Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='tula']3x jak można sobie skopiować banerek do allegro? tutaj jest: sa jeszcze banerki ogólne informujące o powodzi u Biafry: jest żle Biafra nie ma dostępu do karmy dla zwierzat ustalamy (Anna 33 - dziękuję :)) adres na jaki bedzie można wysyłak/zamawiac karmę zarówno dla wielkopsów jak i dla kotów
  2. Ellig własnie ta odległośc jest paraliżująca dom Biafry jest w Podchybie własnie znalzałam inf w necie: [URL="http://wyborcza.pl/1,75248,7908130,Krakow_wciaz_sie_broni__Lanckorona_przegrala.html"]Karków wciąż się broni Lanckorona przegrała[/URL] "Najbardziej dramatyczne chwile przeżyli jednak mieszkańcy gminy Lanckorona - w pół drogi między Krakowem a Wadowicami. Na dwu zabudowanych zboczach doszło do osunięć. Razem z gruntem waliły się domy. W lanckorońskim przysiółku Łaśnice nad potokiem Skawinka w 60 domach popękały ściany. Część domostw nadaje się już tylko do wyburzenia. W pobliskiej [B]Podchybie[/B] popękało kolejnych osiem domów, trzy się zawaliły. - To gorsze niż powódź. Woda opada. A ci ludzie będą musieli budować domy od nowa - mówi wójt Lanckorony Zofia Oszacka." Ellig sama nie wiem jak pomóc :( obawiam się ze stad to jedynie finansowo nie mam pojęcia jak jeszcze
  3. dziewczyny może możecie jakoś pomóc chociazby linki porozsyłac u Biafry jest powódz niszczy kojce dla psów nie wiadomo czy dom przetrwa Powódz u Biafry! RATUNKU!
  4. [quote name='lilk_a']t[B]a powódź to masakra jakaś tragedia nie do opisania[/B] .... trafiłam na zdjęcia z Sandomierza ...aż niewyobrażalne jak może rozlać się woda i na jaką wysokość.... w Częstochowie tylko jedna dzielnica podtopiona , do parapetów parteru , kazałam przejechać synowi i sprawdzić jak schronisko , bo też blisko rzeki ale na szczęście na górce lekkiej ...na razie suche[/QUOTE] dokładnie coś strasznego u Biafry woda i schodzące błoto poniszczyło kojce ona sama z córka musiła się ewakuować cześc zwierzaków została chodzi je dokarmiac musi przeniesc budy w inne miejsce dom ... o dom trzeba się juc chyba tylko modlić, zeby nie zjechał razem z górą linki do wszystkiego są w moim podpisie może bedziecie mogli jakoś pomóc pomylesc ze my sie wkurzamy na zwykłe kałuze albo jak nas jakis samochód ochlapie nie potrafie sobie nawet wyobrazić co przezywają ludzie na tamtych terenach :(
  5. [quote name='Anna_33']Juz miau wezme na siebie. Tam ludzie na pewno przyjda z pomoca. Umiesz zrobic na Miau bannerek? jakbys mogla wyslac mi tam na pw..Taki zeby kierowal do watku boguszyckiego na miau, zaraz tam tytul zmienie.A jak sie to w koncu uspokoi, to musisz mnie nauczyc.[/QUOTE] nie umiem na miau banerków ja tam jestem tylko na jednym watku i na bazarkach co robie dla kaukazów zrobiłam za to banerek do allego ale taki na dogo nie wiem czy nadaje się też na miau [URL="http://www.allegro.pl/item1046548037_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2112/beztytuuvk.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Anna_33']No pieknie , dopiero teraz to zobaczylam. U Biafry byly tez koty. Zostaly zabrane? Zaraz pojde z alarmem na miau.[/QUOTE] nie wiem co z kotami został zabrany Mojo i Baca bo ich kojce zniszczyła woda (Baca) i schodzące z góry błoto (Mojo) i kozy zostały zabrane iza musiala ewakuowac sie pieszo na miau byłam na jednym zaprzyjaznionym watku u Dorci na innych niestety nie bywam u Dakoty i Siwej OS napisała: [I]Rozmawiałam Biafrą, sytuacja jest dramatyczna potrzebna pomoc fizyczna, prawdopodobnie trzeba przenieść budy i psy oraz je zabezpieczyć. My pomożemy w odbudowie kojcy. Najgorsze ...dom , pozostaje się modlić? Biafra sama fizycznie nie podoła, kto żyw, ma siły niech pomoże w uzgodnieniu z Izą.[/I]
