-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
wszystkich którzy nie zdązyli zakupić imienia u naszych niców zapraszam na bazarek dla kieleckich niców w liczbie 2 x wiekszej niż u nas :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177935-NIC-wersja-zupeA-nie-hardkorowa-do-21-01-na-znalezione-szczeniaki-i-matki"]BAZAREK NIC - WYDANIE KIELECKIE[/URL]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
spróbowalam jesze raz z ksiązkia o Papieżu , tym razem an miau wszystkich dwuforumowych zapraszam do kupowania/ podbijania/ reklamowania itp [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=106344[/url] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to skoro sie taki ruch u chłopaków zrobił ponowię swoje pytanie ;), czy chce sie ktoś dorzucić do bazarku dla nich bazarek w temacie: świeczki banreki nowe podlinkowane jakis czas temu wrzucał bodajże KWL mze uda mi się odszukac edit: mam banerki KWL dla chłopaków sonikowa może warto je wrzucić na poczatek? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-kaukazy-z-Boguszyc-ZAPAA-AE-FINANSOWA?p=13633604#post13633604"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1354/fred100.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-kaukazy-z-Boguszyc-ZAPAA-AE-FINANSOWA?p=13633604#post13633604"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/447/fred200.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Baca-i-Fred-kaukazy-z-Boguszyc-ZAPAA-AE-FINANSOWA?p=13633604#post13633604"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2758/fred500.jpg[/IMG][/URL] -
mysza z tym bazarkiem filmowym to moge juz jutro słac płyty? bo moge albo jutro alb nie_wiem_kiedy ;) adres do Jo37 i Gamety jakiś mam mam nadzieję, ze dobre pozostałe dwa adresy mi podałas Tora&Faro - płytki mogę jutro z rana podrzucic do pracy? i zostawić na portierni na Gusię co? pod warunkiem ze nie zaśpię ;)
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to powdzenia ;) ja zmykam spac :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Jeśli masz wskazówki odnośnie wykonania, to ja bardzo chętnie spojrzę. Bo rozumiem, że to będzie ew. kilka sztuk do druku cyfrowego + wersja elektroniczna wysyłana mailem?[/QUOTE] marlejowy watek jest tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172458-PA-A-roku-trzymali-go-w-piwnicy-MA-ody-chory-ONek-i-ja-potrzebuje-pomocy/page144[/URL] post1439 - dwa dyplomy cegiełki dyplomy bede wysyłała mailowo oraz dla tych osób co wpłacą za wysyłke wydrukuje i wyślę poczta myślę, ze jak juz ktś wpłaci za wysysłkę to mu się dyplom nalezy no i świadczy o"wystawiaczu" allegro i wszystkich nas tutaj "zwiazanych" z kaukazami będę chciała zrobić bazarek świeczkowy dla kaukazów może ktoś z was ma jakieś fanty w tym temacie? im więcej fantów tym lepiej świeczniki/świeczki itp jeśli ktoś by coś miał proszę o inf na maila najlepiej zdjęcia z opisem typu wymiary czy z czego jest wyonany moj mail to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] chcialabym do tego jakoś z wieczora usiasc ew jakby ktoś coś mial niobfocone to zostawię miejsce na bazarku -
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
3 x replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o że kurna faktycznie juz po godz duchów "ooo co ja tutaj robię co ty tutaj robisz " ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']I tak dopiero w poniedzialek zaksieguja przelew, wiec nie ma pospiechu)[/QUOTE] ogarnełam się sprawdziłam i wysłałam juz pw podalam bezpośrednio konto allegro dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']3x, kosztu allegro nie dostalam )[/QUOTE] bo jeszcze nie podsumowalam musze spojrzec ile policzyło za cegiełki zaraz zaglądam i sie ogarniam -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Umie. Jak trzeba, to jutro zrobię.[/QUOTE] byłabym ogromnie wdzięczna :) z doświadczenia z poprzednim allegro wiem, ze zapewne kilka osob zapłaci za wysyłkę jeśli nie będzą tego jakiś gromne ilości to pokryję wydruk i ysyłkę ze swoich jakby się okazało ze wszyscy chca miec wysłane to pewnie bede prosiła o pomoc :( ale zrobic to ni chlery tego nie umiem jak znajde na watku marleja gdzie były przedstawiane jego cegiełki to pokaże co było wazne zeby było zrobione dobrze a ja tak na pewno nie umiem -
[quote name='gusia0106']Nie warczy, ale też nie siada i nie przychodzi wołany ;) [/QUOTE] czyli zupełnie normalny pies ma swoje zdanie ;) michu jak się zawącha to głuchnie ;) a polecanie nadinterpretuje np uczyłam go leżeć, ma 10 lat wiec juz pora się naumieć ;) no były smaki za każde położenie się więc ja potem siad albo łapa a michas co ? michaś robil piękne leżeć ;) czyli nadinterpretował ;) czekamy na zdjęcia Marleja ;)
-
