Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='__Lara']Kochani, przepraszam, zgubił mi się prywatny nr konta Biafry, czy mogę prosić jeszcze raZ?[/QUOTE] poszło pw dziekuje :) edit: Neigh trzy razy oczy przecierałam ze zdumienia i omało co nie zemdlałam jak zobaczyłam cyferki od Pani Ligii na koncie toż to anioł nie człowiek :angel:
  2. [quote name='Aska7']Bazarek dla chłopaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/186475-Takie-tam-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-edycja-II-dla-Bacy-i-Freda-do-06.06[/url].[/QUOTE] dzieki :) musimy tez pamietac o nich przerzucialam do piwerszego postu :)
  3. [quote name='GoskaM']Wpłacę na siano 150 zł (jutro lub w poniedziałek, to zależy, kiedy przeleją wypłatę). Tylko trochę się zagubiłam w akcji i zupełnie nie wiem, na czyje konto. Proszę podać na priv.[/QUOTE] poszło pw z numerem teraz wszystko jest na moje konto z dopiskiem KARMA - bede doliczała do karmy i siana (priorytety zakupowe wskazuje Biafra) BUDOWLANE - pomoc w usuwaniu skutków osuwiska w terenie wokół domu
  4. [quote name='Anna_33']Juz lece sprawdzic skrzynke. Gremlin, na razie nie wiemy, ale osilek to jest to, co przydaloby sie najbardziej. Jak bedzie taka mozliwosci, to napisze od razu :-) [B]Zapomnialam link wkleic do bazarku:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186446-Milosnicy-Jamnikow-na-pomoc-zwierzetom-u-zatopionej-Biafry-Do-1.06.?p=14759201#post14759201[/URL] Ani jedna osoba nie zajrzala :-( a obraz sliczny, z jamniorem> [/QUOTE] tja, a ja bazarek znalazlam wstawilam linka do pierwszego postu z rana ale juz podniesc bazarek to dopiero teraz polecialam :oops:
  5. kurde Pusia ja wiem ze u Ani ma jak w raju ale bez przesady
  6. [B]KG92RS[/B] super się czyta posty z inf co u Trevorka :) dziękuję :)
  7. ja sie tam nie cieszę marcepana dostaniesz jak kupimy migdały bo te co były na TEGO marcepana to nie doczekały czipowania Marleja btw skad miałas moje dane do czipowania? ;) edit. kurde to bedzie 7 miesięcy
  8. Bambino, anhata - nr konta wyślę za dnia ze spraw najpilniejszych - wykopanie rowu pozawalającego zatrzymać zjezdzająca górę a co za tym idzie ocalenie ocalałych kojców i domu [B]ze spraw karmowych ustaliłam z Biafrą że zbieramy na kolejną tone siana, ktora trzeba bedzie zakupić w okolicach 3-4 czerwca czyli za tydzień brakuje [COLOR="#ff0000"]ok 140 zł[/COLOR][/B] co do innych spraw to: [B]1. pochłaniacz wilgoci [/B]- Biafra nie orientuje się wilgoc pewnie miec będzie bo ma wode w piwnicy ale niewymieniała pochłaniacza jako pilnej potrzeby czytaj. nie myslała o nim ;) [B]2. koce szmaty [/B]- koce ok, co do szmat Biafra preferuje ręczniki i prześcieradła poniewaz mości kotom posłania z kocy które potem przykrywa recznikami i przescieradłami, które potem sciaga i pierze/wygotowuje szmaty nie zabardzo bo pocięte a nie zakńczone do prania sie nie nadadzą a wyrzucić Biafra nie ma ich zwyczajnie gdzie co jest logistycznie łatwiejsze do ogarnięcia niż samo pranie kocy [B]3. co do karm[/B] poda mi dzisiaj jakie doszły - kurier był 3 x ;) co by sie zgadzało z wiadoma mi ilością zamówień czyli karma od Kropy, nasza wspólna co ja zamawialam i dla kotów z miau kurierzy byli dzisiaj a Biafra wrecz przeciwnie dzisiaj u tej kolezanki nie była spi u innej skad ma blizej do siebie [B]4. pomoc techniczna [/B] drenaż, budowa kojców, droga - tutaj Biafra sobie poradzi nie oznacza to ze sama bedzie wozic gruz do drogi (chociaz kto wie) ale ze jest zorientowana w temacie lub/i ma pomoc/inf. na miejscu problemem jest przekrzywiony dom, co co pisała Anna ze dom jednym naroznikiem osiadł [B]jeśli ktoś ma jakiegoś fachowca