Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. jsayo- środa jednak Twoja :multi:
  2. Jaka mordka śliczna :loveu:do kochania, całowania, przytulania i wtulania !! ( Kolenzanko onek- nudzisz sie dziś ewidentnie ;)) mozesz mi przesłac to zdjęcie, ale bez napisów? plizzz
  3. buuu....i lipa :roll:
  4. synek też ładny- i na chorego nie wyglada, po uśmiechu widac :cool3: jakaś ściema z tą grypą koleżanko Onek :evil_lol:
  5. no proszę - kanapowy pies :evil_lol: Sliczne zdjęcia :lol:
  6. hopsa...czy nikt nam nie pomoze ?!!!!!!!! ludzie nooo.... przeciez to nie dla mnie ,tylko dla psa...:-(
  7. [quote name='Murka']Nasza znajoma zapowiedziała, że wstępnie miałaby dom dla Roana... Zobaczymy co z tego wyjdzie :cool3:[/quote] jej, ale by było fajnie :multi:
  8. [B][SIZE=4][COLOR=red]Dogomaniacy, błagamy o Waszą pomoc-chociaż o tymczas i ogłaszanie Hammerka !!![/COLOR][/SIZE][/B]
  9. Herka szuka domku:-(
  10. [B]W niedzielę oddana też została do adopcji Jaśminka :loveu:- szczenior zabrany ze schroniska jakiś czas temu.[/B] Tak wyglada ( informacja specjalnie dla zarządu): [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/687220/20580481_jas1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/687220/20580482_jas2.jpg[/IMG]
  11. Z informacji jakie otrzymałam w niedzielę, wynika, że Lampka i Rasta mają się bardzo dobrze, biegają wolno w hoteliku, podchodzą do opiekuna i socjalizują z otoczeniem ;) Bonzo zjadł fotel na ktorym smacznie sobie spał i juz spi tylo na kocyku. A Klementynka też radzi sobie dobrze, socjalizując sie z innymi kropkowatymi w hoteliu w Gorzowie ( stamtąd odjeżdza). Nie moge tu nie wspomniec, że własciciel schroniska bardzo nam pomógl w przygotowaniu całej akcji. Z czego jestem niezmiernie zadowolona ;)Tak trzymać ! P.S. Zapomniałam dopisac, że wszystkie piesy mają też czipy ! :p
  12. Poniewaz na zebraniu walnym nowy zarzad dopytywal o psy, ktore opuściły schronisko w tamtym tygodniu i szykują się w daleką podróż do nowyh domków za granicą, przedstawiam ich zdjęcia: Klementynka - jedzie jutro do DT do Berlina, zaszczepiona, wysterylizowana, z paszportem w łapce;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/687220/20579002_4.jpg[/IMG] Bonzo - jedzie do Niemiec 28.09 , zaszczepiony, wykastrowany, z paszportem: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy33/190482/687220/20579012_bonzo2.jpg[/IMG] Lampka zwana też Majką - czeka w Świnoujściu w hoteliku na wyjazd, który odbędzie się po kwarantannie po szczepieniu -potrzebuje jeszcze paszportu. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19406726_dsc_0059.jpg[/IMG] oraz Rasta- czeka razem z Lampką: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19405945_dsc_0030.jpg[/IMG] mi osobiscie podoba sie jej inne zdjęcie:evil_lol:- prawdziwa rasta-manka ;) [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/660230/19406059_dsc_0035.jpg[/IMG]
  13. nooo, na zachętę :cool3:
  14. ooo a kogo tu przywiało ?;) onek, jak się cieszę:loveu:
  15. [COLOR=blue][B]NA NIEBIESKO NAPISAŁA BEAM6 -CZŁONEK ZARZADU:[/B][/COLOR] [FONT=Verdana][/FONT]albo rezerwację domen z nazwą „niczyje” na osobę prywatną? [COLOR=blue]Zapomniałaś dodać - członka Stowarzyszenia- [/COLOR][COLOR=red][B]CZŁONKA, KTÓRY NIE UDZIELIL ODPOWIEDZI, W JAKIM CELU WYKUPIL POZOSTAŁE DOMENY...:roll: [/B][/COLOR]W nowym zarządzie znalazły się następujące osoby: -Beam6 - która twierdzi, że zarząd jest od myślenia, a nie od roboty, [COLOR=blue]Od roboty jest, jak najbardziej - tej o której sama mówiłaś, że jest niewykonalna w tym gronie ludzi - od zorganizowania działalności, podzieleniu obowiązków, delegowaniu uprawnień w dół. Stowarzyszenie to wspólna praca grupy ludzi, co nie znaczy, że wszyscy muszą robić wszystko. Organizacja (tu Stowarzyszenie) duże lepsze wynika osiąga przy wykorzystaniu różnych umiejętności, predyspozycji jej członków do