-
Posts
11244 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoskaGoska
-
wszyscy dokładnie ci powiedzą , ze sterylka aborycyjna - wszystkie tu walczymy z bezdomnością - a takie przyjście na świat kolejnych kudelków - poprostu będzie głupotą - wiem , ze nie twoja suczka - ale trzeba jakoś tą kobietę do tego przekonać , bo przecież kolejne szczeniak -to mija się z celem tego co robimy
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
ok postaram się dzis zrobic przelew za obroże - za DT dzis powinna byc kasa -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180559-Przyjacielska-sunia-ocalona-przed-wyjazdem-do-lasu-brak-stalych-deklaracji-200zl[/url] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to ja ci piszę o Sonii bo prowadzę jej wątek - tam brakuje stałych deklaracji 200zł - więc by łatać dziury- dziewczyny pomogły bazarkowo- ale to takie łatanie dziury co miesiąc jesli Sonia będzie dłużej będzie ciężko -
Senior 12lat typ owczarek -POJECHAŁ DO DOMKU STAŁEGO :)
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
kikou pewnie zajęta, bo z neta zniknęła jak znajdzie chwilę to napiszę jak tam walka z chorobami Kinga tu jest wątek Kubusia , oczywiście wszystkich zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182462-Kuba-co-bardzo-by-chciaA-strzela-w-serce-ale-tylko-wolontariuszy[/URL] -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
z tego co ja widziałam to Kuba jest zgodny, i to fajny piesek - można jeszcze zadzwonić i się dopytać, ale myślę , ze on żadnych zaczepek by nie robił -
[quote name='Od-Nowa']jakby była potrzebna pomoc we Wrocławiu to proszę pisać. na ile będę umiała pomóc to pomogę.[/QUOTE] przypomnę , że od-nowa napisała , ze jeśli będzie potrzebna pomoc to pomoże - więc proszę dowiedzcie się jaka pomoc wchodzi w grę - czy Albinka mogłaby się u niej zatrzymać i czy dała by radę pojechać z nią na kliniki. Napiszcie jeszcze do demi - ona często jeździ na kliniki z psami może jakoś się uda to połączyć? Już Edziu , ze śląska był właśnie na konsultacjach we Wrocławiu - i tak po troszkę każdy pomógł.
-
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy wszystkim :) -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
GoskaGoska replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
zapraszam serdecznie na wątek biedaczka Kuby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182462-Kuba-co-bardzo-by-chciaA-strzela-w-serce-ale-tylko-wolontariuszy[/url] -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
i jeszcze jeden post sobie rezerwuję -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
dzodzo robisz to przecież dla suni, a nie dla żadnej z nas - więc cokolwiek, ktokolwiek napiszę - nie powinno mięć to wpływu na decyzję o losie suni - bo co ona winna - że ktoś może mieć inne zdanie Zabieraj sunią jak najbardziej, nie tylko ją uratujesz, ale jeśli ona jest na boksie frankensteinem, to przed pogryzieniem uratujesz również inne sunie co z nią siedzą. -
Kuba co bardzo by chciał - z ciężkim charakterem -juz bezpieczny
GoskaGoska replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
i Kuba proszący o pomoc : [IMG]http://i43.tinypic.com/9tolqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/jfkiyq.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/10cuuja.jpg[/IMG] -
