Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. dobra porozdzielaliście juz miejsca na balkonach to teraz pora na reklamę allegro dla Dakolty - linka w podpisie wiem, jestem monotematyczna i upierdliwa ale bezreklamy to takie allegro mogę sobie wydrukowac i wysłac Biafrze ale tym ona kaukazów nie nakarmi
  2. i jeszcze bym poprosila o wrzuceni linku do bazarków gdzies na sam poczatek watku :)
  3. hmm mam powiedzmy to oryginalny bazarek dla szczeniaków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177179-NIC-na-17-znalezionych-szczeniakA-w-d0-17-01-do-20?p=13842760#post13842760"]http://www.dogomania.pl/threads/177179-NIC-na-17-znalezionych-szczeniakA-w-d0-17-01-do-20?p=13842760#post13842760[/URL] prosze o kupowanie i o reklamę coby Kostek uwierzyła że ze sprzedaży NIC'ów też mozna kupić karmę dla szczeniaków :)
  4. [quote name='Tora&Faro']Co za ulga;) ...a fotki może przypadkiem zrobiłaś?:)[/QUOTE] przeciez pisala ze bez zniszczeń to i po co fotki :evil_lol:
  5. a podczas swoich "prawie adopcji" Mojo był sprawdzany do dzieci? wiekszych, tak od 8 w góre
  6. Kostek jak ty jestes jutro? mam zabierac do pracy przescieradło i poszewkę?
  7. [quote name='mysza 1']Bęcki konieczne, zawsze to powtarzam. Najlepsze jest allegro cegiełkowe zawsze wg mnie.[/QUOTE] tylko pamietajcie o reklamie bo widzicie ze bez reklamy allegro leży chociaż nieskromnie uważam, ze śliczne zrobiłam kaukazom :)
  8. [quote name='mala_czarna']No ale powinni dać informację. Tak samo było z Kasią Bednarowicz. jechałam do niej na chemię z Wikunią, a jak dojechałam to się dowiedziałam, że juz nie pracuje. Szczęka mi opadła.[/QUOTE] Kasia jest na potockich ale to pewnie wszyscy wiedzą :)
  9. cegiełkowe dla Dakoty i Freda czyli wg Biafry nieadopcyjnej dwójki :( a pieniązki potrzebne niezależnie od adopcyjności :( kurcze wydawało mi się ze wklepiłam likn w poprzednim poście ale widzę ze nie ma juz sie poprawiem http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html jakakolewiek reklama prosze :)
  10. Lara a może mozesz jakoś rozreklamować allegro? jakis link na n-k, link w podpisie cokolwiek bo ja się powoli załamuję tak kiepsko idzie
  11. [quote name='papunia']co tam słychać u Siwej i Dakoty? dawno nie było żadnego info... Biafro jak znajdziesz chwilkę napisz co tam u wielkopsów;) poki co Dakota ma wspolne allegro cegiełkowe z Fredem jako dwa nieadopcyjne kaukaziki ;) o którego reklamę bardzpo bardzo proszę :) http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html btw. ostatnio info o wszystkich kaukazach przeniosło się na watek Freda i Bacy gdzieś w ostatnich informacjach od Biafry pojawiają się równiez informacje o dziewczynach Dakocie i Siwej :)
  12. ze to niby nasz śliczniutki Bruno? nie wierzę to posłanie musiało go sprowokować ;) a powaznei to współczuję i podpisuję się pod Agą
  13. hmm, jakby to powiedziec zdolne masz psiaki michaś to co najwyzej na łózko wskoczy na chwilę bo potem mu za goraco i schodzi ;) ale to i tak raz na tzn ruski rok
  14. [quote name='gusia0106'] Dzisiaj znowu spotkałam się z opinia, że nie powinno się łączyć karmienia suchym +gotowanym, więc chyba się będę decydować na jedną z opcji. Ale najpierw wyślę maila do mojej Ady;) Wiem, że strasznie marudzę, że ona ona i tylko ona, ale to moja wyrocznia w psich sprawach wszelkich. Uważam, że polska weterynaria nie jest gotowa na taką stratę ;), ale jeśli jej ma być lepiej, a tak mówi, no to ok ;)[/QUOTE] dowiedz sie od swojej Ady jak to jest bo my michaskowi dajemy puszkę lub batona z dodatkiem suchej (w małej ilości) i nigdy jakiś rewolucji dziwnych nie miał ale on jest pod tym względem bardzo grzeczny :)
