Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. ja to allegro zrobie tyle ze raczej w weekend dzisiaj juz nie dalam rady a jutro o 5 rano wyjezdzam tzn dzisiaj moze sie uda na wyjezdzie ale nie mge tego obiecac ale widze ze poki co tekst w opracowaniu :)
  2. [quote name='mysza 1']Mam,:multi: odpisałam, dzięki:loveu: Ale się napracowałaś z tym spisem, dziękuję:loveu:[/QUOTE] mialam pomocnika ;) sie przy okazji uczył czytac ;) bardziej się namęczyłam z wysyłaniem tego :evil_lol:
  3. [quote name='mysza 1'] Nie ma :( Przypuszczam, że sporo zdjęć i mail ciężki, poczta na gmailu słaba widocznie, nie dochodzą :( Kilka innych przyszło dzisiaj. Możesz wysłać kilka? Partiami te zdjęcia. Przepraszam ale nic nie zrobię z tym :( [/QUOTE] mail ma 1 mega wiec niemozliwe zeby nie przeszedł moze pusc do mnie pustego maila to ja napisze w odpowiedzi? edit: po konsultacji z gremlinem wysle ci z innego konta bo byc moze twoj mail uznał mojego za spam i go wywalił :mad: edit 2 poszło z gmaila
  4. pamiętacie ksiązki które kiedys podarowała joli_li? dwie z nich wystawiłam na allegro ogolnie z pieniązkami przeznaczonymi na fundacje Biafry a w domysle dla nas i wszystkich innych na htelowanie Dakoty i Freda :) [url]http://www.allegro.pl/item874912871_jan_pawel_ii_autobiografia_pomoz_zwierzetom.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item875714859_kwiatki_jana_pawla_ii_pomoz_zwierzetom.html[/url] tylko bardzo bardzo prosze wszystkich którym los tej dwójki nie jest obojętny o reklamę allegro cegiełkowego i ksiązkowego ja sama z linkiem w podpisie niewiele zdzialam, zwłaszcza ze teraz mnie nie bedzie i bedę miała granczony dostęp do internetu reklma dzwgnia handlu proszę :)
  5. mysza poszedł mail jeszcze raz przed sekundą
  6. Nikt z Amigi się nie śmieje co pochwalne rymy pieje dla Drwala prawie chudego którego marysia chce przerobic na budde jakiego ;)
  7. zarzuciłam inf o karmie na watku Mojo ale jeszcze niewiadomo kiedy i jak będzie jechał trzeba zerkac do niego to bedzie wiadomo, sonikowa zdaje się ze tez na tamtym watku gości ;)
  8. allegro dla Dakoty na hotel: http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html można prosić o reklamę wszelkiego rodzaju na gg na naszej klasie gdziekolwiek nie ma z nimi tragedii nie ma krwi nie ma dramatu ale nie mają tez deklaracji ;(
  9. dla kaukazów co miały pełne deklaracje ale [B][U][COLOR="#ff0000"]deklaracje były i się zmyły[/COLOR][/U][/B] a kaukazy zostały z długami [url]http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html[/url] a tutaj watek kaukazów: [B]Dakoty i Siwej:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137926-Siwa-i-Dakota-stare-i-chore-proszAE-o-grosik-to-JEST-ich-Ostatnia-Szansa"]http://www.dogomania.pl/threads/137926-Siwa-i-Dakota-stare-i-chore-proszAE-o-grosik-to-JEST-ich-Ostatnia-Szansa[/URL] [B]i Freda i Bacy:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-pechowe-kaukazy-w-sytuacji-bez-wyjA-cia-PowA-d-jak-zawsze-PIENIAE-DZE"]http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-pechowe-kaukazy-w-sytuacji-bez-wyjA-cia-PowA-d-jak-zawsze-PIENIAE-DZE[/URL] DAKOTA: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/664/img9494mq9.jpg[/IMG]
  10. chyba tyle co w temacie napisane czyli 130 zł minus 10 zł twoje (sonikowa) bo chyba nie została jeszcze ta deklaracja uwzględniona czyli 120 zł ale to musi potwierdzić morisowa
  11. [quote name='marti14']Operacja jest umówiona na czwartek 7 stycznia na 13.30.......[/QUOTE] czyli juz tuż tuz :) cudownei że mała dostała szansę :) btw ona chyba juz wielkościowo to nie taka mała?
