Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='chita']no bo Ania chciala basen wiekszy:roll:... wstrzymaj sie z tym urywaniem bo jestem pewna ze dzis w nocy napewno dokończą ten basen...:diabloti: Za Pusie:thumbs:[/QUOTE] kurna hotelik z basenem ;) tylko czekac aż ania w ofercie bedzie miala psie SPA ;)
  2. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Dostałam dość ciekawe zapytanie o Pusiaka na maila...zobaczymy . Oby sie udało, bo jeszcze troche i im poobrywam łapki:mad:Wykopały mi 2 metrową dziurę na wybiegu w domku....jak pytałam która to, to wszystkie udawały ,że to nie do nich mówie:mad:[/QUOTE] darmowa siła robcza, wykop pod basen prawie gotowy a ty ze im łapki pourywasz? :crazyeye::evil_lol:
  3. kurcze tez przez tel Iza mówiła, ze nie ma go gdzie zabrać ale że się łamie i chyba po niego pojedzie ech trzeba myśleć nie wiem jakie są szanse nazbieranie na hotel, o stałych deklaracjach nie marzę w końcu to watek [B]Bacy i Freda[/B], na którego przykładzie wiele można się nauczyć odnośnie deklaracji ale pozstając w temacie koni kolejnym celem-prioryetetm jest - kolejna porcja musli sieno mamy zabezpieczone na ok 1,5-2 tyg tzn jedną dogomaniacką porcję siana juz jedzą druga zostanie zakupiona jak pod koniec tyg (jeszcze dokładnie uzgodnię to z Biafrą) także teraz zbieramy na kolejną porcję musli czyli [B]potrzeba 325 zł[/B] przy okazji znalazłam musli które jedzą alergicy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184543-Miraż-i-Fart-się-duszą-...potrzebne-leki-dla-dwóch-koni-z-astmą-("] Miraż i Fart [/URL] koszt za 15 kg - ok 55 zł
  4. Allegro na pomoc zwierzakom Biafry którą dotknęła powódz: Wątek pomocowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/140817-Powódź-u-Biafry!-SKARPA-ZJEŻDZA-NA-PSIE-KOJCE-mozemy-je-uratowac!-potrzebne-wplaty!"]RATUNKU! Skarpa zjeżdza na psie kojce![/URL] Link do allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item1046548037_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/2112/beztytuuvk.jpg[/IMG][/URL] dorzucę jeszcze zdjęcie Freda w ZADASZONYM kojcu który zamienił się w błotniste bagno po powodzi i schodzącej z góry górze [URL=http://img20.imageshack.us/i/ewakuacjafredazzadaszon.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9011/ewakuacjafredazzadaszon.jpg[/IMG][/URL]
  5. ech Marlej oby Ci chłiopie było conajmniej tak dobrze jak na pomarańczowym dywanie
  6. jak tam Morgana z lekami stoi? bo nie wiem czy sie wybierac do weta z m\Michałem czy poczekać ;)
  7. [quote name='gusia0106']Na polepszenie humorów - Dziewczyny Pani Grażynki ;) [url]http://img52.imageshack.us/img52/2343/imgp4554.jpg[/url][/QUOTE] pokaże Michowi, może któraś mu wpadnie w oko ;) kurna to juz dzisiaj juz teraz :(
  8. [quote name='Anna_33'][B] 9.Krakvet, zamowienie realozowane ze zbiorki na konto 3x: 2 x Purina Dog Chow Senior[/QUOTE] 9. to nie krakvet to [B]Grand Cane [/B] (zamawiane z allegro - tak robię im reklamę ;) ale sama się nigdy na nich nie zawiodłam i teraz tez w ekspresowym tempie wysłali paczkę po uzgodnieniu tego tel, czyli tego samego dnia co zamawialam) rozmawialam z Biafra generalnie dzisiaj u nich było słoneczko, które było równiez słychać w głosie Izy :) Ustaliłam z nia iz pieniązki z konta budowlanego przelewam