-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
[COLOR=black]ależ ja doskonale rozumiem wszystko Ewusek :roll:…WSZYSTKO [/COLOR] [COLOR=black][B]i nie mogę się otrząsnąc po walnym, na którym zrobiliście najgorsze świństwo jakie tylko było możliwe : najpierw głosowanie za Ostrowią, potem fortel z głosowaniem za istnieniem stowarzyszenia, potem wybór siebie i tylko siebie do zarządu i nieudolna próba zablokowania lecznic.[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Dodatkowo, w głowie brzmią mi też slowa beam6: „zarząd jest od myslenia i ządzenia a inni od działania”- tak, własnie tak to powiedziałaś…. A wszystko oczywiście dla dobra zwierząt …. Ryczeć mi się chce, że marnujecie taki potencjał.... i cały czas czekam na beam6, esperezne oraz olszewskiego- zeby pojechac z nimi wspolnie do shroniska. Kiedy konkretnie możemy się umowić?:oops:[/B][/COLOR] [COLOR=black]Proszę o nie wyzywanie mojej osoby od kretynek, ponieważ może sie to dla Ciebie skończyć w sądzie - poradz się swojego prawnika, że to możliwe :p[/COLOR] [COLOR=black]"Niemądych" to z siebie zrobiły osoby, ktore wyslaly faks do lecznic, bo większość zaprzyjaznionych zadzwoniła do nas z pytaniem "o co chodzi, co z tym fantem zrobić czy przypadkiem ktoś nie robi nam na złość" - i jak się teraz czuje nowy zarząd? ktory po kilku dniach zdąrzył z siebie zrobić totalnie nieodpowiedzialne istoty, już nie wspomnę, ze o PRLowskich pogladach na życie....:-([/COLOR] [COLOR=black][U]BIEDNE PSY.... TERAZ JUŻ BĘDZIE WALKA O WŁADZĘ I PRZEJĘCIE CZEGO SIĘ DA PRZEZ NOWY ZARZAD - ZAMIAST POMOCY SCHRONISKU..:placz:[/U][/COLOR]
-
[quote name='beam6']Zadane pytanie jest absolutnie niezrozumiałe :shake:[/quote] Beam , oczywiscie pomieszałam :p powinno byc tak : Proszę rowniez o odpowiedz na pytanie ludwy- co z psami ,ktore juz zostały zabrane z Ostrowi a przebywają pod opieką Niczyich? [COLOR=blue]Czy opiekę nad nimi przejmuje [B]nowy[/B] zarząd ( Esperanza, jayo, beam6, olszewski)[/COLOR] ( jak nad wszystkim) czy [COLOR=darkgreen]też zostają pod opiekę dotychczasowego jeszczezarządu([/COLOR] Fela, Olszewski) ?:roll: (Proszę aby to napisać jasno i wyrażnie ( jak to zrobiliscie z faxem do lecznic...).
-
[quote name='Ewusek']Idusiek, glosowalas przeciwko uchwale, ze w dalszym ciagu pomagamy psom z OM - czy mozesz wytlumaczyc swoje glosowanie tym, ktorych nie bylo ? [B]Dlaczego nie chcialas, zeby Stowarzyszenie pomagalo W SZCZEGOLNOŚCI psom z Ostrowii ???[/B] quote] Ewusku, doskonale wiesz, że mój głos i tak nic by nie zdziałał. Pomyśl troszkę kochana.... Byłam pewna, że skoro sprowadziłyscie [B]40 psów z innych miejsc[/B], to same bedziecie za tym, żeby nie pomagac Ostrowi i może wtedy stowarzyszenie miałoby jakis sens- 2 grupy ktore dzialają niezaleznie od siebie nie wchodząc sobie w droge- WY Kruszewo i cały świat, MY- Ostrów.- poniewaz jednak tak sie nie stało, działamy dalej WSZYSCY w Ostrowi...:p [B]Fajnie, mi sie podoba, wiecej rąk do pracy:multi: beam6 - nie mogę sie doczekać, aż oprowadzę Cię po zakamarkach schronu:multi:Czekam na potwierdzenie pierwszego wspolnego wyjazdu: mam nadzieję, że i Pani prezes i inni członkowie pojawią się tam ze mną w najbliższym czasie , bo co ja teraz sama mogę, biedny żuczek... :oops:[/B]
-
[B]:pWłasnie Ewusek, dobrze, że o tym jasno napisałas. Inrepretując Twoje słowa:[/B] [B]DOPOKI NOWY ZARZAD NIE PRZEJMIE WŁADZY W STOWARZYSZENIU, WSZYSTKIE USTALENIA JAKIMI ZASYPUJE LECZNICE I CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA MOZEMY SOBIE WSADZIĆ W D..... :p[/B] Dlatego też proponuje wysłać nowemu zarządowi teraz znowu faksy do wszystkich lecznic z informacją, że dopóki nie obejmĄ WŁADZY PO OBECNYM JESZCZE ZARZĄDZIE - to wszystko zostaje po staremu. Czy wyslecie nowy FAKS czy mam obdzwonić lecznice z informacją, że osoby, ktore wysłały informacje zrobiły jakiś głupi weekendowy zart, ktory nalezy absolutnie zlekcewazyć?:p
-
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
Bedziemy duskutować o arytmii i dr Niziołku czy o tym gdzie i kto ją zawiezie na badania i operację??:roll: chyba dyskusja zmieniła zupełnie tor... -
powiedziałabym nawet, że lekko zapasiony ...;)
-
zupełnie się Tobą zgadzam ronja .:-( Ponadto, wydaje mi się, że dopki stary zarząd nie rozliczy się ze wszystkiego, nie odda "władzy" oficjalnie- żadne z ustaleń nowego zarzadu nie powinny w ogole być brane pod uwagę....:roll: Uprzejmie proszę zatem od nowe władze o termin, kiedy to wybierze się do schroniska, żeby ustalić nowe warunki wspólpracy. Z tego , co mi wiadomo: to jedna z osob nie była tam od roku, druga nie była nigdy i sie nie wybierze, trzecia nie jest zupelnie zorietnowana co robimy w Niczyich a jedynie czwarta była, kiedyś wiedziała itp. :-( Zaczynam martwić się o psy ostrowskie.... skoro nie mamy możliwości ich leczenia, nie mamy możliwości komunikowania się ( bo na dogo nie, a na listę nie wszyscy sie wpisali i jeszcze nie wszyscy są do niej dodani..) a dodatkowo zarząd nie wie jco dzieje się w schronisku, jakie psy tam obeceni przezbywają i w czym trzeba pomóc....:-( Rozwaliła mnie ta sytuacja na maxa....:roll: Proszę rowniez o odpowiedz na pytanie ludwy- co z psami ,ktore juz zostały zabrane z Ostrowi a przebywają pod opieką Niczyich? Czy opiekę nad nimi przejmuje nowy zarząd ( jak nad wszystkim) czy też przechodzą pod opiekę nowego zarządu? :roll: Proszę aby to napisać jasno i wyrażnie ( jak to zrobiliscie z faxem do lecznic...). Z góry dziękuję nowemu Zarządowi za szybką odpowiedz.