  15. wiecie co mi się najfajniej czyta, ze te psy sie tak cudnie socjalizują :) a to swojego micha sporadycznie spuszczam ze smyczy bo ciapa jak sie zawacha to głuchnie ;) nie ucieka jakoś sie nie oddala ale pierdoła jest jakich mało ;) ale wiecie co, ja po prośbie przyszłam zrobiłam allegro cegiełkowe dla kaukazów boguszyckich a tam na watku cisza mam prośbę o reklamę [URL]http://www.allegro.pl/item871900047_kaukazy_dakota_i_fred_pomoz.html[/URL] moze jakieś opisy, podpisy, rozesłanie linków, cokolwiek bardzo proszę :)
  16. [quote name='gusia0106']Od moich znajomych poszły dwie cegiełki na dobry początek;) Weszłam na wątek i faktycznie nie żyje - nie ma też jasnej informacji w pierwszym poście co i jak... [/QUOTE] no z watkiem kiepsko ogarniała go sonikowa ale jak ma problemy to nie ma co jej meczyć i ścigac bedzie miala chwilę to ajrzy ale cisza jest porazajaca, bo przeciez nie jedna sonikowa uczestniczyła w watku mam wrazenie ze wszyscy z tamtego watku wyjechali na swieta i jeszcze nie wrócili a w rozliczenia trzeba się naprawde dobrze wczytac zeby wiedziec ile jest na minusie bo na raz były wyciagniete 3 psy, jeden szybko znalazł dom, dwa siedza u Biafry w tym nieadopcyjny Fred ludzie deklarowali róznie pieniadze, na dwa na jednego psa, na jakis czas, na 3 psy i tak podziwiam sonikowa ze jakoś to ogarnia nie ma takiej jasnosci jak u Marleja ale to raczej wyniki ilości psów i deklaracji z pokryciem i bez pokrycia dziękuje :) i juz postaramsi enie zasmiecac kaukazami Marlejowego watku :) dziekuję :) (wiem powtarzam się,ale to takie dziwne uczucie gdy człowiek się stara bo ma byc fajnie i dobrze a potem cisza)
  17. no masakra z tym allegro no i tak jak pisalam, watek tez podupada a z kaukazami to wogole skomplikowane bo np te co mają allegro to sa nieadopcyjne (na razie albo wogole) ale jeden siedzi tzn Datkota w tzn "Kojcu Borysa" ale nie mam pojecia jak to jest finansowo rozliczane no a Baca i Fred mieli pełne deklaracje przy zabieraniu z boguszyc no i deklaracje po jakimś czasie się zmyły no i dupa jest chyba się tez przebiegnę z linkiem po watkach boguszyckich, tam w sumie będą zorientowani ludzie jesli chodzi o bagno z jakiego były wyciagniete psy nie cierpię tego robić ale kurna jakie jest inne wyjscie juz nie o kupowanie chodzi a o reklamę wsród tzn "obcych" ;) dzięki dziewczyny :) Gusia wy potrzebujecie balsamu szostakowskiego? bo on do siusiaka miał byc a widze ze siusiak nie jest jak powinien? bo ja w sumie mam go jeszcze troszkę pi razy oko tyle ile dostaliscie kiedys tylko jakoś wogole nei mam potrzeby go używac i mam nadzieje, ze nie bede miec okazji ;)
  18. [quote name='gusia0106']Ba! mówisz - masz ;) Się już link rozsyła[/QUOTE] dzięki <sciskajaca emotka> (bo coś mi się tutaj nie ładują) no ja jestem załamana było wielkie halo powstało allegro a tam na watku cisza no załamka jeszcze sporobuję kaukazowe allegro rozreklamowac jak bede wysyłac podziekowania z poprzednich allegro ale to musze nie pasc po robocie to w hotelu mam neta to moze spłodze jakies podziękowania (w tym Marlejowe) i przemycę linka do nowego allegro
  19. a jak z jedzeniem? bo było coś ze mamy tym paniom pomagac ale nie pamietam czy tylko w leczeniu czy w karmie tez?
