-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
3 x replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
czy zestawienie wplat a raczej wydatków na pierwszej stronie jest aktualne? coś mi się ubzdurało, ze Karina ma conajmniej o 100 zł większy dług -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ALMA2'] Pani Irenka dostałą równiez druga paczkę z liścikiem. Były tam między innymi ciasteczka, przy których pomagał Piotruś, i nie wiem czy dobrze zrozumiałam szydełkowe osłonki na jajeczka. Rekcja Pani Irenki - mówiła, że bardzo się wzrószyła, że to przyjemnie otwierac paczki. Wiecie jak mi wymieniała co dostała - nie wiem jak to opisać. Była bardzo zadowolona i tak ciepło sie o tym wypowiadała. to teraz ja sprostuję szydełkowe osłonki na jajka pani Irenka dostała tego typu: Kubraczki na jajka tylko w radosnych kolorach czyli zółte pomaranczowe i różowe ciasteczkowy Piotrus który nie pomagał a ZROBIŁ "prawie marcepana" to dogomaniacki Gremlin, któremu zaraz podeslę linkę, żeby pokazać jak pani Irenka o nim ładnie mówi "Piotruś" ;) ale z tego wnioskuję ze pani Irena odczytała mój liścik, bo szczerze powiem ze starałam się pisać wyraźnie i w miarę dużą "czcionką" bo bałam się, że moze pisanego pisma nie bedzie w stanie przeczytac, a nie chciałam wysyłać listu drukowanego z worlda. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kurcze, fajnie by było jakby moja przesyłka doszła zdałabyś relacje z reakcji pani Irenki :loveu: -
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
3 x replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
już w środę kończy się allegro kariny jesli ktoś ma pomysł na jakąs reklamę to myslę, że najwyższa pora go zrealizowac ;) -
gusia przepraszam, ale to co mi się nasuneło pierwsze na myśl to ze ty jakis dom schadzem prowadzisz nie tak dawno czytałam ze Tora ma byc u ciebie mała czarna zdaje się, że się też wybiera zaproszeń co niemiara na wątku i olaboga, sama w tym procederze uczestnicze :evil_lol: super że się Państwo Grażynkowie zmaterializowali :) i dobrze ze Pan Grazynek nosi pieniązki w spodniach ;) mam nadzieję ze pozdrowiłas ich od nas?
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wysłałam dzisiaj do pani Ireny mini paczuszkę wielkanocną, poleconym priorytetem ( mam nadzieję, ze nie będzie problemu z odbiorem) pani na poczcie powiedziała, ze najpóźniej w czwartek powinna być skrobnęłam też krótki liścik, zeby wiedziała ze to z dogomanii ;) jakby ktoś rozmawiał z Pania Ireną albo się widział to proszę przekazać zeby w zadnym wypadku nie odsyłała "opakwania" bo sobie pomyslalam, ze jak Pani Irena tak chętnie wszystkim odpisuje to jeszcze zechce mi odełac pudełko "pośledziowe" a to zuepłenie niepotrzebny koszt by był -
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'] Mysza - zgadnij z jakiego miasta jest Pani od maila? :evil_lol:[/QUOTE] mysza nie mysza ale ja tez pozgaduję ;) Pani jest z Chrząszczyżewoszczyc, powiat Łękołody ;) -
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
3 x replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
spływają mi kolejne pieniązki z allegro ale to ciagle bedzie kropla w morzu potrzeb nieustająco niezmiennie i monotematycznie zachęcam do reklamowania allegro Kariny :) -
[quote name='Klaudus__'][I]Ale opierniczu nie uniną :P Szwy, kołtuny,pazurki :mad: hehe[/I][/QUOTE] zalezy pewnei kiedy im zagineła
-
[quote name='Soema']Tak jak wszystkich innych.... :( na każdą rasę była kiedyś moda i mamy teraz tego echo.. ONki, lata 80., boksie, asty..... no i teraz się zaczynają berneńczyki, labki, yorki. Wszystko ludzie potrafią zniszczyć :shake:[/QUOTE] ech do d... to wszystko dobrze jakby własciciele psicy sie znalezli jest cudna :)
-
[quote name='Soema']O kurczę... oby to byli oni.. Ale jaki to przypadek, że dwa berneńczyki....:shake:[/QUOTE] ja do niedawna myslalam,ze bernenczyki to mało znana rasa ale co jakis czas pojawiaja sie na dogo i berneńczyki kurde to takie idealne psiaki jak mozna sie ich pozbywac ech :(
-
[quote name='gusia0106']Pijaki same wkoło ;) A jak sobie życzycie :) Dzisiaj tylko i jutro po południu mnie nie będzie. Ale może Glizducha Wam otworzy ;)[/QUOTE] nam jak nam ale dla Michała to może i drzwi by przegryzł ;) a tak poważnie to weekend nam pasuje, bo zaniem się popołudniu ogarniemy to się poźny wieczór robi a ja leniwiec domowy jest i jak juz się doczłapię do siebie to juz mi się nie chce łazikowac dalej ;)
-
kurcze nie zdziwiłabym się gdyby była rodowodowa