Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. ale jak to "prycha"? :cool3: zjadłby czy nie? Kastracja byłaby wskazana. Spróbujemy może jakoś za nią zapłacić, dołożyć się czy coś ( tylko teraz nie powiem Ci na pewno, bo z finansami kiepsko...)
  2. oj czepiasz się, no naprawdę ;) Bedzie przyjeżdzać na weekendy:evil_lol:- ja onka z chęcią przenocuję;)
  3. a tu cisza jak makiem zasiał ...:roll: Terierowcy- czy Rubi jest podobny do teriera pszenicznego ?
  4. ogłsozenia byly, jednak -zero odzewu...:roll:
  5. ogloszenia byly.. i widac dupa z nich.:roll:
  6. [quote name='LALUNA']TAkie rzeczy to tylko w Erze. Próbowłas tam? :razz: :evil_lol:[/quote] i tu się myslisz Laluna :evil_lol: takie miejsce znajduje się w Otrebusach w zaprzyjaznionym hoteliku. :p
  7. achaś, Onek a jak Lincoln?:roll: Czy rozwarzasz sterylkę Hammerka? Jeżeli nic nie znajdziesz - będziemy szukać tymczasu albo wsadzimy go do hotelu poprzedniego w Otrębusach- tam opieka jest pierwsza klasa.:cool3:Własnie tam jest teraz Andzia po operacji. Mam jeszcze pytanie: czy udałoby Ci się zrobic test Hammer a koty i Hammer a suczki? :)
  8. Hopek do góry Hammerek!!:mad: Umiescilam go w metrze, ale go nie wydrukowali...w poniedziałek znowu spróbuje! Onek - Jak po badaniach?:roll:
  9. hopsa koty ! macie tyle ogłoszeń, ze musicie juz teraz znaleźć domek !!! :evil_lol:
  10. teraz to bym powiedziala, ze on wyglada gorzej niz na tych bannerkach :roll:
  11. tifet - cichoo...od niej to chcę miec-na piśmie ;) A jak Lincoln ?
  12. [quote name='ludwa']a co oznacza ta przerośnięta macica? Nie wiem o czym to świadczy, nie znam się, stąd dopytuję:oops:[/quote] no ze za duza jest.... ze pewnie jest przeośniecie tkanki i ta tkanka niekoniecznie jest zdrowa.... Tak mi sie wydaje- ale to z ludzi przyklad :oops:
  13. znaczy sie ...czemu ?:roll:
  14. Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że jak pojadę w sobotę i będę widzieć psa, ktorego nalezy szybko zabrac- to nie mogę, bo nie mamy pieniędzy? :roll: Jayo -wybacz,dla mnie [U]rozważania są krytyczne czasowo[/U], nie będe w sobotę dzwonić do 4 członków zarządu, zeby ich po kolei pytac o zdanie.. dlatego proszę uprzejmie, żeby było to napisane wyraźnie, jasno i do piątku wieczorem. Ja osobiscie przez pół roku już 3 razy byłam w sytuacji, gdzie psa trzeba było zabrać [U]natychmiast:[/U] z przelewającym się przez ręce szczeniakiem wyciągnietym z głębi budy, Hammerem ktory nie chodził i Puszkiem, który przerażliwie bał się ludzi i miał biegunkę z krwią...
  15. :cool3:ale bajer z tymi kalendarzami...suuuper !
  16. jeju ,super, dziewczyny bardzo nam pomagacie !!!:loveu: Onek, dowiedziałas się juz moze ile kosztowałby u Was hotel?
  17. Dziekuję bardzo beam6. Odpowiedz pojawi się tu czy na liście mailingowej? [B]Czekam też na chętnych na wyjazd do schroniska w sobotę.:cool3:[/B] Mam 2 umowione miejsca w Warsszawie, skad trzeba też zabrać rzeczy dla schroniska. Jeżeli nie pojedzie ze mną nikt zmotoryzowany- nie będą miec szansy dotrzeć do miejsca przeznaczenia, bo ja ich autobusem nie przewiozę...:roll:
  18. to masz cos wiecej złamanego poza ręką? :-o Jezuś.... kto Cię tak urządził ?
  19. [B]ale ja bardzo proszę o odpowiedz formalną , na forum... chyba nie możecie mi tego odmowić? Przeciez nie mamy nic do ukrycia.:roll:[/B] Na listę przejść nie mogę, w pracy nie mam dostępu do poczty prywatnej... taka polityka ochrony danych osobowych - beam6 :p a na oficjalnej odpowiedzi, nie ukrywam, bardzo mi zależy...:roll: Jeżeli masz możliwość beam60- bardzo proszę o zadanie pyt. nr 1 na liscie mailingowej. Jednak na odpowiedzi na kolejne pytania proszę o informację oficjalną, tu na dogo. Z góry dziekuję zarządowi za odpowiedz jeszcze w dniu dzisiejszym. idusiek
  20. kurdę, żeby z tego nic złego nie wyszło...:roll:
  21. ja w sprawie formalnej: 1.w sobotę wybieram się do schroniska- kto chętny, żeby udać się tam ze mną ?:cool3: 2.Jezeli na miejscu okaze się, że jest jakis chory pies wymagający natychmiastowej pomocy- co mam robic? Zabierać czy nie? Gdzie jechac?:roll: 3. Proszę rownież o zamieszczenie listy lecznic, kdo ktorch został wysłany faks. Z góry dziękuję za odopowiedzi. Idusiek
  22. Onek- myśłe, że kastracja to teraz najlepsze rozwiązanie :evil_lol: jak mu utną jajka to już takim macho nie będzie ;) Co do osłonki po zabiegu -koszulka jak najbardziej z wycieciem na siusiaka. Proponuję równiez zawiązać ją tak, zeby jednak nie przeszkadzała mu w innych czynnosciach- nie obwiązaywać na siłę jak butów sznurowadłami;) mozna tez po prostu wyciąc porstokąt z koszulki i przyszyć 4 sznureczki i samemu zrobić taką koszulkę- moja babcia była krawcową znam sie na tym :lol:
  23. [quote name='tifet']na forum adopcyjnym jest i na molosach jest...[/quote] wiemy, wiemy i dziekujemy ;)
×
×
  • Create New...