwłoki rozkładających się psów razem z tymi co jeszcze chodziły, są stare wątki i drastyczne foty.