Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. to z Psiego Pola ,kiedys mieszkała tam Figa , ale już jej nie ma we Wrocławiu, Bianka jak jest we Wrocławiu to też te okolice z tych co wiem, to najbliżej to asl
  2. pewnie od ciebie pojdzie do ds raz dwa :)
  3. ja tylko przypomnę, ze RIMADYL jest dla niej potrzebny - kurde moze ktoś mana dogo
  4. Pani Ewa czy chce Pani udzielić wywiadu do gazety MOj Pies chyba ? dlaczego warto adoptować starszego psa? tak pytam, bo koleżanka szuka osób, ktore adoptowały starsze psy.
  5. no niestety czasami trzeba umieć przyjąć słowa krytyki, jeśli pies miałby atak szału i tak jak to opisujesz to twojego psa trzeba by było szyć - a nie miałby jedynie podrapań. Ale rozumiem, ze jestes oburzona - bo spodziewałaś się od wszystkich współczucia, ale nie każdy tak myśli. Dobre chęci nie wystarczą, pomagać trzeba mądrze. Nie chciałaś jej zapewnić po tym DT - to mogłaś poczekać, aż dziewczyny zorganizują pomoc dla niej. Na pewno nie robi się tak, ze dajesz psu ciepły kąt, wykąpiesz , nakarmisz a za chwilę wywalasz na ulicę - tak to bardzo szybciutko można psa zniszczyć, a chyba nie oto chodzi. Widać, ze to pies typowej wielkość ONKA do tego zachudzony, więc nie rób z niej 100kg psa, bo w domowych warunkach będzie do 30kg ważyć, a teraz bidulka jak ma z 24kg to będzie dobrze. Nie wiem , może w życiu miałaś same malizny, bo dla mnie to średnio większy pies i nie trzeba klatki z ZOO. I może cię zszokuję - ale jak się bawię z moim psem to nie raz jestem podrapana. Magda nie obrażaj się na cały świat , bo prawda jest taka , ze tak się nie robi - nie wyrzuca się psa na ulicę, bo oddając go Ewelince to właśnie tak zrobiłaś, mogłaś poczekać, aż dziewczyny będę mogły coś załatwić. DT dla niej cię przerósł ok - zdarza się - ale wycofanie się z tego nie tak powinno wyglądać.
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/171/fbbd4b268988c947med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/113/042e993ce2b5124amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/259/144c40b7acfafd0emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/259/0c835c41159affecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/113/75255ff2bed72f28med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/113/bc7e89b344316ae3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/255/0c4adce32c8ebbb3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/259/f788e572751beeaamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/146/e4dfd5d345d42311med.jpg[/IMG][/URL]
  8. andzia rozmawiałam dziś erką od razu jak zobaczyłam co tu się zadziało i erka posiada całkowitą wiedzę :) i ma nr telefonow , ja wyjezdzam w pt - ale erka ci wszystko wyjaśni
  9. zgadzam się z andzią - biorąc psa trzeba się liczyć z różnymi rzecza- nie wyobrażam sobie po zdjęciach wspólnej zabawy nagle robienie z psa agresora - trzeba mieć choc elementaną widzę o psach :( poza tym oddawanie psa nagle i na już to jest cios poniżej psa - psy można odizolować, założyc kaganiec- colowiek, ale nie wywalać po zmroku - często załamują nas DS, ktore wciągy 24h oddają psa , bo...., ale już DT jak tak robią to mnie trafia. Miałaś dobre chęci - chciałaś pomoc- ale faktycznie tak się nie robi. Nie można psa dawać na bruk, bo jest coś nie tak jak sobie wyobrażałaś - tym bardziej, ze nawet pies nie był u ciebie 48h. Ale nic trzeba się skupić na pomocy suni.
  10. na takiego weta powinna byc oficjalna skarga złożona
  11. jesli chcesz wszystkie aktualne info o nim ma czerda - proszę zadzwon do niej - a na pewno odpowie ci na pytania nr do czerdy 604431861.
  12. a co Pani na to, ze ma jajka a bylo jej powiedziane, ze nie ma.
  13. super naprawde widac, ze zadowolony - a nie ma pani problemow z nim zadnych?
  14. fotki wstawie w pt lub sob bo dziś już nie dam rady ) a niunia jak zwykle śliczna ) dziękuję
  15. witam Pani Ewo super , ze się udalo Pani zalogować :)
  16. musi wlasnie szybko musi isc do DS zwolni miejsce dla psow z Dobrocimia -oby sié dla niej szybko domek znalazl
  17. demi zuzia chciala : [B]cyt; sunia FISIA nr 106 - jak najbardziej niech przyjezdza.[/B]
  18. Biegunka moze byc z paru powodów głownie odrobaczenie - a do tego zmiana jedzenia. Jeśli się boisz zostawiać je same założ kaganiec Verze, lub ewentualnie na czas wyjścia moze ktos ma pozyczyc klatkę.
  19. jestem i patrzę czy go przyjmą do innej leczniczy, co za wet do ....:(
  20. [quote name='fiorsteinbock']Czerda, SAwek nie jest malym pieskiem, ale wychodzonym, dla niego moze znalazloby sie u Was miejsce?[/QUOTE] ale on juz jest chyba u was bezpieczny a czerda chce zabrac psa z Dobrocimi
  21. oj cos cicho więc chyba nikt nie zadzwonił
  22. a czemu wszytskie na SA się zaczynają imiona :)
  23. czyli Albinka i do dzieci by się nadawala - kurcze nie chce się zarzekać - ale postaram się od nowego tygodnia zrobić ogłoszenia - a pies jak ma super charakterek to pewnie domek znajdzie szybko :)
  24. jesteś nowa - ale tam wlasnie byly dziewczyny co są z dogo - parę orgazniacji - sztab ludzi- chyba nie było osoby, ktora by nie byla zaanagzowana w wyciąganie wtedy tych psów- po całej PL psy zostały ulokowane -KRZYCZKI i Krążel - szkoda , ze program po tylu miesiącach powstał
  25. nie broniąc Dobrocimi - ale tam lezały zwłoki rozkładających się psów razem z tymi co jeszcze chodziły, są stare wątki i drastyczne foty.
×
×
  • Create New...