jej dzisiaj jak również pieniązki z allegro które spłyneły poprzez allegro na moje konto (tzn spłyną bo są gdzieś w drodze) tak, zeby od poniedziałku mogła ruszac z "okopami" poza tym dzięki SBD po burzliwych naradach telefonicznych z myślą o kaukazach zgłosiliśmy projekt budowy zniszczonych kojców do akcji "Skarbonka" prowadzoną przez rozi a mającą na celu poprawienie bytu psów starszych. trzymajcie kciuki bo inne projekty są bardzo dobre ale może uda się uzyskać chociaż minimalne dofinansowanie :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184079-CZWARTY-ETAP-**skarbonka**-CZWARTY-ETAP"]SKARBONKA psów starszych[/URL]
  9. Middle'Dream - otrzymałam pieniązki z bazarku ślicznie dziękuję :) dopisuję do konta karmowego zgodnie z przeznaczeniem bazarku wiecie że mamy już na drugą tonę sina czyli za tydzień konie będą miały co jeść :)
  10. [quote name='Nutusia']Kurczaki, ciężko będzie ziemniaki obierać z zaciśniętymi kciukami... A co tam - wrzucę makaron na wrzątek, byle Marlej i domek spisali się na medal! :)[/QUOTE] a ja sie zastanowię z tymi kcikami bo kurna szczerze to jakas (i to całkiem nie mała część mnie) wolałaby aby Marlejucha został u gusi :loveu: on tak ładnie na tym pomarańczowym dywanie wygląda ;)
  11. Mysza on jest juz do adopcji? tylko czeka na kastrację czy jeszcze chwilę nie jest do adopcji?
  12. kurcze a moze przy niej i Amigo jakos drastycznie zmienić formę ogłoszeń? sama nie wiem Amigo cud miód Maja to samo i kicha
  13. [quote name='Bjuta']Poproszę o prywatne konto Biafry.[/QUOTE] poszło pw dziękuję :)
  14. rozmawialam z Biafrą dom stoi wczoraj cała noc lało nieprzeciętnie [B][COLOR="#ff00ff"]priorytetem jest ten dól i gruz (odpowiedni wypełniacz) do dołu ![/COLOR][/B] po 12 sprawdze konto budowlane zobaczymy ile mamy pieniazków sama Biafra się jakoś trzyma, teraz zaświeciło słońce nie pytałam o to kiedy wizytuje warsztat wiec nie wiem ile pieniązków dokładnie bedzie potrzebnych na naprawę i ile zostanie (o ile zostanie) głównie rozmiwiałysmy o (od)budowie kojców dla psów. i [B]ew pomocy/konsultacji eksperta od gruntów i budownicta[/B] - czyli jak uratowac/naprostować dom! pewnie Anna pozniej bedzie miala wiecej technicznych inf bo im jakoś lepiej wychodzikomunikacja w tym temacie :) edit: Modjeska - pozyczam sobie rozliczenie na pierwszą stronę ;) edit dwa: zeszła dzisiaj moja deklaracja czerwcowa dla chłopaków (Bacy i Freda) - 20 zł nowy miesiąc - trzeba pamiętac o stałych deklaracjach chociaz same zwierzaki gdzies się pochowały pod tematem powodzi myślę ze nikt o nich nie zapomina :) edit 3. tula. przepraszam, zapomnialam w nawale tego wszystkiego i dziękuję ze sama coś skrobnęłas :)
  15. [quote name='mala_czarna'] Ooo, patrzcie, jaka poprawa politycznie :)[/QUOTE] tja, na marcepan liczy nie ma migdały wzieły i sie zjadły ;)
  16. [quote name='Soema']Trzymam [B]Pucho[/B] za Ciebie kciuki!! Oby Cię do lipca już nie było..[/QUOTE] jak ty do niej mówisz:evil_lol: Pucho a co to puszka groszku? :crazyeye:
  17. [quote name='Ania+Milva i Ulver']oooo to czekam na telefony- pewnie beda z łodzi hehe oby w ogółle było cokolwiek!![/QUOTE] no przez łódź do pracy nie jezdze wiec nei wiem czy tam tez była w metrze ;)