  7. dziewczyny proponuję inf zamieszczac na jednym watku wiem,z e sama ganialam po innych ale zebyśmy się nei pogubili moze piszmy inf od Izy na watku Bacy i Freda? tam jest tez odpowiedni tytuł straszne jest to co się dzieje OS - dziękuję za te kojce :)
  8. [quote name='Tora&Faro']Byłam....kupiłam cegiełki...to straszne co się tam dzieje:([/QUOTE] jest fatalnie Iza potrzebuje pomocy fizycznej musi przeniesc budy a o dom to chyba trzeba sie tylko modlić zeby nie zjechał z górą błota :(
  9. to ja pochwalę się jeszcze jednym allegro chociaż wolałabym go nigdy nie musieć robić pewnei wiecie ze u Biafry jest powódz i jest zupełnie nieciekawie mam nadzieje, ze choć trochę przyczynimy się do pokrycia szkód wyrządzonych przez wodę oby tylko juz przestało lac bo nie chcę myślec co może się stac jak cała góra zacznie schodzić w dół :( [B][COLOR="#ff0000"]prosze o reklamę allegro[/COLOR][/B], zeby trafić do jak największej liczy osób: allegra dwa identyczne wystawione sa w dwóch działach - Psy i konie zapraszam: [URL="http://www.allegro.pl/item1046548037_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"]allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 1[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1046548040_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"]allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 2[/URL] i przepraszam za spam
  10. mamy juz allegro cegiełkowe mam nadzieje, ze choć trochę przyczynimy się do pokrycia szkód wyrządzonych przez wodę oby tylko juz przestało lac bo nie chcę myślec co może się stac jak cała góra zacznie schodzić w dół :( prosze o reklamę allegro, zeby trafić do jak największej liczy osób: allegra dwa identyczne wystawione sa w dwóch działach - Psy i konie zapraszam: allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 1 allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 2
  11. mamy juz allegro cegiełkowe mam nadzieje, ze choć trochę przyczynimy się do pokrycia szkód wyrządzonych przez wodę oby tylko juz przestało lac bo nie chcę myślec co może się stac jak cała góra zacznie schodzić w dół :( prosze o reklamę allegro, zeby trafić do jak największej liczy osób: allegra dwa identyczne wystawione sa w dwóch działach - Psy i konie zapraszam: allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 1 allegro - Powódz u Biafry- pomóz! - 21
  12. mamy pierwsze allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item1046548040_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"]POWÓDZ u BIAFRY POMÓŻ![/URL] [B][COLOR="#ff0000"]Proszę o reklamę [/COLOR][/B] zeby dotrzec do jak największej liczby osób my mozemy wpłacac bezpośrednio na konto fundacji identyczne wystawiłam tez na psach ale wyświetla mi się, ze zostało pzreniesione do archiwum poczekam jeszcze chwilę, jak nic sięnie zmieni wystawię ponownie ktos chętny do zasponsorowania? ok 10 zł koszt jednego allegro no i szczerze napisze, ze być może bede prosiła o pomoc finansową w opłacie za prowizję pobraną przez allegro od sprzedaży cegiełek nie wiem ile ona wyniesie ale marzy mi się zeby duzo bo to oznacza ze zeszło duzo cegiełek :) nie chciałabym tymi kosztami dodatkowo obciążać Izy edit: pojawiła się tez juz druga aukcja: [URL="http://www.allegro.pl/item1046548037_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"]Powódz u Biafry - allegro 2[/URL]
  13. [quote name='gusia0106']Zauważyłam :)[/QUOTE] a czy zostaną wobec tego wyciągnięte jakieś konsekwencje? wobec Marleja albo wobec mnie :evil_lol:
