Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. śliczny owczarek niemiecki 8letni Cezar- można powiedzieć, ze sam sobie winny, ponoć notorycznie uciekł z posesji - właścicielowi już chyba do nowego schroniska nie po drodze , albo skończyła mu się cierpliwość i pies od 27 sierpnia siedzi w schronie, śliczny, wydaje się opanowany, spokojny gdy byłam przy kratach powąchał moją rękę i sobie leżał. siedzi w boksie 71 nr obrozy 1272 chcę go umówić na kastracje, może pomoże na jego wycieczki [IMG]http://i56.tinypic.com/28a6qn6.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/8xk7f8.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/zk63pj.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/1zqt27k.jpg[/IMG]
  2. 230zl zostalo przelane do Jaggi - jeszcze brakuje 70zl :(
  3. czas się wziąść za rachunki suni zaraz pospisuję do 1 postu i puszcze przelew
  4. Basia wpis tylko te dane do 1 postu bo pozniej się gubi info, a do ogloszen to obowiązkowo muszą byc te dane
  5. on: [IMG]http://i54.tinypic.com/k49dub.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/5cdd21.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/fm3p61.jpg[/IMG]
  6. ona cd: [IMG]http://i55.tinypic.com/206eoif.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/5dt6ol.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/166vyb.jpg[/IMG]
  7. ona: [IMG]http://i51.tinypic.com/rvc8qp.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2r2tabb.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/xas1zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/20pok76.jpg[/IMG]
  8. dzis poznalam tą parę obwąchały mnie nawet mnie po ręce polizała, ona ma tragiczne oczy , spisałam ich nr i dam moje fotki
  9. tak, zeby można bylo zobaczyć kogo trzeba ratować szybko
  10. dzis on lezał i nawet nie wstał jak zajrzałam do izolatek
  11. dziewczyny jak jestescie w schronie zapisujecie nr z obroży i jaki to nr boksu chociaz, ja dziś wpadłam do schroniska rzutem na taśmę, pojechała zobaczyć gdzie to jest w ogole i niuniek obwąchał mnie przez kraty jakieś zdjęcia zrobiłam, ale też nie bardzo, pozniej wrzucę, bo dopiero dojechałam do domu
  12. kurcze jakaś fotka z pysiem by się przydała
  13. szlag mnie trafi co to za zwyczaje , bo cholera jest więcej izolatek - wlasnie na psy z agresjá - poza tym z tego co sié nie mylę - to k.... on byl juz sporo w schronie i nagle wyjątkowo agresywny, a moze nie rentowny. [B]chlop oddal sunie bo ją mial powiesić - to ją zwięli miasto zapłaciło, za kolejnego psa, kasę zgarnięta, po to by ją uśpić nie trzeba leczyć, nie trzeba karmić problem z głowy!!![/B] No juz to jest przegięcie !!!! szlag mnie trafi mialam pojechać do schroniska i może by żyła , ale straciłam szybę w aucie, i tak do cholery ciągle coś teraz znów miała chlopa z serwisu z sprzętu w kuchni, ale krew mnie zalewa od tych obyczajów
  14. problem jest chyba taki, ze Iwona bardzo duzo psow ma do zgloszenia, a Niemcy nie wyrabiają z ilością psów potrzebujących pomocy. Same wiecie, ze przeciez one nie są jedyne
  15. podniosę na razie kurde myślę, ze one muszą iść do adopcji obojętnie czy razem czy osobno, bo nic im z tego jak będę siedzieć razem w schronie, kiedy człowieka do kochania potrzebują
  16. jeju a po co wam to ? zrobcie ogloszenie na necie a chętnych będzie cala masa :) cos się tak uparły na zielonego potwora
  17. w ogloszeniu ok tylko ze daj tez do 1 postu, ze w sprawie adopcji kontakt taki i taki .....i faktycznie te zdjęcia dziewczyn lepsze, warto wymienić No nie mogę , tak mi jej szczegolnie szkoda :(
  18. koniecznie do ogloszen daj to foto: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_HArJa8U_pgM/TJfDbgPV9WI/AAAAAAAAAKA/Uh9EjwrwOH8/tn_IMG_2104.JPG[/IMG]
  19. jejku ona typowo jest w złym stanie :( - tylko dziewczyny jak jesteście w schronie zapisujcie nr schroniskowe psa- ludzie czasami jadę sami do schroniska i muszą wiedzieć o jakiego psa się pytać, a to głownie po ich nr schroniskowych, tak jest najłatwiej. CHciałam iść w czw do schroniska , ale ma usg a nie wiem ile to zejdzie czasu , jutro i w pt mnie nie ma we Wrocławiu. DObra ale do kogo wogole nr w ogloszeniach. Marii przemien pierwszy post - ze psy są w schronisku, i rzuć tam nowe fotki - a myślę, ze foty z kratami do ogloszen tez potrzebne. I podaj nr do kontaktu tez w 1 poście i ich imiona będzie łatwiej do zabrania się do ogłoszeń, jesli tylko w sob.niedziele znajdę chwilę to porobię parę ogłoszeń. A hotel super, ze psy w schronie wylądowały,komentować nawet nie będę
  20. dobrze, ze ja nie ma slabości do takich stworów to mnie nie ciągnie w ogole. Korenia powoli zaczyna szykować rzeczy na bazarek, gorzej ze nie wiem jak to do auta doniosę, bo trochę ciężkie będzie, wyslij mi swoją komorkę -bo juz nie wiem czy ma czy nie
  21. jejku Gaja mloda psica a taki zastoj u niej :(
  22. :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: dla wszystkich:)
×
×
  • Create New...