[B]Kubuś jest cudownym pieskiem - naprawdę widywałam już różne pieski, które bardzo, bardzo proszą, żeby je zabrać ze sobą - ale tak jak [/B]to robi Kuba - o tym nie da się zapomnieć - widać , że on każdą cząstką ciała pragnie być kochany i błaga by to jego zabrać z tego smutnego miejsca, jakim jest schronisko. W biurze mówią o nim - ..[I].ten co tak bardzo by chciał..[/I]..- tego się nie da niezauważyć Naprawdę Kubuś strasznie potrzebuje pomocy, gdyby nie fakt, ze jest pospolitym czarny pieskiem i do tego z siwą bródką , średniej wielkości i w średnim wieku to pewnie by ktoś już zareagował na jego błaganie - a tak, mimo ogromnego serca pełnego miłości do ludzi - każdy odwraca wzrok w kierunku młodszych, ślicznych piesków - zostawiając Kubuś kolejny raz...:-( Kubuś kiedyś był kochany , ale trafił do schroniska po śmierci właściciela :( W imieniu tego psiaka bardzo proszę o pomoc, trzeba mu pomoc - bo pęknie mu ze smutku to psie serce :shake: Opis pieska ze strony schroniska : [B]nr schroniskowy 1773-09[/B] Kuba 7 lat, średni. [B]Trafił tu po stracie właściciela[/B]. Bardzo chce wyjść ze Schroniska. [B]Źle się tutaj czuje[/B]. Cały czas pod bramką wypatruje kogoś, kto go zabierze. Jest [B]sympatyczny i kochany[/B]. KUBUŚ szykuje się do kikou , szukamy deklaracji na DT, pierwszy miesiąc będzie z zaskórniaków -ale na maj-czerwiec szukamy sponsorów:razz: kastracja na 20 kwietnia akutalizacja: KUBA PILNIE POTRZEBUJE DOMY STAŁEGO - BEZ PSÓW I KOTÓW - U KIKOU GRYZIE DZIADKI, DO LUDZI FAJNY PIESEK - ALE NIE DO INNYCH PSIAKÓW KUBA RÓWNIEŻ POTRZEBUJE DEKLARACJI , ALBO WRÓCI DO SCHRONISKA - PONIEWAŻ NASTAWIONE BYŁYŚMY NA SPOKOJNEGO PSIAKA, TERAZ MA MIESIĄC NA ZNALEZIENIE DOMKU, BO TYLE MOŻE BYĆ U KIKOU JEGO FINANSE OD INNYCH PIESKÓW: [B]203,42zł laikinia ( YOJ) [/B][B]350zł (YOJ) 348,45 (BORO) 20 BROS 15 AGNIESZKA 103 = 936, 87-300 zl DT OD 27 .04 DO 27.05 = 636, 87zl 10 dni od 27 do 5.06 12x 10dni =120zl = 516, 87[/B] [B]30zl transport Kuby do JG = 486, 87zl [/B]- 12 zl ogloszenia Gai i Czara [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82%21%21-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI.?p=14930492#post14930492"]http://www.dogomania.pl/threads/187561-25-OG%C5%81OSZE%C5%83-tylko-za-6-z%C5%82!!-Na-powodziank%C4%99-Ziv%C4%99-kt%C3%B3ra-zbiera-na-hotel.-Do-30.VI.?p=14930492#post14930492[/URL] 50zl na Figę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146501-Wroc%C5%82aw.Suczka-Figa-na-DT-bardzo-chora-b%C5%82agam-o-pomoc-fin.-na-leczenie-[/URL]! = 424,87zl 50zl na Fabio [URL]http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&postid=14960868[/URL] [B]= 374, 87zl [/B]- 50zl na pinczerke : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187592-RASOWA-PINCZERKA-z-tatua%C5%BCem-sunia-wlaczy-o-zycie-dlug-ro%C5%9Bnie-ju%C5%BC-ponad-700z%C5%82-[/URL]!!! = [B]324,87zl [/B]- 60zl braki na DT Fabio [url]http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&postid=14246634[/url] = [B]264,87 zl[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/275/ab972878e6a7fef4.jpg[/IMG][/URL] [B]K[/B][B]UBA SZUKA DOMU W CAŁEJ POLSCE - W RAZIE MOŻLIWOŚCI POMOŻEMY W TRANSPORCIE W NAJDALSZE ZAKĄTKI POLSKI - I NIE TYLKO ;) , GDYBY TYLKO KUBUSIA KTOŚ ZECHCIAŁ POKOCHAĆ I DAĆ MU NA ZAWSZE DOMEK. [/B]Teksty ogłoszeniowe na zamówienie laikinii Spokojny, sympatyczny pies w wieku 7 lat, średniej wielkości. Bardzo kocha ludzi, a nikt nie chce pokochać jego – daj mu szansę. Nr schroniskowy: 1773-09. Dane kontaktowe: gg 2128752, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 