  12. [quote name='gusia0106']Zrobię mu dzisiaj albo jutro serię ogłoszeń. Aż szkoda żeby taki ładny pies siedział w hotelu[/QUOTE] ja moge zrobic allegro adopcyjne
  13. ja mam prośbę, żeby Mojo zabrał ze sobą karmę z warszawy do Biafry ? dla nerkowców można mieć to uwadze jakby się Mojo pakował ? na watku Bacy i freda jest o karmie http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-pechowe-kaukazy-w-sytuacji-bez-wyjA-cia-PowA-d-jak-zawsze-PIENIAE-DZE/page119
  14. za niedługo Mojo będzie chyba jechał do Biafry z warszawy, wiec moze karma zabierze sie z Mojo? jak Ogryzek bedzie grzeczny moja deklaracja styczniowa zeszła mi z konta 31 grudnia takze powinna byc u Biafry juz :) watek Mojo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146582-Kaukaz-Mojo-a-pies-nie-dla-idiotA-w-ZBIERAMY-DEKLARACJE-jeszcze-130zA-miesiAE-cznie[/url]
  15. [quote name='mysza 1']Kurczę, nie mam tego maila... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wyślesz jeszcze raz? Dzięki [/QUOTE] kurcze wysyłąłam na ten co jest w profiluale jak nei ma towysle jeszcze raz tyle ze dopiero wieczorem :roll: edit: mysza ja dobrze kojarze ze ty masz jakis alkoholowy bazarek?
  16. przykro nam :(
  17. Kostek a jak jestes jutro? bo mi się wyjazd przesuną na wtorek wiec moge poszewkę i przescieradło zabrac do pracy? do 16:30 pracuję przy Rondzie Wiatraczna pasuje ci coś jakos?
  18. dobra, przeczytłam ostatnie nocne meldunki ;) i dziękuję przeogromnie za zyczenia :) juz na watku Marleja chwaliłam mojego Michaśka ze zuch chłopak jest jesli chodzi o wystrzały a teraz tak sobie myślę co musza czuc te biedne psiaki w schroniskach jak strzelaja wokolo albo w hotelach jak Sara, przecez nawet w najlepsiejszym hotelu nie da sie siedziec ze wszystkimi psami na raz w najgorsze strzały :shake: ja lubie fajerwerki ale od tego jest 24 wnocy zeby "se" raz a dobrze huknąc a nie jakies niedobitki oszołomy strzelaja najpierw 3 dni przed a potem jeszcze trzy dni po :shake:
  19. jutro im pewnie przejdzie jak ojda do szkoły :roll: a ja muszę Michaśka pochwalić co prawda spacery sa krótsze niż dłuższe ale wychodzi i załatwia sie normalnie w sylwestra sie co prawda telepał ale obyło się bez wskakiwania na łóżko wystarczyło ze z nami w pokoju siedział zuch chłopak :) jak wracaliśmy dzisiaj z Gremlinem to sobie tak o Marleju gadaliśmy ze mamy nadzieję, ze postępy jakie zrobił przed sylwesytrem wrócą szybko :) za co nieustannie trzymamy kciuki :)
  20. mysza mail ze spisem płyt i zdjeciami poszedł do Ciebie :)
  21. [quote name='3 x']mysza mam 99 płyt maści wszelakiej tzn z muzyka kilka, reszta to filmy nasze i obce wydania oczywiscie gazaetowe moge wysłac spis i zdjęcia mailam może reflektujesz na nie? dla Bruna (który nijak nie przypomina szakala) i na dług po Migotce? ja nie dam rady wystawić bo po Noym Roku mogę być albo nie być na necie[/QUOTE] mysza patrzyłam po allegro - sa zestawy ale tak sobie liczyłam, że żeby poszły chociaz po 3 zł jak w całym nazwijmy to pakiecie to ktos musiałby wyłożyc 300 zł a niestety takich sum na allegro nie widzialam za pakiety wiec może najpierw zrobimy bazarek i te co zejda na bazarku to zejda a te co nei zejdą puszcze w pakiecie na allegro ? pod "slepym szczesciem" co wystawialam allegro dla Marleja juz wysyłam maila co prawda moj wyjazd przesunął sie na wtorek ale nie zmienia to faktu ze nie dam rady sama koordynwac bazarku
  22. po małych zmianach po przepisowym odczekaniu 48h z prośbą o reklame: [url]http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html[/url] i kupowanie pieniązki bezpośrednio do Biafry ew poprawki mogę naniesc dopiero wieczorem ale wolałabym juz nic nie zmieniac reklama dzwignią handlu - do dziela zatem :)
  23. ja wiedzialam ze do Gabi będzie kolejka :)
  24. mysza mam 99 płyt maści wszelakiej tzn z muzyka kilka, reszta to filmy nasze i obce wydania oczywiscie gazaetowe moge wysłac spis i zdjęcia mailam może reflektujesz na nie? dla Bruna (który nijak nie przypomina szakala) i na dług po Migotce? ja nie dam rady wystawić bo po Noym Roku mogę być albo nie być na necie
×
×
  • Create New...