Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. No i Spike jest w Dt bardzo czekam , az Basia pojawi się na gg , by się czegoś dowiedzieć - oj aby tylko wszystko było ok i już Spiek nie wrócił. A wogóle Basia pisała w sprawie DT dla Boro i oby mu on przyniósł szczęście
  2. Iwa zgłosila go funadacji, bo widać u nas nie dane mu jest znaleść domek
  3. jejku nie ma jak się zabrac za ogłoszenia, ale nic zmobilizuje się jakoś
  4. zaksięgowało się 50zł od Pani Bożeny L. z Ostrołęki - Pani nie jest z dogo , ale może czyta wątek więc bardzo dziękujemy i dziękuje Monice, że właśnie sunię wskazała Pani do pomocy. Jeszcze raz dziękujemy.
  5. dzięki juz mi xmatix nr załatwiła zamówienie zlożone i zaplacone ANIMALIA.PL NR ZAMOWIENIA: 630112714 95,55zł 3x [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=15902&kat=38"]Purina Vet CN puszka Convalescence Formula dla psów i kotów 195g[/URL] 5x [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=4221&kat=45"]Royal Canin VD Convalescence Support (Feline/Canine) saszetka instant 50g[/URL] - ale widzę , że a magazynie mieli tylko 4 szt to proszę sprawdzcie ile poszło 3x [URL="http://animalia.pl/produkt.php?id=11614&kat=45"]Royal Canin VD Recovery canine - feline tacka 100g[/URL]
  6. zaksięgowały się jeszcze wpłaty od kikou 20zł i Moniki 5zł jak zwykle bardzo dziękujemy
  7. potrzebny mi do zamówienia nr telefonu- oszaleję, dziś z tym zamawianie
  8. on na kleszcze po prostu działa krótko chyba jedynie 4tyg . Ale właśnie moze poczekajmy, bo od razu jak dostała ten preparat to nie ma co ją atakować, czytałam troche na molosach co polecają, to może jak się ociepli to jednak kropelki jej kupimy - co ty Jagga na to? Proszę zaszczep ją na wirusówki skoro nie ma, i zaklep termin na sterylkę, zeby się na promocje załapała dziewczynka ;)
  9. na dole poza deklaracjami jest skarpeta sterylkowo-wetowa i w niej na razie zapisane te pozostałości po Wafelku więc odejmuje od tego te 40zł zaksięgowała się na tą chwilę jeszcze wpłata od Isiak 10zl bardzo dziękujemy czy sunia była odrobaczona? kurcze szkoda, ze Stronghold a nie Frontline , bo on działa również na kleszcze , a widzę , że Stronghol nie , ale pozniej zobaczę co na kleszcze polecają .
  10. chciałam jej własnie zamówić 5 szt [URL]http://www.krakvet.pl/hills-canine-puszka-156g-p-120.html[/URL] oraz 5 szt [URL]http://www.krakvet.pl/royal-canin-convalescence-support-p-2000.html[/URL] kurde nie mogłam odzyskać hasła ma krakvecie i w ogóle coś mi ich strona szwankuje , więc BIANKA proszę zamów a ja ci za to finanse przeleje na konto - pomoc dla niej idzie ze skarpety Boro - proszę daj mi jednak nr konta .
  11. czyli już go Pani zabrała tak? A będą jakieś zdjęcia? Dobrze, że są tacy ludzie co pomagają biedaczką :( Kurde jeśli jest sunia, to może chłopaka na kastracje trzeba by było zapisać jak wydobrzeje, zeby czekał na niego termin.
  12. a co mowi wet? jak czas jest na wykształcenie się zwieracza?
  13. ale erko co znaczy niszczycielskie- bo albo mi się pokićkało, bo mi się wydaje , ze ona ma ok1 rok - to jeszcze psie dziecko, ktore gryzie. Teraz mogła panna wydorośleć.
  14. superraśne filmiki, można do ogłoszeń dodać :)
  15. mam nadzieję, ze możecie mieć jej aktualne fotki, bo w tym wieku psiaki się szybko zmieniają i sunia pewnie zmieniała się :)
  16. napiszę to co zawsze, ludzie są stuknięci - a co do cholery im przeszkadza, ze jest w domu - mam nadzieję, ze znajdzie za 3 razem normalny dom. A jaka ona jest do dzieci i innych psów - wiadomo coś na ten temat?
