-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']No wiesz co? :eek2: a cóż to jakaś nowa skala?:lol:[/QUOTE] ee tam nowa trzeba sobie pewne rzeczy w zachowaniu psa jakoś wytłumaczyć ;) nie m zdjęc nowych -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']A na Dobranoc ... robactwo :grins:[/QUOTE] coś Ci się pomyliło wedle ludowej mądrości ;) to jest "dobranoc pchły na noc karaluchy pod poduchy a szczypawki do zabawki a nerwy w konserwy " ;) a to ze zdjęcia nie przypomina niczego z tego co wymieniłam ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
co to za kumpel. kto to ? i dlaczego nie jest buldokaukazotybciem? chyba, że o czymś nie wiemy ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Się czepiasz pieska....[/QUOTE] no tak zapomniałabym są bardziej sFIXowane psiaki ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
mieliśmy wczoraj dogowizyte a dokładnie to jedna taka dgomaniaczka przjechała 3/4 warszawy żeby zobaczyć Fredźka ja wiem, że my nie wszyscy jesteśmy normalni i cieszy mnie to niezmiennie i bardzo ;) podobno sa jakieś zdjęcia ja mam tylko kilka ale oczywiście je wam pokażę ;) moje ulubione: "mam cię zjem cię" ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img13/6149/2kc1.jpg[/IMG] Prodziak się mega wybiegał z Sabą Asi była tez Klucha od inki ale ona jakas nieruchawa szczere mówiąc ;) po bieganiu chyba miał Prodziak zakwasy czy cuś nie wiem co ale chciałam napisac , ze to bardzo mądry pies i jeśli wcześniej z moich postów wynikało inaczej to musieliście je źle zinterpretować :evil_lol: Prodziak jest bardzo mądry [COLOR="#A9A9A9"]czasami inaczej ale to insza inszośc ;)[/COLOR] otóż nasz drogi piesiek wie (chyba wyczytał w tych ksiazkach co je namietnie połyka ;) chociaz ja jeszcze do tego fragmentu widac nei doszłam ;) ) że trzymanie nóg w górze poprawia krążenie ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img7/7782/vvak.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img593/6321/tp2e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5646/nuf3.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img13/5646/nuf3.jpg[/IMG] ja pitolę :splat::splat::splat: normalny to on nie jest -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='barb']Rzeczywiście. Zgłosilaś wątek do moda ? Wklej ewentualnie zeskanowany przelew, wykorektoruj swoje dane osobowe.[/QUOTE] pieniążki były wpłacane na fundacjęmoże ktoś jeszcze z tej fundacji działa na dogo? i od niego można się dowiedzieć co i jak? -
[quote name='Alicja']noooo ja z 4 piętra bez windy ...więc gorzej być nie może[/QUOTE] to nie podawaj psiakowi oliwy z oliwek pod żadnym pozorem ;)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
3 x replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='agusiazet']Ale ja nie wiedziałam i chyba powinnam zostać poinformowana, to zdecydowanie nie fair:( Dobrze, że inne pieski skorzystały :) A mogę wiedzieć na jakie? tu jest zbiorczy wątek psów pod opieką myszy - klik -
[quote name='natija']ale wielkie slimaki,a ile mlodych,co Ty potem z taka iloscia zrobisz:crazyeye:?[/QUOTE] tez mnie to zastanowiło może? [url]http://stokolorowkuchni.blox.pl/resource/slimak_w_sosie_truskawkowym.jpg[/url] ;)
-
[quote name='Alicja']Bidulek Bazylek :( ... Harley bardzo często miał jelitowe dolegliwości więc tobie też wspólczuję biegania po nocy ....znam ten ból[/QUOTE] ee tam biegania pewnie windą zjeżdzała i wjeżdzała ;) polecam psa z biegunka na ostatnim piętrze bez windy na pewno nie można napisac ze co 40 min wychodziło sie na dwór bo nie zawsze pies doniósł ;) na szczęscie Michaś tylko raz nam taki numer zrobił
-
