Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. to jest chlopak. Info juz pisalal na drugim wątku podelkownym ale tu tez dam : Nr schronisowy 202/10 nr na obroży 273 boks 16 - czyli boks staruszków- choc dano mu 7lat. Pies w schronisku od 30.01.2010. Chip- jednak bez nr telefonu- kobieta została poinformowana listownie , ze jej pies jest w schronisku. W porywach zadzwoniła nawet do schroniska- płacząc, ze w domu myśleli, ze już po nim i tak się cieszy, ze pies żyje - pożniej zaczęła jęczeć , ze nie ma 35 zł na opłatę za psa - powiedziano jej , ze już nawet nie będzie tego płacić - ale słuch o niej zaginął, po psa nie przyjechała i skończyło się na szczęściu ze pies jednak żyje i to już Pani wystarczyło, teraz najwyrażniej może sobie gnić w schronie. Pies ma podwinięta tylną łapę- nie wiadomo czy to złamanie czy z zimna od śniegu - sprawa ta miała się wyjaśnić w pon. Yuki się dopyta jak będzie w schronie. Pies jest właśnie w 16 boksie czyli boksie dla najstarszych psów, ale raczej nie ze względu na wiek, co na jego stan. Jeśli tam siedzi nie może mieć jakiegoś zaczepnego charakteru, bo by tam nie siedział, bo atakowal dziadki. Jak go widziała w boksie normalnie każdy pies sobie , trochę strachliwy, jak chciałam robić fotki przez kraty to uciekał.
  2. dalam jego foto do pierwszych postów
  3. a czy jak cos to pomagacie w transporcie? Sliczny jest mam nadzieję, ze znajdzie domek, a ile juz w schronisku? Myslicie ze nadaje się do dzieci? Macie szansę spawdzic czy dogada się z kotami?
  4. hehehe cieszę się , ze Gaga się spodobała :)
  5. dobra zbieram do kupy o pudlu. Nr schronisowy 202/10 nr na obroży 273 boks 16 - czyli boks staruszków- choc dano mu 7lat. Pies w schronisku od 30.01.2010. Chip- jednak bez nr telefonu- kobieta została poinformowana listownie , ze jej pies jest w schronisku. W porywach zadzwoniła nawet do schroniska- płacząc, ze w domu myśleli, ze już po nim i tak się cieszy, ze pies żyje - pożniej zaczęła jęczeć , ze nie ma 35 zł na opłatę za psa - powiedziano jej , ze już nawet nie będzie tego płacić - ale słuch o niej zaginął, po psa nie przyjechała i skończyło się na szczęściu ze pies jednak żyje i to już Pani wystarczyło, teraz najwyrażniej może sobie gnić w schronie. Pies ma podwinięta tylną łapę- nie wiadomo czy to złamanie czy z zimna od śniegu - sprawa ta miała się wyjaśnić w pon. Yuki się dopyta jak będzie w schronie. Pies jest właśnie w 16 boksie czyli boksie dla najstarszych psów, ale raczej nie ze względu na wiek, co na jego stan. Jeśli tam siedzi nie może mieć jakiegoś zaczepnego charakteru, bo by tam nie siedział, bo atakowal dziadki. Jak go widziała w boksie normalnie każdy pies sobie , trochę strachliwy, jak chciałam robić fotki przez kraty to uciekał. Na tą chwilę nic o nie więcej nie wiem.
  6. dobra dziewczyny pudelek jest na pudelkowych w potrzebach na jedyny i drugim wątku, a tu jest wątek 100 biedaczków- bo zaniknie głowny temat. Czy ktos jeszcze jakiegoś może wziąść na jakiś DT - szkoda wielka, ze w sumie tylko te najbardziej podrasowione coś znajdują, ale od czegoś trzeba zacząć. Marta kiedy demi tam znów będzie? Czy jest jakaś szansa, zeby ktoś zrobił lepsze foty tego mix goldena i sprawdził płeć- moze wtedy goldeny by chciały mu pomoc.
  7. tak ten sam
  8. wlasnie Yuki juz pisala o nim, ale daje zdjęcia jego; z tego co wiem pies ma chipa - wlasciciela zostala powiadomiona, ale jednak po psa nie przyjechala - jak najbardziej jest do wyciągnięcia - pies ma coś z łapką - mial miec przeswietlenie, ale nie wiem co wyszlo. jego nr schroniskowy [B]202/10 w schronisku oceniony na 7lat. [/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/258/15598b8b904beb45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/257/97a38441cc3db2demed.jpg[/IMG][/URL]
  9. sasinka - ale co napisałaś do schroniska? jesli chcesz go wyciągnać to nie tak się to , ze do nich piszesz tylko napisz mi co i jak a powiem ci co dalej mozna zrobić.
  10. no trochę zaśmieciłam wątek - ale to raczej chyba jest pies, ale zawsze jajka mozna cichnąć
  11. Sasinak w schronisku we Wroclawiu jest pudel w opłakanym stanie 7letni , zakołtuniony - to on; nie jest tak sliczny jak biała pudelka, ale jeśli chce pomoc jakiemuś w potrzebie to moze wpadni ci w oko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/258/15598b8b904beb45med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/257/97a38441cc3db2demed.jpg[/IMG][/URL]
  12. z tego co wiem to juz bylo cos robione, ale....niewiele to dalo
  13. i co umówiłaś go może na ciachanie?
  14. kurde Marcie postaraj sié o fotki lepsze jak na cito ma sie ktos zglosic, bo ladne zdjecie to sama wiesz najlepiej ...podstawa
  15. tez nie mogé pojác, ze nikt im sie do doopy nie moze dobrac :(
  16. zapisuje sobie rowniez
  17. nie wiem czy juz ty sie zapisalam czy nie , to jeszcze raz
  18. wyslalam 25zl ze skarpety co bardziej potrzeba wedlug uznania DT czy sterylka
  19. ja proszé nr konta to dolozé jednorazowo male cos - tak jak obiecalam
  20. to Koni nie znalazła DS - juz mi się pokićkało wszystko.
×
×
  • Create New...