budowlańca od budownictwa i znajomosci gruntów - tel do Biafry[/B] gdybanie na forum nam nic nie da Biafra i tak przy swoim szalonym łączu i systematyczym wyłączaniu prądu nie jest w stanie wejsc na dogo o pomocy od rzadu pisala Anna Biafra jako ze ma dom, nie dostanie ot tak 6 tys najprawdopodobniej 6 tys nie dostanie wogole być może jakąś sporo mniejsza sumę 6 tys podobno dostają Ci co stracili dom co do pozostałej obiecanej pomocy - Biafra mówiła sporo, o procedurze jaką trzeba przejsc zeby uzyskać pomoc, z czego ja zapamiętalam - ostatni rzeczoznawcza odwiedza ją za poł roku i wtedy dopiero może liczyć na pieniądze :shake: i zgadza się był dzisiaj u nich Tusk ale na górze gdzie ocalało 5 domów Biafra mieszka posrodku zbocza i jeszcze wspomniala ze dzisiaj zawalił się kolejny dom :(
  9. [quote name='Anna_33'] Neigh, moze wlasnie na ten fundusz na konto 3 x?[/QUOTE] tylko błagam o dopisek -jakis identyfikujacy cel wpłaty bo wszelkie tytuły "Biafra" to bede rozumowała na karmę chyba ze ktoś się upomni na watku nie wiem jaki "folie" "dreny" no cokolwiek innego niż sama Biafa lub Biafła - karma czy Biafra Konie
  10. [quote name='Ewa Marta'][B]Marlej już zaczipowany:-)[/B] Był bardzo grzeczny, chociaż go bolało. W odwiedziny jedzie na 20:30, czyli właśnie się spotykają. Ja postanowiłam milczeć, bo jakoś ciężko mi optymizm z siebie wykrzesać, a paniki siać nie chcę:-([/QUOTE] i ja nic o tym nie wiem ? :mad: najwyżej gusia mnie utłucze ale napisze :evil_lol: kurde moze Marlejucha wyczuje pismo nosem i coś głupiego odwali?
  11. Perfi, Neigh - poczekajmy na Annę bo ja w sprawach potrzeb bieżacych moge miec nienajnowsze informacje Kropa - zapytam pozotałe osoby które prosiły o numer konta - poczekajmy na Annę, ustalimy priorytety i będziemy działac dalej :)
  12. poczekajmy na rozliczenie dziewczyn od "amortyzatorów" zobaczymy na czym stoimy osobiscie proponowałabym skupić sie na potrzebach sygnalizowanych przez Biafrę, ona jest na miejscu i po prostu zaufajmy ze wie czego potrzebuje myślę ze wszystkie rady techniczne są mile widzane ale wiemy ze Biafra nie może wejśc na dogo więc proponuję telefonicznie się z nią kontaktować bo tutaj zrobi się zaraz niepotrzebne zamieszanie i tak jak pisalam pamiętajmy ze Biafra nie siedzi z założonymi rękami i nie zastanawia sie nad wyborem koloru farby do pokoju który wyremontuje się za pieniądze z dogo Biafra na miejscu też działa tyle ze nie pisze o tym tutaj bo nie ma jak także: [B][COLOR="#9932cc"]zakup karmy dla zwierzat - moje konto[/COLOR] [COLOR="#ff00ff"]pomoc bieżaca - zabezpieczająca - inf. Anna_33[/COLOR] [/B]
  13. [quote name='jola_li']Dzisiaj Gusia w teatrze - jutro Marlej ma w planie przedadopcyjną :-).[/QUOTE] ta to ma nerwy ;) zbliża się taki dzieńa ta do teatru poszła ;) btw na czym byłas? :)
  14. na razie kupiliśmy 2 woki karmy dla wielkospów po 15 kg kazdy kupiliśmy 120 kg musli dla koni uzbieralismy tez na tonę siana ,które Iza kupi na miejscu miau nazbierało bodajże na 4 worki kociej karmy dzsiaj postaram sie do Biafry zadzwonić i dopytac o karmę mam też jeszcze kilka nowych wpłat na karmę - zapytam Biafrę co z karmy będzie teraz najbardziej potrzebne nie wiem jak dziewczyny stoją z funduszami "budowlanymi" skopiuję jeszcze sienei z miau bo tam wywiazała sie dyskusja na temat tego czy Biafra może działac w ramach rzadowej pomocy powodzianom czy musi liczyć na pomoc dobrych ludzi :) [quote] dziewczyny to nie jest tak ze Iza siedzi i czeka aż jej pomożemy co prawda na temat rowu odwadniajacego z nią nie rozmawialam ale np odnosnie spychacza, drogi itd Iza chodzi do wojta/gminy po urzedach i próbuje załatwiać obiecali jej prowizoryczną drogę mieli przywiezc 5 ciezarówek gruzu przywiezli jedną (tak było kilka dni temu, moze coś sie zmieniło) nei znam sie ale moja logika mi podpowiada że wszystkei te odwodnienia mozna zrobić z pomocy od rzadu tylko pytanie kiedy ta pomoc będzie? a to są rzeczy potrzebne raczej na juz! bo od nich zalezy czy dom/kojce ustoją a od czwartku zapowiadaja wszedzie deszcze :( [/quote]
