-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
GoskaGoska replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a może jednak znajdzie się dobry domek dalej a np sami przyjadą po pieska, a wizytę zrobi jakaś lokalna ciotka, bo Nikuś to taki strachulek, że warto żeby go zobaczyli ludzie przed. Ale nic jak mówią do 3 razy sztuka i teraz musi być właśnie ten domek. -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
właśnie tego się obawiałam, ze na innych będzie tak reagować -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
erka ja naprawdę by nie przekreślałabym mieszkań - nie jest powiedziane , ze pies są szczęśliwszy w domu z ogródkiem, wręcz ja wolę jak psy idą do mieszkań. Poźniej wychodzi, ze psy nie są do domu wpuszczone, nie chodzą na spacery, tylko tak siedzą na tym ogródku non-stop, do tego przeskakują ogrodzenia i tyle ich widziano, albo nie zamknie ktoś bramy, jeśli w ogóle jest brama i pies ląduje pod samochodem. No , ale nic , bo wiadomo decyzja należy do Ciebie, a właściwie nie o tym chciała pisać -aaa wiem masz może Gucia nowe fotki, bo chyba chłopak się ciut zmienił? postaram się porobić ogłoszenia, ale u nas też masa pilnych psiaków :( -
a ja ma fotki i zobaczycie - ze Spikego wylazł szczeniak :) Basia nie miała serca go zostawić w klatce :) , hehe pewnie jakby nie zdał testu to by już nie miala wyboru. A to on w całej okazałości: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/179/d08bb582680fb22emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/263/a204edc5971b280dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/179/b5c436baf6156694med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/267/342f0e5822ddaeb9med.jpg[/IMG][/URL] cdn
-
to nie są głupoty tylko cała prawda i ludzie mają prawo wiedzieć co się stało. Molii to jest głupota - pisać , że my piszemy głupoty, ciekawe czy jesli by w jakimś hotelu zabito psa , którego dałaś niby zaufany osobom, to byś po prostu machnęła ręką. zabito "naszego" psa bez zapytania i zgody. Jedynie zgodzę się z jednym, że dalsza dyskusja na ten temat może byc na jego wątku a nie tu- ale sama nie dokładaj oliwy do ognia i jeśli chcesz coś napisać odpisać to pisz juz na wątku biedaka; http://www.dogomania.pl/threads/143428-PRZYBORA-WEK-ZABIA-PSA-BEZ-PYTANIA-OPIEKUNA-SZAFIR-ZA-TM-Zabrano-mu-szansAE
-
Molli nawet nie broni tego czynu!!! Czy wyobrażasz sobie , ze dajesz psa do hotelu płacisz za niego, a pozniej po fakcie dowiadujesz się, ze psa uśpiono!!! bez informacji, bez telefonu, bez zapytania!!! Przez ludzką głupotę, skoro się bierze do pomagania zwierząt to robi się to z głową - nie daje się psa do weta bez kagańca!!!! A poźniej wydaje się wyrok na psa , bo komuś zabrakło wyobrażni!!! to nie był przypadkowy pies, po to był u Wandy, by był bezpieczny - a nie uśpiony- po to na jego utrzymanie robiło się zbiórki, żeby pies miał jako takie warunki!!! Niech któraś mi wytłumacz jakim prawem poddaje się psa eutanazji- nikogo nie pytając o zgodę! To co zrobiono niech się dowie każdy, bo to nie są rzeczy , które należy ukrywać!
-
WIDZISZ Słomka wszystkim się tak wydawało, że to miejsce jest dobre miejsce i co jak co , ale pies na pewno jest bezpieczny- a okazało się, że i tak jak w zwykłych schroniskach szybko zapadają decyzje o pozbawieniu życia psa- nie wiem jaki prawem ona sobie na to pozwoliła i jaki prawem zadecydowała sama o jego losie- to nie liczenie się z opinią innych , samowolne zadecydowanie przeszło granice przyzwoitości.