  17. Dt na pewno jest lepszy niż schronisko, ona na nogach się nie słania spokojnie, nie takie psiaki jechały w dalekie trasy. napisz tylko coś więcej o DT - czy już miał psu na DT , czy są tam inne zwierzęta, czy dzieci itp
  18. jesli jest Dt bezpłatny to nie ma co wybrzydzać- jeśli to Dt z doświadczeniem i sprawdzony, a nie przypadkowy, bo sunia może na początku właśnie ze strachu dziabną, to czy pies jedzie 2 czy 8h autem to nie ma takiego znaczenia, jeśli jedzie po lepsze życie.
  19. a ja czekam na wieści jak w domu , bo tylko z drogi sms dostałam - a ciekawe jestem jak pierwsze dni
  20. o to Ajula ma racje on się szybko przywiązuje i bardzo chce miec człowieka - on najbardziej w schronie z dogo znał Martę,choć miala go moze 2 - 3 razy na spacerze , w dniu adopcji jak tylko Marta odeszła to od razu za nią , patrzył.
  21. nie wiem z tego co z Martą rozmawiałyśmy to Pani wie już chyba czego się ma spodziewać, ale z tego co mi się wydaje - i zdaniem tych co go widzieli, to Szafir : - jest na pewno silny , mlodym psem, z którym trzeba popracować nad chodzeniem na smyczy, komendami - wpoić mu co wolno i nie wolno w domu, bo przecież ten biedak nigdy nie miał naprawdę swojego Pana i nikt go niczego nie uczył - chętnie daje buziaki - jest przyjazny bardzo do ludzi, obcym osobom pozwala sobie zaglądać w zęby, szczotkować się, potrzebuje - zresztą jak każdy pies w jego wieku odpowiedniej dawki ruchu , zeby móc się wyszaleć - u nas p.LIdka go chwaliła do psów - siedział na bloku B ze średniakami - i one go sobie ustawiały- no i u nas miał opinie ok do psów - u p.Wandy ma inną opinię - dlatego nie ma pojęcia, bo ja bym go określiła mianem dużego , zakręconego cielaka - AJula też mowiła, ze buziaki wszystkim dawał i super wesoły - Pani ma kota, moim zdaniem jeśli pies nie ma skłonność morderczych , jedynie chce kota gonić to można psa wciągu 2 tyg nauczyć życia z kotem - na dogo sporo jest takich przykładów , więc Pani powinna wiedzieć , ze od początku gdyby kota chciał gonić, to ma go ustawić - ja bym mu szelki kupiła, a nie obrożę, bo w schronisku z obroży łatwo się wywijał - on ma taką krótką , śliską sierść, ze łatwo się mu z obroży wydostać - w czasie zabawy psiak może ciągnąć za rękawy, podgryzać ręce , łapać za nogawki - jak komuś to przeszkadza - to musi nad nim pracowac - kochany cielak , może ciągnąć na smyczy - ale to nie tak, ze gubi się zęby, bo spokojnie można nad tym zapanować- on nie jest tyle jest wysoki, co bardziej krępy i muskularny -a przez to silny - z łapką świetnie sobie radzi i mu nie przeszkadza w codzienny funkcjonowaniu- zeby czasami ta Pani nie chciała jej amputować - no i wiadomo uwielbia kamienie- ale może jeśli by miał równiez inne zabawki , to zmienił by zainteresowanie Co ja uważam, to pies powinien dostać szansę, bo przestałam wierzyć, ze prosto z Przyborówka pojdzie do adopcji- siedząc tam ciężko o ładne zdjęcia, brak dodatkowych info. Nawet jeśli miałby wrócić z adopcji - zakładając czarny scenariusz , pies ma zaklepane awaryjne miejsce u kikou, wtedy będzie na miejscu , będzie miał ładne zdjęcia i będziemy więcej o nim wiedzieć i choć musiał byśmy uciułać 100zł miesięcznie więcej to i tak myślę, ze Szafir dzięki temu ma większe szansę na adopcje. Ja bym dała go do Pani i dała jemu szansę na dom - a jak nie wyjdzie, to do kikou będzie mógł pojechać. I zaczniemy szukać od nowa.
×
×
  • Create New...