  15. [quote name='emilia2280']Kochana 3 x (dobra jestes kobita i troisz sié ;pp na kilku wátkach które obserwujé, podziwiam Twoje dzialania), ja myslé ze STETY, ze sá inne allegra pomocowe dla powodzian. na pewno czésc bédzie naciáganych, ale to nie jest zadna nowosc i tylko podczas powodzi. Co wazniejsze, czésc z tych ogloszen jest uczciwa i niesie pomoc nie jednemu domowi, ale np. zwierzétom na okreslonym terenie. Bardzo doceniam Waszá chéc pomocy i kazdy wydaje pieniádze jak chce, ale ja wolé wyddac swoje na te zwierzéta które w tej chwili glodujá setkami biegajác wokól rozlewisk, czy co gorsza, nadal sá uwiézione. To nie jest przytyk do domy Biafry, ale moze staram sié zapobiec pohopnym decyzjom, bo wizja remontu domu przy obecnej tragedii zwierzát nie jest dla mnie priorytetem.[/QUOTE] myślę ze wszyscy mają swiadomośc zeby się nie zagalopowac i dlatego anna rozmawia z Izą o bieżacych potrzebach nie chce tutaj tez nikogo urazić czy podwazac słusznosci czyichkolwiek decyzji ale ja wychodzę z załozenie że im bardziej odciązymy Biafrę pomagając Fundacji tym łatwiej jej będzie uporac się ze tak to napiszę "prywatnie" co do kolejnych allegro powodziowych to wyrazilam tylko swoje zdanie na temat tego które znalazłam nie liczyłam na to ze moje allegro bedzie jedynym niepowtarzalnym i wogole bo każdy szuka pomocy jak umie i gdzie może cieszę się, ze w przypadku Biafry pieniązki zbierane są na fuundacje bo niestety juz w mediach się słyszy o przypadkach podszywania sie pod np wolontariuszy Caritasu i zbieraniu pienidzy "na powodzian" niestety ludzie są rózni w celu pomocy Biafrze jako Biafrze koleżanka zrobiła stronę/blog - kto będzie chciał to się tam zgłosi :) (link m.in. napierwszej stronie) tak samo tutaj ktos chce wpłacić na psy wpłaca na psy, ktoś preferuje koty - dostaje konto przeznaczone dla kotów, ktos woli konie - sprawa prosta inny znów zechce wesprzec Izę prywatnie a ktos inny tylko i wyłacznie przez Fundację nikt nikogo do niczego nie zmusza mam nadzieję, ze pomoc dla Biafry uda nam się przeprowadzić na tyle czytelnie i wyraziście ze nie bedzie zadnych watpliwości iż zgromadzone fundusze zbierane m.in. na moje konto, zostały wykorzystane w niebudzacych wątpliwości celach
  16. [quote name='MagdaNS']Dla wyjaśnienia, żeby nie było zaraz jakiś "kwasów": [B]Lori[/B] to nie jest prywatny pies Murki, (...)i.[/QUOTE] ja znam Lorka, nie pisze ale zaglądam do niego :) wieczorem napiszę do moda zeby wyjasnić co i jak na razie róbmy bazarki na pomoc popowodziową zwierzętom co w moim rozumieniu obejmuje też zabezpiczenie kojców wszyscy wiemy ze to nie jest tak, ze Iza chce mieć porcelanową zastawe w domu wiec zbieramy pieniązki to jest naprawdę wyjątkowa i bardzo trudna zwłaszcza dla niej sytuacja oczywiście nie możemy "przeginać" pokoresponduję z modem i bedziemy wiedziec co i jak :) ja rozumuję to tak, ze im więcej uda nam się odciazyć Fundacje tym samej Biafrze będzie łatwiej :) allegro trochę staneło :( i niestety pojawiły sie inne powodziowe-pomocowe allegra które w mojej pesymistycznej ocenie wygladaja na naciąganie (ale to tylko moja ocena) cieszę się, że pieniązki na allegro zbierane są na fundację nikt nie posadzi mnie/nas o wyłudzenia kosztem tragedii innych damy rade :)
