-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Felek ma dom stały :):):) zobaczy ludzkie serce!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
no i co nikt się nie bije o pieska :( -
Oddana po 14 latach, Pojechała po nowy dom!!!!
GoskaGoska replied to yuki's topic in Już w nowym domu
no sunie koniecznie trzeba pooglaszać :( -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dzis yuki miala go zapisać na kastracje, ale możliwe , ze wyleciało jej z głowy - pieska trzeba zacząć intensywnie ogłaszać i ladniej foteczki moze by się udało komuś zrobić??? Jesli Aldo się załapał to i jemu może się udać- albo inaczej musi się udać. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=blue]KATOWICE[/COLOR][/B] [B]Gabinet Weterynaryjny "VITA-VET"[/B] ul. Kijowska 55 tel. 32 206 42 15; 501 771 705 [URL]http://vita-vet.com.pl/[/URL] [B]UWAGA![/B]proponowane ceny: suka do 10 kg 160 zł, powyżej 200 zł; pies do 10 kg 100 zł, powyżej- 120; kotka- 90 zł, kocur 50 zł ---- [B]Usługi Weterynaryjne [/B] Michał Załuski ul. Sowińskiego 7 tel. 0-509-025-648 UWAGA!Kastracja suki,(maksymalna cena)150-200 zł, kotki 90 zł, psa 110 zł,kocura 50 zł --- -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
erka trzeba się dowiedziec- jesli jest akcja sterylizacji to jest duzo taniej niż normalnie wysłałam nr konta - jak coś jest tez w 1 poście :) bardzo dziękuję i proszę ciągle pomoc w imieniu suni i naszymy a tu info [LEFT][B]Maksymalna[/B] cena zabiegów zabiegów bezproblemowych (wraz z opieką pooperacyjną np. zdjęcie szwów, podanie antybiotyku) w czasie ogólnopolskiej akcji sterylizacji będzie wynosiła:[/LEFT] [LEFT][B][COLOR=#339966]suka 200 zł, kotka 100 zł, pies 120 zł, kocur 60 zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#339966] [/COLOR][/B][/LEFT] -
Pogryziony typ owczarek dziadek prosi o pomoc JUZ W Ds :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
super:) yuki to Pani z allegro :)? czekamy na info o domku :) -
ja te 100zł na nią zapiszę na jej sterylkę ok? a dalej zbieram jeszcze 220zł to do niej link [url]http://www.dogomania.pl/threads/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-220zl[/url] a to ona: [URL="http://img402.imageshack.us/i/p1015855f.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2372/p1015855f.jpg[/IMG][/URL]
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
zaksięgowała się pierwsza wpłata na DT 30zł od Basi 1968 - dziękujemy -
nie wiem czyli już nie zbieram na te pieski? w taki bądź razie zapraszam na wątek inne kieckiej suni - brakuje 220zł - może ktoś zadeklaruje na nią , sunia pojechała do Jaggi , a na razie jest 80zł deklaracji - prosimy chocby o 5zł deklaracje [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180559-Przyjacielska-sunia-tylko-pare-dni-by-nie-trafic-do-lasu-lub-umieralni-PILNE-220zl[/URL]
-
Młodzieńki ZMARSZCZEK gotowy do sportu! MA DOM :)))
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
no to pięknie ci ludzie po co biorą młode psy a poźniej zdziwieni , ze pies żywiołowy - co ma tylko spać -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
oj no proszę tylko, zeby zwrotów nie było i naprawdę cudny dzień :) -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to nic najwazniejsze zeby dotyczyla jakiegoś psa i się udała -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
oj jak fajnie :) bo my sobie pazury obgryzamy :), a Pan gdzie widział ogloszenie? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:mad:erka ty tu serialu nie rób tylko pisz, o co chodzi :???::errrr: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ale to nie tajemnica , to musi być coś innego -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
i sunieczka biega do góry , by ją ktoś jeszcze wypatrzył :painting::painting: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
co tu tak tajemnieczo?? -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[quote name='holly101']Kochani, jest już bazarek dla Soni :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180633-WIELKI-BAZAR-DLA-SONI-ksiAE-A-ki-kulinarne-powieA-ci-cd-dvd-do-3-03[/url] Proszę, podbijajcie i zaglądajcie. Za chwilę dorzucę tam kolejne rzeczy - w ogóle bazarki mają maksymalną "pojemność"? Jak zauważycie, że coś jest nie tak, dajcie proszę znać bo nie jestem zbyt doświadczona w bazarkach.[/QUOTE] bazarki mają nieograniczoną pojemność :) dziękuję holly za bazarek :) -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
no niestety, ludzie są potwory- jak ktoś kocha psa to na pewno nie wywala -chocby nie wiem co, to równie dobrze mogłaby zachorować , złamać łapę itd , ale trzeba tez na poadopcyjnie wysyłać na wizyty jak jest mozliwość, bo z tymi ludzimi to oszaleć idzie -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
niunia z rana pokazuje się wszystkim i dalej prosi:p -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
RenW to ja dziękuję , że przyjęłaś zaproszenie ;)