realizacji różnych zadań. I wierzę, że jest to możliwe. [/COLOR][COLOR=red][B]JAKIE SWOJE PREDYSPOZYCJE MASZ ZAMIAR WYKORZYSTAĆ ( oprocz predyspozycji do urzadania imprez i siedzenia na tyłku i madrzenia się- do tej pory uważasz, że trzeba było tylko kliknąć na link,zeby należec do grupy mailongowej:cool3: )? A JAKICH SPODZIEWASZ SIE ODE MNIE, FELI, LUDWY, KINII CZY MAGRADYNKI?:roll:[/B][/COLOR] i że nigdy nie pojedzie do schroniska (któremu chce pomagać), bo to nie na jej nerwy [COLOR=blue][U]I w dalszym ciągu uważam, że bez wizyt w schronisku mogę skutecznie pomagać psom z tego schroniska[/U]. I wiedziałaś doskonale o tym od dwóch lat, bo nigdy tego nie ukrywałam.I wiesz jakie są tego powody. Nie przeszkadzało Ci to - do czasu. [U]Nigdy nie mówiłam, że "to nie na moje nerwy" więc nie rób ze mnie histeryczki[/U].- [COLOR=red][B]MOWIŁAŚ ! PRZY MNIE TO MOWIŁAS ![/B][/COLOR] :p Wiesz, że deklarowałam swój samochód, z kierowcą gdyby ktoś niezmotoryzowany chciał pojechać - nikt nie skorzystał. W tym roku na Dni Ostrowi pojechały dwa samochody. Jedna ekipa prowadziła stoisko Stowarzyszenia a druga w tym czasie pojechała do schroniska . Czyli jak się chce to można się podzielić robotą. I nie muszą wszyscy jeździć do schroniska.[/COLOR] [I][COLOR=red][B]NA DNIACH OSTROWI BYŁAM W SCHRONISKU JA I LUDWA. TY SIEDZIALAS Z ESPERAZNA NA STOISKU I STRASZYŁAS DZIECI PRZED BRANIEM WIECEJ NIŻ JEDNEGO CUKIERKA....:roll:[/B][/COLOR][/I]
  16. [B]NA NIEBIESKO napisała beam6 : [/B][COLOR=blue][U]Mojego towarzystwa w wspólnym wyjeździe się nie spodziewaj[/U]. O tym czy pojadę, kiedy i z kim pozwól, zdecyduję sama. I nie mam zamiaru tłumaczyć się Tobie ze swoich decyzji.[/COLOR] [COLOR=red][B]NIE POJEDZIESZ, JUZ ZDECYDOWAŁAS. NIE POJEDZIE RÓWNIEZ ESPERAZNA ANI OLSZEWSKI...:-([/B][/COLOR] [COLOR=black][U]BIEDNE PSY.... TERAZ JUŻ BĘDZIE WALKA O WŁADZĘ I PRZEJĘCIE CZEGO SIĘ DA PRZEZ NOWY ZARZAD - ZAMIAST POMOCY SCHRONISKU..:placz:[/U][/COLOR] [COLOR=blue][U]Uświadom mi, bo nie wiem: co oprócz zobowiązań finansowych i opieki nad podopiecznymi jest do przejęcia ?[/U][/COLOR] [B][COLOR=red]ZOBOWIAZANIE DO POMOCY, ADOPCJI I LECZENIA PSÓW, KTORE ZNAJDUJĄ SIĘ W SCHRONISKU W OSTROWI, KOBIETO..:-([/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]I TO WSZYSTKO PISZE CZŁONEK ZARZĄDU....:placz:[/COLOR][/B]
  17. oj, chore dzieci to powazny problem :cool1: Ucałuj dzieci, piesy i siebie samą za tą pomoc jaką Hammerros otrzymal dzięki Tobie ;) a na zdjęciach wyglada git ! jak nie tem pies ! :crazyeye::loveu:
  18. tego nie wiem ,najważniejsze, ze psy kochają:lol: obie i pomoga jak nikt nie chce/nie może/ udaje, że nie widzi...
  19. kochana kiniiaa i Bogna !:loveu:
  20. Błagamy o nowy DT albo od razu DS - Hammer nie moze zostać w obecnym..:-(
  21. gdgt- na temat walnego- dla mnie to była jedna wielka mistyfikacja, wszystko ukartowane, sprowokowane i doskonale przygotowane.:-( Widząc kandydatury innych- nie podjełam rękawicy, ja się nie palę do rządzenia ( czytaj, gadania, obsmarowywania ludzi i wyragażania) ale takiego zarzadu jaki mamy, też sobie nie wyobrażalam.. :-( Pośpiech złym doradcą - świetnie radzisz beam6...szkoda tylko, że nie adekwatnie do sytuacji..:roll:
  22. Poproszę w takim razie WYRAźNE instrukcje dot. dołączenia do listy mailongowej, ponieważ samo kliknięcie na link nic nie daje-uprzejmie Dziękuję.
  23. [B]OlimpiaK[/B] - obawiam się, że wypowiedz Ewuska jest niestety kwintesencją zaangażowania i stylu myślenia nowej władzy stowarzyszenia ....:-(
  24. [quote name='esperanza']Oficjalna odpowiedź dziś będzie, do tego czasu proszę o powstrzymanie się od dyskusji lub przeniesienie jej na listę mailingową.[/quote] do której, żeby sie dopisać, trzeba sobie założyć konto na gmailu:roll: (zapomniałaś dodać Pani prezes...:oops:)
  25. [B]Brawo Ewusek - w końcu pokazałas na co Cię stać...[/B]
×
×
  • Create New...