-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33'][B]Rozmawialam z Biafra przed chwila[/B]. [/QUOTE] ja szczerze pisząc bałam się zadzwonic -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33'] [B]I z nowym dniem przypominam, na pw rozslylamy adres pod ktory mozna wysylac sucha karme i dla chetnych prywatne konto Biafry. Fundacyjne jest w watku na 1 stronie.[/B][/QUOTE] ja jeszcze przypomnę zeby zamawiąć karmę na adres koleżanki podawać tel do Biafry (dostępny na stronie Fundacji ale przypomnę) 692 334 433 -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']wyslalam maila, dziekuje....[/QUOTE] a ja pw ;) dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
własnie rozsyłam konto dziewczynom które prosiły na wczesniejszej stronie i adres Ada, dzika figa, wiga, agata - poszły pw nie wiem na ile inf z netu mają się do rzeczywistosci ale jesli wierzyc doniesieniem to ziemia cały czas schodzi [URL="http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,7914093,Kiedy_opadla_wielka_woda__runela_ziemia.html"]kraków gazeta[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='*anusia&ajlu*']a ja mam pytanie, chciałabym pomoc Biafrze na ktore konto mam wplacac, na to co wplacam na Siwa i Dakote+ jakis dopisek??[/QUOTE] jesli chcesz pomóc Biafrze na ratowanie zwierzat doprowadzeniu do porzadku kojców itp to na konto fundacyjne czyli to co dla Siwej i Dakoty z dopiskiem "Powódz" lub "Powódz u Biafry" jesli chcesz wspomóc Biafrę prywatnie bo tez pewnie bedzie miała niemałe wydatki jak jej się juz uda wrócić do domu - Anna_33 i ja służymy prywatnym numerem konta Biafry -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
na prośbę Biafry wystawiłam anioły na allegro: [URL="http://upload.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14445634"]ANIOŁY NA ALLEGRO [/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
punk, tula, gos, Vlk - dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Tak jak pisałam na watku Siwej i Dakoty wpłaciłam na konto fundacji 50 zł ale tylko z dopiskiem POWÓDŹ bo wczoraj była taka informacja na wątku, [B]mam nadzieję że te pieniądze trafią do Biafry?[/B] Bardzo prosze o PW z prywatnym nr konta Biafry bo miałam ale chyba wykasowałam, a postaram się jeszcze coś przelać w najbliższym czasie.[/QUOTE] tula - trafią na pewno chodzi tylko o rozróznienie deklracji od wpłat "powodziowych" -
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
mysza czy to dziś? czy to już? -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dlatego ja przekazuję gdzie moge nie jest dobrze tzn psychicznie jesli nie bedzie padac moze uda im sie wrócić oczywiscie jak bede coś wiedziała to bede informowac ale tez nie chce niepokoic jej telefonami dzisiaj u nich nie padło przez cały dzień dopiero jak rozmawiałysmy to Iza mówiła ze zaceło padac -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rozmawiałam z Biafrą Mojo źle znosi pobyt w hotelu nie chce jeść Biafra jezdzi go karmić chyba przypomniało mu się schronisko co do potrzeb Biafry zwierzyńca uzewnętrzyłam się na watku Bacy i Freda Biafra bedzie próbowała odbudowac kojec Mojo w weekend aby mógł wrócić do siebie -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
rozmawialam z Izą przez tel Biafra [B]nie potrzebuje[/B] rzeczy dla siebie i dziecka w największej potrzebie sa zwierzeta: [B][COLOR="#ff0000"]psy:[/COLOR][/B] [B]potrzebują karmy[/B] ta co była w zapasie została zalana ponieważ Biafra wnosi karmę z dołu woli [B]karmę suchą[/B] nie zapominajmy ze u Biafry zostało 4 wielkopsy i 2 inne psy ze względu że stoją na podmokłym terenie gdzie sa całe umazane w błocie dostają więcej karmy żaden zalewany makaron nie wchodzi w grę Biafra ze względów bezpieczeństwa nie powina wchodzić do domu wiec tym bardziej nie bedzie gotowała chociazby wody zeby zalac makaron psy są stare i chore o czym wiemy [B]najlepsza byłaby karma na stawy lub/i na nerki[/B] ale uciesz każda w każdej ilości [B][COLOR="#ff0000"]koty:[/COLOR][/B] [B]potrzebują karmy[/B] nie znam się kompletnie na kcich karmach ale chyba z tego samego względu co i przy psach - koniecznośc wnoszenia pod górę Biafra woli [B]suchą[/B] dziewczyny pisały wczesniej ze kotów jest 16 [B][COLOR="#ff0000"]konie:[/COLOR][/B] [B]potrzebują karmy[/B] stoją tylko w stajni do jedzenia mają tylko siano pastwisko gdzie wychodziły zostało zalane jedzą ogromne ilości siana można kupic [B]musli [/B] np w animali koszt 20-25 kg ok 50-70 zł konie Biafry [B]nie jedza granulatów[/B] ze względu na wiek i stan