Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. Problem rozwiazany- pojedzie dziewczyna z Łomianek. beam6 odda pieniadze za benzynę. Dzięki Bogu, że sie udało ! uffffffffff..........:roll: [U]Nie wiem tylko co z kosztami? kto i kidy zaplaci za sunie?:roll:[/U]
  2. [LEFT][B][COLOR=red]Jest problem !!![/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=red]O 8 rano zadzwonila beam6, która powiedziała, że NIE[U] moze jechac ( ze wzgledów osobistych) .Zaproponowała, że odda pieniadze za benzynę temu, kto podejmie sie jechac.[/U][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]ja jestem umowiona z Panią na około południe, zeby oddać jej sunię. Bardzo sie wczoraj ucieszyla i zaczełą przygotowania. Nie mogę jej teraz powiedziec, ze znowu nici z psa....[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]Błagam o pomoc dogomaniaków !! kogokolwiek !! beam oddaje kasę za benzynę- błagam niech ktoś sie podejmie !!![/COLOR][/B][/LEFT]
  3. Zanczy, ze bylo trudno czy ze po problemie ?:roll:
  4. Beam6 podalam swoj numer na grupie mailingowej jakies 2 godziny temu...:roll: Umówmy się, jak zadzwonisz -nr w mailu i przesylam na PW P.S. nigdy nie zostawilas kompa właczonego na jakiejs stronie?- przez ostatnią godzinę mnie nie bylo. P.S esperenza obiecala zaplacic za Perełkę gotówką? co zostało ustalone z lecznicą?
  5. [B]ponawiam - co z Perełką?[/B] [B]esperazna napisala, ze ona moze zostac do poniedzialku -ale ja w poiedzialek pracuje i nie bede mogla jej przekazac nowej włascicielce...Czas to dzis i jutro. kto jest chetny do pojechania??? - bo beam6 niepewna..[/B] [B]Ja nie mogę znowu odwlec oddania jej, bo ludzie czekają juz bardzo długo i powiedzialam, że ten weekend jst ostatecznym terminem. Nie chcę do nich dzwonic i przekładać- bo skonczy się na tym, że będziemy szukać dla niej domu od nowa ..:shake:[/B]
  6. [quote name='tifet']zdrówka dla Hammerka... do góry psiaczku[/quote] popieram, potwierdzam, podnosze !
  7. [quote name='esperanza'][B]Czy ktoś może zawieźć jutro Perłę do nowego domu w Broku i skontaktować się w tej sprawie z Idusiek?[/B] Suczka jest w lecznicy na Śreniawitów od czwartku 18.09. Skontaktowałam się z kliniką i Perła może zostać tam maksymalnie do poniedziałku. Sprawa jest jednak pilna, dlatego proszę o pomoc.[/quote] [U]beam6 - WSZYSTKO O CO PYTASZ NAPISALA WCZORAJ PANI PREZES[/U]
  8. jest Pimpuś ale on onkowaty a nie onek
  9. [CENTER][B][COLOR=red]Dołączam się do pytania ludwy- Co z Perełką? [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Kto chętny na podróż do Broku ?:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Prośba padła juz wczoraj- a chętynch do tej pory jak nie było, [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]tak i nie ma...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]SPRAWA PILNA !!![/COLOR][/B][/CENTER]
  10. Kto jest chętny i podejmie się przywiezienia Perełki do Broku do nowego domku? Kazdy kolejny dzien w lecznicy do 20 zł do faktury. Nowa Pani juz od dawna nią czeka i nie chce zedby sie romysliła...:roll: a wiecie, że ja auta nie mam a autobusem przestaszonego psa nie przewioze...:shake:
  11. [B]Ponawiam pytanie Gajowej- czy zarzad zgodzi sie na oplacenie sterylki Kornelki????[/B] ( pomijając pytanie czy wie kto to jest Kornelka w ogole...:roll:)
  12. Fajnie, małe kociaki są zajebiste ;)
  13. Tak jak wszystkie ! ;)
  14. skoro "PO"rachunki nie sa wyjasnione, nie macie rozliczenia- to na jakiej podstawie blokujecie konto?!!! i tak wyobrażacie sobie wspołpracę, jak to mi dzis esperanza powiedziała " przeciez ja licze, że my wszyscy razem będziemy" - przy takim obiegu sprawy, nie sądzę....:roll: A teraz tak; nie ma pieniedzy na oplacenie sterylki Perełki na oplacenie hoteli, w ktorych mamy psy a zbliza się pazdziernik.. na 2 paszporty dla: Lampki i Rasty na opatrunki i leki dla Andzi na sterylkę Korneliii na nic nie ma. bo Wy tylko probujecie wszystkich zniechęcic i skłocic ! Pomyście, co właśnie zrobiliście........... Bedziecie się za to smazyc w piekle.... tak pani prezes esperanzo, Pani też, mimo, iż figurantem nie odbierajacym telefonów jestes ! :angryy:
  15. auraa daj znac jak coś wyadoptujesz. sama jestem ciekawa jaki skutek odniosły ogłoszenia ;)
  16. [quote name='beam6']Prawda czy NIE prawda ? Zarząd od ponad tygodnia nie jest jednoosobowy. Ustosunkuj się - proszę[/quote] "nieprawda" pisze się razem beam6;)
  17. nici z tego :/ znalezli innego owczara:/
  18. :oops: nie kombinuje, tylko myślę intensywnie;)
  19. powtórzę za JustynaM. : Najwazniejsze ze Szaman nie odszedl sam opuszczony w zimnym boksie w schronisku, dzięki jurmar98. Moja psina też w tym roku odeszła na to samo- doskonale wiem co czujesz ...:shake:
  20. Proszę nie tuczyć psinki Tinki - ona miala talię osy a teraz co ?! :p
  21. w pierwszej kolejnosci od tak dawna...
  22. Dzwonil- do mnie i w sprawie Pimpusia. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  23. podnoszę- dajcie piątka na Lordzika zwierzaka !:cool3:
  24. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/641581/18523577_dsc_0011.jpg[/IMG] nie taki znowu gigant, do kolan jest - to zdjęcie sprzed strzyżenia jeszcze ;)
×
×
  • Create New...