  18. [quote name='mala_czarna']Fajnie się to czyta, co jednak nie zmienia faktu, że mi smutno się zrobiło :([/QUOTE] ech mi tez :( ale dobrze ze gusia Państwu powiedziała o tej odsieczy jak sie zorientują na dogo ile tutaj fiźniętych bab siedzie to na pewno Marlejowi nic się nie stanie ;) btw gusia tobie to pewnie wogole zajebiaszczło łatwo jest co? ;)
  19. wy nie wiecie a ja wiem dzisiaj Pusia w warszawskim metrze :) [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8094/pusiawmetrze.jpg[/IMG] dobra zdjecie w metrze jes wyrazniejsze ;)
  20. [quote name='Anna_33']Dawno dzwonilas? czyli nic lepiej :-( to niemozliwe zeby ciagle tak lalo...[/QUOTE] pół godz temu bo jeszcze sie zastanawialam czy nie za pozno ale chcialam pogadac o tym co sbd wspominala a tam czas nagli kurna, zeby tylko znów sie nie osuwała ziemia kiedy to się juz skończy ?? edit. chyba ze faktycznie było za pozno i mnie Biafra spławiła ;) nie, no, najpierw debrala ale rwało strasznie wiec puscila sms
  21. [quote name='Ewa Marta']Widziałam Marleja:-) Radosny, zadowolony, pozwolił się wygłaskać:-) Potem, kiedy Gusia wyszla ze mną na dwór, a jej TZ nosil paczki z samochodu do domu, marlej wylecial z domu i ganiał jak wariat ciesząc się, a jednocześnie zaganiając Gusię do domu . [B]Nie widać po nim jakiegoś stresu związanego z wczorajszą wizytą.....[/B][/QUOTE] ech w sumie się ciesze ale sie nie ciesze kurna gusia jak mu tam nie bedzie dobrze to zamiast marcepana będa bęcki :mad: Ewa ale ci zazdroszczę ze go widziałaś :oops:
  22. [quote name='anhata']3x a jak to wygląda na allegro? co to znaczy, żeby nie korzystać z opcji płac na allegro ? Mój kolega chce kupić cegiełki.[/QUOTE] można korzystac to miało tylko na celu ułatwienie mi życia ale kilka pierwwszych dni allego pokazało ze niekoniecznie się to sprawdzi takze pienizki przez płace z allegro równięz trafia na konto fundacji, tyle ze po zakończeniu aukcji zapraszam zatem kolegę do zakupów :) gos - nie strasz prowizją juz i tak pewnie ok 100 zł bedzie :shake: co nie zmienia faktu iż się ogromnie cieszę, że cegiełki schodzą :razz: próbowałam dodzwonić się do Biafry - dostałam sms "Burza szaleje. Nie mam zasięgu." będę dzwoniła jutro w dzień edit: to nam się wynurzenia na temat płacę z allegro zrobiły ;)
  23. [quote name='anhata']3x jutro jadę do schronu. Nie wiem, czy zdążę przelać pieniądzę. Najpóźniej zrobię to w poniedziałek. 3x proponuję, jeśli mogę, zeby rozliczenia pisać na pierwszej stronce i uzupełniać, co jakiś czas. W dobrej wierze to piszę, bo wątek się rozrasta i ciężko znależć potem, co i jak.[/QUOTE] rozliczenia sa na pierwszej stronie w 3 poscie trzy pierwsze posty dotyczą powodzi i sytuacji popowodziowej i tam sa bieżace inf i rozliczenia wczesniej pieniązki na cele "budowlane" zbierane były na konto Modjeski (i tego rozliczenia brakuje , musze przekleić z miau) natomiast rozliczenia karmowe sa aktualizowane codziennie :) pozniejsze posty - rozliczenia Bacy i Freda. na pieniązki spokojnie poczekamy dziękuję :)
  24. a ja czekam na zdjecie Viki z błyskiem w oku bo mam wrazenie, ze niunia niedowierza ze juz nie stanie jej sie krzywda
  25. [quote name='mysza 1']Misio to pożegnaj się z jajkami. ;)[/QUOTE] zaczynam podejrzewac ze wy jakas dziką radość czerpienie z kastrowania psów ;)
×
×
  • Create New...