  20. [quote name='gusia0106']O tym samym pomyślałam ;) Nie mamy ale pewnie będzie na przelewie:) To żadne z allegrowiczów, ani żaden z forumowiczów - Pani Grażyna działa jak widać na zasadzie Niewidzialnej Ręki :)[/QUOTE] to jakby się okazało ze jeden kaledarz zostanie bo na razie te tłumy co się miały o nie bi, gdzieś zamarzły ;)) to ja zgłaszam wniosek obdarowania nim pani Grażyny :) a jesli by się te tłumy pojawiły to wspolnie wykupimy go co? (bo ja jakoś za czwasnie wypłate dostalam i w efekcie dzo juz jej nie ma ale grosz do grosz i bedzie kalendarz ;)) btw. dziewczyny mogę mieć prośbę? zrpobiłamkaukazom allegro - linka w podpisie ale ich watek idzie jak po grudzie sonikowa co w nim najbardziej ma jakies kłopoty/problemy no i allegro leży marlejowemu nawet do piet nie dorasta no kicha straszna jeszcze tak kiepsko zadno nie szło można prosić o jakaś reklamę? podrzucenie linka znajomym czy na naszej klasie ? bo ja sama z linkiem w podpisie nei wiele zdzialam zwłaszcza na tym kurna wygnaniu z ograniczonym internetem :( ps 2. moze ktoś tez chce Pomaranczowego Tygrysa co co stworzyła mniejsza wierna kopia Gremlina? :cool3: linka tez w podpisie
  21. a mamy adres pani Grażyny? albo możemy go zdobyc? czy P. Grazyna to ktoś z allegrowiczów? bo tak sobie myślę, ze jej się chyba marlejowy kalendarz należy jak nic (nie licze ze zostanie z bazarku ale jak juz sie zaczną o nie ludziska bić to wkroczymy z akcją "kup natychmiast dla pani Grażyny" ) ;)
  22. [quote name='gusia0106']Właśnie ni stąd ni zowąd dostałam sms od naszej Pani Grażynki, że przelała na moje konto dla Marleja 500 zł i żeby dysponować nimi wedle mojego uznania:) Niesamowita Kobita jest :loveu:[/QUOTE] ojacie :) cudowna kobieta :)
  23. my badania (z zalecenia lekarza) robiliśmy w listopadzie czyli 1,5 -2 miesiace po operacji michał by operowany na poczatku pazdziernika chodzi o usg wnętrzności teraz mamy sie pojawic kontrolnie jakoś w styczniu myslę ze warto zrobić badania bedziemy wiedziec czy coś Misi odrosło no i mam nadzieję, że jesli coś odrosło to moznabedzie temu w jakis sposob przeciwdzialac na zasadzie zeby sie wolniej rozwijało czy zeby ją nei bolało biernośc w tym temacie jest moim zdaniem czekaniem na jej odejscie po cichu licze ze moze misia bedzie tym cudem odbiegajacym od statystyki co ma duzo wiecej niz pół roku zycia a pieniązki sie znajda tylko trzeba rzucić hasło ze potrzebne :)
  24. [quote name='Lemoniada']Wow!:-? Gos, chylę czoła przed takimi umiejętnościami, w życiu bym nie poznała, że to przeróbka :) 3x może dopiero w weekend, to może ja zrobię już teraz takie prowizoryczne allegro na tydzień? Najwyżej powiszą przez dwa dni razem. mala_czarna, super:loveu: Oby szybko ktoś wypatrzył chłopaka![/QUOTE] przepraszam ale nie dałam rady, teraz jestem na wygnaniu z netem co prawda ale i innymi ograniczeniami jak znajdziesz czas to możesz zrobic :) najwyzej albo beda wisiały dwa razem przez kilka dni albo wpisze ina date rozpoczecia (jak juz twoje wygasnie)
×
×
  • Create New...