  17. na teraz mamy na musli i na siano doszło kilka wpłat rozliczę wieczorem ale juz na oko widzę ze i musli i siano będzie :) dziekuję :)
  18. [quote name='Soema']Czy jest pewne, że Biafra tam będzie mogła wrócić? Już sama nei wiem, czy zbierać deklarację pomocy, czy rzeczy. U nas w Sandomierzu lało i przestało i znów się chmurzy :shake: poszło 40zł.[/QUOTE] nie jest pewne na chwile obecną pod wieloma rygorami może tam przebywac ale myślę ze poki co trzeba zbierać finansową pomoc na bieżace potrzeby sygnalizowane przez Biafę czy na bieżacą karmę dla zwierzaków jesli zdarzy sie tak, ze dom nei wytrzyma lub ekspertyzy geodezyjne/budowlane wykażą ze dom nie nadaje się do zamieszkania bedziemy ruszac z pomoca materialna rozmawialam kilak razy z Iza o potrzebach materialnych teraz, mówię tutaj o ubrankach zabawkach itd na chwilę obecną nie jest taka pomoc potrzebna Iza ma dostęp do ubrań, pasty do zębów itd tak samo z rzeczami dla Małej ja wiem ze wszyscy siedzimy jak na bombie ale musimy to wytrzymac dziękuję Soema
  19. [quote name='gusia0106']Ja przytulę !!! Nie ukrywam, też się denerwuję...Ale z tych ludzi bije taki spokój...[B].Ja przy nich to jestem walnięta jakaś.[/B]..;)[/QUOTE] tja powiedziala ta co nam od fiziów tutaj wymyślała ;)
  20. [quote name='sleepingbyday']ale my jesteśmy ciołki!!! koniecznie, ale to koniecznie,[B] musimy złozyc projekt do skarbonki rozi - ona jest dla starszaków, na poprawe bytu i zdrowia![/B] poniżej jeden zgłoszony teraz projekt - jest dobrze rozpisany, tak, jak powinien być. [B]mamy czas do 30 maja. [/B] 3 x, może jutro po pracy usiądziemy u mnie i napiszemy, na gorącej linii z biafrą? do zdobycia dla staruszków - [B]6000!!![/B] [B]tutaj watek realizacyjny i opis zgłoszonego projektu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184079-CZWARTY-ETAP-**skarbonka**-CZWARTY-ETAP/page2[/URL] [/B][/QUOTE] popatrze w domu i jak najbardzie mogę pomoc myslec :)
  21. aa to moze ja podmienię allegro marleja na maję i Amigo razem wziętych? bo chyba i tak nikt tam nie zagląda
  22. [quote name='gusia0106']Ty to i tak masz przechlapane ! :angryy: :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] a panstwo zdaja sobei sprawe ze ich dom bedzie najbardziej monitorowanym domem na dogo przez najblizesze lata? btw rozumiem ze marlej juz zaczipowany pojedzie ? :eviltong:
  23. [quote name='Anna_33'] Nastepny cel, to rury i gruz. I na to bedzie bazarek z obrazami olejnymi ( kropla w morzu pewnie). Czyli poza karma dla wszystkich zwierzat musimy teraz zebrac kase na ten cel. 3x powiedz, czy mozemy to zbierac na Twoje konto?[/QUOTE] mozna tylko musi byc dopisek nap Biafra - budowlane zeby rozrózniła od karmy po południu przekleje rozliczenie z miau do trzeciego postu na razie wrzucilam tam swoje rozliczenie karmowe bede rozliczac na biezaco zeby 1. się nie pogubic 2. nie byc posadzonym o nierozliczanie alior ma to do siebi eze ksieguje z rzadka ale codziennie wieczorem bede sprawdzac stan konta jesli jakis pieniazków zadeklarowanych na liscie nie bedzie to pewnikiem spłyną na dzień kolejny :) (jakby coś na koniec moge słuzyc wydrukiem z konta) magda, enia - dziękujemy ale na raie takie rzeczy nei sa potrzebne dziewczyny mają dostęp do domu gdzie to wszystko mają ograniczony dostęp ale mają jesli zdarzy sie najgorsze bedzie potrzebne dosłownie wszystko ktoś kiedys oferował koce ?? msylę ze to moze się przydać teraz zwierzakom psom czy kotom
  24. [quote name='gusia0106']Nikt nie pyta jak było? :mad: Pięknie :mad: Marlej! Wychodzimy! :obrazic:[/QUOTE] nikt nei raportuje jak było!! :mad::mad: ludziska - wychodzimy!
×
×
  • Create New...