Jump to content
Dogomania

GoskaGoska

Members
  • Posts

    11244
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by GoskaGoska

  1. super ze sunia szczęśliwa i w sumie niedługo czekała na domek :)
  2. to jeszcze dwie foty [IMG]http://i40.tinypic.com/243ng2p.jpg[/IMG] a tak daje buziaki - ona tak samo się cieszy do kobiet jak i facetów [IMG]http://i42.tinypic.com/28qqoht.jpg[/IMG]
  3. byłyśmy u weta i tak: -została zaszczepiona przeciw wirusom i wściekliźnie, -odpchlona i odkleszczona advantix na 4 tyg działania -ma początek zapalenia uszu, więc uszy zostały trochę wyczyszczone i dostała krople 2 razy dziennie przez tydzien surolan - po tygodniu do kontroli z uszami - zaczpiowana - w bazie czipów jest na mnie, bo miasto za to płaci i trzeba dać dowód z meldunkiem we Wrocławiu za wszystko zaplaciłam 126zł- koszty te odliczę od skarpety Boro - lakinia się zgodziła , ze mogą iść te pieniądze na wizytę u weta u weta sunia czuła się również bardzo swobodnie - hehe ona w ogóle bezstresowa jest- tylko z autem jest nie bardzo, ale w gabinecie weta pełen luz :) i wszytsko dawala przy sobie zrobić Pan wet 3 razy poprawiał w bazie chipów dane , a nie zauważyłam ze na rachunku wpisał pies a nie suka, ale w chipie ma dobrze zapisane wet określił ją na 2 lata i 3 miesiące aha ważyłam ją u weta i waży 49,70kg prawie 50kg , tak naprawdę jest tylko troszkę wyższa od mojej owczarki tylko ma głową , kark i łapy sporo większe
  4. to tak na szybko 3 fotki [IMG]http://i39.tinypic.com/34qn5vm.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2woduuh.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/u50mo.jpg[/IMG] ja do schroniska nie będę jechać, bo musiałabym z TZ autem, a on musi robić remont - pójdę z nią zaraz do weta koło siebie i trzeba ją odkleszczyć nic to uciekam teraz
  5. a ja nie odsypiam tylko po 8 juz bylismy na spacerze. Sunia dojechała ok 1 - równiez przyłączam się do podziękowań za transport. W domu duzo wypiła to jeszcze z nią poszłam na mini spacer w nocy -ale jakoś nie miała ochoty na siku - mimo to w domu zachowała czystość. z moją suką miała spięcie jak na chwilę same się spotkały koło kuchni, ze musiałam interweniować i niechcący mam teraz siniaka na nodze :)- ale to moja bardziej na nią warczy i zęby pokazuje. Sama Łata pokręciła się po mieszkaniu parę razy i poszła spać w przedpokoju, pozniej przyszła do nas na posłanie jakie jej przyszykowałam, gdyby chodziło o Łatę to noc była by spokojnie przespana - bo ona po prostu spała, za to moja suka fisiowała ponad pół nocy i przy łóżku siedziała- dyszała i chciała do nas wskakiwać - bo tak je nie odpowiadało towarzystwo Łaty. Ale nic koło 9 byliśmy już na długi spacerze tylko , ze Łata na smyczy spacerowała - w sumie chodzi normalnie na automacie, jedynie jak innego psa zobaczyła to zaczęła mocno ciągnąć. Na spacerze załatwiła wszystkie swoje potrzeby nawet parę razy:evil_lol: Do auta trzeba było ją wnosić, bo nie chce wskakiwać sama, umie komendę siad, daję łapę, przychodzi na zawołanie, jak się koło niej przechodzi to merda i generalnie jest towarzyska i lubi pieszczochy sama się naprasza o nie, chętnie sama daje buziaki. teraz w pisaniu tez przeszkadza, bo swoją dużą głowę pcha mi do głaskania. W mieszkaniu czuje się bardzo dobrze, smiało chodzi po wszystkich pomieszczeniach i na balkon wychodzi , je i pije. Nie ma w ogóle żadnych objawów stresu. obciął jej mąż niedawno pazury. Tak było by idealne żeby się jeszcze z moją dogadała - bo tak trzeba je pilnować ,ale to moja głownie prowokuje - bo zazdrosna jest , niby chodzą koło siebie, ale jakoś się nie kochają:razz: i co chwilę jak nie ta warczy, to ta jej odszczeknie, pozniej napiszę jeszcze więcej . Ale sunia bardzo fajna :loveu: no i ma dużo zdjęc
  6. ulv pożyczyła mi obroże i kaganiec w razie czego
  7. no to super :) u mnie codziennie przez parę dni będzie autem jezdzic to się przyzwyczai
  8. przelewam 18zł moj bazarek kupujący Aldrumka
  9. nie wiem faktycznie Sonia jest u ciebie dłużej i już się przyzwyczaiła , szkoda niuni - a czy ona po tym pogryzieniu nie powinna iść do weta Barry jest przyzwyczajonych do kojca w Lwówku Śląskim woj. dolnośląskie jest taniej 13zł za dobę chyba i to za dużego psa Ogłoszenia Soni mogę porobić , ale jak moj tz wyjedzie teraz walcze z remontem , latam po sklepach i jeszcze benia dzis przyjezdza, wiec nie dam rady
  10. hehe i po schodach pewnie tez nie chodziła :evil_lol: ale nic mam nadzieję, ze będzie do moje suki grzeczna, bo tego się najbardziej obawiam, biorąc pod uwagę , ze moja coś suczek nie lubi, no nic jakoś damy radę
  11. ciotki która z was to AGNIESZKA J z Iławy-proszę wpisujcie nicki ,bo pozniej nie wiem kto nie wpłacił a kto nie :) - i mam prośbę, żeby w tytule było jeśli płacicie za 2-3 miesiące z góry zeby zaznaczyć. A Agnieszkę z Iławy proszę o ujawnienie. wszystkie wpłaty są w 1 poście proszę sprawdzać:)
  12. bidulinek :( do gory idzie
  13. teraz do kikou-bo za Gaję płaci kikou
  14. a ile w schronie kosztują szczepienia? Ulv ale ja nie ma tak dużej obroży-szelek - a muszę z nią tu w czymś chodzić
  15. w takim razie jutro skoczę po szelki dla beni:) czy ma ktoś jeszcze cos na bazarki - trzeba zebrać kasę na szczepienia, sterylkę itd
  16. Reksiu najlepiej zadzwonić do schroniska i przez telefon z p.Lidką dogadac wszystko bezpośrednio - a Ty kiedy byś go dokładnie zabierała- a już widzę,że w sob. Ja na razie w schronie nie będę- poki mam TZ w PL, ale cos takiego to przez telefon właśnie można obgadać i pewnie da się ustalić wszystko
  17. zaksięgowały się wpłaty- dziękujemy a.piurek 30zł za 3m-ce koelka 10zl jak tylko znajdę chwilkę wpiszę do 1postu
  18. ja w sumie poproszę 2 kostki- juz wysyłam pv
  19. slay jak coś podaje moj nr 504-473-955 Ja mieszkam we Wrocławiu na Muchoborze Wielkim jak cos to podam cały adres
  20. moze jeszcze nie wrocili ze swiat
  21. do kojca :( i co tak siedzi non-stop? dziwne, że go odległość przeraziła jak to, to samo województwo , rozumiem jakbyś powiedziała, że w Suwałkach ;)
×
×
  • Create New...