melduję, że karma jest u mnei w aucie czyli szcześliwie dotarła do warszawy :) dziękuję socie za jej przekazanie :loveu: scar za koordynację :loveu: dziewczynom ze ślaska za jej przewiezienie :loveu: i Marzenie za jej popiloniwanie i przetrzymanie w warszawie :loveu: Kostek w jakich godz Ci ją można jutro podrzucić? bo jutro byłoby mi najwygodniej tylko nie bede sama więc się ubierz jak należy :eviltong:
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='marti14']Jest przepiękny...:) Poprosze o nr.konta wpłacę brakujace 60zł...żeby go wyciągnąć... Niestety nie mogę się zadeklarować na przyszły miesiąc...ale tez nie mówię że nie dam rady czegoś zorganizować.... Mojo-------jesteś cudowny!!! jest :) dziękujemy marti :) pomimo ze wzielas na siebie koszty pooperacyjne Mony, pomagasz Mojo :) dziękujemy Aziza :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aziza']Na ten wątek trafiłam, wątku suczek nie znam - jestem więc chyba dobrym przykładem, że dużo łatwiej będzie się zorientować tym, którzy będą zainteresowani losem kaukazów, gdy o informacje zostaną zgromadzone w jednym miejscu. Co do rozliczeń: razem czy osobno. Uważam, że powinno być razem, powód prostu każda z tych bid potrzebuje pomocy. Co jakiś czas postaram się coś przelać (BP), i nie chciałabym decydować komu, czy też dzielić jednej kwoty na kilka przelewów.[/QUOTE] kurde, sama nie wiem tak jak pisze soema kojec borysa to kojec borysa a baca i fred to powiedzmy kaukazy "ogarnięte" przez sonikową stało się tak a nie inaczej, że w kojcu siedzą kaukazy również wyciagniete z boguszyc i to je gółwie łaczy ale miejsce w kojcu borysa jest miejscem kaukazów, niekoniecznie z boguszyc no i przedewszystkim kmojec jest bezpłatny - potrzebene fundusze na leki i karmę natomiast chłopaki z tego watku potrzebuje karmy, ew leków i przede wszystki opłaty za hotel - 400 zł x 2 = 800 zł miesiecznie :( watek dziewczyn: [url]http://www.dogomania.pl/threads/137926-Siwa-i-Dakota-stare-chore-niepotrzebne-i-bez-grosza[/url] nie wiem czy to dobry pomysł łaczyc te watki głównie ze względów finansowych przy dwóch kaukazach jest zamieszanie a co bedzie przy czterech skoro dwa z nich maja miejsce darmowe? takie jesy moje zdanie - łaczyc chłopcy jako jedno i dziewczyny jako jedno ale nie kaukazy jak jedno -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Dla tego właśnie;) Ma na imię Amigo[/QUOTE] kocham was normalnie was kocham :loveu::loveu::loveu: kurcze nie czytalam watków bo na wyganiu ograniczony net ale zdjecia widzialam ech nie ujmując nic innym psom, zwłaszcza wielkim i puchatym w typie kaukaza - Amigo był "moim typem" :multi::multi::multi: jak bedzie jego watek dajcie znac :) nie bedziemy robić bajzelku Lemonowi :) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'] I rezerwujemy boks po Lemonie ;)[/QUOTE] dla tego z klapniętymi uszkami? co siedzi z tym podobnym do Vario bo jak tak to chcę mieć w jego finansowaniu swój udział ! ;) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
3 x replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negra & Anna']Przesyłam telefon na PW, nalezność za benzynę podam po powrocie, spróbuję oszacować ile spaliłam.[/QUOTE] mozna zatankowac do pełna przy wyjezdzie i zaraz po powrocie i bedzie wiadomo ile kosztował transport :) chyba to najbezpieczniejszy sposob zeby potem uniknac przykrych nieporozumień jesli ktoś zacznie podwazac "szacowanie" a tak to na rachunku/paragonie bedzie czarno na białym :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja jestem za tym zeby bace i freda traktowac jako jedno i tak samo z dziewczynami dlatego allegro idzie na pół - taka moja propozycja własnie ze względu na kojec borysa nie do końca kojarze jak on powstawał, chociaz historię borysa sledzialam na biezaco, potem sie wyłaczyłam ale fakt ze kojec jest miejscem "bezpłatnym" jak napisala biafra tylko karma i leki tylko wydaje mi sie ze przez bezpłatnośc miejsca nie maja dziewczyny zadnych deklaracji jakwymsle jak narobić szumu wokół dziewczyn zeby miały jakiekolwiek deklaracje to narobię ;) a orientacja jest utrudniona, ze inf o kaukazach jest o wszystkich i w pewnym momencie watek siwej i dakoty prawie umarł no ale kto stale sledzi losy kaukazów ten się połapie :) Biafra podsumuję allegro od siebie i wyślę Ci dane z nickami i imionami kto jest kto zebyś miała ułatwioną identyfikację i bardzo prosze o inf gdy ktoś wpłaci za przesyłkę bo uważam, ze taka osoba powinna dostac fizycznie dyplom czy ktoś umie zrobić ładną cegiełkę formatu zdjeciowego czyli 10x15? z napisem dziękujemy za pomoc Dakota i Fred czy coś w tym stylu? z jakimiś bajerami graficznymi? bo ja kompletna noga w tym jestem ew jak nikt z watkowców nei potrafi to chyba widzialam gdzies bazarek ze ktoś chyba Isadora robi takie cuda ??