zdrowia koni jest 20 albo 21 więc musli jest bardzo potrzebne a teraz o samych psach: te co zostały tak jak pisalam sa w swoich kojcach, brudne, mokre ale żyją w ocenie Izy jesli nie lunie deszcz i góra na zboczu której mieszka nic im nie zagraża (chodzi o względy lokalizacyjne kojców) Baca zle znosi pobyt w hotelu załatwia się tylko jak go Biafra wyprowadzi podobnie jest z jedzeniem jak rozmawialam z Biafrą własnie jechała do hotelu w weekend Biafra będzie próbowała odbudowac kojce zeby mógł chłopak wrócić do siebie więc [B]potrzebne sa pieniądze [/B] zamawianie karmy dla psów/kotów i musli dla koni na adres kolezanki Biafry musli dla koni nie może jechac bezpośrednio do stajni bo paszarnia jest podtopiona/podmoknieta adres chętnym na pw dysponuje num również [B]Anna_33[/B] do kolezanki bez problemu dojedzie kurier jako tel kontaktowy prosze podawac tel do Biafry 692 334 433 -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='irenaka']Czy mogę prosić o adres do wysyłki karmy? Co z rzeczy osobistych jest potrzebne Biafrze i dziecku na już? Wie ktoś?[/QUOTE] adres poszedł na pw postaramy sie zrobic liste a przede wszystkim ustalic co i jak jest potrzebne tylko proszę o cierpliwość na te chwilę nie wiemy w jakim stanie jest dom (no dobra ja nie wiem) ale nie chce co chwilę dzwonic do Izy i zawracac jej głowe, zadzwonię na spokojnie jak wróce do domu dam znac tutaj co i jak marzę o tym zeby dziewczyy mogły wrócić spokojnie do domu prosze nie wysyłajmy rzeczy prywatnych czy jak je tam nazwac wstrzymajmy sie chwilę -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='paulinken']Wpłaciłam właśnie 50 zł z konta PKO BP dla Biafry.[/QUOTE] dziekujemy :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']a ta mała to ile ma i co potrzebuje na już? jeśli faktycznie pomoc rzeczowa jest pilna to kobiety tytuł zmieńcie i robimy zbiórkę![/QUOTE] Emilka ma ok 2 lat zadzwonię pod wieczór do Izy i apytam się czy jest coś czego potrzebują dla siebie na już cięzko w tej chwili wyrokowac być moze uda im się wrócic do domu a być może zdarzy się najgorsze wstrzymajmy się chwilę ja ze swojej strony zapewne i Anna bedziemy staray się ustalić fakty i poinformowac was co i jak -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Mogę dorzucić grosik do stałej wpłaty dla Freda i Bacę czy na powódź muszę osobno?[/QUOTE] jasne że mozesz najwyzej w tytule dopisz albo tutaj na watku ze poszła deklaracja plus reszta to na pomoc powodziową -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']No coś ty, ja też w wawie i piękne słońce mam :-) Biafra bedzie potrzebowałą sama pomocy, ale to za chwilę, na razie musi sie sytuacja uspokoic.[/QUOTE] u mnie luneło ale chyba zaraz przestanie ja jeszcze po prosbie związanej z allegro: [B]proszę nie korzystac z opcji "Płacę z Allegro" bo wówczas pieniązki trafią do mnie oczywiście przeleję je na konto Fundacji. Wiec jesli ktoś oruchowo kliknie "płacę z Allegro" pieniązki nie przepadną. Ale lepiej jak bea wpłacane od razu na konto Fundacji (podane na stronie aukcji i w mailu powiadamiającym)[/B] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Zawsze dostaje kopię zamowienie, wiec pewnie zaraz bede wiedziec. Ale oni juz wysylali raz żarcie dla naszych kaukazów, dobrze znają ich sytuację, Beate sama ma wielkopsy więc wie czego trzeba wiekowym olbrzymom w trudnej chwili :-)[/QUOTE] hihi nie chodziło mi o to zeby ich kontrolowac czy nakazywac co mają kupic tylko zeby to ogarnac i jakos usystematyzowac a w warszawie zaczeło lać :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Przyjaciele z Niemiec już wysyłają karmę! Odpowiedni adres mam od Biafry.[/QUOTE] dziękujemy sonikowa :) wiadomo co kupili? tak myslę nad ta pomocą dla Biafry pewnie trzeba bedzie poczekać az się sytuacja unormuje i wtedy spróbowac pomóc fakt opadną emocje ale myslę ze pomoc i tak przyjdzie -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jakby ktos kupował karmę i wysyłał czy zamawiał z dostawą tam (nie wiem wogole czy tam działają firmy kurierskie??) proszę o inf na watku ja wiem ze potrzeby bedą ogromne ale moze uda się to jakoś uprorządkowac i na tyle logicznie rozdzielić ze nie bedziemy się dublowac a kupimy wszystko co najpotrzebniejsze (mam juz ades od Anny więc gdyby coś to służe) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Agn zawsze prezna i gotowa, wystarczy, ze kot miauknie :-) ( lub ludz). [SIZE=4][B]Mam juz adres do wysylania karmy. Chetnym wysle smsem lub przez pw.[/B][/SIZE][/QUOTE] ja poprosze adres