  14. [quote name='gusia0106']Dziękujemy Ciociu :) Nieźle jest :)[/QUOTE] nieźle to będzie jak znajdzie kanapę :) btw nie wiem czy zauwazyliście ale w aukcji jest inf o zaczipowaniu Marleja ;)
  15. nie wiem jak jeszcze można pomóc może zadzwońcie do Izy ze swoją propozycją? mi cięzko jest wyrokowac a tym bardziej gdybac co by na to powiedziała kurcze walczę z allegro puscilam aukcje o 8 i do tej pory jej nie ma nie dostałam zadnego maila ze ja odrzucili w saldzie konta mam ze pobrali opłate z wystawienie poczekam jeszcze chwilę jak tylko się pojawi podam linka edit: niestety po wczorajszej przerwie technicznej coś się spierdzieliło na allegro i wystawiane aukcje nie pojawiaja się podobno inf została przekazana do odpowiedniego działu i pracują nad tym a my chyba musimy po prostu poczekać
  16. [quote name='sonikowa']Czy ja dobrze doczytałam, że psy trzeba zabierać? Ze jednak nie mogą tam zostać? Wydaje mi sie ze koło Krakowa już wszystko zatkane, trzeba szukac w domach dogomaniackich i hotelach dalej.. Ale gdzie znalezc miejsce dla kaukazow??[/QUOTE] z tego co rozmawialam z Iza sytuacja wyglada tak: jedyny bezpieczny kojec to kojec Freda Kojec Bacy został zniszczony wczoraj przez strumyczek przepływający przez działkę który jak się mzna domyślec strumyczkiem juz nie jest dzisiaj został ewakuowany Mojo - błoto zaczeło osuwac się z góry (zaraz zresztą bedzie allegro gdzie podaję linki do materiałów w necie opisujących co się tam dzieje) wiadomo, wszystko jest mokre/podmoknięte ale zdaniem Izy w miarę bezpieczne nie wiem jak inne psy ale np granda jest uwiązana Mojo i Baca sa u Ksery jak sie sytuacja unormuje/wyklaruje Iza rozważa powrót psów z tym, ze ze zmiana lokalizacji na okolice kojcu Freda który ze względu na to ze stoi w sadzie jest najbezpieczniejszy generalnie na 4 kojce jeden jedyny Freda nie ucierpiał przepraszam, ze tak chaotycznie wszystko przekazuję ale pracuję nad allegro a i tez jak rozmawialam z Iza to działały emocje ale wydaje mi się, ze niczego nie pokręciłam Iza psów nie zostawi! odzyskała samochód - straż pożarna jej pomogła tyle ze nie może podjechac pod sam dom zostawia samochód na dole i podchodzi łakami pod góre nie wiem jak to dokładnie wyjasnic ja w sumie byłam tam raz a i tak zajeło mi troche przypomnienie sobie gdzie który kojec , gdzie strumyk gdzie góra i łąki obiecała dac znac jutro ale ja nie zamierzam jej nękać telefonami jesli nie bedzie miała czasu zapewne ucieszyłaby sie gdyby znalazło się bezpieczne miejsce dla kaukazów ale to juz jest moje gdybanie Mojo i Baca są silnie zestresowane zaistniałą sytuacją wiec niekoniecznie zmiana miejsca wyjdzie kaukazom na dobre edit: allegro ma przerwę techniczną wiec bedzie jutro rano zastanawiam sie czynie zrobic cegiełek po 10 zł? co wy na to? (moze pojawi się jakas opowiedz jutro do 7 rano ;))
  17. na razie mamy banerki przekirowywujące do tego watku stad ponowie prosbę o zmiane tytułu i pierwszego postu zeby ludzie znalezli tam od razu najwazniejsze inf. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Kaukazy-toną-w-długach.Gdzie-są-ci-co-obiecali-pomoc-Pomóż-im-i-nam.-Dług-ok1000-00"][IMG] http://img299.imageshack.us/img299/7854/pow001k.jpg [/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Kaukazy-toną-w-długach.Gdzie-są-ci-co-obiecali-pomoc-Pomóż-im-i-nam.-Dług-ok1000-00"][IMG] http://img375.imageshack.us/img375/2531/pow002.jpg [/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Kaukazy-toną-w-długach.Gdzie-są-ci-co-obiecali-pomoc-Pomóż-im-i-nam.-Dług-ok1000-00"][IMG] http://img32.imageshack.us/img32/2615/pow003t.jpg [/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Kaukazy-toną-w-długach.Gdzie-są-ci-co-obiecali-pomoc-Pomóż-im-i-nam.-Dług-ok1000-00"][IMG] http://img683.imageshack.us/img683/1333/pow004.jpg [/IMG][/URL]
