-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
ja to allegro zrobie tyle ze raczej w weekend dzisiaj juz nie dalam rady a jutro o 5 rano wyjezdzam tzn dzisiaj moze sie uda na wyjezdzie ale nie mge tego obiecac ale widze ze poki co tekst w opracowaniu :) -
[quote name='mysza 1'] Nie ma :( Przypuszczam, że sporo zdjęć i mail ciężki, poczta na gmailu słaba widocznie, nie dochodzą :( Kilka innych przyszło dzisiaj. Możesz wysłać kilka? Partiami te zdjęcia. Przepraszam ale nic nie zrobię z tym :( [/QUOTE] mail ma 1 mega wiec niemozliwe zeby nie przeszedł moze pusc do mnie pustego maila to ja napisze w odpowiedzi? edit: po konsultacji z gremlinem wysle ci z innego konta bo byc moze twoj mail uznał mojego za spam i go wywalił :mad: edit 2 poszło z gmaila
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
pamiętacie ksiązki które kiedys podarowała joli_li? dwie z nich wystawiłam na allegro ogolnie z pieniązkami przeznaczonymi na fundacje Biafry a w domysle dla nas i wszystkich innych na htelowanie Dakoty i Freda :) [url]http://www.allegro.pl/item874912871_jan_pawel_ii_autobiografia_pomoz_zwierzetom.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item875714859_kwiatki_jana_pawla_ii_pomoz_zwierzetom.html[/url] tylko bardzo bardzo prosze wszystkich którym los tej dwójki nie jest obojętny o reklamę allegro cegiełkowego i ksiązkowego ja sama z linkiem w podpisie niewiele zdzialam, zwłaszcza ze teraz mnie nie bedzie i bedę miała granczony dostęp do internetu reklma dzwgnia handlu proszę :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zarzuciłam inf o karmie na watku Mojo ale jeszcze niewiadomo kiedy i jak będzie jechał trzeba zerkac do niego to bedzie wiadomo, sonikowa zdaje się ze tez na tamtym watku gości ;) -
dla kaukazów co miały pełne deklaracje ale [B][U][COLOR="#ff0000"]deklaracje były i się zmyły[/COLOR][/U][/B] a kaukazy zostały z długami [url]http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html[/url] a tutaj watek kaukazów: [B]Dakoty i Siwej:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137926-Siwa-i-Dakota-stare-i-chore-proszAE-o-grosik-to-JEST-ich-Ostatnia-Szansa"]http://www.dogomania.pl/threads/137926-Siwa-i-Dakota-stare-i-chore-proszAE-o-grosik-to-JEST-ich-Ostatnia-Szansa[/URL] [B]i Freda i Bacy:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-pechowe-kaukazy-w-sytuacji-bez-wyjA-cia-PowA-d-jak-zawsze-PIENIAE-DZE"]http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-pechowe-kaukazy-w-sytuacji-bez-wyjA-cia-PowA-d-jak-zawsze-PIENIAE-DZE[/URL] DAKOTA: [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/664/img9494mq9.jpg[/IMG]
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba tyle co w temacie napisane czyli 130 zł minus 10 zł twoje (sonikowa) bo chyba nie została jeszcze ta deklaracja uwzględniona czyli 120 zł ale to musi potwierdzić morisowa -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Zrobię mu dzisiaj albo jutro serię ogłoszeń. Aż szkoda żeby taki ładny pies siedział w hotelu[/QUOTE] ja moge zrobic allegro adopcyjne -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja mam prośbę, żeby Mojo zabrał ze sobą karmę z warszawy do Biafry ? dla nerkowców można mieć to uwadze jakby się Mojo pakował ? na watku Bacy i freda jest o karmie http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-pechowe-kaukazy-w-sytuacji-bez-wyjA-cia-PowA-d-jak-zawsze-PIENIAE-DZE/page119 -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
za niedługo Mojo będzie chyba jechał do Biafry z warszawy, wiec moze karma zabierze sie z Mojo? jak Ogryzek bedzie grzeczny moja deklaracja styczniowa zeszła mi z konta 31 grudnia takze powinna byc u Biafry juz :) watek Mojo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146582-Kaukaz-Mojo-a-pies-nie-dla-idiotA-w-ZBIERAMY-DEKLARACJE-jeszcze-130zA-miesiAE-cznie[/url] -
[quote name='mysza 1']Kurczę, nie mam tego maila... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wyślesz jeszcze raz? Dzięki [/QUOTE] kurcze wysyłąłam na ten co jest w profiluale jak nei ma towysle jeszcze raz tyle ze dopiero wieczorem :roll: edit: mysza ja dobrze kojarze ze ty masz jakis alkoholowy bazarek?
