-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no nie :( Nikuś wraca po takich przejściach -
Marti coś nie doczytałaś :) więc historia prawie niesamowita dziś pewna Pani zgłosiła się do schroniska po naszego Boro - tam przeszukując książkę zobaczyli , ze psiak pojechał do kikou, dali tej Pani nr do kikou - kikou od mnie wzięła nr do lakinii- i koniec końców Pani pojechała do Berlina - po naszego Boro- Lakinii Shoguna a Pani Rolfa - czyli naszego wspólnego pieska. HISTORIA bardzo zakręcona - Pani szukała pieska od 2m-cy - w ogóle piesek okazał się ze śląska i tam zaginął - jakaś kobieta co zawiozła go do schroniska we Wrocławiu - zrobiła mu ogłoszenia ze zdjęciami - i napisała, ze pies jest we Wrocławiu . Wieć Pani Rolfa pojechała do Wrocławia - tam czekała na telefon od kikou i pojechala do Berlina , widać, ze Pani bardzo zależało - juz piesek dojechał W każdy razie w tym [B]wszystkim ogromne podziękowania dla każdego kto mu pomagał i wielkie podziękowania dla Laikinia [/B], biedna juz go pokochała , musiała troszkę nad nim popracować a tu nagle i niespodziewanie znalazła się jego Pani. Kinga dziękujemy, ze dałaś mu domek i chciałaś uratować biedaczka , ale widać , ze psiak jest kochany i Pani na nim bardzo zależało. No i widzicie , ale dobrze mówiłam ze dziadek , bo 11latek ma.
-
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba trzeba się rozglądać za domkiem zagranicą - skoro w PL się nim nikt nie interesuje :( -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jeszcze następne: -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jeszcze te : -
Czar przeszedł za TM, [*] żegnaj piesku!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
odgrzebuje stare fotki Czara ; -
dwie sunie FISIE uratowane z Dobrocina - MAJĄ DOMKI!!!
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
śmieszne ;) -
Lucky odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj Maleńki [*]
GoskaGoska replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurde wlasnie jemu potrzeba jakis preparatów na nózki jeszcze a nie wiem jak jest napisane to sorry, ale co dostaje jeść - moze jakies mokre jedzenie by go zachęciło? MOj pies jest zdrowy - jednak jest typowym niejadkiem od zawsze i nawet puszki nie wszystkie je, tylko te tortellini - ale jak coś to co na nią działa to jeszcze to puszki łaskawie zjada z karmą - moze Luckiemy by zasmakowały? http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/animonda/grancarno/133339 -
[U][U]Posłuchajcie , może stała się rzecz niesamowita i Boro/Shogun[/U] [/U]moze okazać się Rolfem :crazyeye: Pani własnie jedzie do Laikini do Berlina , bowiem jest duże prawdopodobieństwo , że on to jej zguba - ale poczekajmy, az się wyjaśni całkiem jeśli to on to ma az 11lat - tylko, ze jest w dobrej formie. Jeśli faktycznie to Rolf to całkiem zakręcona historia :crazyeye:
-
jesli jest fajny domek dla Buby to ja myśle, ze to najlepsze wyjście
-
posluchajcie a moze na prvat prosby wysyłać, taki psiak nie będzie na Dt długo PortaNegri ,jak nie przekręciłam nicku czasami bierze szczeniaki.
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
dziękuję zaksięgowała się wpłata od RenW:loveu::loveu::loveu::loveu: już zapisuję w 1 poście -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
moze Ajula by się zgodziła pojechać za zwrot za paliwo , bo już była u nas w schronisku -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
GoskaGoska replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Mrowka dziś yuki nie ma we Wrocławiu dzwoniłas moze do schroniska ze nie będziesz po niego? bo w schronisku byli przygotowani na to, ze go dziś ktoś odbierze. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
moze sunia ma sklonnosci do prochnicy -bo te plamy to są dziury? hm faktycznie Pan ma ją od malego, to widac jakaś musi byc przyczyna, ze ma takie brzydkie zęby. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
jesli byla tam w kojcu zamykana to raczej moze miec tak z zebami- bo mogla gryz ten kojec-poza tym zle jedzenia jak pisalam i moze w ogole miec skonnosic do kamienia- a duzo go ma? moze w czasie sterylki zdjác od razu jej kamien? Moja nawet nie wiem kiedy chyba jak latala z kijem i nie wymierzyła dobrze - to z przodu zęba sobie wyłamała i miała juz uszczerbek - mają 1 rok -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
tak ja zbieram a pozniej przelewam całość . caly czas zbieramy dla suni deklaracje , bo nie wiadomo ile bidula będzie czekać na DS ale chyba teraz nie uda na się na cito zebrac kasy - a sunia juz u Jaggi więc jednorazowo na tę miesiąc uzupełnie wpłatę ze skarpety Boro czyli 210zl, jak się zaksięguje wszystko to wyślę 300zł. -
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ogromnie dziękujemy :) więc na DT brakuje 210zł takie zęby ona może też mieć niekoniecznie z wieku, ale ze złego odżywiania i ciężkiego życia Ale dzięki Basi, p.Wojtkowi i adopcji Wafelka mamy już na sterylkę - jeśli załapie się sunie w marcu. Jaaga a mogłabyś zadzwonić do lecznicy i zaklepać termin dla niej :)