-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
[LEFT][B][COLOR=red]Jest problem !!![/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=red]O 8 rano zadzwonila beam6, która powiedziała, że NIE[U] moze jechac ( ze wzgledów osobistych) .Zaproponowała, że odda pieniadze za benzynę temu, kto podejmie sie jechac.[/U][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]ja jestem umowiona z Panią na około południe, zeby oddać jej sunię. Bardzo sie wczoraj ucieszyla i zaczełą przygotowania. Nie mogę jej teraz powiedziec, ze znowu nici z psa....[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]Błagam o pomoc dogomaniaków !! kogokolwiek !! beam oddaje kasę za benzynę- błagam niech ktoś sie podejmie !!![/COLOR][/B][/LEFT]
-
Beam6 podalam swoj numer na grupie mailingowej jakies 2 godziny temu...:roll: Umówmy się, jak zadzwonisz -nr w mailu i przesylam na PW P.S. nigdy nie zostawilas kompa właczonego na jakiejs stronie?- przez ostatnią godzinę mnie nie bylo. P.S esperenza obiecala zaplacic za Perełkę gotówką? co zostało ustalone z lecznicą?
-
[B]ponawiam - co z Perełką?[/B] [B]esperazna napisala, ze ona moze zostac do poniedzialku -ale ja w poiedzialek pracuje i nie bede mogla jej przekazac nowej włascicielce...Czas to dzis i jutro. kto jest chetny do pojechania??? - bo beam6 niepewna..[/B] [B]Ja nie mogę znowu odwlec oddania jej, bo ludzie czekają juz bardzo długo i powiedzialam, że ten weekend jst ostatecznym terminem. Nie chcę do nich dzwonic i przekładać- bo skonczy się na tym, że będziemy szukać dla niej domu od nowa ..:shake:[/B]
-
[quote name='tifet']zdrówka dla Hammerka... do góry psiaczku[/quote] popieram, potwierdzam, podnosze !
-
[quote name='esperanza'][B]Czy ktoś może zawieźć jutro Perłę do nowego domu w Broku i skontaktować się w tej sprawie z Idusiek?[/B] Suczka jest w lecznicy na Śreniawitów od czwartku 18.09. Skontaktowałam się z kliniką i Perła może zostać tam maksymalnie do poniedziałku. Sprawa jest jednak pilna, dlatego proszę o pomoc.[/quote] [U]beam6 - WSZYSTKO O CO PYTASZ NAPISALA WCZORAJ PANI PREZES[/U]
-
[CENTER][B][COLOR=red]Dołączam się do pytania ludwy- Co z Perełką? [/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Kto chętny na podróż do Broku ?:roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Prośba padła juz wczoraj- a chętynch do tej pory jak nie było, [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]tak i nie ma...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]SPRAWA PILNA !!![/COLOR][/B][/CENTER]
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Kto jest chętny i podejmie się przywiezienia Perełki do Broku do nowego domku? Kazdy kolejny dzien w lecznicy do 20 zł do faktury. Nowa Pani juz od dawna nią czeka i nie chce zedby sie romysliła...:roll: a wiecie, że ja auta nie mam a autobusem przestaszonego psa nie przewioze...:shake: -
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Fajnie, małe kociaki są zajebiste ;) -
Tak jak wszystkie ! ;)
-
skoro "PO"rachunki nie sa wyjasnione, nie macie rozliczenia- to na jakiej podstawie blokujecie konto?!!! i tak wyobrażacie sobie wspołpracę, jak to mi dzis esperanza powiedziała " przeciez ja licze, że my wszyscy razem będziemy" - przy takim obiegu sprawy, nie sądzę....:roll: A teraz tak; nie ma pieniedzy na oplacenie sterylki Perełki na oplacenie hoteli, w ktorych mamy psy a zbliza się pazdziernik.. na 2 paszporty dla: Lampki i Rasty na opatrunki i leki dla Andzi na sterylkę Korneliii na nic nie ma. bo Wy tylko probujecie wszystkich zniechęcic i skłocic ! Pomyście, co właśnie zrobiliście........... Bedziecie się za to smazyc w piekle.... tak pani prezes esperanzo, Pani też, mimo, iż figurantem nie odbierajacym telefonów jestes ! :angryy:
-
alkohol. Dwa mioty.Młodsze za TM. 2 starsze już w nowych domach!
idusiek replied to auraa's topic in Już w nowym domu
auraa daj znac jak coś wyadoptujesz. sama jestem ciekawa jaki skutek odniosły ogłoszenia ;) -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
nici z tego :/ znalezli innego owczara:/ -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
:oops: nie kombinuje, tylko myślę intensywnie;) -
Szaman odszedł za TM. Tak krótko cieszył się nowym domem. :-(
idusiek replied to lika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
powtórzę za JustynaM. : Najwazniejsze ze Szaman nie odszedl sam opuszczony w zimnym boksie w schronisku, dzięki jurmar98. Moja psina też w tym roku odeszła na to samo- doskonale wiem co czujesz ...:shake: -
Tina w domu-teraz już nie zapeszę-najlepszym z możliwych! Hurra!
idusiek replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Proszę nie tuczyć psinki Tinki - ona miala talię osy a teraz co ?! :p -
w pierwszej kolejnosci od tak dawna...
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Dzwonil- do mnie i w sprawie Pimpusia. Zobaczymy co z tego wyjdzie. -
OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
podnoszę- dajcie piątka na Lordzika zwierzaka !:cool3: -
TERIEROWATY RUBENS- ma w końcu cudowny domek !!!
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy32/190482/641581/18523577_dsc_0011.jpg[/IMG] nie taki znowu gigant, do kolan jest - to zdjęcie sprzed strzyżenia jeszcze ;)