[quote name='hop!']Gdyby codziennie tyle dofruwało... ;)[/QUOTE] to chętnie podam swoje prywatne konto ;)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'] Są dwa wyjścia tudziez wejścia: albo ja Tobie albo Ty mi - która którejś ... pozazdrościła. :razz: [B]I kazda ma na miarę swoich możliwości a także potrzeb: jedna makro, druga mikro :siara:[/B][/QUOTE] chciałam pójśc na jakość ale chyba nie do końca się udało :eek2::splat: ale na ilość się nie pisze po Prodziaku boję się dobierac cokolwiek ;) btw Grocha uwielbiam ma najbardziej urzekającą mnie buldozia facjatę jaka znam :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Ja kciem na psiom łączkie...! :bigcry: niewybiegana Klucha[/QUOTE] jutro chłopaki mają dogowizytację to możemy dac cynka ;) gdzie i o której jak się dowiemy sami ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Tybetańczyk :) ]http://images10.fotosik.pl/4345/aa57e7c4cf26eeaamed.jpg[/URL] http://images10.fotosik.pl/4345/6596c1473fca7c60med.jpg[/URL] http://images10.fotosik.pl/4345/eab43fb9dcd5023cmed.jpg[/URL] [url]http://images10.fotosik.pl/4345/f18dba799358ed27med.jpg[/url][/QUOTE] ja pitolę ale te buldożki sa pojechane ;) jak nie kaukazy to tybcie :D no wypisz wymaluj Prodziak ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka'][B]Po cichu codziennie zaglądam[/B] ;) rzecz jasna[/QUOTE] ja ostatnio też ;) dzisiaj na spacerze spotkalismy małe białe mega dziamgolące coś o ja pitolę jak to dziamgoliło <olaboga> czy wszystkie małe psy dziamgola czy zdarza im się szczekać normalnie? kurna nasze jak sobie szczekną to jak na psa przystało: po męsku a to to to kurna nie wiem jak można z czymś tak dziamgolącym w domu wytrzymac podziwiam Grema, że jak się nakręcę to ze mną wytrzymuje a podejrzewam, że zachowuję się podobnie do tego dziamgolącego białego czegoś :evil_lol: -
[quote name='Jasza']Jeśli mają nie ukraść, to chyba na [B]we[/B]wnętrznej ;-)[/QUOTE] myślisz ze moja siostra chochelke trzymała na zewnątrz? :evil_lol:
-
[quote name='pohopnik']ale fajnie pooglądac zdjecia uratowanych psów... Pako zamienił spanie w klatce na spanie z kotem, pięknie ;d A Miodzio to faktycznie swietnie imie :D[/QUOTE] ale fajnie zapierdalać z reklamą w podpisie po całym forum co ?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Gremlin']Niestety, ale jastrzębie (wszystkie jastrzębiowate) są objęte w Polsce ścisłą ochroną gatunkową :mad:[/QUOTE] i że co? że taki pod ochrona gatunkową nie może za karę siedzieć w kurniku? i robic za kurę która zeżarł? przeciez nie inaczej malawaszka chce mu sprawiedliwość wymierzyć bo nie sądzę aby znalazła jego kurę i mu ją zadziobała chociaż chciałabym to zobaczyć ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
3 x replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ja pierdziu... jakieś ptaszysko zjadło nam jedną kurę :crazyeye: [B]nie wiem czy to był jastrząb czy myszołów[/B]... biedna kurka - wszystkie się zdążyły schować, a ta jedna nie - teraz musimy z Mamą założyć jakąś siatkę ochronną bo jak już się tu stołował to przyleci znowu gadzina... kurde akurat jak chłopaki pojechali na kilka dni w teren[/QUOTE] chciałam byc mądra i dopytac się kogos kto miałl do czynienia z ptakami i się dowiedziałam myszołów albo młody jastrząb ;) z naciskiem na młody jastrząb bo "na ogonie ma tylko 5 pręg, myszołów ma 12" z opowiesci o zdarzeniu wychodzi mi tylko że kura unikneła gotowania a reszta jak w tradycyjnym polskim obiedzie była kura nie ma kury edit. olaboga i po co się dopytywalam dostałam cały wykład łacznie ze zdjęciami i opisem które kiedy ile wazy w mędkim i damskim wydaniu a chcialam tylko pomóc :splat:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
o masakra ona tak sobie tak luźno lataja po chałupie? brrr
-
[quote name='rufusowa']ciekawa jestem tych innych pomidorków :) na parapecie powiadasz... no nie wiem... a jak mi zjedzą? Wszak to parter ;) No ale w sumie wezmę pod uwagę - dzięki za pomysł :)[/QUOTE] mojej siostrze kiedys w akademiku ukradli własnei na parterze przez otwarte okno - chochelkę więc uważaj ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']on jest IDEfix ;)[/QUOTE] IDEalnie sFIXowany psiak ;) masz co chcialas ja chcialam mastifa i tez mam co chciałam :splat: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa'] Nooo Fix sie miota:razz: [/QUOTE] trzeba go było jakoś inaczej nazwac czego ty wymagasz od sFIXowanego psiaka? -
[quote name='gusia0106']Gosi Tora ma nowotwór. Złośliwy. Naciekowy. Nieoperacyjny. Niewyleczalny. Bardzo słabo reagujący na chemię. Wewnątrz nozdrza. Nic się nie da zrobić. Nie wiedziałam gdzie napisać więc napisałam tu.[/QUOTE] o **** :( przytul Gosię
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Nooooooo wilcza nie ma FB :lol:[/QUOTE] ja mam ale nie uzywam ;) za szybko chyba Prodzka pochwaliłam wczoraj była wpadziocha mieszkaniowa znaczy sik ;)