0668-980-123 Kuba szuka domu w całej Polsce. Kubuś to cudowny, czarny pies z uroczą, siwą bródką, który pilnie potrzebuje własnego domu. Do schroniska trafił po stracie właściciela i od tamtej pory nikt się nim nie interesuje – a Kuba tak bardzo, całym sobą, chce wyjść zza krat i móc mieszkać ze swoim człowiekiem! To wdzięczny, średniej wielkości pies w wieku 7 lat – nie jest najmłodszy, ale to nie znaczy, że nie zasługuje na miłość! Jest spokojnym, sympatycznym psem, który kocha wszystko i wszystkich – daj mu szansę na spokojny dom i zaznanie miłości w jego smutnym życiu. Nr schroniskowy Kuby: 1773-09. Skontaktuj się w sprawie jego adopcji: gg 2128752, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 0668-980-123 Kuba szuka domu w całej Polsce. Czy wiek może stać się wyrokiem? Czy niemodny wygląd sprawia, że znikają szanse na miłość i nadzieja na lepsze jutro? W przypadku Kuby, średniej wielkości czarnego pieska, na pewno – wszyscy wokół adoptują szczenięta, psy młode albo takie, których wygląd jest modny i którymi można pochwalić się przed znajomymi – tymczasem Kuba skazywany jest codziennie na przedłużenie swojego wyroku więzienia za schroniskowymi kratami. Kuba nie jest najmłodszy, ma 7 lat – ale to pies, który bardzo, bardzo chce być kochany – tak bardzo, że całym swoim psim jestestwem prosi o to, gdy tylko zobaczy na horyzoncie człowieka. Jest psem sympatycznym, kochającym wszystkich ludzi – mówi się o nim, że to ten, który „bardzo chce”. Spraw, aby nie musiał już tkwić za kratami w samotności, daj mu kochający, spokojny dom. Nr schroniskowy Kuby: 1773-09. Dane kontaktowe w sprawie adopcji: gg 2128752, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 0668-980-123 . Kuba szuka domu w całej Polsce, w razie możliwości pomożemy w transporci
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a ja ma taką propozycję jeszcze - że jak jest opis piesków - to zaznaczać , które są w Płatnych miejscach - i gdzie brakuje deklaracji stały - i że prosimy o pomoc Czy przy Albince proponuję dać ostatnie wieść - o jej stanie zdrowia i to, że zbierane są finanse na badania i zabieg -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
GoskaGoska replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jesli to byly dobre domy to psa pokochają niezależnie od wielkość a ona moze ma to adhd bo ruchu nie miala w tym domu i teraz energii ma za dużo? -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Aga a czemu na gnić w schronie i trafić do jakieś przypadkowej osoby lub zostać pogryziona , bo tego nigdy się nie przewidzi? Ona już tak jest dość długo w schronisku , ze jak wielbiciele jej chcą pomoc - to niech sunia ma tą szansę, bo tak to buda z łańcuchem może ją spotkać. -
Wrocławskie DOBERMANY w schroniskowym koszmarze!
GoskaGoska replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
to super wieści, daj znać jak coś już będzie wiadomo -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
GoskaGoska replied to mru's topic in Już w nowym domu
masakra - sama nie pomogę bo "moim" hotelowy tez do deklaracji brakuje ponad 400zł - ale biedaczek trzymam kciuki:( -
Senior-prosi o wsparcie - za TM [*] odpoczywaj
GoskaGoska replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no jakbyś była tak miła :) to dziękujemy bardzo -
...przerażone biedactwo, Bettinka z DOBROCINA ma super domek :O))))
GoskaGoska replied to kikou's topic in Już w nowym domu
podniosę Betinkę