-
Kostek a jak jestes jutro? bo mi się wyjazd przesuną na wtorek wiec moge poszewkę i przescieradło zabrac do pracy? do 16:30 pracuję przy Rondzie Wiatraczna pasuje ci coś jakos?
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobra, przeczytłam ostatnie nocne meldunki ;) i dziękuję przeogromnie za zyczenia :) juz na watku Marleja chwaliłam mojego Michaśka ze zuch chłopak jest jesli chodzi o wystrzały a teraz tak sobie myślę co musza czuc te biedne psiaki w schroniskach jak strzelaja wokolo albo w hotelach jak Sara, przecez nawet w najlepsiejszym hotelu nie da sie siedziec ze wszystkimi psami na raz w najgorsze strzały :shake: ja lubie fajerwerki ale od tego jest 24 wnocy zeby "se" raz a dobrze huknąc a nie jakies niedobitki oszołomy strzelaja najpierw 3 dni przed a potem jeszcze trzy dni po :shake: -
jutro im pewnie przejdzie jak ojda do szkoły :roll: a ja muszę Michaśka pochwalić co prawda spacery sa krótsze niż dłuższe ale wychodzi i załatwia sie normalnie w sylwestra sie co prawda telepał ale obyło się bez wskakiwania na łóżko wystarczyło ze z nami w pokoju siedział zuch chłopak :) jak wracaliśmy dzisiaj z Gremlinem to sobie tak o Marleju gadaliśmy ze mamy nadzieję, ze postępy jakie zrobił przed sylwesytrem wrócą szybko :) za co nieustannie trzymamy kciuki :)
-
[quote name='3 x']mysza mam 99 płyt maści wszelakiej tzn z muzyka kilka, reszta to filmy nasze i obce wydania oczywiscie gazaetowe moge wysłac spis i zdjęcia mailam może reflektujesz na nie? dla Bruna (który nijak nie przypomina szakala) i na dług po Migotce? ja nie dam rady wystawić bo po Noym Roku mogę być albo nie być na necie[/QUOTE] mysza patrzyłam po allegro - sa zestawy ale tak sobie liczyłam, że żeby poszły chociaz po 3 zł jak w całym nazwijmy to pakiecie to ktos musiałby wyłożyc 300 zł a niestety takich sum na allegro nie widzialam za pakiety wiec może najpierw zrobimy bazarek i te co zejda na bazarku to zejda a te co nei zejdą puszcze w pakiecie na allegro ? pod "slepym szczesciem" co wystawialam allegro dla Marleja juz wysyłam maila co prawda moj wyjazd przesunął sie na wtorek ale nie zmienia to faktu ze nie dam rady sama koordynwac bazarku
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
po małych zmianach po przepisowym odczekaniu 48h z prośbą o reklame: [url]http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html[/url] i kupowanie pieniązki bezpośrednio do Biafry ew poprawki mogę naniesc dopiero wieczorem ale wolałabym juz nic nie zmieniac reklama dzwignią handlu - do dziela zatem :) -
ja wiedzialam ze do Gabi będzie kolejka :)
-
mysza mam 99 płyt maści wszelakiej tzn z muzyka kilka, reszta to filmy nasze i obce wydania oczywiscie gazaetowe moge wysłac spis i zdjęcia mailam może reflektujesz na nie? dla Bruna (który nijak nie przypomina szakala) i na dług po Migotce? ja nie dam rady wystawić bo po Noym Roku mogę być albo nie być na necie