-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
to jest chlopak. Info juz pisalal na drugim wątku podelkownym ale tu tez dam : Nr schronisowy 202/10 nr na obroży 273 boks 16 - czyli boks staruszków- choc dano mu 7lat. Pies w schronisku od 30.01.2010. Chip- jednak bez nr telefonu- kobieta została poinformowana listownie , ze jej pies jest w schronisku. W porywach zadzwoniła nawet do schroniska- płacząc, ze w domu myśleli, ze już po nim i tak się cieszy, ze pies żyje - pożniej zaczęła jęczeć , ze nie ma 35 zł na opłatę za psa - powiedziano jej , ze już nawet nie będzie tego płacić - ale słuch o niej zaginął, po psa nie przyjechała i skończyło się na szczęściu ze pies jednak żyje i to już Pani wystarczyło, teraz najwyrażniej może sobie gnić w schronie. Pies ma podwinięta tylną łapę- nie wiadomo czy to złamanie czy z zimna od śniegu - sprawa ta miała się wyjaśnić w pon. Yuki się dopyta jak będzie w schronie. Pies jest właśnie w 16 boksie czyli boksie dla najstarszych psów, ale raczej nie ze względu na wiek, co na jego stan. Jeśli tam siedzi nie może mieć jakiegoś zaczepnego charakteru, bo by tam nie siedział, bo atakowal dziadki. Jak go widziała w boksie normalnie każdy pies sobie , trochę strachliwy, jak chciałam robić fotki przez kraty to uciekał.
-
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
GoskaGoska replied to eneda's topic in Już w nowym domu
zapisze sie u niej -
Pogryziony typ owczarek dziadek prosi o pomoc JUZ W Ds :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dalam jego foto do pierwszych postów -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
dobra zbieram do kupy o pudlu. Nr schronisowy 202/10 nr na obroży 273 boks 16 - czyli boks staruszków- choc dano mu 7lat. Pies w schronisku od 30.01.2010. Chip- jednak bez nr telefonu- kobieta została poinformowana listownie , ze jej pies jest w schronisku. W porywach zadzwoniła nawet do schroniska- płacząc, ze w domu myśleli, ze już po nim i tak się cieszy, ze pies żyje - pożniej zaczęła jęczeć , ze nie ma 35 zł na opłatę za psa - powiedziano jej , ze już nawet nie będzie tego płacić - ale słuch o niej zaginął, po psa nie przyjechała i skończyło się na szczęściu ze pies jednak żyje i to już Pani wystarczyło, teraz najwyrażniej może sobie gnić w schronie. Pies ma podwinięta tylną łapę- nie wiadomo czy to złamanie czy z zimna od śniegu - sprawa ta miała się wyjaśnić w pon. Yuki się dopyta jak będzie w schronie. Pies jest właśnie w 16 boksie czyli boksie dla najstarszych psów, ale raczej nie ze względu na wiek, co na jego stan. Jeśli tam siedzi nie może mieć jakiegoś zaczepnego charakteru, bo by tam nie siedział, bo atakowal dziadki. Jak go widziała w boksie normalnie każdy pies sobie , trochę strachliwy, jak chciałam robić fotki przez kraty to uciekał. Na tą chwilę nic o nie więcej nie wiem. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
a ten Kamien znalazł dom? -
dobra dziewczyny pudelek jest na pudelkowych w potrzebach na jedyny i drugim wątku, a tu jest wątek 100 biedaczków- bo zaniknie głowny temat. Czy ktos jeszcze jakiegoś może wziąść na jakiś DT - szkoda wielka, ze w sumie tylko te najbardziej podrasowione coś znajdują, ale od czegoś trzeba zacząć. Marta kiedy demi tam znów będzie? Czy jest jakaś szansa, zeby ktoś zrobił lepsze foty tego mix goldena i sprawdził płeć- moze wtedy goldeny by chciały mu pomoc.
-
wlasnie Yuki juz pisala o nim, ale daje zdjęcia jego; z tego co wiem pies ma chipa - wlasciciela zostala powiadomiona, ale jednak po psa nie przyjechala - jak najbardziej jest do wyciągnięcia - pies ma coś z łapką - mial miec przeswietlenie, ale nie wiem co wyszlo. jego nr schroniskowy [B]202/10 w schronisku oceniony na 7lat. [/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/258/15598b8b904beb45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/257/97a38441cc3db2demed.jpg[/IMG][/URL]
-
Sasinak w schronisku we Wroclawiu jest pudel w opłakanym stanie 7letni , zakołtuniony - to on; nie jest tak sliczny jak biała pudelka, ale jeśli chce pomoc jakiemuś w potrzebie to moze wpadni ci w oko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/258/15598b8b904beb45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/257/97a38441cc3db2demed.jpg[/IMG][/URL]
-
z tego co wiem to juz bylo cos robione, ale....niewiele to dalo
-
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
i co umówiłaś go może na ciachanie? -
tez nie mogé pojác, ze nikt im sie do doopy nie moze dobrac :(
-
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
zapisuje sobie rowniez -
nie wiem czy juz ty sie zapisalam czy nie , to jeszcze raz
-
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
GoskaGoska replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
wyslalam 25zl ze skarpety co bardziej potrzeba wedlug uznania DT czy sterylka -
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
GoskaGoska replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
zapiszé go sobie -
***MITZI-maleńka sunia z odmrożeniami juz w domku stalym.
GoskaGoska replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
ja proszé nr konta to dolozé jednorazowo male cos - tak jak obiecalam -
to Koni nie znalazła DS - juz mi się pokićkało wszystko.