-
Czarny zostaje w DT.Ma juz dom;) Luska i Rubi tez;)
GoskaGoska replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
jest wątek o lęku separacyjny- jednak najszybciej i najczęscie pomaga towarzystwo drugie psa, bo wtedy pies nie zostaje sam tylko w stadzie -
moze schronisko się wstydzi, że pies jest w taki opłakany stanie - a teraz jak widzą, ze parę osób się nim interesuje to nagle psa stawia się na nogi. Wszystko by było dobrze, jakby temu psu od razu zaczęli pomagać. Generalnie nie rozumiem tłumaczenie , ze psa się nie wyda , bo jest leczony - zawsze można podpisać zobowiązanie, ze będzie kontynuacja leczenie poza schroniskiem.
-
a wiecie co jak ktos się nie zgadza na wizytę, kiedy się mu tłumaczy, ze nie chodzi zeby zaglądać do szafy tylko porozmawiać o psie i upewnić się, że nie będzie miał źle, to niech się ugryzie. Ja zawsze się pytam o możliwości wizyty i jeśli ktoś się zgadza, to juz jest na plus. Jedna kobieta chciala adopotować starszego psa - napisała , ze pies będzie miał jak w niebie itd- całe szczęście , ze ją pytałam dalej- okazało się , ze pies będzie tylko na zew - bo Pani uwielbia czystość w domu - malo tego napisała , ze nie zgadza się na wizyty i już nie chce psa tylko sobie kupi ślicznego szczeniaczka- pierwsze wrażenie szlachetna kobieta co chce pomoć psu - pożniej wyszło szydło z worka. warto się pytać o wizyty, a jeśli ludzie reagują w ten sposób, to nie warto dawać mu psa, bo raczej nie wychodzi nic z tego dobrego. Pozniej , można zrobić tak jak pisze erka po prostu jechać z psem i zobaczyć, ale jeśli się ktoś nie zgadza, od razu to niech spada.
-
tak jak pisalam najwyrażnie rutyna i duża ilość zwierząt przyczyniła się do znieczulicy i wypalenia, nie można całe życie jechać na opinii miłośniczki zwierząt a poźniej się tak zachowywać. Ja rozumiem , ze wtedy pomogła wzięła psa jak nie było co z nim zrobić, ale zabijać psa który wystraszył się igły - i idąc bo weterynarza nie miał kagańca!!! I do tego jeszcze nikogo nie pytając się o zdanie choć to płatny pies i wie , że się nim interesują ludzie to jest skandal. Obojętnie co się działo i jak to wyglądało, pies mógł dostać środek uspakajający zaś opiekun zostać poinformowany o zdarzeniu, lub mogła zarządać zabrania psa od niej, a nie decydować samowolnie o jego śmierci
-
KOCHANA sunia szuka tylko DOBREGO domu-pilnie!
GoskaGoska replied to posokow's topic in Już w nowym domu
ambir to koniecznie trzeba prosić yuki to jej nr 515 290 672- i czy będzie wtedy miała wolne. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zawsze warto zapytać jesli to trwa krótko - to w sumie często weci robią -ale wiadomo to zależy od lekarza. -
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
nie to nie :mad: zrobiłam mu wyróżnione allegro nr telefonu do yuki i kikou oxl.pl adopcjapsa.pl kupiepsa.pl psiamania.pl alegratka.pl autogielda.pl morusek.pl -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
ja nie ma pełnej skrzynki jeszcze, więc może dogo nawala- ale ja tak nawet w PL nie jestem. Napisz jaka dzielnica Wrocławia to orientacyjnie będę wiedzieć kto mieszka najbliżej i kogo można pytać o wizytę. A jak tam wiadomo czy Mrówka pojechał dziś po biedaka? -
KOCHANA sunia szuka tylko DOBREGO domu-pilnie!
GoskaGoska replied to posokow's topic in Już w nowym domu
milko czy już labkowe ciocie organizują transport suni? -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zrobilam mu jeszcze animalia.pl