  18. obiecane allegro adopcyjne dla Malej troszkę zmodyfikowałam ogólna treść ;) mam nadzieję, ze zostanie mi wybaczone ;) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1046546759"]ALLEGRO MARLEJ[/URL]
  19. rozmawialam z Izą przez tel wpłata wpłynęła na rozlicznie trzeba niestety poczekac u Izy jest powódz Iza nie ma teraz fizycznie dostępu do komputera za chwilę bedzie allegro cegiełkowe bede prosiła o rozsyłanie naprawde jest cięzko na 4 kojce tylko jeden jest nienaruszony dwa kaukazy których kojce zniczyła woda (Baca i Mojo) są ewakuowane Siwa i Dakota zostały na razie sa w miarę bezpieczne wszystko zalezy os sytuacji pogodowej pieniądze bardzo potrzebne na odbudowę wpłaty prosimy kierowac na konto fundacji z dopiskiem POWÓDŹ! (a zostaną przeznaczone na odbudowe) nr konta na pierwszej stronie za chwile bedzie banerek i allegro cegiełkoe
  20. Mojo jest w hoteliku u Ksery jego kojec ucierpiał podczas ulew/powodzi/schodzącego błota nie czuje się tam najlepiej psychicznie - duzo psów, szczekanie, hałas (Ksera wzieła tezjakies z ewakuowanego schroniska z Krakowa, jak również Bacę od Biafry) ale jest bezpieczny
  21. rozmawialam z Iza robimy allegro cegiełkowe kazde pieniądze są potrzebne i bedą potrzebne jeszcze bardziej zaraz będzie banerek z 4 kojców został jeden nieruszony reszta albo juz popłyneła albo trzyma się na słowo honoru co do koni: konie są w Nipołomicach tam woda opada jest lepiej niż wczoraj i oby tak zostało
  22. przy zawozeniu Mojo (styczeń) stan psów wygladał tak: Siwa i Dakota Baca i Fred Mojo Igor (juz w DS) Granda - kaukaz Biafry Lucky i chyba jeszcze jakas sunia była (nie pamietam dobrze) edit dla nieorientowanych 5 pierwszych to kaukazy edit dwa: myslę i myślę i zgadzam się z Bjutą chyba trzeba zacząć kombinować pieniązki [B]może warto zmienić tytuł?[/B] coś w stylu "POWÓDŹ! Dogomanio pomóżmy Biafrze!" i koniecznie dać inf na pierwszej stronie jaka jest sytuacja - podtopienie, ewakuacja zwierzaków i samej Izy z Małą i jeszcze raz podac numer konta dla rozróżnienia wpłat, zeby potem nikt nie miał pretensji ze przelał pieniądze w związku z powodzią a zostały doliczone do jakiego psa może warto ustalić jeden tutuł przelewu np: "POWÓDŹ"? jesli bedzie taka potrzeba zrobię allegro cegiełkowe, tylko z tym bym się wstrzymała "chwile" do momentu uzyskania wiekszej ilości inf z przykrością to pisze ale myslę o rozmiarach szkód jakie wyrzadzi(ła woda) Ksera jak bedziesz miała jakieś inf od Izy daj znać nie bede dzwonic do niej i zawracac jej teraz głowy swoimi wynurzeniami
  23. [quote name='mysza 1']Jest tu ktoś z Saskiej Kępy, Pragi Południe? Jest dom do sprawdzenia na Międzynarodowej, prośba z Wrocławia; sprawa pilna, bo w sobotę ta Pani ma być we Wrocku i chce zabrać psa. Ja wczoraj jeździłam z Bianką, wróciłam do domu ok 21, dzisiaj chciałabym po pracy do niej jechać, jutro mam najprawdopodobniej adopcję Paxa w Konstancinie po pracy. Może przypadkiem ktoś pomoże?[/QUOTE] SDB ma rzut beretem do miedzynarodowej
  24. [quote name='mysza 1']Boże :( to jest straszne. A konie bezpieczne?[/QUOTE] z tego co ja wiem konie przebywaja gdzie indziej ale gdzie i jak atam jest sytuacja nie wiem
  25. kurcze zeby jzu przestało lac a niestety prognozy nie napawają optymizmem
×
×
  • Create New...