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Będzie szcześliwym w prawie 90% jak oddamy Perelkę ...:cool3: [SIZE=1]Szkoda tylko, że Kamyczek nie doczekał takiego wspaniałego domku jak pozostali uczestnicy zamieszania ...ale nie zawsze możemy mieć na coś wpływ do końca...[/SIZE] -
Nie taka zabawna jak sie boi :roll: ale dobrze, ze zmienisz kolezankę - niech sie chłopak nie męczy ;)
-
:cool3:[quote name='andzia69']czy ona jest juz w jakimś schronie? Ją trzeba ogłaszac, bo na dogo domu nie znajdzie:shake: jak ktoś skleci jakiś tekst z tymi wiadomościami: wiek, stosunek do ludzi, innych psów (suk, psów), kotów, dzieci, czy umie zostawac sama w domu, co z jej zdrowiem - to zrobię jej allegro jeśli trzeba i poproszę dziewczyny coby ją poogłaszały na necie[/quote] Andzia69 - Hera ma allegro, ogłoszen innych brak.Poprosimy jak mozesz !!!:cool3: jest obecnie w DT płatnym, w hotelu. do schronu nie wroci na pewno, bo tam nie ma zupełnie szans z jej problemami ze skorą..:shake:
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
idusiek replied to Milady's topic in Już w nowym domu
wiem, wiem a czy ty robisz jakies ogloszenia ?:oops: -
a czemuż mnie o to pytasz Tomeczku brodaty? :oops: Czyżbyś mało merytorycznie napisanych pościków przeczytał na tym wątku?:roll:
-
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
Nie robię. tylko jak ja mialam problem na Białobrzeską trafić a mieszkam tu 2 lata- to myślisz, że ona sobie poradzi tak od razu ?!:shake: Zbieramy na mapę Warszawy dla Andzi.... -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='jayo']a na pana Wskazowke chyba juz jakis dom sie zdecydowal ...? Przynajmniej tak sie nam chetny opowiedzial :cool3: Czy dom spelnil wymagania?[/quote] A WŁASNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ I DZIŚ POJECHAL :multi: A co do opowieści- dobrze wiemy, że w sobotę był najpierw u Feli a potem u Ciebie ... bo nam też opowiadał :cool3: Po wizycie adopcyjnej u Feli a potem odwiedzinach w nowym domku, przetrzepaniu zyciorysu itp - został dziś przekazany w dobre ręce :p Niniejszym oświadczam, że cała rodzinka prawie rozdana- teraz kolej na Perełkę, ktora pojedzie do domku jak tylko w pełni odzyska siły i kondycję po sterylce. -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/284/wskazowek10ft3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Cały Wskazówka :evil_lol: -
to nie fajnie :roll:
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Fifi ( przedtem Buba) w nowym domku :) Tu - 2 maleństwa :loveu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/365/b4abda9bab02b6damed.jpg[/IMG] a tu ze swoim najlepszym kumplem Fado :loveu: [IMG]http://images27.fotosik.pl/276/5d928ac878b2f722med.jpg[/IMG] a tu kamufluje się miedzy poduszkami na kanapie :razz: [IMG]http://images38.fotosik.pl/12/36ccf93926a1e180med.jpg[/IMG] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A mogę najpierw ja sie wtrynić ze zdjęciami Fifi w nowym domku ?:) A potem zostawiam Ciebie i Wskazowkę i przekazanie dobrych wieści ;) -
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
nie zna jeszcze za dobrze Warszawy ...:roll: -
ZNALEZIONA w Siedlcach SUNIA... PILNE!!! MA DOM
idusiek replied to tifet's topic in Już w nowym domu
nie jeszcze zna za dobrze Warszawy ...:roll: -
nie za wcześnie?:roll:
-
Dogomaniacy- proszę ...pomóżcie !!!!:-(
-
śliczny i bardzo zabawowy :cool3:
-
do goo ooo ooo ryyy yyy:-(